mobilna mreza halo

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Posmatrac_007
Posts: 417
Joined: 12/01/2012 11:36

#26 Re: mobilna mreza halo

Post by Posmatrac_007 »

Koliko nakon aktivacije vremenski traje ova opcija 500MB za 2KM ??
doff
Posts: 2328
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#27 Re: mobilna mreza halo

Post by doff »

5 dana
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#28 Re: mobilna mreza halo

Post by belami1111 »

Kako je prema drugim mrežama ???
Cijene poziva prema BHT i emtelu obračunska jedinica , cijena sms_a ???
Jebi ga neću sad uzimati karticu da pričam samo sa dva insana , mada je ovo super za kupiti ženi i punici na poklon i rješen problem.... :D
User avatar
rovac13
Posts: 5152
Joined: 08/12/2013 16:17

#29 Re: mobilna mreza halo

Post by rovac13 »

belami1111 wrote:Kako je prema drugim mrežama ???
Cijene poziva prema BHT i emtelu obračunska jedinica , cijena sms_a ???
Jebi ga neću sad uzimati karticu da pričam samo sa dva insana , mada je ovo super za kupiti ženi i punici na poklon i rješen problem.... :D
Prema drugim mrezama je minut 0,18KM sa pdv om,jeftinije nego ostali operateri na dopune unutar svoje mreze.
Obracunska ne valja,60s

Upravo je i bilo prvo pitanje.....
Da smo svi normalni,sad bi svi koristili halo i svi besplatno telefonirali.

A posto nismo,onda nam zene i punice samo koriste to medjusobno,a mi cemo i dalje ove skupe mreze. :-D
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#30 Re: mobilna mreza halo

Post by Alkos »

rovac13 wrote:
belami1111 wrote:Kako je prema drugim mrežama ???
Cijene poziva prema BHT i emtelu obračunska jedinica , cijena sms_a ???
Jebi ga neću sad uzimati karticu da pričam samo sa dva insana , mada je ovo super za kupiti ženi i punici na poklon i rješen problem.... :D
Prema drugim mrezama je minut 0,18KM sa pdv om,jeftinije nego ostali operateri na dopune unutar svoje mreze.
Obracunska ne valja,60s

Upravo je i bilo prvo pitanje.....
Da smo svi normalni,sad bi svi koristili halo i svi besplatno telefonirali.

A posto nismo,onda nam zene i punice samo koriste to medjusobno,a mi cemo i dalje ove skupe mreze. :-D
Tako nekako :mrgreen:

One valjda i više trune, šta li :-D
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#31 Re: mobilna mreza halo

Post by Alkos »

belami1111 wrote:Kako je prema drugim mrežama ???
Cijene poziva prema BHT i emtelu obračunska jedinica , cijena sms_a ???
Jebi ga neću sad uzimati karticu da pričam samo sa dva insana , mada je ovo super za kupiti ženi i punici na poklon i rješen problem.... :D
Evo ovdje imaju sve cijene... http://haloo.ba/akcija/cjenovnik

Isplati se uzeti ženama jer su mene klali razgovori žena-punica-mama-sestra i slične sheme. Svima po karticu i riješio problem i smanjio troškove. :-D Fiksni mi iskreno i ne treba. Sada sam u razmišljanju da uzmem još jednu haloo karticu i koristim je isključivo za data. Jbg isplati se, bolje nego neke pretplate.
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#32 Re: mobilna mreza halo

Post by ado_sar »

Alkos wrote:
belami1111 wrote:Kako je prema drugim mrežama ???
Cijene poziva prema BHT i emtelu obračunska jedinica , cijena sms_a ???
Jebi ga neću sad uzimati karticu da pričam samo sa dva insana , mada je ovo super za kupiti ženi i punici na poklon i rješen problem.... :D
Evo ovdje imaju sve cijene... http://haloo.ba/akcija/cjenovnik

Isplati se uzeti ženama jer su mene klali razgovori žena-punica-mama-sestra i slične sheme. Svima po karticu i riješio problem i smanjio troškove. :-D Fiksni mi iskreno i ne treba. Sada sam u razmišljanju da uzmem još jednu haloo karticu i koristim je isključivo za data. Jbg isplati se, bolje nego neke pretplate.
za situaciju kada kupujes zasebnu karticu, vise se isplati preci na Ultra Fun i dodati punicin, zenin isl broj u najbroj, i opet pricas za 0KM uz uspostavu od 6kpf, a ne prekidaju te svakih sat i po.

vise informacija ovdje:

https://www.bhtelecom.ba/4431.html
doff
Posts: 2328
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#33 Re: mobilna mreza halo

Post by doff »

ado_sar wrote:za situaciju kada kupujes zasebnu karticu, vise se isplati preci na Ultra Fun i dodati punicin, zenin isl broj u najbroj, i opet pricas za 0KM uz uspostavu od 6kpf, a ne prekidaju te svakih sat i po.

vise informacija ovdje:

https://www.bhtelecom.ba/4431.html
Fun i Haloo ne možeš poredit ni pod razno. Fun je beplatno samo prema 2 broja, a Haloo unutar mreže. Dakle na Haloo možeš pričati samo uz uspostavu prema punici, ženi, majci, sestri.... a na Fun samo prema dva odabrana....

Čak je Haloo jetinija opcija ako trebaš nazvati prema drugoj mreži
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#34 Re: mobilna mreza halo

Post by avaks »

Ovo 500MB za 2KM je super opcija ali kontam malo je na period od 5 dana :/
Mogu ja to za 2 dana potrošiti hehe ali nije to to, da je barem kao i kod dopuna nekih 20ak dana puno bi bolje bilo...
doff
Posts: 2328
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#35 Re: mobilna mreza halo

Post by doff »

E jebi ga, šta bi onda reko za ono telekomovo buy and surf, 3 KM 50 MB 5 dana, il' pošto ti je malo 500 MB, recimo 450 MB 11 KM 30 dana :razz: :lol:
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#36 Re: mobilna mreza halo

Post by avaks »

:lol: ma katastrofa su nam inače ponude ali dok su korisnici zadovoljni i plaćaju i neka...
Imam sada 150MB za mjesec dana, nekako i razvučem na 20 a tih 500 bi bolje bilo hehe
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#37 Re: mobilna mreza halo

Post by Alkos »

ado_sar wrote:
Alkos wrote:
belami1111 wrote:Kako je prema drugim mrežama ???
Cijene poziva prema BHT i emtelu obračunska jedinica , cijena sms_a ???
Jebi ga neću sad uzimati karticu da pričam samo sa dva insana , mada je ovo super za kupiti ženi i punici na poklon i rješen problem.... :D
Evo ovdje imaju sve cijene... http://haloo.ba/akcija/cjenovnik

Isplati se uzeti ženama jer su mene klali razgovori žena-punica-mama-sestra i slične sheme. Svima po karticu i riješio problem i smanjio troškove. :-D Fiksni mi iskreno i ne treba. Sada sam u razmišljanju da uzmem još jednu haloo karticu i koristim je isključivo za data. Jbg isplati se, bolje nego neke pretplate.
za situaciju kada kupujes zasebnu karticu, vise se isplati preci na Ultra Fun i dodati punicin, zenin isl broj u najbroj, i opet pricas za 0KM uz uspostavu od 6kpf, a ne prekidaju te svakih sat i po.

vise informacija ovdje:

https://www.bhtelecom.ba/4431.html
Ne isplati se jer je više brojeva uvezano u tu besplatnu komunikaciju. Nena 1, nena 2, majka, punica, sestra, žena od brata 1, žena od brata 2, itd. Sve žene! :mrgreen:

Koliko tih najbrojeva mogu odabrati?
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#38 Re: mobilna mreza halo

Post by Alkos »

avaks wrote:Ovo 500MB za 2KM je super opcija ali kontam malo je na period od 5 dana :/
Mogu ja to za 2 dana potrošiti hehe ali nije to to, da je barem kao i kod dopuna nekih 20ak dana puno bi bolje bilo...
Fakat je previše MB, a malo dana. Meni je idealna opcija 1 GB na mjesec dana. To imam i to ne mogu potrošiti fakat. Internet mi je stalno upaljen kada sam vani, a kući na wirelessu, tako da se izdura. Ali mi većinom služi za viber, mailove, pomalo surfanje i slične zezancije. Ne koristim ga non stop baš i nije mi stalo youtube upaljen. :-D

Ali kada skontam da ima puno te studentarije što nema net u domovima ili u stanovima gdje žive, ovo se savršeno isplati. Za 2 KM dobije 500 MB, napravi hotspot, spoji i laptop. Za mjesec dana potroši 12 KM, a dobije 3 GB. Jetinije nego da uzima neki paket kod Telemacha ili slično. Naravno, uz uslov da koristi normalno ovih 500 MB :mrgreen:
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#39 Re: mobilna mreza halo

Post by friskyoreo »

Ljudovi, pomagajte. :)
Uporedio sam cijene s mtel frend-om, tu su negdje s pozivima, mislim da je haloo za nijansu cak i bolji, ali u internetu nema mu trenutno premca. Posto koristim internet za 95% svoje komunikacije (rijetko imam "obicne" pozive, i ako imam, uglavnom su kratki), zato mi je net bitna stavka. Trenutno sam na bht ultra smart. Isplati li se preci, i ima li kakvih bonusa kad prenes broj?
Eronet mi ne odgovara jer ni u kojoj opciji nema povoljnog interneta.
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#40 Re: mobilna mreza halo

Post by Alkos »

Šta ti treba pomoći? :-D

Pa vjerovatno se isplati preći, ja sam koristio MI haloo (i dalje koristim ponekad) i nije loš, brzina sasvim OK, signal solidan u svim dijelovima grada. Ako ne koristiš govornu tarifu, samo MI, onda ti se ovo isplati.

Za bonuse ti ne bih znao reći, otvori web ili nazovi službu njihovu pa se dobro raspitaj.
User avatar
saraf_osmica
Posts: 1173
Joined: 04/03/2014 17:10
Location: RBIH

#41 Re: mobilna mreza halo

Post by saraf_osmica »

.
Last edited by saraf_osmica on 13/08/2014 01:31, edited 1 time in total.
doff
Posts: 2328
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#42 Re: mobilna mreza halo

Post by doff »

Šaraf, nadam se da se zajebavaš. Vidiš li datum kad sam postao, tad nije bila ova ponuda a svejedno opet je daleko lošija od haloo, baci na papir pa vidi ;-)
User avatar
saraf_osmica
Posts: 1173
Joined: 04/03/2014 17:10
Location: RBIH

#43 Re: Odg: mobilna mreza halo

Post by saraf_osmica »

doff wrote:Šaraf, nadam se da se zajebavaš. Vidiš li datum kad sam postao, tad nije bila ova ponuda a svejedno opet je daleko lošija od haloo, baci na papir pa vidi ;-)
Hahaha kako god ultra, haloo, frend,... nije za surfanja. Mozda malo mail i to je to. Bar ne jos dok ne postanu flat. Iskreno nisam vidio datum objavljivanja. Pogrijesio sam. Izvinjavam se :).
MaliSale
Posts: 32
Joined: 29/06/2014 12:54

#44 Re: mobilna mreza halo

Post by MaliSale »

Isplati se isplati do 2020. godine, a poslije??
User avatar
febo_acm
Posts: 10234
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#45 Re: mobilna mreza halo

Post by febo_acm »

MaliSale wrote:Isplati se isplati do 2020. godine, a poslije??
I mene ovo zanima. Šta će biti za šest godina? Image
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#46 Re: mobilna mreza halo

Post by Alkos »

:mrgreen:

Šta 2020? Gase se? Do tad ko živ ko mrtav :-D

Ja koliko znam kada kupiš njihovu dopunu ima reklama zauvijek?!? Nije vjerujem da će se gasiti ili promijeniti ponudu na gore, niđe veze...
doff
Posts: 2328
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#47 Re: mobilna mreza halo

Post by doff »

Kad su se tek pojavili, pisalo je besplatni razgovori do 2020. Poslije su promijenili na zauvijek
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#48 Re: mobilna mreza halo

Post by Alkos »

evo danas na fb pročitah haloo izbacio novu neku opciju, 1 gb za 5 km. traje 20 dana izgleda. jel ko probao?

vala su mogli na 30 dana zaokružiti, ne bi ih ništa koštalo. :D ali hajde ni ovo nije loše, skrpit ćemo se za 10 dana.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58698
Joined: 03/08/2010 19:04

#49 Re: mobilna mreza halo

Post by kakavdanakneiskustvu »

Alkos wrote:evo danas na fb pročitah haloo izbacio novu neku opciju, 1 gb za 5 km. traje 20 dana izgleda. jel ko probao?

vala su mogli na 30 dana zaokružiti, ne bi ih ništa koštalo. :D ali hajde ni ovo nije loše, skrpit ćemo se za 10 dana.


ja dobio sms o tome,kontam probati
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#50 Re: mobilna mreza halo

Post by Alkos »

ma ja sam koristio i koristim ovaj 2 KM i zadovoljan sam, jedino što moraš svakih par dana produžavati pa dosadi jbt. ovo je extra jer duže traje i nije skupo. ova od 2 KM se može aktivirati čim istrošiš, ne trebaš čekati 5 dana, valjda će moći i ova. :-D
Post Reply