mobitel problem

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
mido_Hz

mobitel problem

Post by mido_Hz » 19/03/2012 20:57

pozz ljudi imam problem sa mobitelom u pitanju je NOKIa n97 mini, u pitanju su fotografije, kad prebacim sliku na mobitel dal' preko usb il sa drugog mobitela one tu budu i za jedno 2 dana se same izbrisu zbog cega je to? i kad udjem preko usb u mob mogu da vidim po onim folderima da je ona tu u mobu al je ja ne vidim, dali neko zna dali je moguce da ponovo instaliram softver na mob, posto novi update ne mogu nesto..pozz

Mobilmanix

Re: mobitel problem

Post by Mobilmanix » 23/03/2012 00:07

mido_Hz wrote:pozz ljudi imam problem sa mobitelom u pitanju je NOKIa n97 mini, u pitanju su fotografije, kad prebacim sliku na mobitel dal' preko usb il sa drugog mobitela one tu budu i za jedno 2 dana se same izbrisu zbog cega je to? i kad udjem preko usb u mob mogu da vidim po onim folderima da je ona tu u mobu al je ja ne vidim, dali neko zna dali je moguce da ponovo instaliram softver na mob, posto novi update ne mogu nesto..pozz
Moze biti vise problema u pitanju , virus koji je telefon pokupio sa racunara svaki put kad ga konektujes na usb , softverska greska ili hardverska greska na mass memoriji. Ukucaj *#0000# vidi koja je verzija softvera pa cu ti reci da li je mozda do toga. U svakom slucaju ne bi bilo lose da posjetis pouzdan serviZ :-)

AmoK

Re: mobitel problem

Post by AmoK » 23/03/2012 22:20

Imas virus koji ti sakriva fajlove. Skini najnoviju verziju Avasta i skeniraj masovnu memoriju od telefona.

Nikakav servis ti nije potreban.

Post Reply