MOST 21

User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#26 Re: MOST 21

Post by jao_situacije »

zrakomlat wrote:
svi u napad wrote:Super. Umrjet cu a necu doziviti da se ovakvo dobre ideje ne naprave u Banja Luci ili Livnu. Kad ce neki pokret tamo krenuti tipa "BiH je i nasa domovina" ili "Cuprija 21" i slicne zajebancije koje Bakir i SDA prave po Sarajevu kako bi razvukli pamet ionako sludjenom narodu. Zivjeli!
Budimo dobri susjedi, poručuju sa skupova u Širokon, Po'šju i Grudin :D
dobro, u mostaru su obnovili most
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#27 Re: MOST 21

Post by cyprus »

svi u napad wrote:Super. Umrjet cu a necu doziviti da se ovakvo dobre ideje ne naprave u Banja Luci ili Livnu. Kad ce neki pokret tamo krenuti tipa "BiH je i nasa domovina" ili "Cuprija 21" i slicne zajebancije koje Bakir i SDA prave po Sarajevu kako bi razvukli pamet ionako sludjenom narodu. Zivjeli!
Nije baš Livno, ali NS Radom za boljitak (jedina stranka koja je uspjevala da dobija glasove od svih etničkih grupa u statistički značajnoj mjeri) je osnovana u Širokom Brijegu :D A slogani im i jesu bili na tom fonu :-D

Dakle, doživio si već :D
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#28 Re: MOST 21

Post by Krokodajl »

Ja ću na sljedećim izborima glasat za Mihajlicu i Radikale, nek ide sve u pm, ovi "naši" u RS se ionako neće ni dogovorit do izbora.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#29 Re: MOST 21

Post by Ajatolah_ »

cyprus wrote:
svi u napad wrote:Super. Umrjet cu a necu doziviti da se ovakvo dobre ideje ne naprave u Banja Luci ili Livnu. Kad ce neki pokret tamo krenuti tipa "BiH je i nasa domovina" ili "Cuprija 21" i slicne zajebancije koje Bakir i SDA prave po Sarajevu kako bi razvukli pamet ionako sludjenom narodu. Zivjeli!
Nije baš Livno, ali NS Radom za boljitak (jedina stranka koja je uspjevala da dobija glasove od svih etničkih grupa u statistički značajnoj mjeri) je osnovana u Širokom Brijegu :D A slogani im i jesu bili na tom fonu :-D

Dakle, doživio si već :D
I kupovali glasove od svih etničkih grupa. :D
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#30 Re: MOST 21

Post by cyprus »

Ajatolah_ wrote:
cyprus wrote:
svi u napad wrote:Super. Umrjet cu a necu doziviti da se ovakvo dobre ideje ne naprave u Banja Luci ili Livnu. Kad ce neki pokret tamo krenuti tipa "BiH je i nasa domovina" ili "Cuprija 21" i slicne zajebancije koje Bakir i SDA prave po Sarajevu kako bi razvukli pamet ionako sludjenom narodu. Zivjeli!
Nije baš Livno, ali NS Radom za boljitak (jedina stranka koja je uspjevala da dobija glasove od svih etničkih grupa u statistički značajnoj mjeri) je osnovana u Širokom Brijegu :D A slogani im i jesu bili na tom fonu :-D

Dakle, doživio si već :D
I kupovali glasove od svih etničkih grupa. :D
I time pokazali da ima ljudi kojima je draža cvaja od etničke pripadnosti... Znači, ima nade za ovu zemlju :mrgreen: :thumbup:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#31 Re: MOST 21

Post by putokaz1 »

I time pokazali da ima ljudi kojima je draža cvaja od etničke pripadnosti... Znači, ima nade za ovu zemlju :mrgreen: :thumbup:[/quote]
Kod mene za SDA se glasa za 30 KM,još moraš uvesti 4 starije osobe-Novac ispred Ideologije i nacije
Za sve ostale se glasa -Nek ne bude SDA
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#32 Re: MOST 21

Post by cyprus »

putokaz1 wrote:Kod mene za SDA se glasa za 30 KM,još moraš uvesti 4 starije osobe-Novac ispred Ideologije i nacije
Za sve ostale se glasa -Nek ne bude SDA
Meni je mnogo razumljivije da ljudi za SDA glasaju za pare ili neke koristi, nego kad glasaju iz ubjeđenja :-) Od takvih me ljudi hvata jeza...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#33 Re: MOST 21

Post by putokaz1 »

Meni je mnogo razumljivije da ljudi za SDA glasaju za pare ili neke koristi, nego kad glasaju iz ubjeđenja :-) Od takvih me ljudi hvata jeza...[/quote]
Ima i takvih za SDA
-Jer su vjernici
-Jer SDA je odbranila BH
-Jer imaju strah daće im SDP oduzet stečenu imovinu KD
-Jer su Naši
-Jer je Alija Kralj
-Jer je SDP gori
-Srbi će za se,Hrvati Zna se a mi Bošnjaci
-Zbog ucjene
-Zbog dobrog kandidata
-Ko zna zbog čega
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#34 Re: MOST 21

Post by cyprus »

putokaz1 wrote:Ima i takvih za SDA
-Jer su vjernici
-Jer SDA je odbranila BH
-Jer imaju strah daće im SDP oduzet stečenu imovinu KD
-Jer su Naši
-Jer je Alija Kralj
-Jer je SDP gori
-Srbi će za se,Hrvati Zna se a mi Bošnjaci
-Zbog ucjene
-Zbog dobrog kandidata
-Ko zna zbog čega
Naravno da ima... Takvi su većina... Njih me strah...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#35 Re: MOST 21

Post by putokaz1 »

cyprus wrote:
putokaz1 wrote:Ima i takvih za SDA
-Jer su vjernici
-Jer SDA je odbranila BH
-Jer imaju strah daće im SDP oduzet stečenu imovinu KD
-Jer su Naši
-Jer je Alija Kralj
-Jer je SDP gori
-Srbi će za se,Hrvati Zna se a mi Bošnjaci
-Zbog ucjene
-Zbog dobrog kandidata
-Ko zna zbog čega
Naravno da ima... Takvi su većina... Njih me strah...
Može se li se njima izbiti iz glave SDA ikako
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#36 Re: MOST 21

Post by cyprus »

putokaz1 wrote:
cyprus wrote:
putokaz1 wrote:Ima i takvih za SDA
-Jer su vjernici
-Jer SDA je odbranila BH
-Jer imaju strah daće im SDP oduzet stečenu imovinu KD
-Jer su Naši
-Jer je Alija Kralj
-Jer je SDP gori
-Srbi će za se,Hrvati Zna se a mi Bošnjaci
-Zbog ucjene
-Zbog dobrog kandidata
-Ko zna zbog čega
Naravno da ima... Takvi su većina... Njih me strah...
Može se li se njima izbiti iz glave SDA ikako
Može na dva načina:

1) Pojave se još veće 'patrijote'... Kada je u Tihićev vakat SDA primila neke kakve-takve civilizacijske norme, dobar dio ovih glasača je tražio alternativu u drugim strankama, ponajviše kod Hareta...

2) Promijeni se politička klima u zemlji, tj. narod se popusti sa ovim konstantnim forsiranjem PTSP-a... Ali kako to uraditi kada je SDA jedan od glavnih igrača koji učestvuje u kreiranju klime...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#37 Re: MOST 21

Post by putokaz1 »

Može na dva načina:

1) Pojave se još veće 'patrijote'... Kada je u Tihićev vakat SDA primila neke kakve-takve civilizacijske norme, dobar dio ovih glasača je tražio alternativu u drugim strankama, ponajviše kod Hareta...

2) Promijeni se politička klima u zemlji, tj. narod se popusti sa ovim konstantnim forsiranjem PTSP-a... Ali kako to uraditi kada je SDA jedan od glavnih igrača koji učestvuje u kreiranju klime...[/quote]

3-Kvalitetnim radom u onim sredinama gdje si vlast,dali može odvuć od SDA dio glasača?
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#38 Re: MOST 21

Post by cyprus »

Narod nema pojma šta je kvalitetan rad... Narodu je svaka vlast ista po pitanju rješavanja stvarnih životnih problema... On može prepoznat eventualno neki rad/nerad na lokalnom nivou, ali ovo na višim nivoima je hem viša matematika za običnog građanina, hem dodatno zamagljeno dimnim bombama nacionalizma...

PS I de me, živ bio, normalno citiraj :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#39 Re: MOST 21

Post by arzuhal »

:lol:
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#40 Re: MOST 21

Post by Teniser »

Brzo ce se vidjeti ko je Most 21 i ko je Amir Reko s suradnicima Sehovcom,Nijemcevicem i Markovic
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#41 Re: MOST 21

Post by putokaz1 »

SDA igrač?
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#42 Re: MOST 21

Post by PM72 »

Meni je taj Amir Reko skroz sumnjiv,isplivao je u zadnje vrijeme nekom famoznom pričom o spašavanju Srba a do tada se nije čulo za njega.Navodno je bio neki komandant,nešto se pitao a nigdje nema podatka kome je i kad komandovao.Nije Goražde San Francisko pa da imaš 300 brigada i 50 000 oficira.

Volio bih da je tačna njegova priča.To mi liči na onu priču o poštenjačini Redži što je navodno našao bruku para na parkingu pa vratio Srbinu koji je prodao imanje.Kom i kada - niko ne zna.Meni kad cener ispadne iz džepa presabiram se gdje sam ga zijanio a kamoli da mi ispadne 300 000 DEM,koliko je Redžo navodno našao.Redžo je svoje "poštenje" unovčio,znaju ga svi a kuća na Poljinama legla na guzove...

Daj Bože da se varam...
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#43 Re: MOST 21

Post by Obi Wan Bosnian »

Je li alternativa poštena? Nije
Je li alternativa imala svoje šanse? Jeste

Je li most21 prvi zaista multietnički projekat? Jeste

Naime, nije dovoljno imati Srbe i Hrvate. Potrebno je da to budu Srbi i Hrvati koji nisu 100% na liniji Sarajevske perspektive. Ovo je prva stranka na čijem je čelu Bošnjak a koja ima Srbina kojeg će većina Bošnjaka smatrati četnikom (Šehovac) i Hrvata koji ne govori baš ono što Sarajevo voli da čuje (Pejaković).

Meni lično se ne sviđa šta priča/piše Šehovac i ne sviđa mi se šta u zadnje vrijeme priča Pejaković. Upravo zato ću glasati za most21
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#44 Re: MOST 21

Post by LBVIEW »

Obi Wan Bosnian wrote:Stalno se žalimo da nema istinski multietničke stranke. I onda kada se jedna pojavi nalazimo joj mahane. Šehovac je pošten i hrabar čovjek koji se trudi biti realan. Ne uspjeva mu uvijek ali da su svi BH Srbi ko on mi ne bi imali nikakvih problema u ovoj zemlji.

U svakom slučaju moj glas imaju. Sretno momci!
Ma predobar je Se'ovac, a to sto onako uvijeno negira pogrom nesrba u Prijedoru nije nista u poredenju sa onim sto prica ostatak srpske politicke druzine. :oops:
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#45 Re: MOST 21

Post by PM72 »

Obi Wan Bosnian wrote:Je li alternativa poštena? Nije
Je li alternativa imala svoje šanse? Jeste

Je li most21 prvi zaista multietnički projekat? Jeste

Naime, nije dovoljno imati Srbe i Hrvate. Potrebno je da to budu Srbi i Hrvati koji nisu 100% na liniji Sarajevske perspektive. Ovo je prva stranka na čijem je čelu Bošnjak a koja ima Srbina kojeg će većina Bošnjaka smatrati četnikom (Šehovac) i Hrvata koji ne govori baš ono što Sarajevo voli da čuje (Pejaković).

Meni lično se ne sviđa šta priča/piše Šehovac i ne sviđa mi se šta u zadnje vrijeme priča Pejaković. Upravo zato ću glasati za most21
Radi podvučenog ćeš glasati za njih?
ciza_bliza
Posts: 485
Joined: 17/03/2015 11:27

#46 Re: MOST 21

Post by ciza_bliza »

Uduplati izborni prag na svim nivoima i ukinuti ove ublehe poput građanskih stranki, nezavisnih, sad u srpskoj narodnih...
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#47 Re: MOST 21

Post by PM72 »

Treba uvesti samo dvije stranke- demokrate i republikance.Demokrate bi bili SDA a republikanci - zna se.
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#48 Re: MOST 21

Post by Kejn »

Svaki Bošnjak ko glasa za ove koji tvrde da nije bilo genocida u Bosni slobodno nek se okači o štrik.
El_comadante
Posts: 7950
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#49 Re: MOST 21

Post by El_comadante »

kažu u BiH u CIKu ima registrovanih 149 stranaka neračunajući ovu godinu, sa ovom oko 160...... ovo ispade kao posao i otvaranje firmi
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#50 Re: MOST 21

Post by arzuhal »

Genocid? Bijele trake? Opsada Sarajeva?

Image
Post Reply