Mobitel s tipkama koji podrzava internet/whatsapp

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
All Apologies
Posts: 315
Joined: 06/02/2015 18:09

#1 Mobitel s tipkama koji podrzava internet/whatsapp

Post by All Apologies »

Pozdrav svima :)
Trazim za majku (koja ima 70+ godina i ima jos mobitel na tipke na koji je navikla) neki mobitel koji isto ima tipke, ali podrzava koristenje whatsapp aplikacije. Moze i viber isto. Zivimo u razlicitim drzavama i htjela bih da se svaki dan cujemo.
Na ekupi sam nasla nokia noa t20, ali ne znam puno o tim specifikacijama pa tako ni da li na njemu moze koristenje tih aplikacija. Cijena nije bitna, samo da ima tipke i da se moze koristiti whatsapp ili viber.
Molim za preporuke.
Hvala unaprijed :)
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#2 Re: Mobitel s tipkama koji podrzava internet/whatsapp

Post by ado_sar »

ja sm svojoj kupio iphone, navikla se prkeo noci. sada ga ne bi dala ni za sta na svijetu, mada se najcesce dopisujemo preko ipada jer joj je mrsko vaditi naocale, a na vecem ekranu vidi bez naocala.
User avatar
All Apologies
Posts: 315
Joined: 06/02/2015 18:09

#3 Re: Mobitel s tipkama koji podrzava internet/whatsapp

Post by All Apologies »

Hvala na odgovoru. Mogli bismo pokusati ako nista ne nadjemo sto je s tipkama a sigurno moze podrzavati whatsapp ili viber.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4 Re: Mobitel s tipkama koji podrzava internet/whatsapp

Post by insomnia78 »

Blackberry?
xplisko
Posts: 90
Joined: 22/03/2018 08:57

#5 Re: Mobitel s tipkama koji podrzava internet/whatsapp

Post by xplisko »

BlackBerry KEYone
ili

Blackberry Priv
audijevac
Posts: 1
Joined: 21/11/2018 20:11

#6 Re: Mobitel s tipkama koji podrzava internet/whatsapp

Post by audijevac »

All Apologies wrote:Pozdrav svima :)
Trazim za majku (koja ima 70+ godina i ima jos mobitel na tipke na koji je navikla) neki mobitel koji isto ima tipke, ali podrzava koristenje whatsapp aplikacije. Moze i viber isto. Zivimo u razlicitim drzavama i htjela bih da se svaki dan cujemo.
Na ekupi sam nasla nokia noa t20, ali ne znam puno o tim specifikacijama pa tako ni da li na njemu moze koristenje tih aplikacija. Cijena nije bitna, samo da ima tipke i da se moze koristiti whatsapp ili viber.
Molim za preporuke.
Hvala unaprijed :)
ako si u Njemačkoj....u Conradu

Image
duffy_duck
Posts: 1511
Joined: 27/04/2018 09:07

#7 Re: Mobitel s tipkama koji podrzava internet/whatsapp

Post by duffy_duck »

All Apologies wrote:Pozdrav svima :)
Trazim za majku (koja ima 70+ godina i ima jos mobitel na tipke na koji je navikla) neki mobitel koji isto ima tipke, ali podrzava koristenje whatsapp aplikacije. Moze i viber isto. Zivimo u razlicitim drzavama i htjela bih da se svaki dan cujemo.
Na ekupi sam nasla nokia noa t20, ali ne znam puno o tim specifikacijama pa tako ni da li na njemu moze koristenje tih aplikacija. Cijena nije bitna, samo da ima tipke i da se moze koristiti whatsapp ili viber.
Molim za preporuke.
Hvala unaprijed :)
Uzmi joj neki samsung na tac skrin moze se nauciti vrlo lako.
Post Reply