MOST 21

User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#101 Re: MOST 21

Post by arzuhal »

kiligonzales wrote:
arzuhal wrote:
LBVIEW wrote:
Toliko naivan ne moze biti - ovo djubre javno siri svoj smrad po medijima.
Ako Bosnje daju glas ovom cetniku, nek netom nakon izbora kompletnu vlast predaju istima - bolje nisu ni zasluzili.
Upravo. Znači da Reko nije naivan. Što je još strašnije.
Sjedih prije mjesec s jednim Gorazdakom pripadnikom ARBiH, Ljiljanom, diverzantom 43 drinske brigade, nekoliko puta ranjavan, bas se ne pohvali Rekom, kad ga pitah, jos rece bio na liniji kad ga je iskrcao srpski vojnik na Praci, ved tad je docekan na noz, tad bilo ljudi spremni da ga otkucaju. Kaze dosta raje povalio Srbima iako je bio jedno vrijeme im komadant... Al eto ako on laze lazem i ja...
Ne bih ja ulazio u taj ratni dio, a on ako je spasio jedan nevini život on je napravio golemo herojsko djelo. Ima odmah optužbi da je KOS, da je ovo, ono...To me, kao ni njegov privatni život (a ima na taj račun napada), uopće ne zanima, to je baška...

Mene samo zanima ovaj današnji politički okvir i priča koju on priča, gura i predstavlja, s kim on to želi da radi i šta tačno da radi. Vidio sam kod Vanje Eleza kada je gostovao da se nije zbližio s imenom "Bošnjaci"...Mogu i Srbi i Hrvati umjesto Bosanci, ali "Bošnjaci" već zapinje u grlu, nije se stigao naviknuti u Danskoj ili mu nezgodno kod Vanje na Palama...
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#102 Re: MOST 21

Post by kiligonzales »

arzuhal wrote:
kiligonzales wrote:
arzuhal wrote:
Upravo. Znači da Reko nije naivan. Što je još strašnije.
Sjedih prije mjesec s jednim Gorazdakom pripadnikom ARBiH, Ljiljanom, diverzantom 43 drinske brigade, nekoliko puta ranjavan, bas se ne pohvali Rekom, kad ga pitah, jos rece bio na liniji kad ga je iskrcao srpski vojnik na Praci, ved tad je docekan na noz, tad bilo ljudi spremni da ga otkucaju. Kaze dosta raje povalio Srbima iako je bio jedno vrijeme im komadant... Al eto ako on laze lazem i ja...
Ne bih ja ulazio u taj ratni dio, a on ako je spasio jedan nevini život on je napravio golemo herojsko djelo. Ima odmah optužbi da je KOS, da je ovo, ono...To me, kao ni njegov privatni život (a ima na taj račun napada), uopće ne zanima, to je baška...

Mene samo zanima ovaj današnji politički okvir i priča koju on priča, gura i predstavlja, s kim on to želi da radi i šta tačno da radi. Vidio sam kod Vanje Eleza kada je gostovao da se nije zbližio s imenom "Bošnjaci"...Mogu i Srbi i Hrvati umjesto Bosanci, ali "Bošnjaci" već zapinje u grlu, nije se stigao naviknuti u Danskoj ili mu nezgodno kod Vanje na Palama...
Posteno od tebe i sam stvari prihvatam sa rezervom, ali eto tako dodju informacije do mene igrom slucaja.

Mene malo nervira sto hoda ko ikebana po srpskim medijima, ono prica pricu, lijepo je sto je uradio zaista, svaka cast, ali cemu to ikebanisanje, pogotovo u Srbiji koja bas nije mnogo promjenila politicki kurs od 90-tih.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#103 Re: MOST 21

Post by CPT »

arzuhal wrote:Ne bih ja ulazio u taj ratni dio, a on ako je spasio jedan nevini život on je napravio golemo herojsko djelo. Ima odmah optužbi da je KOS, da je ovo, ono...To me, kao ni njegov privatni život (a ima na taj račun napada), uopće ne zanima, to je baška...
I najgori zlocinci su spasili po koji nevini zivot. Ignorisati KOS proslost kod osoba koja ima politicke ambicije je u najboljem slucaju naivno. Kod njega je ocigledan ogroman ego tj. NPD. Njegovo poltronisanje preko Drine je stetno sta god je on uradio prije toga. U svom vojnom, politickom ili osobnom zivotu.

A da mu je Še'ovac mentor, to je baska :roll: :roll: Nesto pokvarenije tesko da se moze naci.

User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#104 Re: MOST 21

Post by CPT »

nakon hapsenje pripadnika 5.korupusa (na RTRS)

Image
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#105 Re: MOST 21

Post by LBVIEW »

CPT wrote:
arzuhal wrote:Ne bih ja ulazio u taj ratni dio, a on ako je spasio jedan nevini život on je napravio golemo herojsko djelo. Ima odmah optužbi da je KOS, da je ovo, ono...To me, kao ni njegov privatni život (a ima na taj račun napada), uopće ne zanima, to je baška...
I najgori zlocinci su spasili po koji nevini zivot. Ignorisati KOS proslost kod osoba koja ima politicke ambicije je u najboljem slucaju naivno. Kod njega je ocigledan ogroman ego tj. NPD. Njegovo poltronisanje preko Drine je stetno sta god je on uradio prije toga. U svom vojnom, politickom ili osobnom zivotu.

A da mu je Še'ovac mentor, to je baska :roll: :roll: Nesto pokvarenije tesko da se moze naci.

Sramota je da ovaj smrad djeluje u Sarajevu. :oops:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8526
Joined: 15/04/2015 11:26

#106 Re: MOST 21

Post by Thorgerson »

Šehovac smrad jucer gostuje na otvorenoj mrezi, u onoj govornici. I slušam samo smrada, sta i kako prica, ono sve je on fino upakovao. Fuj. Jos mu se ljudi javljaju, cestitaju, samo tako, to nam treba...ja slusam i ne vjerujem. Da nisam vozio, tacno bih nazvao da mu kazem kakav je smrad.

Covjek zivi u svom nekom svijetu. Zeli eto da se spominje i da su srbi ginuli u ubijani. I to zeli da mi bosnjaci, bosanci to radimo.

Ok. Nije problem - ali PRVO I OSNOVNO

- Priznajte da ste pocinili GENOCID i konacno se odmaknite od politike ratnih zlocinaca Mladica, Karadzica, Plavsicke, Obrvaša...pa čovječe čitava vam je elita te vaše smrdske osuđena i vi opet imate obraza da od nekoga trazite nešto!

- Pa halo majmune, VI trebate prvi da dozivite katarzu. Pa da onda od zrtve trazite oprost. I tek onda da od zrtve ocekujete nesto zauzvrat.

- Srbi jesu ginuli od strane ARBIH, ali nije isto i ne moze biti isto ako se ubije 8000 ljudi, i ako se ubije 8 ljudi. Nije isto kad imaš čitavu gradjevinsku masineriju da kopa grobnice i seli ih, pravi sekundarne grobnice itd itd. To nije isto. Nadjete nekakve kosti jednog covjeka u Sarajevu dignete frku evo ima i grobnica ubijenog srbina. A kad se nadje 700 kostura u Tomašici, šutite ko zaliveni.

- Pustimo se patetike i onoga nije to matematika. Jeste. To je matematika. Samo sto vama u ovom slucaju matematika ne odgovara. Pa hocete da nama sad ovdje furate pricu da je jedan zivot isto kao i sto zivota. Pa nije isto. Nije isto kad jedna majka plače i kad plače sto majki. Kad jedno dijete plače za ocem i kad 2000 djece plače za ocem. Znam. Eto neka sam djubre zbog ovog misljenja, ali je tako.

- Zasto ne kazes smradu jasno i glasno da su tvoji srbi ubijali sami svoje građane, druge srbe koji su ostali u sarajevu. Pijane drogirane budale sa trebevica nisu znale dole ko je srbin, ko musliman.

- Nije samo bitno ko je ubijen i u kojem broju. Bitno i najbitnije je KO JE UBIJAO. KO JE UBICA.

- Vi trebate da rascisitite svoje redove. Mi smo svoje cistili jos 92, 93, 94...

Smradu!
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#107 Re: MOST 21

Post by arzuhal »

Dušan Šehovac je vanserijski četnik, u našoj ispodprosječnoj političkoj bari...
Post Reply