moj decko je ljubomoran :(

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Satriani
Posts: 285
Joined: 27/06/2004 00:48
Location: Dolina Cupova

#26 Re: moj decko je ljubomoran :(

Post by Satriani »

_MaYa_ wrote:5 mi se njih danas upucavalo - 5


jedan je rekao da sam slatka...cijelu noc me gladao ko bozanstvo ....i iz niceg se okrenuo i rekao I JA TEBE VOLIM

JEDAN MI JE KOLEGA S FAXA REKAO JE DA ME SE SJECAS s 1 godine i da sam :) rekla nesto sto ce on pamtiti cijeli zivot...molio me daplesem sa njim jest dajebio nadvijelitrevodke ali

jedan me goticvi sto godina isto ej s faksa


nije 5



ali ima ih jos

ali ja ne mogu cutati nadjem ses deckom isve mu ispiricam kako je bilo ion poludi...on kaze majo oni tebe gčledaju ko drolju zato jeto, a ja mu kazem pa rekli su da sam slatka a ne da bi me jebali, rekli su plesi samnom, jedan me poljubio u ruku (to je 4) i svi me vole...neeeeeeee ja sam drolja....


ja ga volim....ja mu kazem sta mi se desava ko kad kazes sta je bilo kad sam kupovala cigare...iskreno najradije bi se pojebala sovom 2

ali nisam jer ga volim...al ne mogu cutati osjecam se da ga varam ako cutim

sta da radim????
I kako si osjetila potrebu da nam se izjadas.
Nije tvoj decko ljubomoran, samo nema stan, ili je u pitanju kondicija!
semen encrusted underwear
Posts: 2
Joined: 08/01/2005 00:04

#27 Re: moj decko je ljubomoran :(

Post by semen encrusted underwear »

_MaYa_ wrote:5 mi se njih danas upucavalo - 5


jedan je rekao da sam slatka...cijelu noc me gladao ko bozanstvo ....i iz niceg se okrenuo i rekao I JA TEBE VOLIM

JEDAN MI JE KOLEGA S FAXA REKAO JE DA ME SE SJECAS s 1 godine i da sam :) rekla nesto sto ce on pamtiti cijeli zivot...molio me daplesem sa njim jest dajebio nadvijelitrevodke ali

jedan me goticvi sto godina isto ej s faksa


nije 5



ali ima ih jos

ali ja ne mogu cutati nadjem ses deckom isve mu ispiricam kako je bilo ion poludi...on kaze majo oni tebe gčledaju ko drolju zato jeto, a ja mu kazem pa rekli su da sam slatka a ne da bi me jebali, rekli su plesi samnom, jedan me poljubio u ruku (to je 4) i svi me vole...neeeeeeee ja sam drolja....


ja ga volim....ja mu kazem sta mi se desava ko kad kazes sta je bilo kad sam kupovala cigare...iskreno najradije bi se pojebala sovom 2

ali nisam jer ga volim...al ne mogu cutati osjecam se da ga varam ako cutim

sta da radim????

samo bi se debili upucavali nekome ko rabi velika i mala slova u istoj rijeci
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#28

Post by _MaYa_ »

Sarajevska Princeza wrote:Nije on ljubomoran vec si ti to sebi umislila :D Da ti se shlepa 20 momaka dnevno to bi bilo vec nesto ali 5 je ispod prosjeka. :lol:
tvoji komentari su mi strasno odvratni :-?
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#29 Re: moj decko je ljubomoran :(

Post by _MaYa_ »

sicky wrote:
_MaYa_ wrote:jedan me goticvi sto godina isto ej s faksa
Mayo!!! OtkaD to ti studiras :shock: :D :?

Inace..glede teme...skrati si malo jezik i nemoj tom svom ljubomornom sve prijavljivat'..ti izgleda hoces da bude ljubomoran...:-? sama pala sam se "ubila" :)
studiram prilicno, dobro si primjetila :razz: :-) eh :) ma ja sam naivna...ma ustvari kako da ne prijavim...ne znam ja ja blebecem i ne gasim se
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#30

Post by _MaYa_ »

BigusDickus wrote:Mozda mu se iz nekog razloga cini da se ti stvarno ponasas previse "pristupacno" (da se ne upotrijebim neki ruzan izraz)...a opet...mozda je samo ljubomoran bez realnog razloga...ne bi bio ni prvi ni zadnji, koji je obolio od te bolesti... :roll:

Obicno rezultat nesigurnosti u sebe, u tebe ili oboje, u vasu vezu...svasta moze biti... :roll:
mislim super si to rekao nema sta da se doda ili oduzme da dalje i ne citam, samo pitanje je je bilo sta da radim :) no dobro
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#31 Re: moj decko je ljubomoran :(

Post by _MaYa_ »

sta da radim????[/quote]

On da se ne ponasa tako kako se ponasa, rekla bi da je Konj koji je nezainteresovan za tebe! Rekla bi da mu je svejedno!

Nikad, ali nikad i jos jednom nikad nemoj govoriti momku da se svidjas drugom. Povjerenje od njegove strane mozes zaboraviti :shock: zato suti, ne pricaj, ako ti se cefne mazni se s tom dvojicom i cao djaci![/quote]

posto si stariji predpostavljam...mogla bih te i poslusati :-) samo nebi rekla koji dio :-)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#32 Re: moj decko je ljubomoran :(

Post by _MaYa_ »

Tpician Balkanikus muskarac!
Bljak. (mislim za tu osobinu)

ma i ja isto

Moja treba je fakat bomba, ono plava od glave do pete, i napadaju je ljudi NON Stop, nemoze vise ni sama sa jaranicama izlazit, jer to vise nije normalno.
Ja se samo tome smijem, i kada mi to ona prica jer da vidis samo kako bijednici prilaze, sa kojim debilnim forama, kao I love u i to
:lol: :lol: :lol:

KOji su muskarci budale, pa to nije ni smijesno majke mi!
Treba nas ubiti sve.
Najsmijesnije mi je kada smo u baru zajedno, pa onda ode po cepi (ja je posaljem, e he he) i odma joj neko tamo prifura. I onda ja dodjem sa mojom omiljenom recenicom:
Are you eye-balling my woman?
Da vidis samo kako se odma krenu vaditi, ha ha ha...

Jedan mi je tip reko, kao ne ja sam sa njom kao osobom pricam... HA HA HA
:lol: :lol: :lol: :lol:


No ozbiljno sada.
Sta da radis.
Moras sa njim da porazgovaras i da mu objasnis da je to normalno, i da treba da mu bude drago sto mu je zena ljepa, i da je frajeri gledaju...
Ti si ljepa reci mu, i da se to nemre promjeniti, i da ce te frajeri uvijek saletati...i da se to isto nece promjeniti.
A on to mora da shvati, da ti njega volis, bla bla i da je on samo jedan, bla bla.....

Ako to ne skonta i dalje nastavlja da sere... onda se samo zapitaj jednu stvar: Do koje mjere ti to smeta, i u sta ce sve to prerasti....Cuj gledaju te ko drolju. HA!HA! SMijesno...
I onda se pitaj oces li to da trpis ili ne?
Vjerovatno ces trpiti to kao i 90% zena...


I jos jedno pitanje za kraj

da li ti u kojoj mijeri imponuje da se muskarci tako "obozavaju"
budi iskrena![/quote]

nebi se slozila sa svim ovim sto si rekao, a pogotovo ne da sam ja njegova zena te mi neko ne smije prilaziti...to mi je smjesno,

neka ljudi prilaze, volim ljude, :| dat cu ja njima do znanja sta zelim ili ne zelim, ne treba me moj decko cupati, hvala bogu emancipirana zena sam i snadjem se bez icije pomoci...tako da smo to rjesili

a ovo pitanje? da imponuje mi, no zavisi opet od koga doslaze komentari...ako su u pitanju neki kvazijebaci...to mi je ono da umres od ljigavosti, a ovako fini :) normalni ljudi sto da ne...
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#33

Post by _MaYa_ »

bug wrote:
Tpician Balkanikus muskarac!
Najsmijesnije mi je kada smo u baru zajedno, pa onda ode po cepi (ja je posaljem, e he he)
:lol: :lol:

pa onda ona
ali ja ne mogu cutati nadjem ses deckom isve mu ispiricam kako je bilo ion poludi...on kaze majo oni tebe gčledaju ko drolju zato jeto, a ja mu kazem pa rekli su da sam slatka a ne da bi me jebali, rekli su plesi samnom, jedan me poljubio u ruku (to je 4) i svi me vole
:lol: :lol:
oplakah
hahaha imas pravo fakat sam to sve smjesno rekla, a jebiga bas sam se napila tunoc i ovoga...htjela sam sve reci u jednoj recenici a da svi skontaju jebiga... :-)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#34

Post by _MaYa_ »

Stari wrote:MaYa:
a ja mu kazem pa rekli su da sam slatka a ne da bi me jebali
Cekajte malo ..., drugovi i drugarice....jel ti to zelis da skrenes paznju , mayo, ...na nas koji smo tako malo , jelte...staromodni, i sto bi stvarno jebali sve one kojima se utovaramo (zato pazimo kome se utovaramo :D jelte). Pa ,ako ti se upucavaju, govore ti da si slatka, da te vole i svasta nesto.... a ti opet 100% sigurna da te nebi jebali ...(kad bi vec dotle doslo jelte).

Ne kontam :?
evo sad cu ja to tebi sve lijepo objasniti da ne bude zabune, znas kako vec ima onaj tip zena koje su samo za jebacinu, nikako ih ne svacas ozbiljno :) pa imam ti ja jedno dvije-tri takve (i da odmah napomenem necu nikome sredjivati jebacinu pa da ja budem kriva za los sex hehe) i ono valjda je najveca nocna mora muskaraca ta, da recimo ima zensku takvog kalibra...no ja to nisam, ali sta ja znam sta je njemu
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#35

Post by _MaYa_ »

e decki i cure hvala na komentarima, neda mi se vise...:) odgovarati...uglavnom sve kritike su na mjestu sve sam saslusala preslusala,no ustvari problema nema...nije to sad neka ljubomora da mi imamo svadje, scistose malo porjeckamo, ako ja kazem da mi je neko sladak...a kome se usput i svidjam, onda dodje do te eksplozije...:) no dobro kako da se sprijecim da budem cura koja p0rimjecuje ako je neko sladak...ili :)
13
Posts: 202
Joined: 12/11/2002 00:00

#36

Post by 13 »

mayo

on ce vremenom skontati .... o cemu se radi .... sta taj potez znaci "povjerenje".... a ti i dalje po svom .... znas se nositi s tim .... ko ti je krvi kad si "dobra" ....

ps. imas divne oci .... mogao bih danim gledati u iste!

:-) 8) :-)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#37

Post by _MaYa_ »

haha :) pa hvala nisi ni ti za baciti :-)
13
Posts: 202
Joined: 12/11/2002 00:00

#38

Post by 13 »

_MaYa_ wrote:haha :) pa hvala nisi ni ti za baciti :-)
ne govorimo o meni .....

ps. divne oci imas (2x)

:D
13
Posts: 202
Joined: 12/11/2002 00:00

#39

Post by 13 »

_MaYa_ wrote:haha :) pa hvala nisi ni ti za baciti :-)
znaci .... kad bi ti prisao .... nebi me bacila?....

ali posto vidim da je tema pri kraju .... onda je i ne bitno ....

ps. a sto imas lijepe oci (3x) ..... sto si mi poznata od neklen (uobicajena fraza ..... stara 1000-ma godina)

:-) :D :-)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#40

Post by _MaYa_ »

imam li? :) bas mi je malo neugodno....trep trep ....hehe e sad sam se sjetila nekog tipa kojeg sam srela na ulici , doduse nisam bila sama vec s frendy, ide lik ima jako plave oci...reko eeeej jesu ti to prave oci :)

mogalo bi i ti tako nesto...hehe ej majo oci su ti predivne, jesu prave? :lol:
13
Posts: 202
Joined: 12/11/2002 00:00

#41

Post by 13 »

majo oci su ti predivne, jesu prave?

:roll: :-) :roll:
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#42

Post by _MaYa_ »

prraaavcate :lol:

mhmmm i sta cemo sad s ocima?
13
Posts: 202
Joined: 12/11/2002 00:00

#43

Post by 13 »

cuj sta cemo ....

....pa da ih dodirnem da vidim dali su prave .... :-) :D

ps. od kad smo to na "mi"?

8)
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#44

Post by Saian »

joj prenosa, :-) :-) :D od prvih 7 postova mi se uchini kao samointrospekcija :D :D
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#45

Post by _MaYa_ »

13 wrote:cuj sta cemo ....

....pa da ih dodirnem da vidim dali su prave .... :-) :D

ps. od kad smo to na "mi"?

8)
e sorry, jel mozemo preci na mi :-D
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#46

Post by _MaYa_ »

Saian wrote:joj prenosa, :-) :-) :D od prvih 7 postova mi se uchini kao samointrospekcija :D :D
samo sta?? de prevedi
13
Posts: 202
Joined: 12/11/2002 00:00

#47

Post by 13 »

divne su ti oci .... bas su prave ...
:D :-D :D
ps. mozemo !
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#48

Post by _MaYa_ »

:roll: a sunce milo ... pa mi smo na mi.... :-)

pa previse mi je ovo...
13
Posts: 202
Joined: 12/11/2002 00:00

#49

Post by 13 »

izvini .... sto sam na smetnji .....

ali juce sam primjetio kako divne oci imas ...... "majo oci su ti predivne, jesu prave?" :-D .... nisam mogao da im odolim morao sam ih dotaci .... da se uvjerim ..... thx .... 8-) 8)
ali cek .... danas se opet srecemo ... i ne mogu da skinem pogled s tvog .... gipkog tijela ..... gdje svaki misic ima svoj treptaj i trzaj ..... znojim se ..... :-)
majo, dali je to tvoje tijelo ......???

ps. long time no see .....
stelium
Posts: 438
Joined: 28/05/2004 18:57
Location: malta

#50

Post by stelium »

komi wrote:Mayo da ti nisi ona iz Kozjaka što maše u kameru svome dečku :D

svatko bi bio ljubomoran
:lol: :lol: :lol: Najbolja i tako precizna konstatacija!!!
Mayo,super si!!!!
Super su ti....(znas vec)
Post Reply