MOLBA ZA NADLEZNE -PRESS SLUZBU-NOVINARE-ALEN_UNUK!!!

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
Alen_Unuk
Posts: 5
Joined: 17/07/2007 12:03
Location: Zenica
Contact:

#1 MOLBA ZA NADLEZNE -PRESS SLUZBU-NOVINARE-ALEN_UNUK!!!

Post by Alen_Unuk »

Sellam aleikum,veliki i lijep pozdrav za sve zemljake ,bosance i bosanke,sirom dunjaluka,svijeta,sa ove stranice(Sarajevo X com),koji su pomogli mene i moju bolesnu nanu safiju,a posebna hvala i maxuz sellam za press sluzbu u Sarajevu,jer sam na osnovu njihovog (ne znam kojeg) novinara,predao svu potrebnu dokumentaciju u Centar za soc...rad Zenica ,za ostvarivanje novcane naknade(pomoci) koje se naziva tudja njega i pomoc od strane drugog lica,pa bih ja ovim putem,prije svega,da zamolim gospodju-icu "Mircerku" da ne brise ovu-ovaj tekst,jer mi je od velikog znacaja,posto je ovo jako popularna stranica na internetu,a meni ovaj tekst znaci zivota,za mene i moju nanu,pa bih zamolio sve nadlezne institucije,ljude koji su u mogucnosti(novinare),koji bi mogli i zeljeli da mi pomognu u vezi ljekarske komisije koja se ceka,nakon predaje dokumentacije,vise od godinu i po,da bi se pocela primati pomoc,a koliko su prijatelji i zemljaci upoznati sa mojom situacijom(zemljaci koji su pomogli meni i nani-sa ove stranice),meni je svaki dan pitanje da li cu imati sta napraviti nani za jelo,tako da je godina i po cekanja ,jako,jako ,jako dugo,a sve bi bilo u redu,da mene nije Centar za soc...rad Zenica "zavlacio i odbijao" vec pune tri godine,od kada sam ja poceo da od "njih" trazim tu naknadu i pomoc.Tek od nedavno su prihvatili moju svu dokumentaciju,u vezi moje nepokretne bolesne nane Safije,kada ih je press sluzba i Sarajeva nazvala telefonskim putem-tada su sve prihvatili i rekli mi da sada moram cekati ,najverovatnije,vise od godinu dana,da bi mi tek dosla u stan ljek....komisija da pregleda i donese odluku za moju nanu,koja lezi nepokretna,i ceka kao i ja,da nam neko od nasih zemljaka posalje paketic hrane-uopste nikakav novac(pare9nikada nisam trazio od vas-naseg naroda,preko interneta,tako da i sada prezivljavamo,moja bolesna,nepokretna nana Safija i ja(unuk) od pomoci naseg naroda,dobrih ljudi,bosanaca i bosanki,a imam pravo od centra da dobijam,samo sto me je centar odbijao punih tri godine(imam papire),i sada su tek,prije neki dan prihvatili,(dokumentaciju),a kako sam vec naveo prethodno,zahvaljujuci press sluzbi iz Sarajeva,koja ih je kritikovala.Hvala velika novinaru koji je pomogao da centar za soc...rad prihvati napokon dokumentaciju i nalaze od moje nane,i MOLIM VAS,NADLEZNE INSTITUCIJE,DA MI POMOGNETE,DA LJEKARSKA KOMISIJA,KOJA VRSI SLUZBU U NASELJU BLATUSA,STO PRIJE DODJU KUCI I PREGLEDAJU MOJU NANU I DONESU ODLUKU,jer ja sam ipak cekao i evo jos cekam,vise od tri godine,samo sto su dokumentaciju prihvatili,tacno: 31.7.2007.God.

Volio bih da mi dodje ljekarska komisija i pregleda nanu,donese odluku,i da pocnem primati tu pomoc,da vise ne trazim milostinju i hranu na ovakav nacin,kao sto radim prethodne tri godine(putem interneta: http://360.yahoo.com/alen_unuk ,-tu je sve o meni i mojoj nani-tu je apel,slike,podaci,) i da ne dozivljavam ponekada,razne neugodnosti od svakakvih osoba,kao sto sam dozivljavao od pojedinaca na ovoj stranici,jer,dragi moji zemljaci,da je laz sve ovo,pa zasto bi ja isao u Centar za soc rad,zasto bi zemljaci dolazili meni u goste ,i na kraju,zemljaci koji su mi pomogli,a prije svega,dragi Allah dz.s. zna,da je sve istina od A do Z.
Molim press sluzbe Sarajevo,molim novinare,molim sve ljude koji imaju ovlasti da mi pomognu u vezi ljekasrke komisije,jer,cekam pomoc tri godine od centra,a Centar je se "udostojio" primiti dokumentaciju tek prije nekoliko dana,i to,opet kazem i navodim,zahvaljujuci novinarima iz Srajeva-velika vam hvala na tome.

Posto moram cekati tu ljekarsku komisiju vise i duze od godinu i pol dana da dodju i pregledaju moju bolesnu nepokretnu nanu,a mi nemamo bukvalno sta da jedemo,dok nam neko od nasih zemljaka ne pomogne i posalje malo hrane,ja sam odlucio da napisem ovaj tekst i obratim se svim ljudima koji imaju moc ,ovlasti ,i koji mogu i zele,da pomognu mi u vezi ove ljekarske komisije.da i ja pocnem,koliko,toliko normalno zivjeti,a da prestanem sa trazenjem(prosijacenjem) preko interneta,jer,jako mi je neugodno ,ali moram-moram kada je moja nana,i ja uz nju-gladni,sve dok nam ne posalje nas narod.Nadam se da ce nam neko pomoci,uzdam se u nase novinare,da ce mi pomoci u vezi ljekarske komisije ovdje u Zenici i mene i moju bolesnu nanu staviti kao prioritet,jer nana mi je nepokretna i bolesna vise od 3 godine,a nikada nam niko od opstine Zenice nije nista ucinio i pomogao,iako imamo puno pravo na pomoc,samo sto ja nisam toliko upucen,pa me socijalni rad odbijao sve do nedavno.


Molim sve ljude,sluzbenike,novinare,nadlezne da mi pomognu,jer ja samo trazim pomoc od centra za soc rad Zenica,na koju imam puno pravo,a nisu mi je dali evo vec tri godine,i sada napokon,kada sam predao svu dokumentaciju,moram cekati vise od godinu dana,a do tada pitanje je da li cu ja docekati,a kamoli moja bolesna nana.


HVALA VELIKA SVIM DOBRIM LJUDIMA,ZEMLJACIMA,BOSANCIMA I BOSANKAMA,PRESS SLUZBI SARAJEVO,KOJI SU POMOGLI MENE I MOJU NANU SAFIJU,I KOJI NAS POMAZU I DAN DANAS.HAVAL VAM VELIKA,NEKA VAS DRAGI BOG NAGRADI ZA VASA DJELA-SVAKOGA ONAKO KAKO JE I ZASLUZIO.

HVALA.
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#2

Post by Dori »

Je li bio iko u Zenici i provjerio ovo? :?
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#3

Post by SaraLe »

Alen Babic je registrovani narkoman :(
Informaciju mozete provjeriti u centru za ovisnike u Zenici
Dali se "skinuo" nemam pojma, da li ova zena zivi sa njim, nemam pojma :?
Ja sam mu ponudila posao, ali sam napadnuta od njega:? :(
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#4

Post by mIRCerka »

Pomoc oko centra u Zenici ne spada u domen humanitarnih akcija, stoga je tema prebacena u Centralnu Bosnu.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#5

Post by mIRCerka »

Od: Alen_Unuk
Upisano: 04/08/2007 09:14
Naslov teme: ZASTO??? HVALA VAM NA TOME! Citiraj poruku
POSTOVANA SEFICE VIRTUALNOGA SVIJETA-ZASTO STE MI IZBRISALI TEXT U KOJEM SE OBRACAM NOVINARIMA ZA POMOC U VEZI LJEKARSKE KOMISIJE-U VEZI CENTRA ZA SOC...RAD.Da vam mozda nije Eso ljubavnik???

Zasto ne obrisete tekstove tamo gdje me napadaju,vec ste najmjerno ostavili,i otezali meni i mojoj bolesnoj nani,ali opet,nafake ima na sve strane,hvala Allahu samo pripada na tome,a vi,"dobre duse",kao sto ste vi gospodjo-ice,da ste to za sto i cim vas smatraju,ne biste se pravdali na svakome obrisanome topic-u,temi,recenici,rijeci,na ovome forumu,jer sam pratio vase aktivnosti,i jako ste umisljeni u to da ste dobra dusa i osoba,cija djela dragi Bog vidi.NARAVNO DA VIDI.AMIN JARABIH.I VJERUJTE,UISTINU,I DOBITI CE TE,ONO STO STE ZASLUZILI,KAO I SVAKI INSAN I HAJVAN NA OVOME DUNJALUKU.


"Vi me gospodjo mircerko podsjecate na jednu misao: "IZVANA KALAJ,UNUTRA BELAJ!"


I VJERUJTE-ISTINA JE JAKO BOLNA-BAS KAO I U MOM SLUCAJU,ALI JE JA BAR NE SKRIVAM!


NEKA VAM DRAGI ALLAH SVT.PODARI SVAKO DOBRO-AMIN.

SELLAM OD ALENA.B. I SAFIJE .B. IZ ZENICE.

HVALA VAM STO STE NAM JOS VISE OTEZALI!
Alene, ne barkchi Hercegovku polovicnu gdje ne treba.
Slijedeci put prvo PROCITAJ pa onda posalji poruku :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#6

Post by mIRCerka »

I da, Alene, u toku ove sedmice cu sa svojim dajdzom da ti dodjem na vrata, pa vidi jesam li belaj il kalaj...

PS Who the Fuck is Eso?
Will Nix
Posts: 35
Joined: 12/07/2007 01:34
Location: -=Zenica=-

#7

Post by Will Nix »

Dena wrote:Je li bio iko u Zenici i provjerio ovo? :?
Nema se tu sta provjeravat.Motor,dostava heroina,dobar mobitel itd itd.Ukratko propala prevara. :) Apeneeeee ko ti pise tekstove??????
Locked