MMA (Mixed Martial Arts)

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#7901 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by bingov buraz »

MaD_ProfessoR wrote:
SmokingMan wrote:Nakon ove brbe počeo sam gajiti interes za MMA.Samo malo da me raja sa ove sekcije upute i sve će biti ok. :thumbup:
pozdrav i dobrodošao, nikad nije kasno za dobru stvar :izet:


pitaj što god te interesuje, traži linkove za borbe, pitaj za pravila, nije sramota :D itd
Ako se zagrijao nakon ove borbe sta ce bit kad pogleda onu prije nje Showtime Pettis vs El Cucuy ili bilo koju od Diega Sanchesa
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#7902 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by klosar pravi »

Eto Khabib zaprijetio da ce napustiti UFC ako ovi otpuste onu kukavicu u crvenoj majici što je udarao s leđa..

Dakle i oficijalno je Khabib je gotov s UFC.
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#7903 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

bingov buraz wrote: Ako se zagrijao nakon ove borbe sta ce bit kad pogleda onu prije nje Showtime Pettis vs El Cucuy ili bilo koju od Diega Sanchesa

Diego VS Melendez, recimo :mrgreen:

Image


Image

Image

jedan od najdražih brawlova za mene, još uvijek.

drugo mjesto Rory VS Lawler, i prva i druga borba :thumbup:

eto lektire za @SmokingMan
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#7904 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

klosar pravi wrote:Eto Khabib zaprijetio da ce napustiti UFC ako ovi otpuste onu kukavicu u crvenoj majici što je udarao s leđa..

Dakle i oficijalno je Khabib je gotov s UFC.

Dominantno im pregazio najveću zvijezdu, ima sasvim dovoljno love da ga ne interesuje previše hoće li ikad više nastupiti za njih.
Sada više on njima treba nego oni njemu.

Tu je Bellator, spremno trlja ruke u slučaju da mu ovi ne ispune zahtjeve, a koji će mu sigurno dati veću cifru nego što će to ikad uraditi UFC, a tu je i uvijek spremni ONE FC.

Po meni je ovakav Conorov poraz od Habiba trenutno najbolje što se moglo dogoditi kompaniji.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#7905 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by klosar pravi »

Pa i slažem se Bellator trlja ruke naravno ako viza ostane, a trebala bi nadam se..

A nema šanse da ona dvojica nece dobiti bar 2 godine suspenzije, a Khabib prica o narednom eventu..
Što znaci iz lojalnosti nece više nastupati ako se nešto šokantno ne desi a to je da im oproste ili nešto mada nema šanse.

Pa i slažem se da je nešto najbolje što se moglo desiti baš kao i za Diaza samo što to nisu planirali..
Npr zamisli revanš i Conor pobjedi u Rusiji recimo što me ne bi sekunde cudilo da se tamo planira naredna..
Bio bi zacementiran baš.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#7906 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Ramzess Veliki »

Meni je ovo jako interesantna borba ... :D

hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#7907 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by hAZNADAR »

Ovo je tema o MMA Ramo a ne erotika. :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#7908 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by hAZNADAR »

klosar pravi wrote:
Nevjerovatno je da neko ko ima osnovno znanje o MMA misli i dalje da je show..

Covjek išao na sud i on i drug mu..
Ljudi vrijeđaju države jedan drugom između redova zajebava ga za religiju kad ga je nudio alkoholom.

Prije bus incidenta Khabibov tim uhvatio Conorovog druga malo mu šamare palili stavljali ga na njegovo mjesto..
Conor nakon 2 godine uletio u oktagon u međuvremenu zaradio 100+ miliona i ti i dalje misliš da je ušao u ovu borbu zbog para..hahaha!

Protiv najopasnijeg lika u MMA ikad, a mogao se boriti s Diazom opet i još mnogo manje opasnijih likova..

Ne pratiš ti ovo kako treba cini mi se.
Ja ba, napao bus zbog par cuski u hodniku,.. jasta. Eto nije imao drugu priliku da ga napadne nigdje drugdje, bas jedino taj bus i slucajno kamere i medijski spektakl oko toga, . :D
Nudio ga alkoholom, ovaj kulturno odbio,...... ja koja uvreda hebote, jos ce me kolege sa posla tuziti sto sam na firma festama castio. :D

I da - ne treba Conoru par miliona jer ih eto ima dosta. :D
Halo, ne pricamo o par stotina dolara za Bil Gatesa pa da se covjek zamisli isplati li mu se trositi vrijeme na to. Ko to normalan odbija par miliona dolara?
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#7909 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

jebo to ba više, ponizio ga, čista pobjeda, sve poslije je glupost, sada ostaje samo salonsko naprđivanje, ima se važnijih stvari uskoro


https://mmajunkie.com/2018/10/jon-jones ... el-cormier


Image
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#7910 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by klosar pravi »

hAZNADAR wrote:
klosar pravi wrote:
Nevjerovatno je da neko ko ima osnovno znanje o MMA misli i dalje da je show..

Covjek išao na sud i on i drug mu..
Ljudi vrijeđaju države jedan drugom između redova zajebava ga za religiju kad ga je nudio alkoholom.

Prije bus incidenta Khabibov tim uhvatio Conorovog druga malo mu šamare palili stavljali ga na njegovo mjesto..
Conor nakon 2 godine uletio u oktagon u međuvremenu zaradio 100+ miliona i ti i dalje misliš da je ušao u ovu borbu zbog para..hahaha!

Protiv najopasnijeg lika u MMA ikad, a mogao se boriti s Diazom opet i još mnogo manje opasnijih likova..

Ne pratiš ti ovo kako treba cini mi se.
Ja ba, napao bus zbog par cuski u hodniku,.. jasta. Eto nije imao drugu priliku da ga napadne nigdje drugdje, bas jedino taj bus i slucajno kamere i medijski spektakl oko toga, . :D
Nudio ga alkoholom, ovaj kulturno odbio,...... ja koja uvreda hebote, jos ce me kolege sa posla tuziti sto sam na firma festama castio. :D

I da - ne treba Conoru par miliona jer ih eto ima dosta. :D
Halo, ne pricamo o par stotina dolara za Bil Gatesa pa da se covjek zamisli isplati li mu se trositi vrijeme na to. Ko to normalan odbija par miliona dolara?
Te cuske u hodniku su bile kad se Khabib borio istu noc kao i taj njegov drug..

Ovaj kad je cuo za to skupio likove u avion uletil i i cao..
Da li si ikad nešto u zivotu uradio pa se odma pokajao zbog toga?

Naravno da je debilna stvar što je to uradio, al' u tom momentu nije razmišljao a i vjerovatno je šmrkao voli Conor povuc kako sam primjetio.

Zar ne vidiš šta pišem ja ti govorim da je do para mogao je organizovati iste pare da uzme možda i vece da se bori protiv lika za kojeg zna da ga može pobjediti.
Šta ti tu ima biti nejasno?

Ustvari izvini do mene je ne pratiš sad se to i vidi ne bi drugacije pisao uopšte.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#7911 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by klosar pravi »

MaD_ProfessoR wrote:jebo to ba više, ponizio ga, čista pobjeda, sve poslije je glupost, sada ostaje samo salonsko naprđivanje, ima se važnijih stvari uskoro


https://mmajunkie.com/2018/10/jon-jones ... el-cormier


Image

Jon se ceka k'o zapeta puška u oktagon da uleti lik kad krene one svoje kombinacije da radih svakih 10 sekundi s nogama frajer nije normalan.

Slažem se ja s tobom sve si procitao ponizio ga čista pobjeda naravno ovo ja kad govorim oko kazni ne mozes uzimati kao cinjenicu..
Samo što sam ipak vidio dosta ovih situacija i onda dvojica što su uletili u oktagon ne treba uopšte da se bore više..

Šteta zbog Islama on je strašan,
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#7912 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by hAZNADAR »

klosar pravi wrote:
Te cuske u hodniku su bile kad se Khabib borio istu noc kao i taj njegov drug..

Ovaj kad je cuo za to skupio likove u avion uletil i i cao..
Da li si ikad nešto u zivotu uradio pa se odma pokajao zbog toga?

Naravno da je debilna stvar što je to uradio, al' u tom momentu nije razmišljao a i vjerovatno je šmrkao voli Conor povuc kako sam primjetio.

Zar ne vidiš šta pišem ja ti govorim da je do para mogao je organizovati iste pare da uzme možda i vece da se bori protiv lika za kojeg zna da ga može pobjediti.
Šta ti tu ima biti nejasno?

Ustvari izvini do mene je ne pratiš sad se to i vidi ne bi drugacije pisao uopšte.
Ovo je logika protiv logike i nema smisla dalje se naduravati. Pratim itekako godinama, samo sto ne pisem puno o tome na forumu.

Boriti se protiv Khabiba je nesto mnogo interesantnije nego bilo kog drugog sa liste. Znas i sam kako je sve proslo sa titulom i pojasom. Khabib je odavno br 1 i naravno da je ovaj fajt najveca zarada jer se sudaraju najbolji i najpopularniji. Plus sto Khabib fura islamski identitet u svjetlu danasnje politike gdje mnogi jedva cekaju da ga neko nalema. Muslim brother vs white boy - ma nema tog fajta koji bi privukao vecu pozornost. Show zagarantovan.

Napad na bus? Ja mislim da ga je mogao uhvatiti na mnogo drugih lokacija, ovo sa busom se racunalo da ce tako ispasti. Top profesionalci i kada prodaju ters prije meca - ipak paze da se stvarno ne pobiju i time pokvare sam mec.

Mi obicni smrtnici pravimo greske zbog kojih se kajemo. Top profesionalci koji zaradjuju milione imaju ako nist drugo tim i savjetnike za sve sto kazu, svaku krpicu sto stave na sebe, svako svoje pojavljivanje,.... - tu se greske nikako ili rijetko desavaju.
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#7913 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

klosar pravi wrote:
MaD_ProfessoR wrote:jebo to ba više, ponizio ga, čista pobjeda, sve poslije je glupost, sada ostaje samo salonsko naprđivanje, ima se važnijih stvari uskoro


https://mmajunkie.com/2018/10/jon-jones ... el-cormier


Image

Jon se ceka k'o zapeta puška u oktagon da uleti lik kad krene one svoje kombinacije da radih svakih 10 sekundi s nogama frajer nije normalan.

Slažem se ja s tobom sve si procitao ponizio ga čista pobjeda naravno ovo ja kad govorim oko kazni ne mozes uzimati kao cinjenicu..
Samo što sam ipak vidio dosta ovih situacija i onda dvojica što su uletili u oktagon ne treba uopšte da se bore više..

Šteta zbog Islama on je strašan,
Jebo to više, riješit će se.
Jonesu USADA za vratom, hrpa sranja iza njega, sigurno neće ući nespreman u borbu, ali mislim da je vrijeme da izgubi.
Viking je značajno uznapredovao u svim aspektima, stand up briljantan u obje zadnje borbe, vjerovatno je unaprijedio i obaranja, GnP odličan pokazao protiv Blahovića.
Nadam se da će uspjeti Jonesa da stavi na leđa i GnPom završi borbu.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#7914 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by klosar pravi »

hAZNADAR wrote:
klosar pravi wrote:
Te cuske u hodniku su bile kad se Khabib borio istu noc kao i taj njegov drug..

Ovaj kad je cuo za to skupio likove u avion uletil i i cao..
Da li si ikad nešto u zivotu uradio pa se odma pokajao zbog toga?

Naravno da je debilna stvar što je to uradio, al' u tom momentu nije razmišljao a i vjerovatno je šmrkao voli Conor povuc kako sam primjetio.

Zar ne vidiš šta pišem ja ti govorim da je do para mogao je organizovati iste pare da uzme možda i vece da se bori protiv lika za kojeg zna da ga može pobjediti.
Šta ti tu ima biti nejasno?

Ustvari izvini do mene je ne pratiš sad se to i vidi ne bi drugacije pisao uopšte.
Ovo je logika protiv logike i nema smisla dalje se naduravati. Pratim itekako godinama, samo sto ne pisem puno o tome na forumu.

Boriti se protiv Khabiba je nesto mnogo interesantnije nego bilo kog drugog sa liste. Znas i sam kako je sve proslo sa titulom i pojasom. Khabib je odavno br 1 i naravno da je ovaj fajt najveca zarada jer se sudaraju najbolji i najpopularniji. Plus sto Khabib fura islamski identitet u svjetlu danasnje politike gdje mnogi jedva cekaju da ga neko nalema. Muslim brother vs white boy - ma nema tog fajta koji bi privukao vecu pozornost. Show zagarantovan.

Napad na bus? Ja mislim da ga je mogao uhvatiti na mnogo drugih lokacija, ovo sa busom se racunalo da ce tako ispasti. Top profesionalci i kada prodaju ters prije meca - ipak paze da se stvarno ne pobiju i time pokvare sam mec.

Mi obicni smrtnici pravimo greske zbog kojih se kajemo. Top profesionalci koji zaradjuju milione imaju ako nist drugo tim i savjetnike za sve sto kazu, svaku krpicu sto stave na sebe, svako svoje pojavljivanje,.... - tu se greske nikako ili rijetko desavaju.

Nevjerovatan si nisam se dugo dopisivao ovako s nekim za kojeg znam da zna o cemu prica, a opet mu je teško skontati neke stvari možda je od života nisi nikad stao iza leđa drugu pa napao nekog u njegovo ime?

Brate nije nikakva logika Diaz i Mcregor su prodali 2 miliona PPV Khabib i Conor isto dva mogao se boriti s Diazom s likom za kojeg zna da ce ostati na nogama i udarati se s njim i dobiti iste pare kao s Khabibom, al' zna se zašto nije.

Normalno da ga je mogao uhvatiti na mnogo lokacija fazon je što je cim saznao evo me ko papagaj 5 put ponavljam cim je saznao da se desilo 30 likova u privatni avion pravo cim je cuo da je u u busu Khabib likovi iz njegovog tima koji rade u okviru UFC-a mu otvorili vrata i haos.

Ako znaš Conora i ono što je radio kao npr da je prebio sina od poznatog lika iz irske mafije pa je bilo pitanje da li ce ga ganjat da ga roknu do bellatora kad je upao u oktagon gurao sudiju i tako to..
Conor je nepredvidljiv i pitanje je koliko ce miliona morati platiti za taj bus incident i koliko ce ga likova tužiti.

Kontaš..
Tužbe imaju protiv njega od strane boraca..
Da li je i dalje show?
User avatar
SmokingMan
Posts: 18691
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#7915 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by SmokingMan »

MaD_ProfessoR wrote:
bingov buraz wrote: Ako se zagrijao nakon ove borbe sta ce bit kad pogleda onu prije nje Showtime Pettis vs El Cucuy ili bilo koju od Diega Sanchesa

Diego VS Melendez, recimo :mrgreen:

Image


Image

Image

jedan od najdražih brawlova za mene, još uvijek.

drugo mjesto Rory VS Lawler, i prva i druga borba :thumbup:

eto lektire za @SmokingMan
Torrent maajka,što se tiče zadnjih mečeva.Samo me interesuje imal kakav jači meč uskoro na Fight channelu?
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#7916 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

27.og oktobra i 3.novembra. Dva eventa.
pogotovaj ovaj 3.novembra.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#7917 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by klosar pravi »

MaD_ProfessoR wrote:
klosar pravi wrote:
MaD_ProfessoR wrote:jebo to ba više, ponizio ga, čista pobjeda, sve poslije je glupost, sada ostaje samo salonsko naprđivanje, ima se važnijih stvari uskoro


https://mmajunkie.com/2018/10/jon-jones ... el-cormier


Image

Jon se ceka k'o zapeta puška u oktagon da uleti lik kad krene one svoje kombinacije da radih svakih 10 sekundi s nogama frajer nije normalan.

Slažem se ja s tobom sve si procitao ponizio ga čista pobjeda naravno ovo ja kad govorim oko kazni ne mozes uzimati kao cinjenicu..
Samo što sam ipak vidio dosta ovih situacija i onda dvojica što su uletili u oktagon ne treba uopšte da se bore više..

Šteta zbog Islama on je strašan,
Jebo to više, riješit će se.
Jonesu USADA za vratom, hrpa sranja iza njega, sigurno neće ući nespreman u borbu, ali mislim da je vrijeme da izgubi.
Viking je značajno uznapredovao u svim aspektima, stand up briljantan u obje zadnje borbe, vjerovatno je unaprijedio i obaranja, GnP odličan pokazao protiv Blahovića.
Nadam se da će uspjeti Jonesa da stavi na leđa i GnPom završi borbu.

Jones i bez svega ovoga trenira skoro svaki dan to sam baš primjetio to je lik koji je ovisan o treningu uostalom pobjedio je kao što znaš sve i jednu borbu tako da mi obicni smrtnici možemo samo zamišljati koliko se on ubija od treninga lik je nenormalan.

Kažu da je doušnik za USADU :D i da su mu zbog toga ukinuli suspenziju i proglasili da je bio čist..
Ma nema boljeg od njega.

Sve se sprema da Cormier raznese Lewisa ovaj da potencijalno pobjedi šveda i da gledamo trecu borbu to je neminovno.
Al' kontam samo pod uslovom da pobjede obojica što ne bi trebao biti problem.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18691
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#7918 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by SmokingMan »

cassius wrote:27.og oktobra i 3.novembra. Dva eventa.
pogotovaj ovaj 3.novembra.
Noob upratio:Cormier - Lewis. :D
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#7919 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by klosar pravi »

SmokingMan wrote:
cassius wrote:27.og oktobra i 3.novembra. Dva eventa.
pogotovaj ovaj 3.novembra.
Noob upratio:Cormier - Lewis. :D

Ma vala ako gledaš borbe ko borbe možeš gledati i ovaj fight night posebno obrati pažnju na zadnje dvije borbe ako ovog ne otpuste iz kompanije što je uletio udario mcregora u oktagonu..

A 3 novembra su strašne, strašne borbe sklopili..
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#7920 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

SmokingMan wrote:
cassius wrote:27.og oktobra i 3.novembra. Dva eventa.
pogotovaj ovaj 3.novembra.
Noob upratio:Cormier - Lewis. :D
Noobaro :D malo prostora tu ima za iznenađenja
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#7921 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by muhafuca »

:D - klosar, komentar na ova dogadjanja (?)

Zakacili se Dillon i RDA na twitteru

Dillon kaze Rafaelu: Hajmo se pi.ko na ulici pomarisat, je.o organizovanje i ovo ono

Kaze Rafael Dillonu: Bujrum smradu, ponesi 100 000 $ ti - ponjet cu i ja

nadjemo se u tvojoj sali ili mojoj - nema rundi - koji izadje prvi iz kaveza nosi 200 000$ kuci

Nek ti babo Conor da pare ako nemas

Code: Select all

https://twitter.com/RdosAnjosMMA/status/1050511567639302144
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

drugo - ovo dva milliona za khabiba je samo kes koji se officijelno predoci atletskoj komisiji kao ugovor za borbu.

glavne pare se dogovore mimo toga (radi poreza i drugih zafrkancija) plus od PPV poena koji su najveci komad kolaca

racunaj da glavni borci na cardu, ovisno od kako dobro im agenti dogovore borbu dobijaju

izmedju 1% i 3% svaki od ukupne zarade PPV-a

Ovaj PPV je prodao 2,4 miliona po do sada podatcima - (po $70 po jednom PPV-u u USA Canadi i Australiji - glavna trzista, ostalo je sitno)

pa racunajte - pisalo se o tome puno puta po MMA forumima. Ova dva miliona sto su kao "problematicna" su zanemariv dio ukupne zarade.

:D :D

Image
Last edited by muhafuca on 12/10/2018 12:39, edited 3 times in total.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#7922 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by burgundy »

Kadirov počasti Khabiba S klasom

Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 18691
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#7923 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by SmokingMan »

MaD_ProfessoR wrote:
SmokingMan wrote:
cassius wrote:27.og oktobra i 3.novembra. Dva eventa.
pogotovaj ovaj 3.novembra.
Noob upratio:Cormier - Lewis. :D
Noobaro :D malo prostora tu ima za iznenađenja
Šta ćeš,uletio ovako naivan i dobio batine od gomile.Snaći ću se. :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#7924 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by hAZNADAR »

klosar pravi wrote:
hAZNADAR wrote:
Ovo je logika protiv logike i nema smisla dalje se naduravati. Pratim itekako godinama, samo sto ne pisem puno o tome na forumu.

Boriti se protiv Khabiba je nesto mnogo interesantnije nego bilo kog drugog sa liste. Znas i sam kako je sve proslo sa titulom i pojasom. Khabib je odavno br 1 i naravno da je ovaj fajt najveca zarada jer se sudaraju najbolji i najpopularniji. Plus sto Khabib fura islamski identitet u svjetlu danasnje politike gdje mnogi jedva cekaju da ga neko nalema. Muslim brother vs white boy - ma nema tog fajta koji bi privukao vecu pozornost. Show zagarantovan.

Napad na bus? Ja mislim da ga je mogao uhvatiti na mnogo drugih lokacija, ovo sa busom se racunalo da ce tako ispasti. Top profesionalci i kada prodaju ters prije meca - ipak paze da se stvarno ne pobiju i time pokvare sam mec.

Mi obicni smrtnici pravimo greske zbog kojih se kajemo. Top profesionalci koji zaradjuju milione imaju ako nist drugo tim i savjetnike za sve sto kazu, svaku krpicu sto stave na sebe, svako svoje pojavljivanje,.... - tu se greske nikako ili rijetko desavaju.

Nevjerovatan si nisam se dugo dopisivao ovako s nekim za kojeg znam da zna o cemu prica, a opet mu je teško skontati neke stvari možda je od života nisi nikad stao iza leđa drugu pa napao nekog u njegovo ime?

Brate nije nikakva logika Diaz i Mcregor su prodali 2 miliona PPV Khabib i Conor isto dva mogao se boriti s Diazom s likom za kojeg zna da ce ostati na nogama i udarati se s njim i dobiti iste pare kao s Khabibom, al' zna se zašto nije.

Normalno da ga je mogao uhvatiti na mnogo lokacija fazon je što je cim saznao evo me ko papagaj 5 put ponavljam cim je saznao da se desilo 30 likova u privatni avion pravo cim je cuo da je u u busu Khabib likovi iz njegovog tima koji rade u okviru UFC-a mu otvorili vrata i haos.

Ako znaš Conora i ono što je radio kao npr da je prebio sina od poznatog lika iz irske mafije pa je bilo pitanje da li ce ga ganjat da ga roknu do bellatora kad je upao u oktagon gurao sudiju i tako to..
Conor je nepredvidljiv i pitanje je koliko ce miliona morati platiti za taj bus incident i koliko ce ga likova tužiti.

Kontaš..
Tužbe imaju protiv njega od strane boraca..
Da li je i dalje show?
Moze Conor biti prgav i nepredvidiv u privatnom zivotu,... ali kada je u pitanju mogucnost ili najava meca - tu nema marisane na ulici, hodniku, parkingu,.... sa protivnikom. Znao je Conor jako dobro da Khabib nece izaci iz busa i Khabib da nije pametno izaci i seljacki se isprsiti. Sve je to iscenirano.
I kada govorim o zaradi - ne govorim o privatnoj zaradi boraca(ako cemo uopce i vjerovati zvanicnim ciframa) vec zaradi na cijelom marketingu. Daleko je veca zarada na borbi Khabib-Conor negoli Khabib-Dijaz. Vec i objasnio zasto i sam profil dovoljno govori.

A MMA je nita drugo no reklama i zarada. Disciplina i nastala zbog toga. Skup par tehnika sa nekim kao pravilima i samo reklama i zarada. Odavno je i u boksu tako a ovdje mnogo, mnogo vise.

Malo ko gleda dzudo, karate, macevanje, hrvanje, amaterski boks,... osim ako nije nacionalni naboj gdje navijas za naseg. Mala lova jer skoro nema marketinga i lafo licnih obracuna.

MMA je bez reklame i propratne price, suocavanja na presicama, mind games,.... - nista. Da upalis neki sportski kanal i potrefis neki MMA valjanje na podu a neznas ni ko se bori niti si vidio reklamu prije - tesko da bi se duze zadrzao da gledas.
I nemoj da se predstavljas kao neki strucnjak kada znamo i ti i ja da je vecina i snimljenog i napisanog o MMA stoji na internetu. Dostupno svakome i sta sad - vise sati na wiki i youtubu?
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#7925 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by klosar pravi »

Znaci iscenirano je da dolazi na suđenje nekoliko puta da ne progovori niti jednu jedinu rijec da se izvinjava nakon suđenja iscenirano je to što ce ga vjerovatno tužiti zbog toga što je borcima staklo padalo oko face ili ne znaš ni za to?
Iscenirano je što ce zbog toga morati platiti milione vjerovatno ako se nekoliko boraca odluci da ga tuži?

Sve je to iscenirano samo da bi dobio isto para koliko bi dobio da se bori s Diazom?

Slušaj nece ti niko reci da si glup samo reci da u pravu si i kraj price.
Vidi se da gledaš boks i onu kečersku lošu glumu kad se naguravaju u ringu, a niko nikoga ne udari.
Post Reply