Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#201 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by brad90 »

POEMA O FEJSU I LJUBAVI
fejse ti zlocudna drustvena mrezo
kad sam se registrovo, samo sam se zezo
sad primam prijetenje bivsih, postadoh krezo

fejse, fejse zasto rastavljas nas sad
dal je od ljbuavi vazniji jedan lajk
na zid sad pjesme stavljam
cinim sve da curicu valjam
gledam slike curice fine
misem diram njene grudi divne
notifikacija mi je um pomutila
rekla mi cura da je zatrudnila
pitam se ja, dal je to od poka moja dva
il ipak bivseg nije preboljela ==????

MEHAN 8-)
User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#202 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by CoCoBryce »

piupiu wrote:Ja prijateljujem sa svim svojim 'bivsima' koji su od bilo kakvog znacaja. Jednostavno, popisala bih se na sebe, na svoj izbor, na ono lijepo sto je bilo medju nama, kad ne bih bila u stanju odrzati neki stepen prijateljstva ili civilizovanosti s nekim ljudima koji su dijelili moj zivot, posebno ako su ga dijelili na bitan nacin i dugo. Sta sad treba? Da ih mrzim i da im busim gume? Mislim, to nije uvijek moguce, ali gdje jeste, lijepo je. A, onaj s kojim sam u vezi ima pravo da zna kako su ta sadasnja prijateljstva nastala? Posteno.

Nikad nisam razumjela ljude koji tek tako 'prekrize' ljude s kojima su dijelili emocije, zivot, hranu, zrak, krevet, neke lijepe trenutke ... Ne mislim da ih treba vuci za sobom u nove veze tamo gdje je to neproduktivno, itd, ali nerealno je ocekivati da u danasnjem svijetu ljudi nemaju proslost, i da im se iz te proslosti neko ne pojavljuje, javlja, da nije dio njihove sadasnjosti na neki nacin, i da u toj sadasnjosti ne mogu biti prijatelji. Zreli ljudi bi trebali biti u stanju ponasati se na taj nacin.


:thumbup: :thumbup: :thumbup:

nego jel se javlja lik sto je otvorio temu jbte ovo men ko sapunica dodje fakat me zanima sta bi dalje jesul se rastali il su skupa jos :) nekako mi shuveli chim je ona plaho defanzivna i tako olako pod pritiskom nudi da se rastanu sa tim puno toga kaze kolko je njoj stalo do te veze a lik se primio jbga sve u svemu vazda tako to biva davno meni jedna prijateljica reche keno veze su ti ko rat il cesh ti njoj shuknut il ona tebi pa ti vidi sta ti je drazhe :P mada ono nema ni tu generalizovanja al u vechini sluchajeva je tako da che jedna strana vazda se vishe davat nego druga svi smo razliciti jbga
User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#203 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by CoCoBryce »

zelenashica wrote:
Zelena Carapa wrote:
zelenashica wrote:...ali ako postoji ljubav ni čarape u ćošku mi ne smetaju,hebat ih....
a carape na sred sobe? :D
Ma ne smetaju mi niĐe draga moja......mene što se tiče može i gaće naizvrat kačati po vratima :lol:
malo je rech da si zhena mog zhivota lolol :P
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#204 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by USAblues »

JThomas wrote:jebo vas fejsbuk :D
:thumbup: :thumbup:
:lol: brakove rasturi....a da nece 2-3 mjesecne vezice
User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#205 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by CoCoBryce »

USAblues wrote:
JThomas wrote:jebo vas fejsbuk :D
:thumbup: :thumbup:
:lol: brakove rasturi....a da nece 2-3 mjesecne vezice
ma jarane kad neshta vrijedi i kad je to to bog ga ne rastavi jbga puklo je sto mu je vakat da pukne bilo to na fejsu il ne puklo bi bilo dje
Goblin
Posts: 320
Joined: 23/07/2011 13:14

#206 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Goblin »

pustopoljina wrote:kako pod tepih?
moj prijedlog je da djeluje u svojoj domeni.

pazi sta on sad radi: opsesivno spijunira fb profil belgijanca (za kojeg ne zna kakav je i koliko mu se moze vjerovati) i sumnjici ovu svoju...
de se sad stavi u polazaj zenske: ostavila si nekog belgijanca (nakon duze veze)- niste se krvili, niste izbrisali jedno drugo sa lica zemlje...sto bi :? on nije bas ravnodusan, nesto pokusava sa tim slikama...(mozda je i kasno marko na kosovo stize)...ona u drugoj vezi...(mozda je veza da ovome belgijancu ide uz nos (koji psiho ako ga to lozi)...a mozda jednostavno zeli nesto novo, nesto drugo.
i sad...tvoj novi vise prica o belgijancu, nego o tebi...prijeti mu vase fb prijateljstvo...ono...osjeca se ugrozenim...ovamo- tri mjeseca, on je skontao da imate fina primanja, da bi se to moglo zeniti...
pa meni normalnije izgleda belgijanac od njega.
ovaj polaze pravo na konto neceg sto su imali. a ovaj drugi polaze pravo na konto necega sto bi mogli imati :? cije je pravo vece? odnosno- ponasanje normalnije?


ne znam...ja ne bih gurala pod tepih, nego se vodila idejom iz poezije mike antica...
jednostavno...nisi tu da sebi ili drugome zagorcas zivot, nego da ga uljepsas...da za tobom ostane sjajni trag...mozda pretjerujem i nije realno...ali ja se ne bih za njega udala sa tim stresom i solidnim primanjima, bez obzira na 12 i 5 sto se tice godina (ono...nije 5 do 12,nego i proslo).
nesto se tesko izrazavam,ne mogu se bas koncentrisati...ali ja jednostavno mislim da belgijanac nije njegov, nego njen problem. a ona je njegov problem. i da treba svako svoj rjesavati.
:thumbup: :thumbup:
To je to otprilike. Pa,pasa moj solidni,tebi treba nevina,pravo iz babine ruke sa pecatom i certifikatom o nediranju od strane bilo koga. Smijesno. Ako ste u godinama za zenidbu,ne znam koje su to godine,valjda mislis na kasne 20-e , rane 30-e. Pa u tim godinama je svako normalan imao iza sebe veze i vezice,mnogo ko i brak. I sta sad,treba to izbrisati kao da nikad nije postojalo :? :? To sto se nekad voljelo nekoga,bilo u dobroj vezi braku,ostalo u kontaktu,dobrim odnosima sa bivsom/bivsim ne znaci da se nije spremno i iskreno u novoj vezi. Bio sam ozenjen prvi put i volio sam je pravo i ludo i sta ja trebam ubjedzivati sadasnju zenu da prijasnju nisam nikad volio :-) Pa nismo djeca. To sto i danas imam normalnu relaciju sa bivsom zenom i nekoliko bivsih ljubavi,ne umanjuje moju posvecenost zeni i porodici.
Zrelost je potrebna a dokaz nezrelosti je da hoces da se zenis poslije tri mjeseca. To je budalastina. Trebate se vodati dosta duze da bi se bolje upoznali a najbolje je ne zeniti se bez probnog perioda,zajednickoga zivljenja,kada se carape i gace ,vuku okolo,probati i tu stranu,pa vidjeti jeste li za zajednickoga zivota.
Ako kao sto neko rece cekas da vidis hoce se ona krehnuti sa onim iz Belgije,nema od te ljubavi i od zivota nista. Ako ti njoj ne vjerujes ,ne poznajes je i nemas povjerenja,onda je to pakao od zivota i za tebe i za nju. Ona se moze krehnuti za par minuta,uvijek,svugdje ii vazda,s onim iz Belgije ili sa Sedrenika,svejedno. Sustina je u povjerenju prema njoj i poznavanju neke osobe. A to ne moze za tri mjeseca. Treba vrijeme za to. Treba i njoj vrijeme da odluci izmedzu tebe i njega ili nekoga desetoga,samo bez nervoze,zurbe,srkleta i pritisaka jer se tako donose pogresne odluke i cine pogresne stvari.
User avatar
Lucazode
Posts: 2743
Joined: 27/03/2008 18:06
Location: Where I belong.

#207 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Lucazode »

fuj_to wrote:Za sve one koji su pratili moju pricu.. evo na kraju je ovako ispalo :D
Nisam se vidio sa njom, niti planiram... jednostavno prekinuo sam svaki kontakt jer nije vrijedna moje paznje.. ocigledno! Par dana nakon upoznao sam novu zrtvu :x koja je bas po mojoj mjeri.. aliii! uvijek ima ono ali, jednostavno ne mozemo naci zajednicki jezik tako da sam i nju u startu prekrizio. :D

Samo ganjaj, jedna se otegla druga se protegla. I ko uostalom kaže da se mora pričati u krevetu :skoljka:
enushky
Posts: 36
Joined: 05/08/2011 17:30
Location: Medju svojim sestricama :)

#208 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by enushky »

Konjanik wrote:U stabilnoj sam i kracoj veci mislim tek 3mjeseca i nedavno je na FB jedan stranac objavio fotografije moje sadasnje cure i njega u ljubavnoj zagrljaju te jos nekoliko slika njih dvoje u prilicno strastvenim poljubcima. Kasnije kad sam otisao na njegov profil pronasao sam kompletan album slika starih godinu dana tacno njega i moje drage na istim mejstima i u istim kaficima su se slikali , bas na tim mjestima gdje je ona insistirala da idemo ovo ljeto kad smo skupa bili na godisnjem odmoru .Cak sam naso sliku njega na istoj klupi gdje je mene slikala i gdje smo se mi slikali ....

Nije mi otkrila da je i dalje friend sa svojim bivsim nisam je ni ispitivao o bivsim ljubavima jer kontam ne bih ni da ona mene, to je prilicno osjetljiva tema.Medjutim , ja nemam medju prijateljima na FB ni jednu svoju bivsu nit cuvam zajednicke slike sa ijednom od svojim bivsi jer smatram da jendom kad je gotovo -gotovo je!

Trebam li se brinuti u vezi ovoga, zasto mi je krila ovu informaciju i jos cudnije zasto me je furala da idemo na ista mjesta u isti gard na godisnjem odmoru tacno ondje gdje je ona bila prije godinu dana??

Da li je iko imo slicno iskustvo i sta je pravilno ucinit , dal ignorisat ovo sve al opet drzat neku rezervu po strani (kad kazem rezervu mislim na osjecanja i planove )
Ma prebolila ga je daj majke ti ne pricaj glupsoti.....Da ga nije prebolila ne bi te vodila na ista mjesta gdje i njega....upravo suprotno,ti bi joj samo upropastio uspomenu na njega :D
Vjerovatno joj se jako svidja to mjesto i samo je zeljela da sa osobom s kojom je zaista pronasla "ono nesto" iskusi to sve ,jer joj s njim ocito nije bilo toliko dobro koliko je ocekivala......Jedini je problem sto te ne postuje,jer da te postuje rekla bi mu da skine slike jer ima momka novog kojem to smeta(NARAVNO DA SMETA)
User avatar
Tvrdokorna mrlja
Posts: 4203
Joined: 04/10/2011 23:45

#209 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Tvrdokorna mrlja »

pogresna tema :D
Post Reply