Mostar u ratu

Post Reply
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1651 Re: Mostar u ratu

Post by dr_Evil »

tetejac wrote: 23/06/2020 10:43
Dobro ok. A imaš ti ikakve dokaze za to što kategorično tvrdiš? Emigracijs jeste bila protiv Juge, samo nebi je nikad srušili da se nije iznutra raspala. Velika razlika ali eto. Imaš pravo na mišljenje kao uostalom i ja. I ovo je odmak od teme. Ako može Mostar, HVO, Armija.... Ako ne, otvori temu o emigraciji, Mladim Muslimanima i Ustašama.
Za mene su mladi muslimani i ustase pod isto, i u WWII su se posvadjali jer je Bosna htjela autonomiju pod Njemackom, kako rece onaj beg "de, ne stidite uzmite hurmasicu", a ustase da bude centralizovana NDH opet pod njemackom, uvijek sam pod tim temama. Dakle veza je spremnost katolika u Hercegovini na rat i odbranu zaledja Hrvatske, dok su Bosnjaci jos nosali TItove slike.

Ako meni ne vjerujes, procitaj gdje je bio Tuta osamdesetih, kakvu emigracijsku skupinu je imao i vodio. Mada sigurno znas bolje od mene i da ne citas.

Nije Tuta pljackao Sarajevo ni Beograd, nego moju ulicu. Zato je sve to povezano.

Slazem se, nikad je bi srusili da na vlast u Beogradu nisu dosli oni koji su zeljeli da sruse Jugu isto kao i ti sa izvana. A Alija je bio jedan od njih
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#1652 Re: Mostar u ratu

Post by tetejac »

Tuta je bio sitni kriminalčić, kockar i pustolov. Nije on imao nikakvu grupu oko sebe u emigraciji niti vodio. Dolazio je u Mostar i za vrijeme Juge i kockao u hotelu Neretva. Očigledno nisi dobro upoznat. Ova priča je za neke druge teme. Otvori je pa mogu se tamo ljudi javiti.
User avatar
geralt
Posts: 5146
Joined: 14/09/2017 12:45

#1653 Re: Mostar u ratu

Post by geralt »

Tetejac, mogu li te kao ucesnika dogadjaja nesto pitati? Ko je srusio Sabornu crkvu i manastir u Zitomislicu u junu '92., i po cijem naredjenju? Pitanje nije provokacija, interesuje me tvoja strana price.
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#1654 Re: Mostar u ratu

Post by tetejac »

geralt wrote: 23/06/2020 11:12 Tetejac, mogu li te kao ucesnika dogadjaja nesto pitati? Ko je srusio Sabornu crkvu i manastir u Zitomislicu u junu '92., i po cijem naredjenju? Pitanje nije provokacija, interesuje me tvoja strana price.
Možeš, evo reću ti nije problem ali jel pošteno da prvo ti nama odgovoriš o onom članu tvoje familije. Samo si preskočio. Jesi ga pitao i šta kaže za Hum?
User avatar
geralt
Posts: 5146
Joined: 14/09/2017 12:45

#1655 Re: Mostar u ratu

Post by geralt »

tetejac wrote: 23/06/2020 11:19
geralt wrote: 23/06/2020 11:12 Tetejac, mogu li te kao ucesnika dogadjaja nesto pitati? Ko je srusio Sabornu crkvu i manastir u Zitomislicu u junu '92., i po cijem naredjenju? Pitanje nije provokacija, interesuje me tvoja strana price.
Možeš, evo reću ti nije problem ali jel pošteno da prvo ti nama odgovoriš o onom članu tvoje familije. Samo si preskočio. Jesi ga pitao i šta kaže za Hum?
Nisam jos uvijek, ali imam namjeru.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1656 Re: Mostar u ratu

Post by dr_Evil »

tetejac wrote: 23/06/2020 11:11 Tuta je bio sitni kriminalčić, kockar i pustolov. Nije on imao nikakvu grupu oko sebe u emigraciji niti vodio. Dolazio je u Mostar i za vrijeme Juge i kockao u hotelu Neretva. Očigledno nisi dobro upoznat. Ova priča je za neke druge teme. Otvori je pa mogu se tamo ljudi javiti.
Kriminalcic, kockar, vlasnik bordela, i terorista koji je oruzje dilao jos osamdesetih, izravno pod Suskom. Iz Hrvatske ga nama prebacili. AJde dobro necemo vise o migraciji, sta je zarilila i palila mostarskim ratistem, valjda nije to tema, . DOk je Safa krao gobleme i krao na poker aparatima, Tuta je pravio bombe u njemackoj.

Eto ti rece da si iz Hrvatske i da si ovde samo ratovao, pa valjda znas kako je bilo prije rata u Hotel Neretvi. Zao mi je sto mislis da to nije tema, mi ovde lijecimo simptome, a ne trazimo uzrok. Do'ro necu vise o tome
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#1657 Re: Mostar u ratu

Post by tetejac »

geralt wrote: 23/06/2020 11:21
tetejac wrote: 23/06/2020 11:19
geralt wrote: 23/06/2020 11:12 Tetejac, mogu li te kao ucesnika dogadjaja nesto pitati? Ko je srusio Sabornu crkvu i manastir u Zitomislicu u junu '92., i po cijem naredjenju? Pitanje nije provokacija, interesuje me tvoja strana price.
Možeš, evo reću ti nije problem ali jel pošteno da prvo ti nama odgovoriš o onom članu tvoje familije. Samo si preskočio. Jesi ga pitao i šta kaže za Hum?
Nisam jos uvijek, ali imam namjeru.
Eto kad upitaš, javi nam šta kaže.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1658 Re: Mostar u ratu

Post by dr_Evil »

Za Sabornu crkvu, zna se ko je jedini imao dovoljno eksploziva tada. Sramota, krajnje bespotrebno, bez obzira na ime i prezime
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#1659 Re: Mostar u ratu

Post by tetejac »

dr_Evil wrote: 23/06/2020 11:23
tetejac wrote: 23/06/2020 11:11 Tuta je bio sitni kriminalčić, kockar i pustolov. Nije on imao nikakvu grupu oko sebe u emigraciji niti vodio. Dolazio je u Mostar i za vrijeme Juge i kockao u hotelu Neretva. Očigledno nisi dobro upoznat. Ova priča je za neke druge teme. Otvori je pa mogu se tamo ljudi javiti.
Kriminalcic, kockar, vlasnik bordela, i terorista koji je oruzje dilao jos osamdesetih, izravno pod Suskom. Iz Hrvatske ga nama prebacili. AJde dobro necemo vise o migraciji, sta je zarilila i palila mostarskim ratistem, valjda nije to tema, . DOk je Safa krao gobleme i krao na poker aparatima, Tuta je pravio bombe u njemackoj.

Eto ti rece da si iz Hrvatske i da si ovde samo ratovao, pa valjda znas kako je bilo prije rata u Hotel Neretvi. Zao mi je sto mislis da to nije tema, mi ovde lijecimo simptome, a ne trazimo uzrok. Do'ro necu vise o tome
Kakve bombe po Njemačkoj kažem ti da nisi upoznat oko toga. Tuta je u osamdesetim redovno dolazio u Mostar i kockao u Neretvi. Kakva enigracija i Tuta. Ako išta, bio udbin igrač. Nije ovo tema ali ni’ko ‘ko je bio aktivniji u emigraciji nije dolazio u Jugu a ako je i dolazio nije se živ vraćao. Nemoj da skrećemo s teme, nisi upoznat.
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#1660 Re: Mostar u ratu

Post by tetejac »

dr_Evil wrote: 23/06/2020 11:30 Za Sabornu crkvu, zna se ko je jedini imao dovoljno eksploziva tada. Sramota, krajnje bespotrebno, bez obzira na ime i prezime
Meni ovi tvoji zadnji postovi uopće ne drže vodu. Bolje je pitati, tko u ono vrijeme nije imao eksploziva? Kakva je fora bila imat eksploziv?! :roll: Imali ga doslovno svi. I privatne osobe, puni kamioni.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1661 Re: Mostar u ratu

Post by dr_Evil »

tetejac wrote: 23/06/2020 11:32
dr_Evil wrote: 23/06/2020 11:23
tetejac wrote: 23/06/2020 11:11 Tuta je bio sitni kriminalčić, kockar i pustolov. Nije on imao nikakvu grupu oko sebe u emigraciji niti vodio. Dolazio je u Mostar i za vrijeme Juge i kockao u hotelu Neretva. Očigledno nisi dobro upoznat. Ova priča je za neke druge teme. Otvori je pa mogu se tamo ljudi javiti.
Kriminalcic, kockar, vlasnik bordela, i terorista koji je oruzje dilao jos osamdesetih, izravno pod Suskom. Iz Hrvatske ga nama prebacili. AJde dobro necemo vise o migraciji, sta je zarilila i palila mostarskim ratistem, valjda nije to tema, . DOk je Safa krao gobleme i krao na poker aparatima, Tuta je pravio bombe u njemackoj.

Eto ti rece da si iz Hrvatske i da si ovde samo ratovao, pa valjda znas kako je bilo prije rata u Hotel Neretvi. Zao mi je sto mislis da to nije tema, mi ovde lijecimo simptome, a ne trazimo uzrok. Do'ro necu vise o tome
Kakve bombe po Njemačkoj kažem ti da nisi upoznat oko toga. Tuta je u osamdesetim redovno dolazio u Mostar i kockao u Neretvi. Kakva enigracija i Tuta. Ako išta, bio udbin igrač. Nije ovo tema ali ni’ko ‘ko je bio aktivniji u emigraciji nije dolazio u Jugu a ako je i dolazio nije se živ vraćao. Nemoj da skrećemo s teme, nisi upoznat.
Dobro lazem ja, pola Mostara i mediji u Hrvatskoj. Tuta vam je djeco u Njemackoj imao udrugu emigracije koja je pravila cvijece i kurve poklanjala dzabe jer musterija je uvijek u pravu. I naravno svi ratni zlocinci su bili povezani sa UDBOM. Tetejac je oruzje dobio sa onog kamiona sta su Hrvati dovezli iz Njemacke, legalno placeno sve, nije ga dobio od mrskih migranstkih sila. Blaz Kraljevic je dosao iz Australije turisticki, nije sto je tamo bio u kampu za obuku.

Bakir i Saja su na kilo kupili opremu, i tako vam je Saja bio junak a ne diler kao sto narod prica, sram da vas sve bude sta to pricate.
PM72
Posts: 17631
Joined: 30/04/2012 16:54

#1662 Re: Mostar u ratu

Post by PM72 »

geralt wrote: 23/06/2020 11:12 Tetejac, mogu li te kao ucesnika dogadjaja nesto pitati? Ko je srusio Sabornu crkvu i manastir u Zitomislicu u junu '92., i po cijem naredjenju? Pitanje nije provokacija, interesuje me tvoja strana price.
Sve on zna ali ti neće reći nego će zamotati u celofan...
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#1663 Re: Mostar u ratu

Post by tetejac »

dr_Evil wrote: 23/06/2020 11:37
tetejac wrote: 23/06/2020 11:32
dr_Evil wrote: 23/06/2020 11:23

Kriminalcic, kockar, vlasnik bordela, i terorista koji je oruzje dilao jos osamdesetih, izravno pod Suskom. Iz Hrvatske ga nama prebacili. AJde dobro necemo vise o migraciji, sta je zarilila i palila mostarskim ratistem, valjda nije to tema, . DOk je Safa krao gobleme i krao na poker aparatima, Tuta je pravio bombe u njemackoj.

Eto ti rece da si iz Hrvatske i da si ovde samo ratovao, pa valjda znas kako je bilo prije rata u Hotel Neretvi. Zao mi je sto mislis da to nije tema, mi ovde lijecimo simptome, a ne trazimo uzrok. Do'ro necu vise o tome
Kakve bombe po Njemačkoj kažem ti da nisi upoznat oko toga. Tuta je u osamdesetim redovno dolazio u Mostar i kockao u Neretvi. Kakva enigracija i Tuta. Ako išta, bio udbin igrač. Nije ovo tema ali ni’ko ‘ko je bio aktivniji u emigraciji nije dolazio u Jugu a ako je i dolazio nije se živ vraćao. Nemoj da skrećemo s teme, nisi upoznat.
Dobro lazem ja, pola Mostara i mediji u Hrvatskoj. Tuta vam je djeco u Njemackoj imao udrugu emigracije koja je pravila cvijece i kurve poklanjala dzabe jer musterija je uvijek u pravu. I naravno svi ratni zlocinci su bili povezani sa UDBOM. Tetejac je oruzje dobio sa onog kamiona sta su Hrvati dovezli iz Njemacke, legalno placeno sve, nije ga dobio od mrskih migranstkih sila. Blaz Kraljevic je dosao iz Australije turisticki, nije sto je tamo bio u kampu za obuku.

Bakir i Saja su na kilo kupili opremu, i tako vam je Saja bio junak a ne diler kao sto narod prica, sram da vas sve bude sta to pricate.
Pričamo o Tuti a ne o Blažu. Nemoj grneralizirati. Za Blaža se slažemo za Tutu ne. I nemoj biti bahat u neznanju.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1664 Re: Mostar u ratu

Post by dr_Evil »

tetejac wrote: 23/06/2020 11:35
dr_Evil wrote: 23/06/2020 11:30 Za Sabornu crkvu, zna se ko je jedini imao dovoljno eksploziva tada. Sramota, krajnje bespotrebno, bez obzira na ime i prezime
Meni ovi tvoji zadnji postovi uopće ne drže vodu. Bolje je pitati, tko u ono vrijeme nije imao eksploziva? Kakva je fora bila imat eksploziv?! :roll: Imali ga doslovno svi. I privatne osobe, puni kamioni.
Dobro, hajde da vidimo ko nije imao eksploziva i teskog naoruzanja? Recimo svi koji nisu bili u HOS-u i HVO
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1665 Re: Mostar u ratu

Post by dr_Evil »

tetejac wrote: 23/06/2020 11:39
Pričamo o Tuti a ne o Blažu. Nemoj grneralizirati. Za Blaža se slažemo za Tutu ne. I nemoj biti bahat u neznanju.
Dobro ja sam bahat u neznanju, a ti si prika zaglavio u svijetu gdje si vodio sveti rat, i svi su oko tebe bili pravednici, a svi potezi katolicke komponente u ratu su nepogrijesivi i vodili su samo ka miru.

Nikoga UDBA nije gonjala kasnih osamdesetih, jer je radila na razgradnji Juge, inace nikad ne bi Alija vidio slobode, a Pozderac zatvora.
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#1666 Re: Mostar u ratu

Post by tetejac »

Dobro u pravu si. Nećemo više o tome.
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#1667 Re: Mostar u ratu

Post by tetejac »

dr_Evil wrote: 23/06/2020 11:40
tetejac wrote: 23/06/2020 11:35
dr_Evil wrote: 23/06/2020 11:30 Za Sabornu crkvu, zna se ko je jedini imao dovoljno eksploziva tada. Sramota, krajnje bespotrebno, bez obzira na ime i prezime
Meni ovi tvoji zadnji postovi uopće ne drže vodu. Bolje je pitati, tko u ono vrijeme nije imao eksploziva? Kakva je fora bila imat eksploziv?! :roll: Imali ga doslovno svi. I privatne osobe, puni kamioni.
Dobro, hajde da vidimo ko nije imao eksploziva i teskog naoruzanja? Recimo svi koji nisu bili u HOS-u i HVO
Imali su ga doslovno svi a Žitomisliće je minirao čapljinski HOS a Bjelušine mostarski. Nikakva tajna i općepoznata stvar.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#1668 Re: Mostar u ratu

Post by invincible1921 »

Ne znam tetejac bi meni se cini rekao kako treba ali onda bi morao da se popisa po onome za sta se borio.

Ne njegova licna ubjedjenja nego politicki i ratni ciljevi njegove vojske.

Upoznat je sa situtacijom, al nece da prizna nekad i.ocgledne stvari...neki dan rece "Znamo svi da je HVO napao armiju" a mene blokirao zbog polemike.oko toga pitanja :lol: jer je tvrdio da je ARBIH napala HVO :lol:

Na kraju argument glavni je bio " Sta ce ARBIH legalna vosjka BiH u Mostaru gradu koji se nalazi u toj istoj BiH"

Uostalom koliko znam on je bio pripadnik HV iz Hrvatske...znaci samo njegovo postojanje na nasoj terotoriji u svojstvu neprijatelja legalne vojske moze odgovoriti na sve nedoumice koje se potezu...

Uostalom tudjman i HVO su od 91 znali sta rade, samo su se zayebali sto su mislili da cemo se mi stjerani u cosak, sa jednim nozem pod grlom a drugim u.ledjima, jednostavno predati

Prica o nakim suborcima, a neki iz moje familije zive preko 100 godina u dubrovniku, branili ga od prvog dana i 93 demobilisani plus zamalo deportovani u BiH..samo zbog imena
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#1669 Re: Mostar u ratu

Post by Emiremir33 »

anelsol wrote: 23/06/2020 09:43 Armija BiH u Mostaru je imala jako sposoban komandni kadar, i to je jedan od razloga uspješne odbrane. Rahmetli Arif Pašalić, Miralem Jugo i Šerif Špago su bili vojna lica u JNA. Iako nije bio vojno lice prije rata, rahmetli Hujka je imao veliki autoritet u vojsci i narodu. Kada se vrati film Armija je u Mostaru vodila aktivnu odbranu. Nije se samo branila, već i napadala u svrhu odbrane. Na samom početku kada je napadnuta komanda, uslijedio je napad Armije u centru grada. Linija se na kraju stabilizirala na Bulevaru i Šantićevoj. Kada je trebala krenuti ofenziva HVO i HV na južnom dijelu, Armija je napala Bunu i Gubavicu. Tim udarima su se efektivno amortizirali udari HVO i HV na linije ARBiH. Koja je to žestina borbi bila svjedoči i činjenica da je u Mostaru i okolini poginuo 21 član Španskog bataljona UN-a.
To si upravu ,muz od rodice mi je to pricao ,koji je bio na liniji u Santicevoj,tu mu je i brat poginuo 1993.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1670 Re: Mostar u ratu

Post by 90minut »

Auu 21 clan to nisam znao.
MLA_333
Posts: 105
Joined: 07/02/2017 23:30

#1671 Re: Mostar u ratu

Post by MLA_333 »

tetejac wrote: 23/06/2020 00:21
MLA_333 wrote: 22/06/2020 20:36
adapter wrote: 20/06/2020 12:57
Kupres je oslobodio Armija BIH, 10 dana su se vodile borbe za Demirovac i Kupreska vrata, Armija je sisla do benzinske pumpe u centru grada i ostali na Vilinim kucama, dok je HVO najavio dolazak ARBIH se povukla na kupreska vrata.
Kupres ti je oslobodio ovaj čovjek što je prekin’o Soptu, moj suborac iz četvrte gardijske sa još nekim ljudima da ne nabrajam. Ako ti nešto nije jasno javi se na private pa ću te spojiti s njim, otiđi kod njega u Livno, jedno selo pored Livna pa ga pitaj kako je bilo. Primit će te čovjek fino, a voli igrat i pikado neće ti biti dosadno.
7.Korpus Armije BIH je oslobodio Kupres. Clanovi moje porodice su bili tu. 80 % tereta borbe oko Kupresa je nosila Armija BIH i na kraju su prvi vojnici koji su usli 94te u slobodni Kupres bili proBosanski. Zao mi je, da se to na godisnjici oslobadjanje Kupresa to ne spominje...
A inace volim i ja igrati pikado...
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#1672 Re: Mostar u ratu

Post by felipe kajetano »

dr_Evil wrote: 23/06/2020 10:36
tetejac wrote: 23/06/2020 10:26
Pa dobro eto pokojni Kraljević je Ustaša iz emigracije i crtao je karte do Drine pa ga dižete u nebesa kao generala Armije BiH. Kako to objašnjavaš? Jeste ovo je odmicanje od topika. Koga boli kurac za NDH i neke slike Pavelića, partizane i njihovo groblje.
Kraljevic je bio Ustasa iz emigracije, koji je definitvno vidio Bosnu u NDH, mislim da taj detalj mnogi namjerno preskacu. Kraljevic je bio protiv B-H sukoba (valjda) i bio je protiv etnickog ciscenja Bosne od Hrvata i humanog preseljenja istih u Herceg-Bosnu koja je ogranicena na malom dijelu Bosne. I za to platio glavom - koliko mi znamo, a mozda je samo guzio gdje ne treba. Ja ga ne dizem u nebesa, ali pored Suska, Praljka i Bobana on je bio tracak nade (iz perspektive obicnog gradjanina)

NDH, Pavelic, u Sarajevu Mladi Muslimani, u visegradu bradate spodobe, dakle sve je to samo bila obnova ili ti ga kontrarevolucija, da se skinu partizani sa vlasti i opet namontiraju porodice, kako rece tudjman napravite mjesta za obitelji dvjesta. Ima veze, velike, opet tvrdim odgovorno da se rat sprema godinama ako ne i desetljecima:

Image
Cijeg gradjanina?Tracak nade ustasa Kraljevic..o jebemte zivote..sto bi rekao ovaj..POZDRAV DOMOVINI
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1673 Re: Mostar u ratu

Post by dr_Evil »

felipe kajetano wrote: 24/06/2020 01:42
dr_Evil wrote: 23/06/2020 10:36
tetejac wrote: 23/06/2020 10:26
Pa dobro eto pokojni Kraljević je Ustaša iz emigracije i crtao je karte do Drine pa ga dižete u nebesa kao generala Armije BiH. Kako to objašnjavaš? Jeste ovo je odmicanje od topika. Koga boli kurac za NDH i neke slike Pavelića, partizane i njihovo groblje.
Kraljevic je bio Ustasa iz emigracije, koji je definitvno vidio Bosnu u NDH, mislim da taj detalj mnogi namjerno preskacu. Kraljevic je bio protiv B-H sukoba (valjda) i bio je protiv etnickog ciscenja Bosne od Hrvata i humanog preseljenja istih u Herceg-Bosnu koja je ogranicena na malom dijelu Bosne. I za to platio glavom - koliko mi znamo, a mozda je samo guzio gdje ne treba. Ja ga ne dizem u nebesa, ali pored Suska, Praljka i Bobana on je bio tracak nade (iz perspektive obicnog gradjanina)

NDH, Pavelic, u Sarajevu Mladi Muslimani, u visegradu bradate spodobe, dakle sve je to samo bila obnova ili ti ga kontrarevolucija, da se skinu partizani sa vlasti i opet namontiraju porodice, kako rece tudjman napravite mjesta za obitelji dvjesta. Ima veze, velike, opet tvrdim odgovorno da se rat sprema godinama ako ne i desetljecima:

Image
Cijeg gradjanina?Tracak nade ustasa Kraljevic..o jebemte zivote..sto bi rekao ovaj..POZDRAV DOMOVINI
Dobro, ne za Srbe u taj vakat, ali pored golgote koju su spremili Susak i Boban, Kraljevic je davao nadu da je suzivot moguc medju Bosnjacima i Hrvatima - Mozda!
adapter
Posts: 726
Joined: 10/01/2013 08:41

#1674 Re: Mostar u ratu

Post by adapter »

User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1675 Re: Mostar u ratu

Post by dr_Evil »

adapter wrote: 24/06/2020 08:39
O mostarskim skokovima, sa starog mosta u mostaru :D tita mi odmah se sjetih cutuka. Lijepi prelijepi mostarski stari most u mostaru
Post Reply