.

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#2201 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

znam da su WB bili na cengic vili, ali ustvari osim grafita ni ne znam da su bili u nekim marisanama niti da su sta organizovano radili.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2202 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

poznati grafit :bog prasta ali mi ne - WB chwilla :lol:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2203 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

julisiz es grant wrote:
karanana wrote:podsjetite me ko su rambovci bili.
dze ih spomenuste sjetih se imena ali sam zaboravio ko su, odakle, mjesta operacija i aktivnosti koje su radili. je li jos neko bio?
Otoka...nadimci tipa Dursa, Štakor i sl :D
Ne znam ih ja, ali sam čitao ekstremno zanimljivo prepucavanje prije 10-ak godina na bivšem portalu Leksikon yu mitologije između bivših članova suparničkih grupa :D

Eto, uživaj :D

https://web.archive.org/web/20071227222 ... hp?id=5641
Aleksandar Dursun, sa njim sam se družio izvjesno vrijeme
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2204 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

karanana wrote:znam da su WB bili na cengic vili, ali ustvari osim grafita ni ne znam da su bili u nekim marisanama niti da su sta organizovano radili.
Za razliku od starijih koji nisu imali fancy ime. :D
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2205 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

karanana wrote:znam da su WB bili na cengic vili, ali ustvari osim grafita ni ne znam da su bili u nekim marisanama niti da su sta organizovano radili.
Ma kakvi wb, kad su pravi mangupi zare, best i sl hodali po naselju, otoke i rambovaca nije bili ni u planu
milojicabrzi
Posts: 1730
Joined: 18/11/2009 12:43

#2206 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by milojicabrzi »

Ako se dobro sjećam, WB su neke roze i ljubičaste pramenove nosali, tamo nekad '91. ma cirkus živi :D
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#2207 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

ma djeca isto. osnovci.

pa sad ne znam ni koja je "grupa" bila najzajebanija u sarajevu, ako je i bilo ista organizovano. cini mi se da je bilo nekakvih klosara u velesicima, ne znam kakvi su ovi u starom gradu bili, ali ne znam da li je i jedna grupa mogla biti nazvana nekom bandom.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#2208 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HAVANA »

zateznistub wrote:
julisiz es grant wrote:
karanana wrote:podsjetite me ko su rambovci bili.
dze ih spomenuste sjetih se imena ali sam zaboravio ko su, odakle, mjesta operacija i aktivnosti koje su radili. je li jos neko bio?
Otoka...nadimci tipa Dursa, Štakor i sl :D
Ne znam ih ja, ali sam čitao ekstremno zanimljivo prepucavanje prije 10-ak godina na bivšem portalu Leksikon yu mitologije između bivših članova suparničkih grupa :D

Eto, uživaj :D

https://web.archive.org/web/20071227222 ... hp?id=5641
Aleksandar Dursun, sa njim sam se družio izvjesno vrijeme
Stakor ti je sad gradjevinski inspektor u amsterdamu,zena,djeca,ko lutka...sande mi moje :lol: :-D
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2209 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

HAVANA wrote:
Stakor ti je sad gradjevinski inspektor u amsterdamu,zena,djeca,ko lutka...sande mi moje :lol: :-D
Ma daj? Haj drago mi je.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2210 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

Evo vam dijela prepiske bivših Rambovaca, skraja 2007 :-D ....tu piše gdje je ko bio tada...malo nostalgije da osjetite :D

Da li znas sta je i gdje su Juka i Igor Miskovic o njima nisam dugo nista cuo?

Ja od ove nase raje vidjam Okca Draleta Mirka zutog. Oni su u Beogradu. Karamaza mladji je u Indjiji pored Beograda i njiga vidim ponekad kad dodjem dole.

Srle je u Grckoj cini mi se u Solunu.
Stakor je u Amsterdamu.

Ja sam u Svedskoj u Geteborgu. Ovde su Spasko i Vito bokser sa Alipasinog. Doduse on je stalno bio u Fijakeru Solarisu Adamsu vise nego na Alipasinu.

Gdje su Ado guz i Samir prco?
Ti jesi u Sarajevu ili si otiso i ti negdje preko?
by Dursa @ 2007-12-07

RAMBOVCI SU KRALJEVI SARAJEVSKIH ULICA !!!
BILI I OSTALI !!!
by 70 @ 2007-12-07

I ja sam u pizdicima,ali se ne zalim.Posalji mi broj pa cu ti se javiti i onda ce mo se ispricati.Prco je u Sarajevu,a znam i da je Miskovic bio tamo isto.Za ostale ne znam nesto puno.Sa Okcem sam se jedno cuo,ali davno.I ovde ima nase raje sa otoke,ali u razlicitim mjestima.Da sad ne duzim,nadji tu karticu pa ce mo se ispricati ko ljudi.Znas sta ja cu otvoriti neku email adresu pa cu ti poslati na ovoj stranici,pa kada se cujemo onda cu ti dati pravu email adresu.
by Rak @ 2007-12-07

Javi se na [email protected]
Da bi bio siguran da si ti kazi kako se zvao moj brat sto je poginuo i kako su ga zvali.Ovo je samo iz razloga da se drugi ne ubace.
by Rak @ 2007-12-07

pozdrav raji sa otoke, evo ovde imam jednu internet adresu ispod ko hoce da pogleda iz ratnog sarajeva pogotovo ova raja sto je vani ako ih interesuje ima jedno 40 minuta negdje od pola ima nekih snimaka vidi se samir pilavdzija i car i jos neka raja na onoj poznatoj smotri na pocetku rata ima nesto i o juki vidi se i edo omerovic, ko hoce da pogleda neka kopira ovu adresu ispod i neka unese u internet, doci ce mu direktno ta emisija, ako se prvo pojavi neka reklama vi se vratite nazad i ponovo ubacite i onda startuje emisija,jer desi se da krene prvo neka reklama pa zastane , ponovite proceduru i onda ce ici emisija. vozdra.

http://www.ina.fr/archivespourtous/inde ... otices=103
by na tragu @ 2007-12-08

jebi ga zajebah se,napiso neki text za rambovce ali greskom na denis petrovic pa procitaj te.pozdrav svim rambovcima sirom planete i staroj raji sa otoke.veliki pozdrav ovom titi smijesan mu je text za denisa hahaha,isla je ta fasada kod stakora i draleta ko mahnita
by hare @ 2007-12-08

E NECEMO TAKO HARISE ,NECEMO NIKAKO, TI MALI PEKINEZERU.UMJESTO DA KAZES HVALA BARBAROSA KRALJU MOJ TI KORISTIS VRLO RUZAN RIJECNIK, IZGLEDA DA CU MORATI I JA MALO PONEKAD DA NAVRATIM DO DIJABLA KO SLJIVO, INACE SE NECES OPAMETITI.U SVAKOM SLUCAJU JA SA VAMA PRICAM NA NIVOU NA KOJEM, OOO ,VI SOSONI NIKO NIJE SA VAMA PRICAO I ZABAVLJAM POLA BIVSE JUGE KOJA CITA O VAMA OVDJE I TRUDIM SE ZAISTA A VI TAKO NEZAHVALNO UZVRACATE, E PA MORACEMO OKRENUTI LIST , AKO JE I POSTOJALA MOGUCNOST DA ME PONOVO VIDITE I EVENTUALNO POPIJETE SA MNOM KAFU, SADA JE TA MOGUCNOST VRLO NEVJEROVATNA, MORACU VAS POSJETITI MALO U DIJABLU ALI NECEMO PITI FUKA, A AKO OD DURSE JOS JEDNOM CUJEM OVDJE NEPRISTOJNU RIJEC ETO MENE ONDA ZA CAS U MÖLNDAL DA SE VIDIMO I ZATO HOCU OVDE DA CUJEM RASPRAVU NA NIVOU A NE NEKAKVO COBANSKO BLEJANJE I KUKUMAKANJE. HOCU DA VIDIM OD VAS DA MOZETE DA PRIMITE UDARCE SUDBINE A NE ODMAH NEKAKVO OCAJAVANJE I CUPANJE ZA KOSU, MADA SU NEKI VJEROVATNO DO SAD I OCELAVILI.ETO , PA SE CUJEMO. SRLE TROFRTALJKO PA JAVI,SE.
by BARBAROSA PONOVO SA VAMA @ 2007-12-08

jebo tog debila ko je god,ignorisite ga.dursa drazu nam upucase zao mi ga pravo.bio je kosmajac ljetos u sa nema teme koju nismo dotakli.smijali se ko ludi.drasko se najavio dolazi skoro u sa.prco i igor su tu na otoci stalno ih vidjam,prco ima dvoje dijece.rak i tebe da pozdravim vidjam ti burazere stalno,eto neznam ni gdje si.goran draskovic me cesto zvao ,pukla ga nostalgija pravo on je detroitu.dursa fulismo se ove godine na moru valjda ove necemo.danam se okupit opet svi ko nekad to bi dernek bio za pamcenje.okac je dolazio u sa i sad cesto dolazi.stakora sam samo jednom vidio iza rata.znam da je u amsterdamu kaze mi njegov rodjak tarik daje gori od laze ,pravi penzioner.vanja je u veroniculi smo se neki dan.bio sam mu kod branke i nene u lukavici otvorili ambulantu,tu je i pedja.dursa staru ti cesto vidjam .pozdravljam vas sve.
by hare @ 2007-12-08
by hare @ 2007-12-08

E Hare da nam se okupiti ko nekada ko sto kazes bio bi to dernek za pamcenje! Ljetos se ne vidjosmo na moru, ti si sa Svabom bio i iso nazad sutradan pa smo se fulili. Vidjecemo se sljedece ako bog da!

Drale je bio kod Srleta u Grckoj. Upucase Draleta s ledja u obadvije noge sad skoro al dobro je prohodo je malo sepa al oporavlja se!

Kako ti je burazer pozdravi ga puno! Ha ha ha gdje se tito sjeti fasade sto su Drale i Stakor Denisu slagali!
Mozes zamisliti kakav je to debil bio kad je placo i smrko fasadu ha ha ha!
Poslije jedno mjesec dana sazale se Drale i Stakor i odluce da mu daju pravi "hors"
Kazu eto ti Djoa nazad kuka sta ste mi ovo uvalili hocete da me izradite!
Te nagrebu oni njemu fasade ponovo jos i extra da ga pripaze i ode Djo sav zadovoljan ha ha ha !!!

Sjecas se kako nas je murija marisala pogotovo Sender Nedeljko zvani Cili Vili !
Kad ga Fudo sa prozora pogodi jajetom u glavu, curi jaje niz sapku ha ha ha!

Hare pozdravi svu nasu raju !
by Dursa @ 2007-12-08

Hare i ja tebe da pozdravim,a i Edu takodje.Znam da vidjas moje burazere.Cujem se sa njima pa vjerovao ili ne i ja pitam za vas vidjaju li vas i tako.Ono sa cili vilijem je bili pravo.Dobro se toga sjecam.Ostavio sam poruku za Dursu na koju email adresu da se javi,pa ako hoces javi se i ti,pa cu ti poslati original adresu.Postavio sam jedno pitanje na koje samo ko me zna moze dati tacan odgovor.To je samo iz razloga
da se neko drugi ne ubaci pod vasim imenima.Pozrav svoj raji sa Otoke.
by Rak @ 2007-12-09
slavoljub
Posts: 32
Joined: 18/03/2018 12:43

#2211 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by slavoljub »

Bila je neka frka s rambovcima kad su upali u elektrotehnicku u buca potoku da marisu nekog, edo omerovic i partaja
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2212 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

julisiz es grant wrote:Evo vam dijela prepiske bivših Rambovaca, skraja 2007 :-D ....tu piše gdje je ko bio tada...malo nostalgije da osjetite :D

Da li znas sta je i gdje su Juka i Igor Miskovic o njima nisam dugo nista cuo?

Ja od ove nase raje vidjam Okca Draleta Mirka zutog. Oni su u Beogradu. Karamaza mladji je u Indjiji pored Beograda i njiga vidim ponekad kad dodjem dole.

Srle je u Grckoj cini mi se u Solunu.
Stakor je u Amsterdamu.

Ja sam u Svedskoj u Geteborgu. Ovde su Spasko i Vito bokser sa Alipasinog. Doduse on je stalno bio u Fijakeru Solarisu Adamsu vise nego na Alipasinu.

Gdje su Ado guz i Samir prco?
Ti jesi u Sarajevu ili si otiso i ti negdje preko?
by Dursa @ 2007-12-07

RAMBOVCI SU KRALJEVI SARAJEVSKIH ULICA !!!
BILI I OSTALI !!!
by 70 @ 2007-12-07

I ja sam u pizdicima,ali se ne zalim.Posalji mi broj pa cu ti se javiti i onda ce mo se ispricati.Prco je u Sarajevu,a znam i da je Miskovic bio tamo isto.Za ostale ne znam nesto puno.Sa Okcem sam se jedno cuo,ali davno.I ovde ima nase raje sa otoke,ali u razlicitim mjestima.Da sad ne duzim,nadji tu karticu pa ce mo se ispricati ko ljudi.Znas sta ja cu otvoriti neku email adresu pa cu ti poslati na ovoj stranici,pa kada se cujemo onda cu ti dati pravu email adresu.
by Rak @ 2007-12-07

Javi se na [email protected]
Da bi bio siguran da si ti kazi kako se zvao moj brat sto je poginuo i kako su ga zvali.Ovo je samo iz razloga da se drugi ne ubace.
by Rak @ 2007-12-07

pozdrav raji sa otoke, evo ovde imam jednu internet adresu ispod ko hoce da pogleda iz ratnog sarajeva pogotovo ova raja sto je vani ako ih interesuje ima jedno 40 minuta negdje od pola ima nekih snimaka vidi se samir pilavdzija i car i jos neka raja na onoj poznatoj smotri na pocetku rata ima nesto i o juki vidi se i edo omerovic, ko hoce da pogleda neka kopira ovu adresu ispod i neka unese u internet, doci ce mu direktno ta emisija, ako se prvo pojavi neka reklama vi se vratite nazad i ponovo ubacite i onda startuje emisija,jer desi se da krene prvo neka reklama pa zastane , ponovite proceduru i onda ce ici emisija. vozdra.

http://www.ina.fr/archivespourtous/inde ... otices=103
by na tragu @ 2007-12-08

jebi ga zajebah se,napiso neki text za rambovce ali greskom na denis petrovic pa procitaj te.pozdrav svim rambovcima sirom planete i staroj raji sa otoke.veliki pozdrav ovom titi smijesan mu je text za denisa hahaha,isla je ta fasada kod stakora i draleta ko mahnita
by hare @ 2007-12-08

E NECEMO TAKO HARISE ,NECEMO NIKAKO, TI MALI PEKINEZERU.UMJESTO DA KAZES HVALA BARBAROSA KRALJU MOJ TI KORISTIS VRLO RUZAN RIJECNIK, IZGLEDA DA CU MORATI I JA MALO PONEKAD DA NAVRATIM DO DIJABLA KO SLJIVO, INACE SE NECES OPAMETITI.U SVAKOM SLUCAJU JA SA VAMA PRICAM NA NIVOU NA KOJEM, OOO ,VI SOSONI NIKO NIJE SA VAMA PRICAO I ZABAVLJAM POLA BIVSE JUGE KOJA CITA O VAMA OVDJE I TRUDIM SE ZAISTA A VI TAKO NEZAHVALNO UZVRACATE, E PA MORACEMO OKRENUTI LIST , AKO JE I POSTOJALA MOGUCNOST DA ME PONOVO VIDITE I EVENTUALNO POPIJETE SA MNOM KAFU, SADA JE TA MOGUCNOST VRLO NEVJEROVATNA, MORACU VAS POSJETITI MALO U DIJABLU ALI NECEMO PITI FUKA, A AKO OD DURSE JOS JEDNOM CUJEM OVDJE NEPRISTOJNU RIJEC ETO MENE ONDA ZA CAS U MÖLNDAL DA SE VIDIMO I ZATO HOCU OVDE DA CUJEM RASPRAVU NA NIVOU A NE NEKAKVO COBANSKO BLEJANJE I KUKUMAKANJE. HOCU DA VIDIM OD VAS DA MOZETE DA PRIMITE UDARCE SUDBINE A NE ODMAH NEKAKVO OCAJAVANJE I CUPANJE ZA KOSU, MADA SU NEKI VJEROVATNO DO SAD I OCELAVILI.ETO , PA SE CUJEMO. SRLE TROFRTALJKO PA JAVI,SE.
by BARBAROSA PONOVO SA VAMA @ 2007-12-08

jebo tog debila ko je god,ignorisite ga.dursa drazu nam upucase zao mi ga pravo.bio je kosmajac ljetos u sa nema teme koju nismo dotakli.smijali se ko ludi.drasko se najavio dolazi skoro u sa.prco i igor su tu na otoci stalno ih vidjam,prco ima dvoje dijece.rak i tebe da pozdravim vidjam ti burazere stalno,eto neznam ni gdje si.goran draskovic me cesto zvao ,pukla ga nostalgija pravo on je detroitu.dursa fulismo se ove godine na moru valjda ove necemo.danam se okupit opet svi ko nekad to bi dernek bio za pamcenje.okac je dolazio u sa i sad cesto dolazi.stakora sam samo jednom vidio iza rata.znam da je u amsterdamu kaze mi njegov rodjak tarik daje gori od laze ,pravi penzioner.vanja je u veroniculi smo se neki dan.bio sam mu kod branke i nene u lukavici otvorili ambulantu,tu je i pedja.dursa staru ti cesto vidjam .pozdravljam vas sve.
by hare @ 2007-12-08
by hare @ 2007-12-08

E Hare da nam se okupiti ko nekada ko sto kazes bio bi to dernek za pamcenje! Ljetos se ne vidjosmo na moru, ti si sa Svabom bio i iso nazad sutradan pa smo se fulili. Vidjecemo se sljedece ako bog da!

Drale je bio kod Srleta u Grckoj. Upucase Draleta s ledja u obadvije noge sad skoro al dobro je prohodo je malo sepa al oporavlja se!

Kako ti je burazer pozdravi ga puno! Ha ha ha gdje se tito sjeti fasade sto su Drale i Stakor Denisu slagali!
Mozes zamisliti kakav je to debil bio kad je placo i smrko fasadu ha ha ha!
Poslije jedno mjesec dana sazale se Drale i Stakor i odluce da mu daju pravi "hors"
Kazu eto ti Djoa nazad kuka sta ste mi ovo uvalili hocete da me izradite!
Te nagrebu oni njemu fasade ponovo jos i extra da ga pripaze i ode Djo sav zadovoljan ha ha ha !!!

Sjecas se kako nas je murija marisala pogotovo Sender Nedeljko zvani Cili Vili !
Kad ga Fudo sa prozora pogodi jajetom u glavu, curi jaje niz sapku ha ha ha!

Hare pozdravi svu nasu raju !
by Dursa @ 2007-12-08

Hare i ja tebe da pozdravim,a i Edu takodje.Znam da vidjas moje burazere.Cujem se sa njima pa vjerovao ili ne i ja pitam za vas vidjaju li vas i tako.Ono sa cili vilijem je bili pravo.Dobro se toga sjecam.Ostavio sam poruku za Dursu na koju email adresu da se javi,pa ako hoces javi se i ti,pa cu ti poslati original adresu.Postavio sam jedno pitanje na koje samo ko me zna moze dati tacan odgovor.To je samo iz razloga
da se neko drugi ne ubaci pod vasim imenima.Pozrav svoj raji sa Otoke.
by Rak @ 2007-12-09
Hahaha jedan od pomenutih mi je vjenčani kum joj kad mu ovo pokažem
apsolutno romantican
Posts: 151
Joined: 13/02/2018 06:21

#2213 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by apsolutno romantican »

Hare, Gus, Čoče :)
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#2214 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zavezata-vreca »

U cemu se ogledao rad tih rambovaca?jesu li se tukli s drugima?ko su bili ti drugi?van damovci?brusliovci?arnoldovci?segalovci?norisovci?
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2215 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Kako svi nadimci odjednom legose, a pola pozaboravljao
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2216 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

slavoljub wrote:Bila je neka frka s rambovcima kad su upali u elektrotehnicku u buca potoku da marisu nekog, edo omerovic i partaja
Tito u pravu si 90 posto za slucaj ispred Elektrotehnicke skole i tacno je da su bili i Juka i Krusko prisutni ali samo kao posmatraci!

Edo je ispalio metak iz Draletovog pistolja!

Tom prilikom smo demolirali pola skole i mnoge koji su nam se nasli na putu!

Sve novine su na naslovnim stranicama objavili tu vjest koja je bila senzacija za to vrijeme!
by Dursa @ 2007-12-05
Kako, šta, nemam pojma, samo citiram :-D
smijesni_ste
Posts: 5979
Joined: 09/10/2009 16:46

#2217 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by smijesni_ste »

Možda je to ovaj...kliknite na treći link :roll: :roll:

http://users.teol.net/~drusan_t/dobro_dosli.html
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#2218 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

eto vidite sta se tada sve radilo. a danas neko staklo u skoli razbije odmah internet bruji, ovde fatanje za glavuu...joj sta je ovo, kako vako, nije toga bilo prije rata, gdje cu djecu odgajat........ma hajte molim vas....u mnogim segmentima je situacija i bolja danas.
Last edited by karanana on 22/03/2018 22:17, edited 1 time in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#2219 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Joj kud Gusa i Čočeta izvukoste. Jesul živi uopšte?
apsolutno romantican
Posts: 151
Joined: 13/02/2018 06:21

#2220 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by apsolutno romantican »

drugi profil wrote:Joj kud Gusa i Čočeta izvukoste. Jesul živi uopšte?
Gus ziv, ponekad ga vidim a Čoče je umro nedavno
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2221 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Zbog Dursuna sam dva puta u muriji zaglavio

Nit' luk jeo...
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2222 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

apsolutno romantican wrote:
drugi profil wrote:Joj kud Gusa i Čočeta izvukoste. Jesul živi uopšte?
Gus ziv, ponekad ga vidim a Čoče je umro nedavno
Kad? Od čega?
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#2223 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

apsolutno romantican wrote:
drugi profil wrote:Joj kud Gusa i Čočeta izvukoste. Jesul živi uopšte?
Gus ziv, ponekad ga vidim a Čoče je umro nedavno
Čuj Gus živ? Od čega je on napravljen jebote, od gusa izgleda. Taj nema šta nije u sebe unosio. A Čoče prehitio. Nisam znao, žao mi je jbg.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2224 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

karanana wrote:eto vidite sta se tada sve radilo. a danas neko staklo u skoli razbije odmah internet bruji, ovde fatanje za glavuu...joj sta je ovo, kako vako, nije toga bilo prije rata, gdje cu djecu odgajat........ma hajte molim vas....u mnogim segmentima je situacija i bolja danas.

Slazem se.
apsolutno romantican
Posts: 151
Joined: 13/02/2018 06:21

#2225 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by apsolutno romantican »

slagat cu ti, ima par mjeseci kako je umro gudra ucinila svoje, jedva je i hodao
Post Reply