Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Locked
User avatar
Josip321
Posts: 675
Joined: 22/12/2011 10:42

#751 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Josip321 »

BHCluster wrote:
Josip321 wrote:
popajic wrote: ja nisam mnozina :D a kad su nacioalisticki debili potpisivali to sto su potpisivali ,mene kao ni druge niko nista nije pitao. Ni tada vazeci Ustav RBIH se nije ispostovao...

Ma ja. Ti možda i nisi za takvo nešto. Ali rezultati izbora nam iz godine u godinu potvrđuju da baš te stranke, sa nacionalnim prefiksom odnose preko 90% glasova.
Onda se ja pitam gdje je to ta većina koja je za tu drugačiju BH. Kako nikako da dođe do izražaja a daleko ih najviše. Barem tako govore.
Koliko ljudi je izaslo na izbore OKO 60% sta je sa onih 40%, i koja stranka uze najvise glasova na izborima? Prema tome malo pogledaj cinjenice pa onda zbori o necemu. A to sto ti hoces da pripadas nacionalnom toru to je do tebe i sve sto se desava sa nemoci te tvoje opcije je sasvim do dovoljno da pokaze kako ta tvoja nacionalna opcija nema snagu nego dobije to sto snsd naravno njima za to hdz pokaze zahvalnos i dodje na proslavu pocetka genocida i etnickog ciscenja na ne srbima u rs-u.
Pa najveći domoljubi, patriote su oni koji su bili spremni dati život za domovinu. Mnogi su ga i dali. A u tome smislu ne vidim domoljublje kod tih 40% koje spominješ. Ako im je toliko stalo do države što ne izađu i ne daju svoj glas za tu opciju, "građansku". Barem bi mogli toliko.

Ali da se ne lažemo, i ti i ja znamo da i tih 40% izađe da bi rezultat izbora bio gotovo identičan.
Ljudi kod nas prije svega glasuju za nacionalno. A dok se ne riješi politička situacija, odnosno dok se jednom za svagda ne riješi opstojnost svih naroda, neće se gledati tko priča o ekonomiji i godspodarstvu već samo o nacionalnosti.
User avatar
Opetja033
Posts: 10040
Joined: 01/11/2011 20:33

#752 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Opetja033 »

Josip321 wrote:Pristali ste i potpisali da su i Hrvati konstitutivan narod. A i jesu, najstariji su narod na ovim prostorima.
Sta rece i ostade ziv.. Naravno, ocito da SDP-ovcima vise smeta Tihic nego neko ko tvrdi da smo svi ovdje Hrvati ili da smo svi dosljaci a Hrvati jedini autohtoni. Valjda da se ne zamjeraju koalicionim partnerima iz HSP-a. Samo se na ta dva nacina moze protumaciti ovo boldirano. E pa Josipe, u takve nebuloze jos samo vjeruju ekstremisti iz HDZ-a. Nijedan ozbiljan historicar (recimo sa Zapada) ovakvu glupost ne bi izvalio. Daleko ste vi od najstarijeg naroda na ovim prostorima, daleko.

Ali da ne bi otisli off topic, ako cemo vec potezati ovu diskusiju ima podforum i za to.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#753 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by nosara »

Opetja033 wrote:
Josip321 wrote:Pristali ste i potpisali da su i Hrvati konstitutivan narod. A i jesu, najstariji su narod na ovim prostorima.
Sta rece i ostade ziv.. Naravno, ocito da SDP-ovcima vise smeta Tihic nego neko ko tvrdi da smo svi ovdje Hrvati ili da smo svi dosljaci a Hrvati jedini autohtoni. Valjda da se ne zamjeraju koalicionim partnerima iz HSP-a. Samo se na ta dva nacina moze protumaciti ovo boldirano. E pa Josipe, u takve nebuloze jos samo vjeruju ekstremisti iz HDZ-a. Nijedan ozbiljan historicar (recimo sa Zapada) ovakvu glupost ne bi izvalio. Daleko ste vi od najstarijeg naroda na ovim prostorima, daleko.

Ali da ne bi otisli off topic, ako cemo vec potezati ovu diskusiju ima podforum i za to.
Mozda su, prosjecno, najvremesniji... To pije vode...
User avatar
Opetja033
Posts: 10040
Joined: 01/11/2011 20:33

#754 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Opetja033 »

nosara wrote:
Opetja033 wrote:
Josip321 wrote:Pristali ste i potpisali da su i Hrvati konstitutivan narod. A i jesu, najstariji su narod na ovim prostorima.
Sta rece i ostade ziv.. Naravno, ocito da SDP-ovcima vise smeta Tihic nego neko ko tvrdi da smo svi ovdje Hrvati ili da smo svi dosljaci a Hrvati jedini autohtoni. Valjda da se ne zamjeraju koalicionim partnerima iz HSP-a. Samo se na ta dva nacina moze protumaciti ovo boldirano. E pa Josipe, u takve nebuloze jos samo vjeruju ekstremisti iz HDZ-a. Nijedan ozbiljan historicar (recimo sa Zapada) ovakvu glupost ne bi izvalio. Daleko ste vi od najstarijeg naroda na ovim prostorima, daleko.

Ali da ne bi otisli off topic, ako cemo vec potezati ovu diskusiju ima podforum i za to.
Mozda su, prosjecno, najvremesniji... To pije vode...
:lol:
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#755 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by popajic »

Josip321
Ljudi kod nas prije svega glasuju za nacionalno. A dok se ne riješi politička situacija, odnosno dok se jednom za svagda ne riješi opstojnost svih naroda, neće se gledati tko priča o ekonomiji i godspodarstvu već samo o nacionalnosti.
A ta opstojnost ( sta god ona znacila ) bi se , po tebi , rijesila tako sto ...?
User avatar
Josip321
Posts: 675
Joined: 22/12/2011 10:42

#756 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Josip321 »

Opetja033 wrote:
Josip321 wrote:Pristali ste i potpisali da su i Hrvati konstitutivan narod. A i jesu, najstariji su narod na ovim prostorima.
Sta rece i ostade ziv.. Naravno, ocito da SDP-ovcima vise smeta Tihic nego neko ko tvrdi da smo svi ovdje Hrvati ili da smo svi dosljaci a Hrvati jedini autohtoni. Valjda da se ne zamjeraju koalicionim partnerima iz HSP-a. Samo se na ta dva nacina moze protumaciti ovo boldirano. E pa Josipe, u takve nebuloze jos samo vjeruju ekstremisti iz HDZ-a. Nijedan ozbiljan historicar (recimo sa Zapada) ovakvu glupost ne bi izvalio. Daleko ste vi od najstarijeg naroda na ovim prostorima, daleko.

Ali da ne bi otisli off topic, ako cemo vec potezati ovu diskusiju ima podforum i za to.

Nisam ja rekao da su jedini autohtoni nego najstariji. Naravno, od onih koji trenutno tu žive. A bilo je puno starijih i od Hrvata. I Hrvati su došli na tuđe i pokorili one starije. Kao što su polije to npr. Turci radili.
Dakle, ne stavljaj mi riječi u usta.
User avatar
Josip321
Posts: 675
Joined: 22/12/2011 10:42

#757 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Josip321 »

popajic wrote:
Josip321
Ljudi kod nas prije svega glasuju za nacionalno. A dok se ne riješi politička situacija, odnosno dok se jednom za svagda ne riješi opstojnost svih naroda, neće se gledati tko priča o ekonomiji i godspodarstvu već samo o nacionalnosti.
A ta opstojnost ( sta god ona znacila ) bi se , po tebi , rijesila tako sto ...?

Ne znam, posebnom administrativnom jedinicom je najbolje. Ili još jednim entitetom, ili okrupnjavanjem županija.
User avatar
shuma.ispod.pazuha
Posts: 508
Joined: 03/12/2011 12:45
Location: dajem ti 2 gola fore, igramo do 3

#758 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by shuma.ispod.pazuha »

Josip321 wrote:
popajic wrote:
Josip321
Ljudi kod nas prije svega glasuju za nacionalno. A dok se ne riješi politička situacija, odnosno dok se jednom za svagda ne riješi opstojnost svih naroda, neće se gledati tko priča o ekonomiji i godspodarstvu već samo o nacionalnosti.
A ta opstojnost ( sta god ona znacila ) bi se , po tebi , rijesila tako sto ...?

Ne znam, posebnom administrativnom jedinicom je najbolje. Ili još jednim entitetom, ili okrupnjavanjem županija.

neće moći prijatelju :D
User avatar
Josip321
Posts: 675
Joined: 22/12/2011 10:42

#759 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Josip321 »

shuma.ispod.pazuha wrote:

neće moći prijatelju :D
Nešto će morati, odnosno nekako se učiniti Hrvate ravnopravnima. Nemora biti entitet ali nešto i nekako se mora ravnopravnost postići.
User avatar
shuma.ispod.pazuha
Posts: 508
Joined: 03/12/2011 12:45
Location: dajem ti 2 gola fore, igramo do 3

#760 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by shuma.ispod.pazuha »

Josip321 wrote:
shuma.ispod.pazuha wrote:

neće moći prijatelju :D
Nešto će morati, odnosno nekako se učiniti Hrvate ravnopravnima. Nemora biti entitet ali nešto i nekako se mora ravnopravnost postići.
koliko Hrvata u ovom trenutku obavlja neku funkciju na vlasti, da li si upoznat sa problematikom ? želim da znam ima li smisla sa tobom konkretno o tome raspravljati, pošto mi priča o ravnopravnosti u trenutku kada ne da su Hrvati ravnopravni nego imaju apsolutno nadmoć u Hercegovini malo pa i previše smeta kao nekome ko poštuje ravnopravnost, ali ne na štetu onog drugog, znaš...
User avatar
Josip321
Posts: 675
Joined: 22/12/2011 10:42

#761 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Josip321 »

shuma.ispod.pazuha wrote:
Josip321 wrote:
shuma.ispod.pazuha wrote:

neće moći prijatelju :D
Nešto će morati, odnosno nekako se učiniti Hrvate ravnopravnima. Nemora biti entitet ali nešto i nekako se mora ravnopravnost postići.
koliko Hrvata u ovom trenutku obavlja neku funkciju na vlasti, da li si upoznat sa problematikom ? želim da znam ima li smisla sa tobom konkretno o tome raspravljati, pošto mi priča o ravnopravnosti u trenutku kada ne da su Hrvati ravnopravni nego imaju apsolutno nadmoć u Hercegovini malo pa i previše smeta kao nekome ko poštuje ravnopravnost, ali ne na štetu onog drugog, znaš...
Hoš reći da Hrvati nekoga teroriziraju?
A na Hercegovinu kada misliš misliš samo na onaj dio gdje su Hrvati većina. Ali Hercegovina je puno veća od toga dijela.
User avatar
shuma.ispod.pazuha
Posts: 508
Joined: 03/12/2011 12:45
Location: dajem ti 2 gola fore, igramo do 3

#762 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by shuma.ispod.pazuha »

uglavnom od 3 entiteta nema ništa
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#763 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Canton »

Josip321 wrote:
shuma.ispod.pazuha wrote:

neće moći prijatelju :D
Nešto će morati, odnosno nekako se učiniti Hrvate ravnopravnima. Nemora biti entitet ali nešto i nekako se mora ravnopravnost postići.
Prvo napravis spisak po kojem su to osnovu hrvati neravnopravni, napises u 5-10 tacaka... da vidimo
User avatar
Opetja033
Posts: 10040
Joined: 01/11/2011 20:33

#764 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Opetja033 »

Josip321 wrote:Nisam ja rekao da su jedini autohtoni nego najstariji. Naravno, od onih koji trenutno tu žive. A bilo je puno starijih i od Hrvata. I Hrvati su došli na tuđe i pokorili one starije. Kao što su polije to npr. Turci radili.
Dakle, ne stavljaj mi riječi u usta.
Shvatio sam ja tebe jako dobro sta si zelio reci, ne brini. Upravo to sto si sada naveo. Dakle ovakve gluposti mogu doci samo iz kuhinje HDZ ekstremista. Nijedan ozbiljan historicar danasnjice takvu glupost ne bi izvalio. Daleko ste vi od najstarijeg naroda kako u Mostaru tako i u ostatku BiH, jako, jako daleko. Inace bih volio da ovu svoju tvrdnju argumentima pokusas dokazati na podforumu za historiju. Ucini mi tu uslugu molim te. :)
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#765 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by heckler »

Dobro neko gore rece. Jeste daleko najstariji narod ... u prosjeku godina.

Dzaba vama i treci entitet i sve moguce "zupanije" svijeta. Samo cunom cete "ravnopravnost" izboriti kako je vi zamisljate, a tom odjelu ste najtanji :wink:
User avatar
Josip321
Posts: 675
Joined: 22/12/2011 10:42

#766 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Josip321 »

heckler wrote:Dobro neko gore rece. Jeste daleko najstariji narod ... u prosjeku godina.

Dzaba vama i treci entitet i sve moguce "zupanije" svijeta. Samo cunom cete "ravnopravnost" izboriti kako je vi zamisljate, a tom odjelu ste najtanji :wink:
Vjeruj mi da ni vi nimalo bolje ne stojite. Posebno u Mostaru. A ma što ti mislio, to mi nije drago. To što je došla bijela kuga i među naše narode. Srbi su po tome pitanju daleko u najgorem položaju. Sumnjam da su Hrvati u tome lošiji od Muslimana-Bošnjaka. Ako i jesu to je neznačajno. Ali ni jednom narodu se ne piše dobro sa ovakvim radom čune. A za to nikoga drugog ne možemo kriviti. Ni jedni druge ni nekoga iz vana. Sami smo krivi.
Last edited by Josip321 on 11/03/2012 00:35, edited 1 time in total.
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#767 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Canton »

JozefK wrote:Imaš pravo Jozipe, nismo isti.

prirodno kretanje za 2011., baš danas stigli podaci. :mrgreen:

Široki Brijeg 300/231
Mostar 1.020/964
Jablanica 73/82
Konjic 199/260

Žepče 261/208

Bugojno 273/275
Busovača 182/171
Donji Vakuf 124/126
Fojnica 108/156
Uskoplje 151/152
Jajce 210/195
Kiseljak 178/171
Kreševo 34/56
Novi Travnik 251/180
Travnik 499/493
Vitez 276/188

kidišemo ove godine. 8)
? sta je ovo?
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#768 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Canton »

heckler wrote:Dobro neko gore rece. Jeste daleko najstariji narod ... u prosjeku godina.

Dzaba vama i treci entitet i sve moguce "zupanije" svijeta. Samo cunom cete "ravnopravnost" izboriti kako je vi zamisljate, a tom odjelu ste najtanji :wink:
Poceli su vec postovi kako Hrvati imaju bolji natalitet...

Pa ljudi treba im jos 700 godina da stignu Bosnjake po broji cccc
User avatar
ljiljan89
Posts: 302
Joined: 30/09/2011 01:14

#769 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by ljiljan89 »

Josip321 wrote:
shuma.ispod.pazuha wrote:

neće moći prijatelju :D
Nešto će morati, odnosno nekako se učiniti Hrvate ravnopravnima. Nemora biti entitet ali nešto i nekako se mora ravnopravnost postići.
imate vec i vise nego sto zasluzujujete
User avatar
ljiljan89
Posts: 302
Joined: 30/09/2011 01:14

#770 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by ljiljan89 »

Josip321 wrote: Hoš reći da Hrvati nekoga teroriziraju?
A na Hercegovinu kada misliš misliš samo na onaj dio gdje su Hrvati većina. Ali Hercegovina je puno veća od toga dijela.
da, Bosnjake i Bosnu



Image

http://www.livno-online.com/zupanija/21 ... -prosvjede


http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/iz-min ... inica.html

itd itd
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#771 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by heckler »

Josip321 wrote:
heckler wrote:Dobro neko gore rece. Jeste daleko najstariji narod ... u prosjeku godina.

Dzaba vama i treci entitet i sve moguce "zupanije" svijeta. Samo cunom cete "ravnopravnost" izboriti kako je vi zamisljate, a tom odjelu ste najtanji :wink:
Vjeruj mi da ni vi nimalo bolje ne stojite. Posebno u Mostaru. A ma što ti mislio, to mi nije drago. To što je došla bijela kuga i među naše narode. Srbi su po tome pitanju daleko u najgorem položaju. Sumnjam da su Hrvati u tome lošiji od Muslimana-Bošnjaka. Ako i jesu to je neznačajno. Ali ni jednom narodu se ne piše dobro sa ovakvim radom čune. A za to nikoga drugog ne možemo kriviti. Ni jedni druge ni nekoga iz vana. Sami smo krivi.


:thumbup: Odlicno.... Javite molim vas Puljicu pod hitno da nam prestane usi probijati. Dodijao je i bogu i narodu pricom o nestajanju. Nek se strpi jos 20ak godina i kad Bosnjaci izumru a ostatak preseli u Sloveniju a srba i hrvata bude po 3 miliona podjelite rahat bosnu po pola i nosite u pra-domovine.
A nas do tad ostavite u miru da prozivimo ovo par godina sto nam je ostalo :oops:
Nass
Posts: 1795
Joined: 20/05/2010 16:17

#772 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Nass »

Ne zelim kupovati DANE jer sam primjetila da su poceli raditi za SDA, ali vidim na netu kratak isjecak iz clanka o Mostaru:
Reforma Federacije počinje u Mostaru?!

Svako rješenje, pa i podjela Mostara na više općina umjesto sadašnjega jedinstvenoga gradskog područja, bolje je za grad na Neretevi od postojećeg administrativno-političkog uređenja, smatraju politički analitičari, ali i političari
Piše neki Jurica Gudelj. Dakle, tako SDA zamišlja rješavanje pitanja Mostara, podijeliti ga na dva dijela po najcrnjoj etnickoj matrici, a zatim i cijelu Federaciju podijeliti kako ni Tudjman nije mogao sanjati u svojim najludjim snovima. To bi bio definitivan kraj za BiH. SDA potpuno otvoreno sada proklamira svoju ideju podjele ovakvim prijedlozima, najnovijim otvorenim koalicijama sa HDZ-om te insistiranjem na uvođenju "legitimnih predstavnika naroda" što se bez neke vrste podjele drzave i naroda ne moze postici. OHR je vec prilicno ostro prokomentirao ovakve ideje barem što se tiče Mostara, ali oni i dalje nastavljaju....
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#773 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by heckler »

Nass wrote:Ne zelim kupovati DANE jer sam primjetila da su poceli raditi za SDA, ali vidim na netu kratak isjecak iz clanka o Mostaru:
Reforma Federacije počinje u Mostaru?!

Svako rješenje, pa i podjela Mostara na više općina umjesto sadašnjega jedinstvenoga gradskog područja, bolje je za grad na Neretevi od postojećeg administrativno-političkog uređenja, smatraju politički analitičari, ali i političari
Piše neki Jurica Gudelj. Dakle, tako SDA zamišlja rješavanje pitanja Mostara, podijeliti ga na dva dijela po najcrnjoj etnickoj matrici, a zatim i cijelu Federaciju podijeliti kako ni Tudjman nije mogao sanjati u svojim najludjim snovima. To bi bio definitivan kraj za BiH. SDA potpuno otvoreno sada proklamira svoju ideju podjele ovakvim prijedlozima, najnovijim otvorenim koalicijama sa HDZ-om te insistiranjem na uvođenju "legitimnih predstavnika naroda" što se bez neke vrste podjele drzave i naroda ne moze postici. OHR je vec prilicno ostro prokomentirao ovakve ideje barem što se tiče Mostara, ali oni i dalje nastavljaju....
Ja ne znam sta vise SDA treba da uradi da je ljudi vide kao ono sto jesu. Pa 20 godina samo sto sami sebi nisu kokardu i U nacrtali na celo da se bolje istaknu a raja i dalje misli da ima nesto bosansko u njima. SDA-HDZ-SDS je dio istok tkiva, istog bica. Neprijatelji ove zemlje gori i od HDZ ai SDSa jer uspjevaju jos nekim oci zamazati pricom da su za Bosnu a drze se sporazuma o podjeli koji su davno potpisali kao najsvetijeg od svih svetih dokumenata.
User avatar
Opetja033
Posts: 10040
Joined: 01/11/2011 20:33

#774 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by Opetja033 »

heckler wrote:Ja ne znam sta vise SDA treba da uradi da je ljudi vide kao ono sto jesu. Pa 20 godina samo sto sami sebi nisu kokardu i U nacrtali na celo da se bolje istaknu a raja i dalje misli da ima nesto bosansko u njima. SDA-HDZ-SDS je dio istok tkiva, istog bica. Neprijatelji ove zemlje gori i od HDZ ai SDSa jer uspjevaju jos nekim oci zamazati pricom da su za Bosnu a drze se sporazuma o podjeli koji su davno potpisali kao najsvetijeg od svih svetih dokumenata.
Neka ti je na cast ovo poistovjecivanje SDA sa HDZ-om i SDS-om, poredis stranku koja je pocinila genocid nad Bosnjacima sa ljudima koji su stali u odbranu drzave i bili jedni od organizatora otpora. Ideoloska mrznja cesto nema granice, ali ti si je postavio na sasvim novi nivo. Sa ovim komentarom pljujes po clanovima i simpatizerima ove stranke koji su dali zivote za Bosnu i Hercegovinu, na sve sehide koji su bili clanovi ili simpatizeri stranke. Ne samo to, nego sve te sehide i poginule borce poistovjecujes sa cetnicima i ustasama. Ovo vise govori o tome sta tebi sve moze stati u obraz a manje o SDA.

I reci mi molim te, koji je to sporazum o podjeli potpisala SDA?

P.S. Jos nesto - ja uopce ne vidim sta je to lose sa ovim prijedlogom SDA o Gradu Mostaru sa vise opcina? Pa ne bi bio jedini grad u BiH uredjen na taj nacin. Nakon sto je SDP popljuvao Bosnjake Mostara time sto je velikodusno omogucio HDZ-u da ponovo uzme mjesto gradonacelnika (eh sada bi mogli govoriti o izdaji), neko mora razmisljati i o nacinu da se sprijeci majorizacija Bosnjaka u gradu na Neretvi. Nisam protiv sistema jedan glas - jedan covjek ali to mora vaziti na prostoru citave BiH.
Last edited by Opetja033 on 12/03/2012 18:22, edited 1 time in total.
User avatar
shuma.ispod.pazuha
Posts: 508
Joined: 03/12/2011 12:45
Location: dajem ti 2 gola fore, igramo do 3

#775 Re: Mostar - propao eksperiment, mrtav grad, građani spavaju

Post by shuma.ispod.pazuha »

Opetja033 wrote:
heckler wrote:Ja ne znam sta vise SDA treba da uradi da je ljudi vide kao ono sto jesu. Pa 20 godina samo sto sami sebi nisu kokardu i U nacrtali na celo da se bolje istaknu a raja i dalje misli da ima nesto bosansko u njima. SDA-HDZ-SDS je dio istok tkiva, istog bica. Neprijatelji ove zemlje gori i od HDZ ai SDSa jer uspjevaju jos nekim oci zamazati pricom da su za Bosnu a drze se sporazuma o podjeli koji su davno potpisali kao najsvetijeg od svih svetih dokumenata.
stali u odbranu drzave i bili jedni od organizatora otpora
bgm su i članovi SDP-a stali u odbranu države i bili organizatori otpora :!:
Locked