Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Konjanik
Posts: 417
Joined: 18/01/2009 11:09

#1 Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Konjanik »

U stabilnoj sam i kracoj veci mislim tek 3mjeseca i nedavno je na FB jedan stranac objavio fotografije moje sadasnje cure i njega u ljubavnoj zagrljaju te jos nekoliko slika njih dvoje u prilicno strastvenim poljubcima. Kasnije kad sam otisao na njegov profil pronasao sam kompletan album slika starih godinu dana tacno njega i moje drage na istim mejstima i u istim kaficima su se slikali , bas na tim mjestima gdje je ona insistirala da idemo ovo ljeto kad smo skupa bili na godisnjem odmoru .Cak sam naso sliku njega na istoj klupi gdje je mene slikala i gdje smo se mi slikali ....

Nije mi otkrila da je i dalje friend sa svojim bivsim nisam je ni ispitivao o bivsim ljubavima jer kontam ne bih ni da ona mene, to je prilicno osjetljiva tema.Medjutim , ja nemam medju prijateljima na FB ni jednu svoju bivsu nit cuvam zajednicke slike sa ijednom od svojim bivsi jer smatram da jendom kad je gotovo -gotovo je!

Trebam li se brinuti u vezi ovoga, zasto mi je krila ovu informaciju i jos cudnije zasto me je furala da idemo na ista mjesta u isti gard na godisnjem odmoru tacno ondje gdje je ona bila prije godinu dana??

Da li je iko imo slicno iskustvo i sta je pravilno ucinit , dal ignorisat ovo sve al opet drzat neku rezervu po strani (kad kazem rezervu mislim na osjecanja i planove )
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Zelena Carapa »

nije prebolila bivseg, neka je s njim :run:
Konjanik
Posts: 417
Joined: 18/01/2009 11:09

#3 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Konjanik »

Zelena Carapa wrote:nije prebolila bivseg, neka je s njim :run:
ona tvrdi da jeste ali na osnovu fotografija koje on cuva i objavljuje na fb ocito on nju nije al tu je mnogo pitanja na koja od nje ne dobijam konkretan odgovor vec vise prijetnje. Jucer ga je izbacila sa FB i nije joj vise medju prijateljima /
User avatar
Hiran
Posts: 417
Joined: 19/03/2010 22:06

#4 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Hiran »

Konjanik wrote:U stabilnoj sam i kracoj veci mislim tek 3mjeseca i nedavno je na FB jedan stranac objavio fotografije moje sadasnje cure i njega u ljubavnoj zagrljaju te jos nekoliko slika njih dvoje u prilicno strastvenim poljubcima. Kasnije kad sam otisao na njegov profil pronasao sam kompletan album slika starih godinu dana tacno njega i moje drage na istim mejstima i u istim kaficima su se slikali , bas na tim mjestima gdje je ona insistirala da idemo ovo ljeto kad smo skupa bili na godisnjem odmoru .Cak sam naso sliku njega na istoj klupi gdje je mene slikala i gdje smo se mi slikali ....

Nije mi otkrila da je i dalje friend sa svojim bivsim nisam je ni ispitivao o bivsim ljubavima jer kontam ne bih ni da ona mene, to je prilicno osjetljiva tema.Medjutim , ja nemam medju prijateljima na FB ni jednu svoju bivsu nit cuvam zajednicke slike sa ijednom od svojim bivsi jer smatram da jendom kad je gotovo -gotovo je!

Trebam li se brinuti u vezi ovoga, zasto mi je krila ovu informaciju i jos cudnije zasto me je furala da idemo na ista mjesta u isti gard na godisnjem odmoru tacno ondje gdje je ona bila prije godinu dana??

Da li je iko imo slicno iskustvo i sta je pravilno ucinit , dal ignorisat ovo sve al opet drzat neku rezervu po strani (kad kazem rezervu mislim na osjecanja i planove )
:run:
User avatar
Banana25
Posts: 24
Joined: 04/09/2011 14:29

#5 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Banana25 »

Gledaj to sa vedrije strane. Očito joj je bilo toliko lijepo sa njim na tim mjestima pa hoće da to podijeli i sa tobom. Znači da te voli. A drugo, moguće da i njega još voli pa i da se bubne sa njim sa strane ponekad. Ali gledaj i to sa vedrije strane, manje posla za tebe. :)
ja1977
Posts: 642
Joined: 10/06/2008 11:56

#6 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by ja1977 »

Jah......
CiCk0
Posts: 300
Joined: 07/01/2010 19:07

#7 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by CiCk0 »

Jako osjetljivo.....moze biti da ga je proboljela a moze biti da nije.....ko sto rekoh jako jako jako osjetljivo....a kakve prijetnje dobivas sa njene strane kad pricas na tu temu bivsheg? da ce te ostaviti?
Tirkiz
Posts: 1758
Joined: 16/11/2009 14:53

#8 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Tirkiz »

druze ako si "zagrizo" onda si pristao da trpis...ako nisi zagrizao...brate pun grad cura...koje su preboljele svoje bivse :-D :-D :-D

a ti opet sam skontaj gdje si, s kim si.

"Svaki je put, samo put
i nemoj se ustručavati da ga napustiš
ako ti srce kaže da to učiniš...
Pažljivo promotri svaki put.
Oprobaj ga koliko god puta misliš da je potrebno.
A onda upitaj sebe
i samo sebe...ima li ovaj put srca?
Ako ima, onda je taj put dobar,
a ako nema,
uzaludno je tratiti život na njega..."
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#9 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Not My Idea »

fejs :roll:

al bez obzira na fb... ona ocito nesto ima s njim, bilo to prijateljstvo il nesto vise...
ako su samo prijatelji, trebala ti je rec.
to da te voda po istim mjestima, slika na istoj klupi...wtf :-?

da ti ne bi razbijao glavu, fino popricaj s njom. ocito da te kopka i da ti je stalo.
Konjanik
Posts: 417
Joined: 18/01/2009 11:09

#10 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Konjanik »

CiCk0 wrote:Jako osjetljivo.....moze biti da ga je proboljela a moze biti da nije.....ko sto rekoh jako jako jako osjetljivo....a kakve prijetnje dobivas sa njene strane kad pricas na tu temu bivsheg? da ce te ostaviti?
Last edited by Konjanik on 13/09/2011 12:52, edited 1 time in total.
CiCk0
Posts: 300
Joined: 07/01/2010 19:07

#11 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by CiCk0 »

Konjanik wrote:
CiCk0 wrote:Jako osjetljivo.....moze biti da ga je proboljela a moze biti da nije.....ko sto rekoh jako jako jako osjetljivo....a kakve prijetnje dobivas sa njene strane kad pricas na tu temu bivsheg? da ce te ostaviti?
Momak je inace puno stariji od nje i rodjeni je Belgijanac i danas zivi u Belgiji , a ono prica zavrsava kao da je slucajno zaboravila da mi napomene da ga ima na FB te nije ga do sada izbrisala jer je on nju molio da ne prekinu kontakt .

Ona, takodjer ono kao govori ako joj ne vjerujem treba odmah da prekinemo jer ona kao mogla je prebolit mnogo duze veze nbego sto je ova nasa.
Bgm ti si doooobro zagrizao za nju....cim ti po forumima pitas za savjet legendo....
Pa stoji ta opcija da on nju nije prebolio, a njoj je zao njega....jer zene jako dosta toga urade iz sazaljenja, sad to proslost fazoni, jebga nisi trazio od nje da ti prica o proslosti tako da joj nemas sta zamjerit....a sljedeci put kad ti zaprijeti, fino joj reci "nismo djeca, samo zelim znati citavu situaciju jer se sada tice i mene"....
Konjanik
Posts: 417
Joined: 18/01/2009 11:09

#13 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Konjanik »

CiCk0 wrote:
Konjanik wrote:
CiCk0 wrote:Jako osjetljivo.....moze biti da ga je proboljela a moze biti da nije.....ko sto rekoh jako jako jako osjetljivo....a kakve prijetnje dobivas sa njene strane kad pricas na tu temu bivsheg? da ce te ostaviti?
Momak je inace puno stariji od nje i rodjeni je Belgijanac i danas zivi u Belgiji , a ono prica zavrsava kao da je slucajno zaboravila da mi napomene da ga ima na FB te nije ga do sada izbrisala jer je on nju molio da ne prekinu kontakt .

Ona, takodjer ono kao govori ako joj ne vjerujem treba odmah da prekinemo jer ona kao mogla je prebolit mnogo duze veze nbego sto je ova nasa.
Bgm ti si doooobro zagrizao za nju....cim ti po forumima pitas za savjet legendo....
Pa stoji ta opcija da on nju nije prebolio, a njoj je zao njega....jer zene jako dosta toga urade iz sazaljenja, sad to proslost fazoni, jebga nisi trazio od nje da ti prica o proslosti tako da joj nemas sta zamjerit....a sljedeci put kad ti zaprijeti, fino joj reci "nismo djeca, samo zelim znati citavu situaciju jer se sada tice i mene"....
Slazem se ,zagrizo jesam .Valjda sto sam i ja u tim nekim godinama i sto mi se jako svidila da bih se rado zenio cak i pricamo o tome, jer oboje imamo odlicna mjesecna primanja i slican karakter planiramo i stan da kupimo zajedno pa malo me ova situacija isfurala.A reko sma joj da ga izbrise sa FB i ona je to uradila al fraja je opet objavio album sa 65 slika dje su njih dvoje zajedno ,,sve volimo se ovo ono !!ja mu motrim profil al bi ga ispuco ko pijanu rospiju na sred trotuara al je fraja u Belgiji
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#14 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Cafe Camargue »

Ja samo ne kontam iz ovog što si napisao, otkud ti to da ona njega nije prebolila ?!
Ako on stavlja te slike, onda je valjda jasno da ON NJU NIJE prebolio, a ne obratno.
Iako ni meni nije jasno zašto neki čuvaju te svoje bivše među prijateljima na facebooku...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#15 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by JThomas »

jebo vas fejsbuk :D
CiCk0
Posts: 300
Joined: 07/01/2010 19:07

#16 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by CiCk0 »

Ma dobro nepretjeruj sad ;) uvjek dva puta razmisli pa "ispucaj" nemozes ni njega krivit voli je :) ona tu treba biti decidna i prekinuti sve kontakte, a bgm poslije 3 mjeseca veze burazeru...brak?!?!!? da mlo nezuris? I ja sam u tim nekim godinama gdje kazu da bih trebao se uozbiljit, skrasit, al meni to nepada na pamet dok nenadjem neku koje sam dostojan i koja me je dostojna.....vjeruj mi na rijec ohladi malo glavu, ja sam se jednom tako umalo zajebao....Sad bih udarao sam sebe "st`ocom" u glavu da sam to uradio, al et ima onog gore kako god okrenes.
Mislim nezelim ti predavanje ovdje drzat al haj malo ohladi ;) ima zena zanju biti jako dobre glumice, posebno udavace legendo ;) svega ima u basti bozijoj
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#17 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Ridjobrki »

CiCk0 wrote:Ma dobro nepretjeruj sad ;) uvjek dva puta razmisli pa "ispucaj" nemozes ni njega krivit voli je :) ona tu treba biti decidna i prekinuti sve kontakte, a bgm poslije 3 mjeseca veze burazeru...brak?!?!!? da mlo nezuris? I ja sam u tim nekim godinama gdje kazu da bih trebao se uozbiljit, skrasit, al meni to nepada na pamet dok nenadjem neku koje sam dostojan i koja me je dostojna.....vjeruj mi na rijec ohladi malo glavu, ja sam se jednom tako umalo zajebao....Sad bih udarao sam sebe "st`ocom" u glavu da sam to uradio, al et ima onog gore kako god okrenes.
Mislim nezelim ti predavanje ovdje drzat al haj malo ohladi ;) ima zena zanju biti jako dobre glumice, posebno udavace legendo ;) svega ima u basti bozijoj
Ova je drugačija. :wink:
CiCk0
Posts: 300
Joined: 07/01/2010 19:07

#18 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by CiCk0 »

Ridjobrki wrote:Image
Uvjek je znao pravi lijek :D :run:
Sitijevac2011
Posts: 248
Joined: 12/01/2011 13:03

#19 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Sitijevac2011 »

Cafe Camargue wrote:Ja samo ne kontam iz ovog što si napisao, otkud ti to da ona njega nije prebolila ?!
Ako on stavlja te slike, onda je valjda jasno da ON NJU NIJE prebolio, a ne obratno.
Iako ni meni nije jasno zašto neki čuvaju te svoje bivše među prijateljima na facebooku...
Fino je naglasio da ga je posjedala po klupama, i vodala po kafanama gdje su ona i njen bivsi bili, sto ce rec da vatra gori i sa druge strane. A tebi stari topla peporuka, pedala njoj, daj joj do znanja da si skontao, distanca odredjen period nek se prekonta kako sta, u toj ste fazi veze kad joj mozes reci "hos' nes' banglades". Mada ne kontam pricu o braku i zajednickom useljavanju nakon 3 mjeseca...
CiCk0
Posts: 300
Joined: 07/01/2010 19:07

#20 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by CiCk0 »

Ridjobrki wrote:
CiCk0 wrote:Ma dobro nepretjeruj sad ;) uvjek dva puta razmisli pa "ispucaj" nemozes ni njega krivit voli je :) ona tu treba biti decidna i prekinuti sve kontakte, a bgm poslije 3 mjeseca veze burazeru...brak?!?!!? da mlo nezuris? I ja sam u tim nekim godinama gdje kazu da bih trebao se uozbiljit, skrasit, al meni to nepada na pamet dok nenadjem neku koje sam dostojan i koja me je dostojna.....vjeruj mi na rijec ohladi malo glavu, ja sam se jednom tako umalo zajebao....Sad bih udarao sam sebe "st`ocom" u glavu da sam to uradio, al et ima onog gore kako god okrenes.
Mislim nezelim ti predavanje ovdje drzat al haj malo ohladi ;) ima zena zanju biti jako dobre glumice, posebno udavace legendo ;) svega ima u basti bozijoj
Ova je drugačija. :wink:
Sve su one Fol Drukcije :) namirisem ih u drugom kantonu :))))))
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#21 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Ridjobrki »

Sitijevac2011 wrote:
Cafe Camargue wrote:Ja samo ne kontam iz ovog što si napisao, otkud ti to da ona njega nije prebolila ?!
Ako on stavlja te slike, onda je valjda jasno da ON NJU NIJE prebolio, a ne obratno.
Iako ni meni nije jasno zašto neki čuvaju te svoje bivše među prijateljima na facebooku...
Fino je naglasio da ga je posjedala po klupama, i vodala po kafanama gdje su ona i njen bivsi bili, sto ce rec da vatra gori i sa druge strane. A tebi stari topla peporuka, pedala njoj, daj joj do znanja da si skontao, distanca odredjen period nek se prekonta kako sta, u toj ste fazi veze kad joj mozes reci "hos' nes' banglades". Mada ne kontam pricu o braku i zajednickom useljavanju nakon 3 mjeseca...
A možda se jednostavno cura osjeća sigurnije u poznatom okruženju. Možda od malih nogu tu ljetuje pa je to podsjeća na djetinjstvo...
Sitijevac2011
Posts: 248
Joined: 12/01/2011 13:03

#22 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Sitijevac2011 »

Ridjobrki wrote:
Sitijevac2011 wrote:
Cafe Camargue wrote:Ja samo ne kontam iz ovog što si napisao, otkud ti to da ona njega nije prebolila ?!
Ako on stavlja te slike, onda je valjda jasno da ON NJU NIJE prebolio, a ne obratno.
Iako ni meni nije jasno zašto neki čuvaju te svoje bivše među prijateljima na facebooku...
Fino je naglasio da ga je posjedala po klupama, i vodala po kafanama gdje su ona i njen bivsi bili, sto ce rec da vatra gori i sa druge strane. A tebi stari topla peporuka, pedala njoj, daj joj do znanja da si skontao, distanca odredjen period nek se prekonta kako sta, u toj ste fazi veze kad joj mozes reci "hos' nes' banglades". Mada ne kontam pricu o braku i zajednickom useljavanju nakon 3 mjeseca...
A možda se jednostavno cura osjeća sigurnije u poznatom okruženju. Možda od malih nogu tu ljetuje pa je to podsjeća na djetinjstvo...
Pa nije joj 10 da joj je potrebno "sigurno i poznato okruzenje" ... ja nekako kontam da je prije ono ono "navika je gadna stvar".
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#23 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by Pitarrr82 »

Konjanik wrote:U stabilnoj sam i kracoj veci mislim tek 3mjeseca i nedavno je na FB jedan stranac objavio fotografije moje sadasnje cure i njega u ljubavnoj zagrljaju te jos nekoliko slika njih dvoje u prilicno strastvenim poljubcima. Kasnije kad sam otisao na njegov profil pronasao sam kompletan album slika starih godinu dana tacno njega i moje drage na istim mejstima i u istim kaficima su se slikali , bas na tim mjestima gdje je ona insistirala da idemo ovo ljeto kad smo skupa bili na godisnjem odmoru .Cak sam naso sliku njega na istoj klupi gdje je mene slikala i gdje smo se mi slikali ....

Nije mi otkrila da je i dalje friend sa svojim bivsim nisam je ni ispitivao o bivsim ljubavima jer kontam ne bih ni da ona mene, to je prilicno osjetljiva tema.Medjutim , ja nemam medju prijateljima na FB ni jednu svoju bivsu nit cuvam zajednicke slike sa ijednom od svojim bivsi jer smatram da jendom kad je gotovo -gotovo je!

Trebam li se brinuti u vezi ovoga, zasto mi je krila ovu informaciju i jos cudnije zasto me je furala da idemo na ista mjesta u isti gard na godisnjem odmoru tacno ondje gdje je ona bila prije godinu dana??

Da li je iko imo slicno iskustvo i sta je pravilno ucinit , dal ignorisat ovo sve al opet drzat neku rezervu po strani (kad kazem rezervu mislim na osjecanja i planove )
Pa ti reci FB nije zlo, eto sto ja nemam FB :evil: :mrgreen:
User avatar
dormeo
Posts: 186
Joined: 08/05/2011 10:42

#24 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by dormeo »

Konjanik wrote:U stabilnoj sam i kracoj veci mislim tek 3mjeseca i nedavno je na FB jedan stranac objavio fotografije moje sadasnje cure i njega u ljubavnoj zagrljaju te jos nekoliko slika njih dvoje u prilicno strastvenim poljubcima. Kasnije kad sam otisao na njegov profil pronasao sam kompletan album slika starih godinu dana tacno njega i moje drage na istim mejstima i u istim kaficima su se slikali , bas na tim mjestima gdje je ona insistirala da idemo ovo ljeto kad smo skupa bili na godisnjem odmoru .Cak sam naso sliku njega na istoj klupi gdje je mene slikala i gdje smo se mi slikali ....

Nije mi otkrila da je i dalje friend sa svojim bivsim nisam je ni ispitivao o bivsim ljubavima jer kontam ne bih ni da ona mene, to je prilicno osjetljiva tema.Medjutim , ja nemam medju prijateljima na FB ni jednu svoju bivsu nit cuvam zajednicke slike sa ijednom od svojim bivsi jer smatram da jendom kad je gotovo -gotovo je!

Trebam li se brinuti u vezi ovoga, zasto mi je krila ovu informaciju i jos cudnije zasto me je furala da idemo na ista mjesta u isti gard na godisnjem odmoru tacno ondje gdje je ona bila prije godinu dana??

Da li je iko imo slicno iskustvo i sta je pravilno ucinit , dal ignorisat ovo sve al opet drzat neku rezervu po strani (kad kazem rezervu mislim na osjecanja i planove )
drug prekidaj to dok je jos frisko. 3 mjeseca nit je stabilna nit je znacajna veza. problem je ocigledno sto si ti kao i svaki emotivan muskarac ljubomoran. nema nista lose u ljubomori, jebote, to znaci da ti je stalo, nista vise. znam da silni life style magazini propagiraju ljubomoru kao negativnu osobinu, ali zajebi to, takve teze su sranje. posto ces samo otkrivati vise i vise detalja o djevojci, posto ce te znatizelja izjedati, posto ces otvarati nove teme po forumima, ocigledno je da to ne mozes podnijeti. ne mozes ignorisat nesto tek tako, ili drzat po strani. zato ti je najbolje da razligu :run:
CiCk0
Posts: 300
Joined: 07/01/2010 19:07

#25 Re: Moja draga nije prebolila bivseg - sta sad?!

Post by CiCk0 »

dormeo wrote:
Konjanik wrote:U stabilnoj sam i kracoj veci mislim tek 3mjeseca i nedavno je na FB jedan stranac objavio fotografije moje sadasnje cure i njega u ljubavnoj zagrljaju te jos nekoliko slika njih dvoje u prilicno strastvenim poljubcima. Kasnije kad sam otisao na njegov profil pronasao sam kompletan album slika starih godinu dana tacno njega i moje drage na istim mejstima i u istim kaficima su se slikali , bas na tim mjestima gdje je ona insistirala da idemo ovo ljeto kad smo skupa bili na godisnjem odmoru .Cak sam naso sliku njega na istoj klupi gdje je mene slikala i gdje smo se mi slikali ....

Nije mi otkrila da je i dalje friend sa svojim bivsim nisam je ni ispitivao o bivsim ljubavima jer kontam ne bih ni da ona mene, to je prilicno osjetljiva tema.Medjutim , ja nemam medju prijateljima na FB ni jednu svoju bivsu nit cuvam zajednicke slike sa ijednom od svojim bivsi jer smatram da jendom kad je gotovo -gotovo je!

Trebam li se brinuti u vezi ovoga, zasto mi je krila ovu informaciju i jos cudnije zasto me je furala da idemo na ista mjesta u isti gard na godisnjem odmoru tacno ondje gdje je ona bila prije godinu dana??

Da li je iko imo slicno iskustvo i sta je pravilno ucinit , dal ignorisat ovo sve al opet drzat neku rezervu po strani (kad kazem rezervu mislim na osjecanja i planove )
drug prekidaj to dok je jos frisko. 3 mjeseca nit je stabilna nit je znacajna veza. problem je ocigledno sto si ti kao i svaki emotivan muskarac ljubomoran. nema nista lose u ljubomori, jebote, to znaci da ti je stalo, nista vise. znam da silni life style magazini propagiraju ljubomoru kao negativnu osobinu, ali zajebi to, takve teze su sranje. posto ces samo otkrivati vise i vise detalja o djevojci, posto ce te znatizelja izjedati, posto ces otvarati nove teme po forumima, ocigledno je da to ne mozes podnijeti. ne mozes ignorisat nesto tek tako, ili drzat po strani. zato ti je najbolje da razligu :run:

Vala i ova ima mjesta.....upravu je dormeo, jos kad pocnes da kopas, pa se razocaras.....najbolje ti je da malo ispitas teren.....pogotovo sto ti ona "prijeti" ona je izgleda legendo dobro dobro dobro zajebana od njegove strane...
Post Reply