Modrac

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
hurmasica
Posts: 1002
Joined: 18/03/2011 08:51

#1 Modrac

Post by hurmasica »

Sjetih se da smo iza rata cesto isli na Modrac na kupanjee, pa me interesuje kakva je sada situacija na Modracu. Da li je zagadjeno? Imali mahnitova koji se kupaju?
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#2 Re: Modrac

Post by handžar88 »

hurmasica wrote:Sjetih se da smo iza rata cesto isli na Modrac na kupanjee, pa me interesuje kakva je sada situacija na Modracu. Da li je zagadjeno? Imali mahnitova koji se kupaju?
Samo se ribe kupaju a i njima se gadi.. katastrofa ukratko.
User avatar
Altsa
Posts: 7281
Joined: 19/03/2004 18:31

#3 Re: Modrac

Post by Altsa »

Ja sam prvo otisao na Modrac poslije rata pa tek onda na more. Bilo je lijepo. Steta ako je danas tako lose stanje.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4 Re: Modrac

Post by salik79 »

Na Modracu sam odrastao, provodio raspust...Samo, to su bila vremena kada nije bilo divlje gradnje, kada se uz obalu nije smjelo ni graditi, kada je cijela obala bila u izvornom obliku. Kupao sam se, pecao, vozao camcem po cijelom jezeru...A onda je dosla demokracija :D
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#5 Re: Modrac

Post by Anestezija »

hurmasica wrote:Sjetih se da smo iza rata cesto isli na Modrac na kupanjee, pa me interesuje kakva je sada situacija na Modracu. Da li je zagadjeno? Imali mahnitova koji se kupaju?
Fliper i Lopaka sad ne bi smjeli kupat se,ljeti bude malo čisto na sredini ali opet je katastrofa,lijepo na obali samo
luxferre
Posts: 657
Joined: 25/07/2009 00:23

#7 Re: Modrac

Post by luxferre »

salik79 wrote:Na Modracu sam odrastao, provodio raspust...Samo, to su bila vremena kada nije bilo divlje gradnje, kada se uz obalu nije smjelo ni graditi, kada je cijela obala bila u izvornom obliku. Kupao sam se, pecao, vozao camcem po cijelom jezeru...A onda je dosla demokracija :D
Ponekad lokalaca ili ljudi koji se dovuku sa strane pa camcima idu oko jezera. U posljednje vrijeme je dosta vikend izletnika sa skuterima i manjim čamcima koji dolaze na prikolicama pa furaju malo po vodi na 2-4 sata. A vidjo sam i ove jedriličare sa daskama, to mi ionako nikad nije bilo interesanto :)
Post Reply