Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

User avatar
shbc
Posts: 3322
Joined: 20/07/2012 12:13

#526 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by shbc »

joint union wrote: 26/07/2021 09:55 Svi gradjani BiH kojima je ista na srcu momentalno bi trebali, a sve do prestanka harange protiv dopune zakona:

1. Prestati koristiti kablovske operatere iz Srbije ili manjeg entiteta,
2. Prestati koristiti telekom operatere iz Srbije ili manjeg entiteta,
3. Prestati gledati i traziti da se izbace iz seme kablovskih operatera sund programi iz Srbije ili manjeg entiteta. Koji kablovski operater to odbije,
postupiti sa njim prema 1.
4. Prestati kupovati bilo kakve proizvode iz Srbije ili manjeg entiteta,
5. Prestati se vakcinisati u Srbiji i vratiti vakcine manjem entitetu koje su donirali. Zbog toga sto je uopste doslo do ovoga, zestoko kazniti Fadila i co,
makar na izborima.
6. Bojkotovati nastupe izvodjaca sund muzike iz Srbije ili manjeg entiteta, kao i objekte koji im dopuste nastupe (znam da je ovo najteze za izvesti).
...
E hocemo ih zajebati sa ovim :roll:
costacurta
Posts: 3503
Joined: 05/05/2005 08:25

#527 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by costacurta »

SuperSy wrote: 26/07/2021 10:07
joint union wrote: 26/07/2021 09:55 Svi gradjani BiH kojima je ista na srcu momentalno bi trebali, a sve do prestanka harange protiv dopune zakona:

1. Prestati koristiti kablovske operatere iz Srbije ili manjeg entiteta,
2. Prestati koristiti telekom operatere iz Srbije ili manjeg entiteta,
3. Prestati gledati i traziti da se izbace iz seme kablovskih operatera sund programi iz Srbije ili manjeg entiteta. Koji kablovski operater to odbije,
postupiti sa njim prema 1.
4. Prestati kupovati bilo kakve proizvode iz Srbije ili manjeg entiteta,
5. Prestati se vakcinisati u Srbiji i vratiti vakcine manjem entitetu koje su donirali. Zbog toga sto je uopste doslo do ovoga, zestoko kazniti Fadila i co,
makar na izborima.
6. Bojkotovati nastupe izvodjaca sund muzike iz Srbije ili manjeg entiteta, kao i objekte koji im dopuste nastupe (znam da je ovo najteze za izvesti).
...
Nista od toga necu da uradim. Bojim se da te niko nece slusati. Bio sam na vakcinu i revakcini u Beogradu. Autobus pun Sarajlija 55 putnika koji radije idu u Beogradu nego Zetri. Vakcinisan sam u Beogradskom sajmu vakcinom Pfeizer. Ljubaznost beogradskih doktora spram sarajevskih razlika ko nebo i zemlja Jebe mi se za bh patriotizam. Kada država bude vodila računa o svojim građanima tek onda cu to praktikovati.
Znaci svaku drugu večer ima autobus za 25 km vuče do Beograd. Uvijek gledam najbolji omjer cijena/gramaže gle čuda srbijanski 860 proizvod nude jeftinije proizvode spram bosanskih.
Ne gledam sund proizvode, za kablovsku od srbijanskih kanala gledam arenu. Da ne bih gledao ftv koji pustaju ponovo retardirane serije vizu i lzn.
Kakav bh država puna korupcije, nepotizma. Neka hvala.
Dobri moj kosmopolito,
Mi bošnjaci nemamo samopoštovanja.
To se ogleda i u tome ko NAS vodi, kome dajemo povjerenje da nas predstavlja, neukost i neobrazovanost nas je i dovela u inferiornu poziciju spram ostalih u regionu.
To što si ti išao u BG ja te ne krivim nit osuđujem ali te krivim jer si isto kao i ja pustio Fadilu, Fikretu, Bakiru, Skaki, Biseri itd da nas sramote, puste niz vodu i daju resurse u ruke Dodiku i Draganu. MI smo im dali legitimitet.
Ono na čemu odajem priznanje Srbima i Vučiću je istrajnost u obome što rade. Dosta njih se ne slaže sa politikom ali velika većina njih je protiv svega što nema predznak "srpski". To im je jedina greška jer da nije toga, da npr priznaju svoje greške i istinski se izvinu za prošlost ja sam ubijeđen da bi im se mi bošnjaci u vrlo kratkom vremenu priklonili i asimilirali jer je poznato da smo kroz istoriju beskičmenjaci.
Hvala im na Dodiku na Vulinu ma Vulićki Majkićki Stevandiću itd jer oni nas većinu još uvijek (koliko toliko) drže opreznima.
User avatar
joint union
Posts: 2839
Joined: 31/01/2006 09:54

#528 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by joint union »

shbc wrote: 26/07/2021 10:27
joint union wrote: 26/07/2021 09:55 Svi gradjani BiH kojima je ista na srcu momentalno bi trebali, a sve do prestanka harange protiv dopune zakona:

1. Prestati koristiti kablovske operatere iz Srbije ili manjeg entiteta,
2. Prestati koristiti telekom operatere iz Srbije ili manjeg entiteta,
3. Prestati gledati i traziti da se izbace iz seme kablovskih operatera sund programi iz Srbije ili manjeg entiteta. Koji kablovski operater to odbije,
postupiti sa njim prema 1.
4. Prestati kupovati bilo kakve proizvode iz Srbije ili manjeg entiteta,
5. Prestati se vakcinisati u Srbiji i vratiti vakcine manjem entitetu koje su donirali. Zbog toga sto je uopste doslo do ovoga, zestoko kazniti Fadila i co,
makar na izborima.
6. Bojkotovati nastupe izvodjaca sund muzike iz Srbije ili manjeg entiteta, kao i objekte koji im dopuste nastupe (znam da je ovo najteze za izvesti).
...
E hocemo ih zajebati sa ovim :roll:
Nije ni cilj bilo koga zajebati.
Da li je zaista potez Srbije da vakcinise gradjane BiH iskljucivo humanisticke i dobrosusjedske naravi?
Da li bi se iko vakcinisao u Srbiji da je ova profiterska vlast, koju smo sami sebi izabrali, nabavila te vakcine?
User avatar
joint union
Posts: 2839
Joined: 31/01/2006 09:54

#529 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by joint union »

costacurta wrote: 26/07/2021 10:31
SuperSy wrote: 26/07/2021 10:07

Nista od toga necu da uradim. Bojim se da te niko nece slusati. Bio sam na vakcinu i revakcini u Beogradu. Autobus pun Sarajlija 55 putnika koji radije idu u Beogradu nego Zetri. Vakcinisan sam u Beogradskom sajmu vakcinom Pfeizer. Ljubaznost beogradskih doktora spram sarajevskih razlika ko nebo i zemlja Jebe mi se za bh patriotizam. Kada država bude vodila računa o svojim građanima tek onda cu to praktikovati.
Znaci svaku drugu večer ima autobus za 25 km vuče do Beograd. Uvijek gledam najbolji omjer cijena/gramaže gle čuda srbijanski 860 proizvod nude jeftinije proizvode spram bosanskih.
Ne gledam sund proizvode, za kablovsku od srbijanskih kanala gledam arenu. Da ne bih gledao ftv koji pustaju ponovo retardirane serije vizu i lzn.
Kakav bh država puna korupcije, nepotizma. Neka hvala.
Dobri moj kosmopolito,
Mi bošnjaci nemamo samopoštovanja.
To se ogleda i u tome ko NAS vodi, kome dajemo povjerenje da nas predstavlja, neukost i neobrazovanost nas je i dovela u inferiornu poziciju spram ostalih u regionu.
To što si ti išao u BG ja te ne krivim nit osuđujem ali te krivim jer si isto kao i ja pustio Fadilu, Fikretu, Bakiru, Skaki, Biseri itd da nas sramote, puste niz vodu i daju resurse u ruke Dodiku i Draganu. MI smo im dali legitimitet.
Ono na čemu odajem priznanje Srbima i Vučiću je istrajnost u obome što rade. Dosta njih se ne slaže sa politikom ali velika većina njih je protiv svega što nema predznak "srpski". To im je jedina greška jer da nije toga, da npr priznaju svoje greške i istinski se izvinu za prošlost ja sam ubijeđen da bi im se mi bošnjaci u vrlo kratkom vremenu priklonili i asimilirali jer je poznato da smo kroz istoriju beskičmenjaci.
Hvala im na Dodiku na Vulinu ma Vulićki Majkićki Stevandiću itd jer oni nas većinu još uvijek (koliko toliko) drže opreznima.
:thumbup:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#530 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by seoBIH »

joint union wrote: 26/07/2021 10:13 Rijecnik gospodski, aferim.
Znam da je kočijaški, ali sve manje imam strpljenja. Ne znam šta je u pitanju, ali sve manje mogu gledati šuplju.

Koliko god da je tvoja namjera dobra, ne mozes reci "nemoj ici na vakcinaciju", kad to MJESECIMA ne mogu u drzavi gdje plaćam zdravstveno! Šta da drugo kažem na tvoj komentar?
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#531 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by Sociolog »

Jedva cekam danasnju skupstinu.
Ono je zanimljivije, gledanije od bilo kakvog realitya.
User avatar
arman1
Posts: 5294
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#532 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by arman1 »

Kakav referendum i trice i kučine? Svima je jasno da je to na nivou UFO prića ako ne i nerealnije.
Takav referendum se možda i sprovede radi dizanja tenzija pred izbore kako bi u sedlu ostale tri vodeće mafijaške garniture(snsd, sda i hdz).
Niko se ne usuđuje da otvori "pandorinu kutiju" i da pokaže da par krimosa može mijenjati granice država u evropi i pritom proći nekažnjeno za GENOCID.
User avatar
joint union
Posts: 2839
Joined: 31/01/2006 09:54

#533 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by joint union »

seoBIH wrote: 26/07/2021 10:34
joint union wrote: 26/07/2021 10:13 Rijecnik gospodski, aferim.
Znam da je kočijaški, ali sve manje imam strpljenja. Ne znam šta je u pitanju, ali sve manje mogu gledati šuplju.

Koliko god da je tvoja namjera dobra, ne mozes reci "nemoj ici na vakcinaciju", kad to MJESECIMA ne mogu u drzavi gdje plaćam zdravstveno! Šta da drugo kažem na tvoj komentar?
Pa nista, valjda ti jedino "mrs" preostaje.
Ne mozes mi ti reci sta mogu reci, a sta ne, odgovor na tvoje pitanje je sadrzan u mom postu, mozda da procitas?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#534 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by seoBIH »

Sociolog wrote: 26/07/2021 10:35 Jedva cekam danasnju skupstinu.
Nema skupstine koliko vidim, samo sastanak.
Seyfo
Posts: 4330
Joined: 23/08/2011 14:12

#535 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by Seyfo »

Novi_Nick wrote: 26/07/2021 00:33
Seyfo wrote: 25/07/2021 22:42 Ako se u iducoj sedmici (26-30.juli 2021) ne otcijepi, nece ga vise ni Gorica ozbiljno shvatati.
Pa nece se on odcjepiti kad Bosnjacima odgovara nego kad njemu odgovara.
Imao je on i ozbiljnijih momenata za otcijepljenje. Ovo je manje ozbiljan. Poklopice se usima i naguziti se,sta ce drugo. A otcijepice se kad njemu odgovara,tj.nikad. Mozda ni tad.
User avatar
shbc
Posts: 3322
Joined: 20/07/2012 12:13

#536 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by shbc »

joint union wrote: 26/07/2021 10:31
shbc wrote: 26/07/2021 10:27

E hocemo ih zajebati sa ovim :roll:
Nije ni cilj bilo koga zajebati.
Da li je zaista potez Srbije da vakcinise gradjane BiH iskljucivo humanisticke i dobrosusjedske naravi?
Da li bi se iko vakcinisao u Srbiji da je ova profiterska vlast, koju smo sami sebi izabrali, nabavila te vakcine?
Sta je cilj Srbije je druga tema. Gradjani BiH od tog poteza itekako imaju licne koristi. Trebamo ugrozavati vlastito zdravlje i zdravlje najmilijih zato sto Dodik i Vulin pljuju po zakonu? Mozes mislit.

A to bi li se vakcinisali tamo ili ovdje je sbb kbb. Cinjenica je da nasa vlast nije nabavila vakcine. To ne znaci da gradjani trebaju radi nekog patriotizma da ugrozavaju svoje zivote.

Odbijati donacije vakcina i vakcinisanje u Srbiji = srbuj makar slamu jeo.
User avatar
joint union
Posts: 2839
Joined: 31/01/2006 09:54

#537 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by joint union »

shbc wrote: 26/07/2021 10:53
joint union wrote: 26/07/2021 10:31

Nije ni cilj bilo koga zajebati.
Da li je zaista potez Srbije da vakcinise gradjane BiH iskljucivo humanisticke i dobrosusjedske naravi?
Da li bi se iko vakcinisao u Srbiji da je ova profiterska vlast, koju smo sami sebi izabrali, nabavila te vakcine?
Sta je cilj Srbije je druga tema. Gradjani BiH od tog poteza itekako imaju licne koristi. Trebamo ugrozavati vlastito zdravlje i zdravlje najmilijih zato sto Dodik i Vulin pljuju po zakonu? Mozes mislit.

A to bi li se vakcinisali tamo ili ovdje je sbb kbb. Cinjenica je da nasa vlast nije nabavila vakcine. To ne znaci da gradjani trebaju radi nekog patriotizma da ugrozavaju svoje zivote.

Odbijati donacije vakcina i vakcinisanje u Srbiji = srbuj makar slamu jeo.
Hajde de...
Seyfo
Posts: 4330
Joined: 23/08/2011 14:12

#538 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by Seyfo »

Nasa vlast je isprosila sadaka vakcine i dosle su; ali iz samo njima znanih razloga,masovna imunizacija nije pocela a ka'ce ne znamo. Vakcine se kisele. Mozda da pokusaju da ih prodaju na crnom trzistu i napljackaju se jos malo.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#539 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by daddy-kool »

nineinchnails wrote: 26/07/2021 10:26
S druge strane, nešto što bi moglo biti realno i izvodljivo, to je vratiti Bosni i Hercegovini istorijski naziv države: Bosna.
:thumbup:
costacurta
Posts: 3503
Joined: 05/05/2005 08:25

#540 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by costacurta »

joint union wrote: 26/07/2021 10:58
shbc wrote: 26/07/2021 10:53

Sta je cilj Srbije je druga tema. Gradjani BiH od tog poteza itekako imaju licne koristi. Trebamo ugrozavati vlastito zdravlje i zdravlje najmilijih zato sto Dodik i Vulin pljuju po zakonu? Mozes mislit.

A to bi li se vakcinisali tamo ili ovdje je sbb kbb. Cinjenica je da nasa vlast nije nabavila vakcine. To ne znaci da gradjani trebaju radi nekog patriotizma da ugrozavaju svoje zivote.

Odbijati donacije vakcina i vakcinisanje u Srbiji = srbuj makar slamu jeo.
Hajde de...
Zamisli samo da se ovom logikom 92. pognulo glavu i digli ruke? "Nemojte ih provocirati, dajte im šta žele. Izgićete dzaba, jbeš državu i slobodu".
Kad god iz Tz dođem u Sa, odem na Kovače, proučim Fatihu i zatražim oprosta od NJIH, koji su nas životima svojim zadužili. A šta smo mi uradili? Pogan smo ispali prema NJIMA i ovi što kradu i mi što ćutimo.
U Brazliu se diglo na noge i staro i mlado, mlate se sa Policijom, protestvuju protiv predsjednika, Francuska, Njemačka gore, onaj se Nijemac smije na pressu zbog poplava javnost traži linč.
Dodik ni Vučić ni Plenković ni Čović me ne interesuju, hoću da mi MOJI ispostave račune, od koga se tražilo, koliko se dobilo, koliko se podijelilo, donirano kome i koliko......... jedne ebene maske niti testa nisam uradio ili dobio besplatno, došo su hiljade tona donacija.
Kako država nema PCR testova a Plava poliklinika od početka pandemije ih ima? Kako oni Fadile nabaviše, što nisi vidio sa ljudima pa i ti tako. Ja kad se zarazih iako mi se svaki mjesec odbija za zdravstvo od plate moradoh dati 300KM za terapiju. Tu treba tražiti krivce i odgovorne, tu stvari treba mijenjati, zbog generacija koje dolaze a i Bgmi i zbog Onih koji živote položiše. Ne vjerujem da bi bili sretni da sve ovo vide :(
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#541 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by spreca »

costacurta wrote: 26/07/2021 11:46
joint union wrote: 26/07/2021 10:58

Hajde de...
Zamisli samo da se ovom logikom 92. pognulo glavu i digli ruke? "Nemojte ih provocirati, dajte im šta žele. Izgićete dzaba, jbeš državu i slobodu".
Kad god iz Tz dođem u Sa, odem na Kovače, proučim Fatihu i zatražim oprosta od NJIH, koji su nas životima svojim zadužili. A šta smo mi uradili? Pogan smo ispali prema NJIMA i ovi što kradu i mi što ćutimo.

U Brazliu se diglo na noge i staro i mlado, mlate se sa Policijom, protestvuju protiv predsjednika, Francuska, Njemačka gore, onaj se Nijemac smije na pressu zbog poplava javnost traži linč.
Dodik ni Vučić ni Plenković ni Čović me ne interesuju, hoću da mi MOJI ispostave račune, od koga se tražilo, koliko se dobilo, koliko se podijelilo, donirano kome i koliko......... jedne ebene maske niti testa nisam uradio ili dobio besplatno, došo su hiljade tona donacija.
Kako država nema PCR testova a Plava poliklinika od početka pandemije ih ima? Kako oni Fadile nabaviše, što nisi vidio sa ljudima pa i ti tako. Ja kad se zarazih iako mi se svaki mjesec odbija za zdravstvo od plate moradoh dati 300KM za terapiju. Tu treba tražiti krivce i odgovorne, tu stvari treba mijenjati, zbog generacija koje dolaze a i Bgmi i zbog Onih koji živote položiše. Ne vjerujem da bi bili sretni da sve ovo vide :(
:thumbup:
User avatar
joint union
Posts: 2839
Joined: 31/01/2006 09:54

#542 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by joint union »

costacurta wrote: 26/07/2021 11:46
joint union wrote: 26/07/2021 10:58

Hajde de...
Zamisli samo da se ovom logikom 92. pognulo glavu i digli ruke? "Nemojte ih provocirati, dajte im šta žele. Izgićete dzaba, jbeš državu i slobodu".
Kad god iz Tz dođem u Sa, odem na Kovače, proučim Fatihu i zatražim oprosta od NJIH, koji su nas životima svojim zadužili. A šta smo mi uradili? Pogan smo ispali prema NJIMA i ovi što kradu i mi što ćutimo.

U Brazliu se diglo na noge i staro i mlado, mlate se sa Policijom, protestvuju protiv predsjednika, Francuska, Njemačka gore, onaj se Nijemac smije na pressu zbog poplava javnost traži linč.
Dodik ni Vučić ni Plenković ni Čović me ne interesuju, hoću da mi MOJI ispostave račune, od koga se tražilo, koliko se dobilo, koliko se podijelilo, donirano kome i koliko......... jedne ebene maske niti testa nisam uradio ili dobio besplatno, došo su hiljade tona donacija.
Kako država nema PCR testova a Plava poliklinika od početka pandemije ih ima? Kako oni Fadile nabaviše, što nisi vidio sa ljudima pa i ti tako. Ja kad se zarazih iako mi se svaki mjesec odbija za zdravstvo od plate moradoh dati 300KM za terapiju. Tu treba tražiti krivce i odgovorne, tu stvari treba mijenjati, zbog generacija koje dolaze a i Bgmi i zbog Onih koji živote položiše. Ne vjerujem da bi bili sretni da sve ovo vide :(
:thumbup:
Pogotovo boldano.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#543 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by General War »

Evo sta se sikirate, ode Skaka u glavni grad Katra -Istambul :mrgreen:
Franco Baresi
Posts: 111
Joined: 04/01/2021 14:10

#544 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by Franco Baresi »

Ljudi kakav referendum o čemu vi :run:
Ovo je skrojeno na relaciji SAD- Njemačka a vrijeme će pokazati kakav je kroj
Nekom će biti tijesan, nekom širok a potaman neće biti nikome.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#545 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by General War »

PRIJEDLOG POSLANIKA SDA
Usvojeni amandmani o povećanju osnovice plate u institucijama BiH[/b]
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#546 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by Project Ashe »

zrakomlat wrote: 25/07/2021 16:31
ilkbahar wrote: 25/07/2021 15:34
Ok, je li se to jede?
Ne jede al tebe iz nekog razloga pojede taj zakon. Ne kontam kako ovo ispod možeš napisati:

sta je Bosna ovim zakonom dobila? Realno? Osim da nas pokokaju ko macice ?
Ma to je prikriveni četnik pusti ga kraju nek srbuje i dalje.
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2839
Joined: 24/08/2003 00:00

#547 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by Novi_Nick »

spreca wrote: 26/07/2021 11:49
costacurta wrote: 26/07/2021 11:46

Zamisli samo da se ovom logikom 92. pognulo glavu i digli ruke? "Nemojte ih provocirati, dajte im šta žele. Izgićete dzaba, jbeš državu i slobodu".
Kad god iz Tz dođem u Sa, odem na Kovače, proučim Fatihu i zatražim oprosta od NJIH, koji su nas životima svojim zadužili. A šta smo mi uradili? Pogan smo ispali prema NJIMA i ovi što kradu i mi što ćutimo.
U Brazliu se diglo na noge i staro i mlado, mlate se sa Policijom, protestvuju protiv predsjednika, Francuska, Njemačka gore, onaj se Nijemac smije na pressu zbog poplava javnost traži linč.
Dodik ni Vučić ni Plenković ni Čović me ne interesuju, hoću da mi MOJI ispostave račune, od koga se tražilo, koliko se dobilo, koliko se podijelilo, donirano kome i koliko......... jedne ebene maske niti testa nisam uradio ili dobio besplatno, došo su hiljade tona donacija.
Kako država nema PCR testova a Plava poliklinika od početka pandemije ih ima? Kako oni Fadile nabaviše, što nisi vidio sa ljudima pa i ti tako. Ja kad se zarazih iako mi se svaki mjesec odbija za zdravstvo od plate moradoh dati 300KM za terapiju. Tu treba tražiti krivce i odgovorne, tu stvari treba mijenjati, zbog generacija koje dolaze a i Bgmi i zbog Onih koji živote položiše. Ne vjerujem da bi bili sretni da sve ovo vide
:(
:thumbup:
:thumbup:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#548 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by spreca »

General War wrote: 26/07/2021 14:35 PRIJEDLOG POSLANIKA SDA
Usvojeni amandmani o povećanju osnovice plate u institucijama BiH[/b]


Govna zelena,Alija je to sve izasro u grobu se prevrto
User avatar
shbc
Posts: 3322
Joined: 20/07/2012 12:13

#549 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by shbc »

costacurta wrote: 26/07/2021 11:46
joint union wrote: 26/07/2021 10:58

Hajde de...
Zamisli samo da se ovom logikom 92. pognulo glavu i digli ruke? "Nemojte ih provocirati, dajte im šta žele. Izgićete dzaba, jbeš državu i slobodu".
Kad god iz Tz dođem u Sa, odem na Kovače, proučim Fatihu i zatražim oprosta od NJIH, koji su nas životima svojim zadužili. A šta smo mi uradili? Pogan smo ispali prema NJIMA i ovi što kradu i mi što ćutimo.
U Brazliu se diglo na noge i staro i mlado, mlate se sa Policijom, protestvuju protiv predsjednika, Francuska, Njemačka gore, onaj se Nijemac smije na pressu zbog poplava javnost traži linč.
Dodik ni Vučić ni Plenković ni Čović me ne interesuju, hoću da mi MOJI ispostave račune, od koga se tražilo, koliko se dobilo, koliko se podijelilo, donirano kome i koliko......... jedne ebene maske niti testa nisam uradio ili dobio besplatno, došo su hiljade tona donacija.
Kako država nema PCR testova a Plava poliklinika od početka pandemije ih ima? Kako oni Fadile nabaviše, što nisi vidio sa ljudima pa i ti tako. Ja kad se zarazih iako mi se svaki mjesec odbija za zdravstvo od plate moradoh dati 300KM za terapiju. Tu treba tražiti krivce i odgovorne, tu stvari treba mijenjati, zbog generacija koje dolaze a i Bgmi i zbog Onih koji živote položiše. Ne vjerujem da bi bili sretni da sve ovo vide :(
I sta predlazes? Da se ne vakcinisemo i cekamo da nas COVID dovrsi jer nasa vlast nije bila sposobna da obezbjedi imunizaciju, a jedina alternativa su mrski Srbi?

Ne kontam vas zaista. Trazite od ljudi da svjesno se izlazu bolesti samo zato sto im je jedina mogucnost vakcinacije u Srbiji.
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#550 Re: Moguć referendum za odcjepljenje Republike Srpske

Post by Hakiz »

shbc wrote: 26/07/2021 17:42
Ne kontam vas zaista. Trazite od ljudi da svjesno se izlazu bolesti samo zato sto im je jedina mogucnost vakcinacije u Srbiji.
Ima ljudi koji ne bi u Srbiju po vakcinu, pa makar. I sam sam ti takav.
Post Reply