MOSTAR ZA PRVI MAJ

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
Ddur
Posts: 114
Joined: 11/12/2006 16:16

#1 MOSTAR ZA PRVI MAJ

Post by Ddur »

Iz Sarajeva sam.sa drustvom sam na moru, ali smo odlucili izaci za prvi maj u Mostar....gdje? Ajmo Mostarci, sta predlazete?

HE
noviprimitivac
Posts: 176
Joined: 05/02/2007 16:24

#2

Post by noviprimitivac »

ma vidiš da su se zadeverali oko fudbala pa niko ništa da javi.mislim da sam pročitao da ima nekakav dernek u gradu ali nisam siguran kakav,skokovi možda.haj mostarci javite se pustite se pitara njih ima svakako najviše na forumima a najmanje na utakmicama :D :D
User avatar
CK5
Posts: 57
Joined: 02/06/2007 11:07
Location: SA

#3 Re: MOSTAR ZA PRVI MAJ

Post by CK5 »

Taman sam htio otvoriti temu, ali vidim da već ima iako je stara godinu. Planirao sam do Mostara za prvi,
pa me zanima kakva je situacija u gradu, da li su radnje otvorene, jel' promijenjen raspored prevoza?! I usput,
šta mi preporučujete da obiđem? Planiram se vraćati nazad isti dan.
User avatar
CK5
Posts: 57
Joined: 02/06/2007 11:07
Location: SA

#4 Re: MOSTAR ZA PRVI MAJ

Post by CK5 »

Nije valjda da nema niko od Mostaraca na forumu?!
Crvena Tifoza
Posts: 10492
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#5 Re: MOSTAR ZA PRVI MAJ

Post by Crvena Tifoza »

CK5 wrote:Taman sam htio otvoriti temu, ali vidim da već ima iako je stara godinu. Planirao sam do Mostara za prvi,
pa me zanima kakva je situacija u gradu, da li su radnje otvorene, jel' promijenjen raspored prevoza?! I usput,
šta mi preporučujete da obiđem? Planiram se vraćati nazad isti dan.

Malo ostaješ pa se raje ne obazire. :D 8)
User avatar
CK5
Posts: 57
Joined: 02/06/2007 11:07
Location: SA

#6 Re: MOSTAR ZA PRVI MAJ

Post by CK5 »

Crvena Tifoza wrote:
CK5 wrote:Taman sam htio otvoriti temu, ali vidim da već ima iako je stara godinu. Planirao sam do Mostara za prvi,
pa me zanima kakva je situacija u gradu, da li su radnje otvorene, jel' promijenjen raspored prevoza?! I usput,
šta mi preporučujete da obiđem? Planiram se vraćati nazad isti dan.

Malo ostaješ pa se raje ne obazire. :D 8)
Shvatiti ću ovo kao pokušaj šale.

Iskreno sam se nadao da će biti bar jedan konkretan odgovor na moje pitanje. O tome kakva je situacija u gradu za 1. maj, i da li mi se isplati dolaziti ili ne.
anuska
Posts: 3
Joined: 28/04/2011 12:44

#7 Re: MOSTAR ZA PRVI MAJ

Post by anuska »

evvv pozzić iz Mostara, ako dolazite za prvi maj, a jos dolazite na dan, nema se sta posebno vidjeti za praznik slave rada, imate auto?, dodjite na Bunu, bice krcato kao i svake godine tokom dana, isto tako i na Ruistu, gdje se rostilja bla bla bla, i uziva u suncu ovog naseg lijepog grada, a navecer je opet lijepo i veselo, posjetitte clubove drugi nacin, Golden club, novi diskać Strong, u kojem cesto neko gotuje,pa tu je oxygen, biospehara, heinneken za neke dripce i šuše(i to neko voli), onda je tu vecinom neki dernek ispod starog mosta, rostilja se i uz lijepu nasu Neretvu koja je vec se poprilicno stopila sa zelenim drvecem, ama prelijepo sta da vam kaezm, ako imate auto niste s busom, ima jos i bojih mjesta po hercegovini obići, ako ste s drustvom iealno uz neretvu i b unu,
User avatar
holowey
Posts: 8414
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#8 Re: MOSTAR ZA PRVI MAJ

Post by holowey »

tri godine gore - dole :D
anuska
Posts: 3
Joined: 28/04/2011 12:44

#9 Re: MOSTAR ZA PRVI MAJ

Post by anuska »

a sta tri godine gore dole
User avatar
Toto
Posts: 8103
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#10 Re: MOSTAR ZA PRVI MAJ

Post by Toto »

jel ko bio???????
User avatar
muha_sa
Posts: 128479
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#11 Re: MOSTAR ZA PRVI MAJ

Post by muha_sa »

Ddur wrote:Iz Sarajeva sam.sa drustvom sam na moru, ali smo odlucili izaci za prvi maj u Mostar....gdje? Ajmo Mostarci, sta predlazete?

HE

hoš i ove godine na more :?
Post Reply