MMA (Mixed Martial Arts)

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#8576 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

Kad igraš zabave radi, bez ulaganja novca, možeš si dozvoliti da odigraš i srcem nekad, a ne logikom ili koeficijentom. zbog toga cerrone ovaj put.

ne sviđa mi se kako se završilo, u svakom slučaju.
sada će vrlo vjerovatno gaetje dobiti irca, već ranije su po društvenim mrežama krenuli sa vrijeđanjima, što je prema sadašnjoj politici UFCa pola puta do borbe. mislim da gaetje nema mnogo šanse protiv irca, ako do te borbe dođe, bit će nokautiran kao što je aldo. zanimljivije bi bilo vidjeti revanš alda i irca, ili sa dustinom, aiquinta, barboza, felder, svi osim gaetjea :mrgreen:

ali ne bih uopšte bio iznenađen da čovjeku koji je još zvanično uvijek na 3. poziciji ljestvice :run: daju revanš sa kabibom u rusiji.
kao što uopšte ne bih bio iznenađen da ih habib hladno odbije :mrgreen:

uriah hall definitivno izgubio ubilački instikt, imao ga je u 2. rundi skoro završenog.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8577 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 90minut »

Colby Covington

Verified account

@ColbyCovMMA
Sep 18
MoreColby Covington Retweeted MMA Junkie
If they think wrestling bears is bad, wait til PETA finds out what he does with the sheep!


:D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8578 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by bingov buraz »

Colby baš traži guzici čepa,haj ovo al frajer je Miočićevoj ženi dobacivao :lol:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7329
Joined: 12/03/2012 18:04

#8579 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

bingov buraz wrote:Colby baš traži guzici čepa,haj ovo al frajer je Miočićevoj ženi dobacivao :lol:
Frajer je zakuhao sa svima, od Poiriera preko Masvidala ( svi treniraju u istoj dvorani ) do Miocica :lol:

Kad smo vec kod Masvidala, njegova borba sa Diazom u Njujorku ce imati prejak fight card ( D. Lewis - Ivanov, Gastelum - Till, Wobderboy Thompson- Luque, C. Anderson - Walker ) :navijacica:

Colby i Usman su trebali biti glavna borba u Njujorku.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8580 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by bingov buraz »

Da,odavno jači kard nije bio.

Rakić dobio za protivnika Ozdemira za izazov bedest naturalizirani podalpski maderfaker :mrgreen: i ako dobije ulazi u krug izazivača Jon Jonesa.
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#8581 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

KOLBI KEČER :violina:

čvrs yair vs stivens, bit će to dobra borba
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8582 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 90minut »

MaD_ProfessoR wrote:KOLBI KEČER :violina:

čvrs yair vs stivens, bit će to dobra borba
Ja se probudio pravo na torrent skinuo ga okrenem na main event i dočeka me ono. :lol:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8583 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by bingov buraz »

Gledam ovu najavu i skontam da je Whittaker dvije godine mlađi od Adesanyae,još sam u šoku :mrgreen:
rayman90
Posts: 243
Joined: 11/01/2015 11:08

#8584 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by rayman90 »

e ljudi, ko prvi skonta link za vcrsnji event da okaci... :D :thumbup:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7329
Joined: 12/03/2012 18:04

#8585 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

heal wrote:U koliko je Whittaker vs Adesanya?
Main card pocinje 04.00, subota na nedelju. Znaci bice borba oko 06.15- 06.30 :skoljka:

Ide direktno na fight channel-u, ako koga zanima.

Tuivasa - Spivac i Iaqinta - Hooker ce biti dobre borbe.

Update, za UFC u Njujorku ( Diaz - Masvidal, Novembar ) su dodali Kevina Lee-a i Arlovskog ( koji je dobar bio u zadnjoj borbi, nije grohno ko sto zadnji rezultati govore ) :shock: bice jedno deset, bolesnih, borbi, ima valjda nekakav boks u isto vrijeme pa zato filuju fight card :mrgreen:

UFC u Decembru ( Las Vegas ), tri borbe za titulu, Nunes, Holovej - Volkanovski i Usman - Colby :strik: Jos se spominje Frenki Edgar - Sterling ( to nije borba za titulu ) :navijacica:

Zadnja dva UFC-a ce biti bas perverzna :thumbup:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7329
Joined: 12/03/2012 18:04

#8586 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

MaD_ProfessoR wrote:KOLBI KEČER :violina:

čvrs yair vs stivens, bit će to dobra borba
Novi termin je 19 Oktobra na cardu Reyes - Weidman, bice zanimljivo, bilo je dobrih varnica izmedju njih dvojice dan poslije prekida u Meksiku.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#8587 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by L u c i f e r »

Vitaker uzima kontam

Huker vs Al ce biti dobra isto
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#8588 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by L u c i f e r »

Isto :D
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#8589 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Dead Man Walking »

Ne znam jel do mene, al izgleda mi Whittaker nekako mrsavo, kao da se smanjio. Valjda od skidanja. Nadam se da KO ovog picopjevca. :mrgreen:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8590 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by bingov buraz »

Mogao bi Adesanya biti nešto kao Jon Jones u svojoj kategoriji.Odličan je koliko i antipatičan.

Šteta za Whittakera.Pregotivan lik.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7329
Joined: 12/03/2012 18:04

#8591 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Zajeban Izi, mislio sam da je malo previse hajpa oko njega do pete runde protiv Gasteluma, nakon cetvrte koju je jedva prezivio, onda je dokazao da je klasa.

Whittaker previse pada, jebiga, zadnje dvije borbe obaraju ga jedno pet-sest puta. Protiv Romera je prezivio, sada nije.

Adsesanja ne bjezi od borbe, upravo je prozvao Kostu, koji je isto zvijer, samo je pitanje kakav kardio ima i koliko rundi moze da se bori. Udara ko maljem :D Ako ga ne zavrsi do polovine druge runde zilavi ce ga masakrirati.

Po meni, najopasniji borac u srednjoj kategoriji je Cannonier.

Ps. Ovaj je vec najavio borbu sa Jonesom, u poluteskoj :skoljka:
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#8592 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Dead Man Walking »

Ma zacepio je veceras usta mnogim (i ja sam jedan od tih). Prestrasan je.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#8593 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by L u c i f e r »

Bobijev gejmplan totalna karina.
Slijepo jurisanje.
Respekt za Izija, vjestina i brzina.
Naucio je dosta iz borbe sa gastelumom.
A bogme i dokazao je da je hajp ipak osnovan...
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#8594 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

iznenadilo me jurišanje bivšeg šampiona, široki krošei bez ozbiljnije pripreme prema izvrsnom kontraudaraču nikad se ne čine kao dobra ideja, tako da adesanya zasluženo uzima titulu. whittaker je baš mlad, vjerujem da se vrlo lako opet može naći u ulozi izazivača. i meni je u ovoj borbi izgledao kao da se pokupio za jedan br, znatno manji nego što je to bio protiv romera.
cannonier će adesanyu detronirati, ako prije toga to ne učini paolo costa.
mislim da je vrijeme za vidjeti nick diaza u srednjoj opet :mrgreen:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8595 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by bingov buraz »

Cannonier će prije umrijeti skidajući kile nego što do dođe do borbe za pojas :mrgreen:
Costa ne vjerujem da može išta,eventualno neki lucky punch da prođe,opet i Gastelum ima neke šanse a Whittaker sa drugom taktikom najizgledniji da skinu Adesanyu.
Mene je iznenadio kako dobro podnosi i amortizuje udarce,imao je Robert par finih ali uvijek u povlačenju Adesanya amortizuje,pa i nokaut je uslijedio nakon odličnog direkta gdje se Whittaker u stotinki otvorio da završi,preciznost i eskivaže Andersona Silve ili Lyota Machide uz fizičke predizpocije Jon Jonesa garntuju da će Adesanya još dugo vladati srednjom.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7329
Joined: 12/03/2012 18:04

#8596 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Oborio ga je u na kraju prve runde, doslovno u zadnjoj sekundi, isto iz eskivaze. Bas, bas zajeban Adesanja.

Ono sto postujem jeste da ne bjezi protiv najboljih tako sto je najavio da ce pocistiti diviziju boreci se protiv Coste, Romera, Cannoniera, a onda napada Jonesa. To je rekao prije borbe sa Whittakerom :skoljka:

Hooker je ozbiljan borac, raznio je Iaqintu, dovar utisak su jos ostavili De Castro i Riddell.

Naredni fight night je bezveze, osim Krona Grejsija, a onda ide spektakl

Reyes - Weidman/Yair - Stephens
Maia/Askren
Masvidal-Diaz i jos jedno sedam prejakih borbi

:ljulja:
Beavis
Posts: 660
Joined: 28/05/2010 19:43
Location: SA-DBR

#8597 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Beavis »

Stojnic - Delija dodani na KSW Zagreb, idel iko ispratiti ovo
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7329
Joined: 12/03/2012 18:04

#8598 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Stephens zivotinja, bolest sta je prezivio u drugoj rundi i bas steta sto su bile samo tri runde. Dobio bi ga u pet sigurno. Strasna borba, Rodrigez mlati nogama ko kakav nindza :D

Edit. Weidman je klasicni primjer kada ti pukne brada nakon nekoliko nokauta, ko Rokhold recimo. Jal ga neko zakaci pada na glavu. Zanimljivo je da su svi gubili odnosno bili nokautirani od Romera. Ko i Whittaker koji nije izgubio ( mada je druga borba nako upitna ), al ga je ovaj obarao nekoliko puta. Masvidal kaze da niste isti borac nakon Romera. Nije nemoguce :D

Reyes vrlo vjerovatno ide na Pikograma Jonesa, ozbiljan, krakat, al nije nesto bio uvjerljiv protiv Ozdemira ( koji nije los borac, al ga je Cormier bas izmaltretirao ) tako da mislim da ovaj bas i nema sanse protiv Jonesa.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8599 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 90minut »

Kakva je komedija bila gledati Askrena i Demiana maloprije u momentima je Demian u stand up-u izgledao kao Floyd naspram ovog, al' nema lik snage da ga ugrozi i cao.

I nekako završiše na podu završi ga Maia i oficijalno potvrđeno kakva je ubleha Askren.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#8600 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by L u c i f e r »

Izgubi Funky

I to ope bandak

Steta, meni je gotivan lik
Post Reply