MOJA TV

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
isukogakoruku
Posts: 31
Joined: 14/06/2010 12:38

#1 MOJA TV

Post by isukogakoruku »

Vlasnik sam "moja tv" Full paketa u kojoj je, izmedju ostalog i telefon. Danas 27.6. 2010 godine izlazi clanak u kojem je receno da je posao "haman propao" i u kojem pise kako pretplatnici "Moja TV" uredno dobivaju racune za stare brojeve telefona koje su uredno otkazali? Zelio bih cuti i vasa iskustva (posto sam novi korisnik MOJA TV), bilo direktna bilo ona koja ste culi od drugih.
Hvala.
sabanss
Posts: 4578
Joined: 13/08/2006 11:20

#2 Re: MOJA TV

Post by sabanss »

Clanak iz Avaza mozda :D Helem, kao i svaka novina iz BHTelecoma. Mnogi su imali grdnih problema u pocetku, pa se razocarali. Stvar se sada uhodava i mislim da nema vecih problema osim cijene :D
Sarajevski
Posts: 345
Joined: 19/11/2005 12:25
Location: Sarajevo
Contact:

#3 Re: MOJA TV

Post by Sarajevski »

ne sekiraj se
prvi put nakon rata fahro ostao bez ugovora o reklamiranju bh telecoma
sad najednom serija tekstova o tome kako rastu cijene, kako propadaju projekti
ko mu je kriv pa hoce stranku i kad mu je glavni dio programa pljuvaje po sda
radi moja tv bez problema
User avatar
isukogakoruku
Posts: 31
Joined: 14/06/2010 12:38

#4 Re: MOJA TV

Post by isukogakoruku »

Sarajevski wrote:ne sekiraj se
prvi put nakon rata fahro ostao bez ugovora o reklamiranju bh telecoma
sad najednom serija tekstova o tome kako rastu cijene, kako propadaju projekti
ko mu je kriv pa hoce stranku i kad mu je glavni dio programa pljuvaje po sda
radi moja tv bez problema
Ma nekih velikih primjedbi nemam, osim shto ponekad ledi slika. Ali kako neko rece "Stvar se uhodava". Mene samo plasi ako je istina to da ljudima i dalje dolaze racuni od starih brojeva sa pretplatama.
Hendrix
Posts: 4107
Joined: 27/02/2004 00:00

#5 Re: MOJA TV

Post by Hendrix »

Po Avazu i Selimovići propadaju godinama, kao i mnoge firme s kojima su se zamjerili.
prezimenko
Posts: 301
Joined: 26/12/2009 17:30

#6 Re: MOJA TV

Post by prezimenko »

mojatv je beton, stvarno dobro radi bilo je nekih manjih problemcica na pocetku sad ko podmazano neureklo se :D

A vjerujem da ce jos kanala dodati... nadam se :D
User avatar
kurty
Posts: 45058
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#7 Re: MOJA TV

Post by kurty »

Ti stari telefoni su se morali odkazati...
Meni kad su prikljucivali, tj. prebacivali me sa eksperimentalne u ovo regularnu, i kad su sve to ustimali, pitali me MONTAZERI, da li zelim zadrzati I stari broj... Rekao sam da ne zelim i to je to... Prvi mjesec za taj stari broj je dosao, jer je sredinom predhodnog ta usluga zamjenjena, kad i sljedeci mjesec dolazi racun od 19,50KM... To je priklucak, pretplata i sva ta sranja, i kad sam zvao i 1444 i isao na salter, kazu mi da je montazer montazer, a radnik na salteru , radnik na salteru... I sta cu, odkazem broj i moradoh platiti taj racun, iako su me montazeri zafrkali...

Inace zadnja tri mjeseca sam kuburi sa BHTelecomom svaki dan... Sve njihove greske trazili da ja platim, i na kraju sam ih dotjerao pod konac.. Neki dan zovem i kazem da sam krecio kucu i da sam ponovo sve prikopcao ali telefon ne radi... Za tri minute su mi montazeri dosli i sve nastimali... A prije sam ih cekao po mjesec dana...


SAVJET: Bilo kakav problem, nazovite 1444, pocnite fino da objasnite problem, i prvi put kav vam neka od operatorica uleti u rjec trazite odmah nadredjenog... I prijetite tuzbom jer ste ukljucili na pocetku razgovora snimanje razgovora...
Zovite svakih 5 minuta... I sve ce vam se udovoljiti

Mene su karali (da prostite na izrazu), i onda sam jednu jutro ustao, a ocekujem da mi se komercijalna faza prikljuci i ostao sam bez interneta, fixnog i signala... Nazvao sam lijepo fino i trazio nadredjenog, zaprijetio tuzbom, jer sam imao sve snimljeno i dokumentovano... I od tada da ih nazovem da kazem da da ne znam zamjeniti baterije u daljinskom, za tri minute ce poslati nekog da mi ih zamjeni...

Sa stokom se prica njihovim jezikom :!: ;-)
nino90
Posts: 1352
Joined: 26/04/2007 19:36

#8 Re: MOJA TV

Post by nino90 »

kurty wrote:
SAVJET: Bilo kakav problem, nazovite 1444, pocnite fino da objasnite problem, i prvi put kav vam neka od operatorica uleti u rjec trazite odmah nadredjenog... I prijetite tuzbom jer ste ukljucili na pocetku razgovora snimanje razgovora...
Zovite svakih 5 minuta... I sve ce vam se udovoljiti

Mene su karali (da prostite na izrazu), i onda sam jednu jutro ustao, a ocekujem da mi se komercijalna faza prikljuci i ostao sam bez interneta, fixnog i signala... Nazvao sam lijepo fino i trazio nadredjenog, zaprijetio tuzbom, jer sam imao sve snimljeno i dokumentovano... I od tada da ih nazovem da kazem da da ne znam zamjeniti baterije u daljinskom, za tri minute ce poslati nekog da mi ih zamjeni...

Sa stokom se prica njihovim jezikom :!: ;-)
stvar je u tome sto ne bi trebalo biti potrebe da korisnik pocne prijetiti tuzbama nekim ili sicno da bi se ispunio dio ugovora koji im se namece al et
ne mozemo svi tako sta bi bilo kad bi bilo XD
User avatar
kurty
Posts: 45058
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#9 Re: MOJA TV

Post by kurty »

reni-90 wrote:
kurty wrote:
SAVJET: Bilo kakav problem, nazovite 1444, pocnite fino da objasnite problem, i prvi put kav vam neka od operatorica uleti u rjec trazite odmah nadredjenog... I prijetite tuzbom jer ste ukljucili na pocetku razgovora snimanje razgovora...
Zovite svakih 5 minuta... I sve ce vam se udovoljiti

Mene su karali (da prostite na izrazu), i onda sam jednu jutro ustao, a ocekujem da mi se komercijalna faza prikljuci i ostao sam bez interneta, fixnog i signala... Nazvao sam lijepo fino i trazio nadredjenog, zaprijetio tuzbom, jer sam imao sve snimljeno i dokumentovano... I od tada da ih nazovem da kazem da da ne znam zamjeniti baterije u daljinskom, za tri minute ce poslati nekog da mi ih zamjeni...

Sa stokom se prica njihovim jezikom :!: ;-)
stvar je u tome sto ne bi trebalo biti potrebe da korisnik pocne prijetiti tuzbama nekim ili sicno da bi se ispunio dio ugovora koji im se namece al et
ne mozemo svi tako sta bi bilo kad bi bilo XD

Napisao sam vec jednom na ovom forumu...
Pitam ja lijepo neku osobu sa 1444 : "Zasto ne mogu koristiti internet preko TV aparata, a pri tome mislim na "lakse" stranice kao facebook, hotmail i slicno, i zasto su mi neki kanali u pojedinim terminima zakljucani, a u mom paketu su navedeni su navedeni kao stalni i ja uredno placam pretplatu za njih".... A doticna gospodja mi je dala odgovor i svaka joj cast na tome: " Nazovite marketing sluzbu jer su vas oni SLAGALI"...

Eh sad, imas opciju, kao sto sam ja radio prije, da sutim i trpim, pa da mi dolazi racun 9 mjeseci za dial-up, a ja imam uveden ADSL, ili da provedes na moru 30 dana, a za tih 30 dana neko nakucao 17,5 GB MOG interneta, i platim to, jer necu frke.... ili da sebi kazes NECU VISE DA ME NEKO PRAVI BUDALOM...

Ako smo ja i BHTelecom potpisali ugovor o recimo intrenetu, ja ako ne platim racun, oni ga meni iskljuce, jer nisam ispunio stavku iz ugovora... S druge strane, ako BHTelecom, meni ne pruzi internet i konekciju svih 30 dana tog mjeseca, onda oni moraju da snose odgvorsnost za to.
User avatar
MASTER_NO1
Posts: 142
Joined: 31/08/2004 23:42
Location: kosmos i okolina
Contact:

#10 Re: MOJA TV

Post by MASTER_NO1 »

Moja TV je fakat smece cim je oblacno vrijeme ili grmi gubi se internet. A samim tim i telefon i slika, onda se mora sve restartovati da bi trelefon proradio mislim sranje tesko (po 5 puta morass raditi reset ako grmi duze vrijeme..
a u ostalom ove sezone nemaju Španske lige uopste ubacili ove naše da ih gledamo nidje veze
User avatar
munevera44
Posts: 1780
Joined: 25/03/2008 19:36

#11 Re: MOJA TV

Post by munevera44 »

:skoljka:
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#12 Re: MOJA TV

Post by juventus »

Zna li neko da li ukinu RTS 1 na Mojoj TV kada je Liga prvaka?
Znam da se HRT 2 ne može gledati u tom trerminu, ali ne znam za RTS 1.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#13 Re: MOJA TV

Post by It_is_a_Leclerc »

Ugase.

Samo Arene i bh. televizije ostanu otključene.
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#14 Re: MOJA TV

Post by daky585 »

Ne znam ima li na Moja TV, ali ZDF bi trebao biti otključan jer oni imaju panevropska prava.
moke_017
Posts: 249
Joined: 03/11/2013 20:47

#15 Re: MOJA TV

Post by moke_017 »

Pozdrav raja, dali neko zna dali u paketu moja tv + internet imaju Njemački kanali, tj na njemačkom jeziku kao ZDF RTL i dr.
:-D
moke_017
Posts: 249
Joined: 03/11/2013 20:47

#16 Re: MOJA TV

Post by moke_017 »

:roll:
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#17 Re: MOJA TV

Post by daky585 »

Pogledaj spisak kanala, ima par njemačkih kanala
https://www.bhtelecom.ba/fileadmin/egla ... /3.3.1.pdf
moke_017
Posts: 249
Joined: 03/11/2013 20:47

#18 Re: MOJA TV

Post by moke_017 »

daky585 wrote:Pogledaj spisak kanala, ima par njemačkih kanala
https://www.bhtelecom.ba/fileadmin/egla ... /3.3.1.pdf
Hvala drug, bio sam i ja našo neku listu na njihovoj stranici ali to nije bila ova, pa sam otišao u telekom na šalter da bi mi radnici rekli da ne znaju imajul ti kanali, nego ko fol da odem kod nekoga ko to vec ima i da prelistam :-)
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#19 Re: MOJA TV

Post by Fudo Bosna »

Napisao na temi "Telemach"...

Bio sam korisnik duo paketa Telemach, Prešao početkom godine sa duo na trio family? Tražio da imam sve i na drugom TV, potpisao da plaćam dodatno da imam sve na drugom TV kao i na prvom. Prvih nekoliko mjeseci imao sve kanale sada nemam dosta kanala, na tom drugom TV i kao dodatni Telamachov bezobrazluk, uopće nemam TV unazad na drugom TV-u?

Zašto? Samo da napomenem da mi je sin korisnik moje TV, sličan paket ovom telamachovom, i da za razliku od Telamach "usluge" ima sve što ima na jednom i na drugom TV-u, sve kanale i TV unazad, pošto mnogi kritikuju moju TV i da je kao bajagi Telemach , bolji ...? :-)

Lično odabirao sa njim paket i tražio kao kod sebe u Telemachu da imamo isto za oba TV kao i kada sam kod sebe potpisao za trio telamach paket, a sada fali dosta kanala koje imam na prvom, nemam TV unazad i slično, neprofesionalnost i bezobrazluk ...

Moja TV je, kroz iskustvo mojih najbližih, bolja, i čim mi prođe godina , prelazim na njihove usluge !!!
User avatar
tzipiripi
Posts: 2208
Joined: 25/03/2011 09:01

#20 Re: MOJA TV

Post by tzipiripi »

moke_017 wrote:Pozdrav raja, dali neko zna dali u paketu moja tv + internet imaju Njemački kanali, tj na njemačkom jeziku kao ZDF RTL i dr.
:-D
Nema ZDF, ARD i RTL drug. Od njemačkih kanala ima SAT1 i Pro7.
moja tetka
Posts: 262
Joined: 27/11/2015 23:31

#21 Re: MOJA TV

Post by moja tetka »

kako provjeriti brzinu interneta imam paket moja tv............ svako malo pa uspori
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#22 Re: MOJA TV

Post by MTV »

Speedtest.net
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#23 Re: MOJA TV

Post by O'zone »

Tema o BHTelecomu I njegovim uslugama već postoji tako da ova ide pod ključ.
Locked