Mobitel android-windows na tipke?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Nestala u reakciji
Posts: 40
Joined: 04/07/2018 00:51

#1 Mobitel android-windows na tipke?

Post by Nestala u reakciji »

Malo sam istrazivala i ne nadjoj nigdje osim starijeg samsung chata da postoji mobitel android na tipke.Nisam gledala za windows telefone ali sumnjam da je nesto tako pravila nokia.Zna li mozda neko neki model da postoji osim blackberyja i ovih starijih samsunga na tipke a da je android ili win?Zasto ne prave takve modele za one koji ne zele tac screen?Mnogo brze i bolje je kucat na tipke nego na tac.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#2 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by diablobih »

Nestala u reakciji wrote:Malo sam istrazivala i ne nadjoj nigdje osim starijeg samsung chata da postoji mobitel android na tipke.Nisam gledala za windows telefone ali sumnjam da je nesto tako pravila nokia.Zna li mozda neko neki model da postoji osim blackberyja i ovih starijih samsunga na tipke a da je android ili win?Zasto ne prave takve modele za one koji ne zele tac screen?Mnogo brze i bolje je kucat na tipke nego na tac.
Pa imas blackberry keynote 1 i 2, fini mobiteli, ali skupi, sigurni, android i imaju fizicke tipke.
exampLe.
Posts: 1983
Joined: 26/05/2009 21:30

#3 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by exampLe. »

Blackberry. :)
Nestala u reakciji
Posts: 40
Joined: 04/07/2018 00:51

#4 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by Nestala u reakciji »

Slabo je zastupljen kod nas,necu njega.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#5 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by arnes_king »

Nestala u reakciji wrote:Slabo je zastupljen kod nas,necu njega.
Pa sta hoces, da samsung napravi jedan model sad za tebe?

Pitala si sta ima, ljudi ti predlozili. Imas kupiti za skoro svaki smartphone dodatnu fizicku tastaturu koja se samo nabaci na mobitel, na dijelu gdje je USB prikljucak i eto ti rijesenja.
Nestala u reakciji
Posts: 40
Joined: 04/07/2018 00:51

#6 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by Nestala u reakciji »

arnes_king wrote:
Nestala u reakciji wrote:Slabo je zastupljen kod nas,necu njega.
Pa sta hoces, da samsung napravi jedan model sad za tebe?

Pitala si sta ima, ljudi ti predlozili. Imas kupiti za skoro svaki smartphone dodatnu fizicku tastaturu koja se samo nabaci na mobitel, na dijelu gdje je USB prikljucak i eto ti rijesenja.
Ako imas problem kakav rjesavaj ga sa osobama kojima imas a ne na forumu.Nista ja necu samo pitam ima li mozda nesto za sta ja ne znam a da nije model za kojeg kod nas culi nisu kad spomenes.U samom pocetku teme sam rekla da nije blackbery samo se izgleda ne cita nego pametuje bez potrebe.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#7 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by arnes_king »

Nestala u reakciji wrote:
arnes_king wrote:
Nestala u reakciji wrote:Slabo je zastupljen kod nas,necu njega.
Pa sta hoces, da samsung napravi jedan model sad za tebe?

Pitala si sta ima, ljudi ti predlozili. Imas kupiti za skoro svaki smartphone dodatnu fizicku tastaturu koja se samo nabaci na mobitel, na dijelu gdje je USB prikljucak i eto ti rijesenja.
Ako imas problem kakav rjesavaj ga sa osobama kojima imas a ne na forumu.Nista ja necu samo pitam ima li mozda nesto za sta ja ne znam a da nije model za kojeg kod nas culi nisu kad spomenes.U samom pocetku teme sam rekla da nije blackbery samo se izgleda ne cita nego pametuje bez potrebe.
Nikakvih ja problema nemam, sve sam procitao i odgovorio prema tvom nastupu.

Znas napasti ali ne vidis da sam ti ponudio rijesenje, i ne nisam mislio na externu pravu tastaturu nego se "navuce" na donji dio mobitela i sve radi.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23245
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#8 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by Sanjarko »

:arrow:
Nestala u reakciji
Posts: 40
Joined: 04/07/2018 00:51

#9 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by Nestala u reakciji »

Moj nastup je sasvim prirodan,otvaram temu na forumu i pitam nesto sto me interesuje,ne vidim potrebu nikakvu za reakcijom tipa tvoje,sta ja hocu,postavljas pitanje kao da sam ti kuci dosla traziti nesto dzaba.Mnogi ovde primjecujem privatizuju forum i ponasaju se bahato samo zato sto imaju puno staza forumskog a ove druge koji tek dodju diskredituju na svaki moguci nacin.Ovo je do sad treci ili cetvrti pokusaj omalovazavanja bez osnova i potrebe.Ne znam samo kakvo vam je to zadovoljstvo.
User avatar
strongmen
Posts: 555
Joined: 27/01/2018 15:03

#10 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by strongmen »

aktuelnog modela nema
debili iz Nokie su propustili nešto tako napravit sa novom 3310
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#11 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by arnes_king »

Nestala u reakciji wrote:Moj nastup je sasvim prirodan,otvaram temu na forumu i pitam nesto sto me interesuje,ne vidim potrebu nikakvu za reakcijom tipa tvoje,sta ja hocu,postavljas pitanje kao da sam ti kuci dosla traziti nesto dzaba.Mnogi ovde primjecujem privatizuju forum i ponasaju se bahato samo zato sto imaju puno staza forumskog a ove druge koji tek dodju diskredituju na svaki moguci nacin.Ovo je do sad treci ili cetvrti pokusaj omalovazavanja bez osnova i potrebe.Ne znam samo kakvo vam je to zadovoljstvo.
Sta si se upalila :lol: takvima i ne treba pomoci :oops:
Nestala u reakciji
Posts: 40
Joined: 04/07/2018 00:51

#12 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by Nestala u reakciji »

arnes_king wrote:
Nestala u reakciji wrote:Moj nastup je sasvim prirodan,otvaram temu na forumu i pitam nesto sto me interesuje,ne vidim potrebu nikakvu za reakcijom tipa tvoje,sta ja hocu,postavljas pitanje kao da sam ti kuci dosla traziti nesto dzaba.Mnogi ovde primjecujem privatizuju forum i ponasaju se bahato samo zato sto imaju puno staza forumskog a ove druge koji tek dodju diskredituju na svaki moguci nacin.Ovo je do sad treci ili cetvrti pokusaj omalovazavanja bez osnova i potrebe.Ne znam samo kakvo vam je to zadovoljstvo.
Sta si se upalila :lol: takvima i ne treba pomoci :oops:
Potrebnija je tebi pomoc nego meni cim tako komuniciras sa osobama koje ne poznajes.

Sto se teme tice nasla sam jako zanimljiv model vkworld T2 plus.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#13 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by diablobih »

Bas ces se usreciti.
exampLe.
Posts: 1983
Joined: 26/05/2009 21:30

#14 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by exampLe. »

Odbija Blackberry jer je "slabo zastupljen kod nas" i onda nadje nakav VKWorld koji je po specifikacijama smece nevidjeno al' eto, on je pravo zastupljen kod nas i svi su culi za VKWorld za razliku od Blackberrya. :lol:
User avatar
Radar71
Posts: 7287
Joined: 21/07/2010 15:43

#15 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by Radar71 »

:lol:
Nestala u reakciji
Posts: 40
Joined: 04/07/2018 00:51

#16 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by Nestala u reakciji »

exampLe. wrote:Odbija Blackberry jer je "slabo zastupljen kod nas" i onda nadje nakav VKWorld koji je po specifikacijama smece nevidjeno al' eto, on je pravo zastupljen kod nas i svi su culi za VKWorld za razliku od Blackberrya. :lol:
Koristio ga ti pa znas da je smece?Vece smece od xiaomija sigurno ne moze biti a preko interneta mogu naruciti sve sto mi je potrebno dok je blackberry na androidu duplo skuplji od ovoga,nije znaci stvar zastupljenosti nego cijene i potrebe.3 gige rama,tipke,android 7 atraktivan dizajn,meni sasvim dovoljno.Nisam vidjela da je neko do sad od giganata koje koristite za ovu cijenu napravio telefon sa dva ekrana.
hhaarree
Posts: 3972
Joined: 14/03/2013 23:04

#17 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by hhaarree »

Nestala u reakciji wrote:
exampLe. wrote:Odbija Blackberry jer je "slabo zastupljen kod nas" i onda nadje nakav VKWorld koji je po specifikacijama smece nevidjeno al' eto, on je pravo zastupljen kod nas i svi su culi za VKWorld za razliku od Blackberrya. :lol:
Koristio ga ti pa znas da je smece?Vece smece od xiaomija sigurno ne moze biti a preko interneta mogu naruciti sve sto mi je potrebno dok je blackberry na androidu duplo skuplji od ovoga,nije znaci stvar zastupljenosti nego cijene i potrebe.3 gige rama,tipke,android 7 atraktivan dizajn,meni sasvim dovoljno.Nisam vidjela da je neko do sad od giganata koje koristite za ovu cijenu napravio telefon sa dva ekrana.
pa ti si prva rekla da hoces zastupljenost :zoka: e cuj vkworld :lol: zvuci mi kao neki kineski fenjer sa autopijace a ne telefon.
Nisam vidjela da je neko do sad od giganata koje koristite za ovu cijenu napravio telefon sa dva ekrana
eno samsung se trese, oteo im vkworld 90% korisnika, koreja na aparatima.
Nestala u reakciji
Posts: 40
Joined: 04/07/2018 00:51

#18 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by Nestala u reakciji »

Nema zastupljenost,sad da hocu kupiti model nebi ga nigdje nasla,kad je vec tako onda bolje uzeti duplo jeftiniji model koji takodje nije zastupljen na isti nacin koji bi uzela i ovaj a to je putem interneta.
exampLe.
Posts: 1983
Joined: 26/05/2009 21:30

#19 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by exampLe. »

Nestala u reakciji wrote:
exampLe. wrote:Odbija Blackberry jer je "slabo zastupljen kod nas" i onda nadje nakav VKWorld koji je po specifikacijama smece nevidjeno al' eto, on je pravo zastupljen kod nas i svi su culi za VKWorld za razliku od Blackberrya. :lol:
Koristio ga ti pa znas da je smece?Vece smece od xiaomija sigurno ne moze biti a preko interneta mogu naruciti sve sto mi je potrebno dok je blackberry na androidu duplo skuplji od ovoga,nije znaci stvar zastupljenosti nego cijene i potrebe.3 gige rama,tipke,android 7 atraktivan dizajn,meni sasvim dovoljno.Nisam vidjela da je neko do sad od giganata koje koristite za ovu cijenu napravio telefon sa dva ekrana.
Napisala si da neces Blackberry jer nije zastupljen kod nas i niko nije cuo za njega.

Uzivaj u VKWorld zvjerki od telefona, i ja budala sto se raspravljam. :run:
hhaarree
Posts: 3972
Joined: 14/03/2013 23:04

#20 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by hhaarree »

Ugodno koristenje vkworlda zelim.
User avatar
spree
Posts: 7878
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#21 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by spree »

Vkworld :lol: :lol: :lol:
Nestala u reakciji
Posts: 40
Joined: 04/07/2018 00:51

#22 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by Nestala u reakciji »

Odgovorih u predhodnom postu sto se tice zastupljenosti a sto se tice toga ko se trese ili ne trese meni nije bitno,zelim uzeti nesto sto meni treba i koristi a kako ce se zvati sasvim je nebitno.Telefon uzimam za sebe a ne za druge kako bi rekli wauu kako imas dobar telefon.Tu se dosta razlikujemo jer vecina vas uzima nesto da bi se okolo hvalili
exampLe.
Posts: 1983
Joined: 26/05/2009 21:30

#23 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by exampLe. »

Nestala u reakciji wrote:Odgovorih u predhodnom postu sto se tice zastupljenosti a sto se tice toga ko se trese ili ne trese meni nije bitno,zelim uzeti nesto sto meni treba i koristi a kako ce se zvati sasvim je nebitno.Telefon uzimam za sebe a ne za druge kako bi rekli wauu kako imas dobar telefon.Tu se dosta razlikujemo jer vecina vas uzima nesto da bi se okolo hvalili
Javi nam utiske, bas me interesuje kako ce baterija od 2000mAh drzati na dva ekrana.
User avatar
spree
Posts: 7878
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#24 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by spree »

Izdrazat' ce sigurno duze od podrske, a vjerovatno i duze od samog telefona :skoljka:
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#25 Re: Mobitel android-windows na tipke?

Post by Humljanin »

:lol: :D
A komedije ove...
Post Reply