MMA (Mixed Martial Arts)

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6026 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

Ko zna kome je tu placeno da sad izmišlja neke rezultate s vaganja..
Nemaš šta pomišljat dosao je on tobe nema boga :D da covjek ima one reakcije , a da zna da vara u glavi...

Baš me iznerviralo kako ga jebu..
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#6027 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

nema me tamo wrote:Ko zna kome je tu placeno da sad izmišlja neke rezultate s vaganja..
Nemaš šta pomišljat dosao je on tobe nema boga :D da covjek ima one reakcije , a da zna da vara u glavi...

Baš me iznerviralo kako ga jebu..

.. dok se hodžino ne samelje :D
Rob_Atl
Posts: 5333
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#6028 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Rob_Atl »

Treba napravit neko neku organizaciju gdje je sve dozvoljeno uzimati pa nek se ubiju u ringu, mislim da bi bilo zanimljivije nego UFC :lol:
LOST fan
Posts: 8
Joined: 22/02/2009 20:36

#6029 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by LOST fan »

Najjaci su mi ovi jon jones fanovi cuj namjestili mu, jesu sigurno bas ono zele da izbace drugu najvecu zvijezdu ufca. Lik je najveći talenat mma-a al ocito da sem toga nema nekih sportskih vrijednosti.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6030 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

Nema ovdje nikakvih fanova ima samo par ljudi koji ukljuce mozak nekad..
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#6031 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by muhafuca »

nema me tamo wrote:Ko zna kome je tu placeno da sad izmišlja neke rezultate s vaganja..
Nemaš šta pomišljat dosao je on tobe nema boga :D da covjek ima one reakcije , a da zna da vara u glavi...

Baš me iznerviralo kako ga jebu..
Nema se tu sta razmisljat puno.

Kakvo stimanje - kad se vratio - probao bez steroida protiv OSP-a - lose lose lose izgledao, al eto izglavio nekako decision, i to Saint Preux je ako se sjecam uletio na short notice.

Skontao nema nista bez steroida i nazvao doctora - de mi smuckaj ponovo i idemo dalje.

A one reakcije su bile jer je vjerovao da nece pasti - platio dobro ljudi ga uvjerili sve je po PS-u.

Medjutim upao je na novim formama testiranja Turinabola koji je produzio raspon detekcije.

Znaci nije imao srece.

A Jon Jones je pod sumnjom jos od prve borbe sa DC-em. Nije ovo nista iznenadjujuce ili s neba palo.

Code: Select all

http://www.sherdog.com/news/news/Victor-Conte-Jon-Jones-Low-Testosterone-Levels-Before-UFC-182-Highly-Suspicious-80631
znaci nivo testosterona mu je bio toliko nevjerovatno nizak da je nemoguce da nije posljedica dopinga.

doping daje vjestacki testosteron pa se u toku uzimanja proizvodnja prirodnog testosterona smanji jer ga tijelo ne trazi.

Nakon prestanka uzimanja dopinga - tijelu treba malo vremena da detektuje nedostatak pa da posalje signal da se prirodni testosteron pocne proizvodit ponovo i to je proces koji zahtjeva vremena dok se pocne proizvodit i dok dostigne normalan nivo proizvodnje.


Medjutim tad je imao dobrog (skupog) drug-designer-a i s obzirom da nista osim te anomalije nije detektovano u krvi mu i mokraci - nisu ga mogli ni oznaciti kao nekog ko vara pa je prosao.

Ovaj put je naletio (nova metoda testiranja koju nisu mogli predvidjeti) i nema se tu vise sta reci.

Gdje uvijek bilo dima tu ima i vatre.
Last edited by muhafuca on 24/08/2017 12:58, edited 1 time in total.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6032 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

Nisam ni citao sve..

To ti je i fazon ba racunaju upravo na prošlost da ce mu ljudi okrenuti leđa..
Ko god je gledao intervjue i sve zna da nema šanse da bi bilo sta riskirao u ovoj jebenoj borbi!

Protiv OSP je prva bila i uhvacen je za glupost neku ba, poslije toga je imao preko godinu dana da se priprema za ovu borbu!
Vidis kazu kao na vaganju mu nesto nasli, ma šuplja ba u koju ce ljudi povjerovat.
Glupa prica necu ni nastavljat o ovome jer ne moze pobjedit u ovoj diskusiji.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#6033 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

Cisto za neupucene.
USADA is the national anti-doping organization in the U.S. for Olympic, Paralympic, & Pan American Sport, protecting clean athletes & the integrity of sport.
:)

Pise se da je uzeo oralno nakon weigh-ina turinabol,tako da sjebao se i ide kraj karijere sad. Steta samo dok utvrde koliko kazna ce biti, proci ce sigurno par mjeseci.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#6034 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Daryl Dixon »

MaD_ProfessoR wrote:
Daryl Dixon wrote:ma sad mu je kraj 100%.. nadam se da neće uraditi neku glupost tipa da se baci sa zgrade :-)
ma nek se baci hladno kad je debil.
Image
:D
Sad može protiv Lesnara da odradi borbu, al će morati do Japana ;)
ako je ovo 100% tačno onda dečko voli da se lupa hemijom samo tako.. voli je više od one stvari.. interesantno je da je i Frank Mir birvaktile koristio ovaj steroid i bio suspendovan..

ljudi kontaju da mnogi nasjedaju na ovakve stvari koje se pišu po portalima, pa ne bi Dana davao intervjue po čitav dan i bio po emisijama i puna mu usta USADA-e i njihovih rezultata testova..

nisu svi ovce nego jednostavno kada ovakva vijest izađe u javnost i kada se saopšti ovakvom jednom direktoru, to znači da se radi o krajnje profesionalnoj instituciji koja stoji iza svojih nalaza.. istina na zvanicnoj web stranici nisam uspio nista pronaci o ovome ali to ne mora da znaci da ova informacija nije tacna.. pravi kreten spidaški.. kao da meni ne bi bilo drago da je na pošteno uzeo pojas, sad ga može samo sanjati..
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6035 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

cassius wrote:Cisto za neupucene.
USADA is the national anti-doping organization in the U.S. for Olympic, Paralympic, & Pan American Sport, protecting clean athletes & the integrity of sport.
:)

Pise se da je uzeo oralno nakon weigh-ina turinabol,tako da sjebao se i ide kraj karijere sad. Steta samo dok utvrde koliko kazna ce biti, proci ce sigurno par mjeseci.

Što znaci da su ga testirali i da je bio cist, i sad ga kao uhvatili tek na vaganju..
Ma nije ba frajer dopingovan nema boga toliko da ceka borbu da se ocisti od svega i da onda opet radi isto.

Nema šanse!
Samo plasiraju gluposti i ostali ce nasjest zbog njegove prošlosti.

Evo šta kamp kaze

We are all at a complete loss for words right now. Jon, his trainers, his nutritionists and his entire camp have worked tirelessly and meticulously the past 12 months to avoid this exact situation. We are having the samples tested again to determine the validity or source of contamination. Jon is crushed by this news and we are doing whatever we can as a team to support him.
zenit dozic
Posts: 2421
Joined: 07/09/2014 11:48

#6036 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by zenit dozic »

Dva puta zaredom pada na steroid.
Smece nadopingovano :zzzz:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#6037 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Daryl Dixon »

joj liste dede mi kolika je :D

https://www.usada.org/testing/results/sanctions/

mali off topic:

ko se sjeca marion jones? :lol: :lol:
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#6038 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »



Odavno se vrte priče o njemu i dopingu.


P.S.

ovdje se govori kolike su šanse da test bude pogrešan:

http://www.mmaweekly.com/anti-doping-ex ... -in-system
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#6039 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by muhafuca »

Daryl Dixon wrote:joj liste dede mi kolika je :D

https://www.usada.org/testing/results/sanctions/

mali off topic:

ko se sjeca marion jones? :lol: :lol:
off topic je al nije to nista - na 100m muskarci svi se dopinguju - samo je pitanje vremena ko ima boljeg drug designer-a

i kad ce nova metoda testiranja izaci pa da izvade zamrznute uzorke krvi i mokrace da ponovo testiraju :D

evo ti dole lista svih koji obarali rekord na 100m - crveno su oni koji su upali na testiranju, prije ili kasnije

Jos Usain Bolt visi - sto ne znaci da se ne dopinguje vec da je imao dobru metodu dopinga :D


Image
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#6040 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

pa barem 80% boraca se dopinugje isto.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6041 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

Sve se to zna.

Da ne pricam o olimpijadi i to..
Uglavnom Jon nije nista uzeo i namještaju mu.

Sonnenova prica dobra, al' debilna.
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#6042 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by muhafuca »

cassius wrote:pa barem 80% boraca se dopinugje isto.
tesko je pricati sad o procentima napamet - ali da ima dosta onih koji nisu jos pali a dopinguju se , sigurno je.

Imas ipak i dosta onih koji su bez dopinga postigli mnogo. Jos se u UFC-u ne vrte tolike pare od pobjede a pogotovo ne od sponzorstva da bi se isplatilo ulagati u komplexne metode dopinga koji nece biti detektovan.



Tek u zadnjih godinu dvije je par boraca uspjelo probiti milionske zarade.

Isto tako skill u UFC je jos uvijek presudan faktor. Tj moze nedopingovan borac pobjediti dopingovanog ako je bolje pripremljen i bolji borac.

Doping daje malo plusa u snazi i izdrzljivosti. Ne daje u tehnici (skill-u)

Kod ovih atleticara na 100m npr - svi imaju skoro u bobu istu tehniku (nema tu puno pameti) i doping ti daje onaj mali plus u snazi i explozivnosti.

Uglavnom neuporedivo je - zato atleticari najvise i padaju na ovim doping testovima od svih sportova.
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#6043 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by MaD_ProfessoR »

@nema me tamo
zvanično potvrđeno, jbg:

https://www.bloodyelbow.com/2017/8/24/1 ... ce=twitter

Gustafson na titulu sada :)
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6044 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by bingov buraz »

Glupan,toliko je dominantan da nema potrebe za tim
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#6045 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#6046 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by muhafuca »

bingov buraz wrote:Glupan,toliko je dominantan da nema potrebe za tim
protiv OSP-a koji je uskocio na short notice - Jon Jones je lose izgledao (tu je vjerovatno bez dopinga probao odraditi)

ne znam koliko je dominantan bez dopinga - top 5 vjerovatno ali ....
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6047 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

Da se razumijemo 103 steroida nisu sekunde pomogla da Jon nokautira Daniela.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#6048 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Sodom1 »

Znaci cojek je varalica citav zivot , kita od sampiona :-)
Jer ako sad ima muda da se hrve sa USADA-om sta je tek radio dok nje nije bilo.
Ostavstina nula, nek okaci svoj talenat macku o rep :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6049 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by nema me tamo »

MaD_ProfessoR wrote:@nema me tamo
zvanično potvrđeno, jbg:

https://www.bloodyelbow.com/2017/8/24/1 ... ce=twitter

Gustafson na titulu sada :)

https://www.mmafighting.com/2017/9/1/16 ... of-ufc-214

Kazem ti ja ba da nema boga da su mu bilo šta našli u toku kampa i da se lupao ranije u mojoj glavi nije bilo šanse da ce ovaj put pasti..
I kao nakon vaganja je nešto popio, ma smrdi ovo drama meni i vjerujem da mu je namjesteno jer zašto bi to radio kako mu moze jedna tableta pomoci u 24 sata?
Neko je dobro placen za ovo.
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#6050 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by muhafuca »

nema me tamo wrote:
MaD_ProfessoR wrote:@nema me tamo
zvanično potvrđeno, jbg:

https://www.bloodyelbow.com/2017/8/24/1 ... ce=twitter

Gustafson na titulu sada :)

https://www.mmafighting.com/2017/9/1/16 ... of-ufc-214

Kazem ti ja ba da nema boga da su mu bilo šta našli u toku kampa i da se lupao ranije u mojoj glavi nije bilo šanse da ce ovaj put pasti..
I kao nakon vaganja je nešto popio, ma smrdi ovo drama meni i vjerujem da mu je namjesteno jer zašto bi to radio kako mu moze jedna tableta pomoci u 24 sata?
Neko je dobro placen za ovo.
Iz Clanka koji postavio

The negative test was administered just one day after Jones’ infamous July 28 urine screening, which popped positive for the anabolic steroid Turinabol. It is nonetheless important to note that USADA blood screenings do not test for Turinabol, thus the July 29 test would not have discovered any trace of Turinabol in Jones’ system.
Post Reply