Mladi chetnici! (& ostali ekstremisti)

Post Reply
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#51

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

teachergirl wrote:
Gargamel wrote:Dobrovoljno se javljam da 'prevaspitam' onu crnu sa prve fotografije. :D :D
A ne jadan zaboga pa to im je kosovka djevojka, žiku što im sok nosi,da se osvježe, vruće im je ispod kapa, a i tri prsta je ponekad teško dići,
ali to su sve majke zadojile , pa dobro i ostale imamo djecu pa ćemo ih odgojiti "pravilno"!!! :x :x :x :P :P :P
Sistem, nisu samo majke, sistem to odobrava i forsira, tako se stvara neka nova JUGEND.
hik-meta
Posts: 82
Joined: 06/06/2006 01:45

#52

Post by hik-meta »

kasno je sad da se bilo sta uradi. ljudi vodjeni cetnickom ideologijom postaju sve brojniji sto vrijeme odmice, u srbiji su blizu vlasti, a u bih cini mi se ima ih puno vise nego prije petnaestak godina.
sta i ocekivati, kad se uci vjeronauka u skolama (na svim stranama), izjednacuju se uloge partizana i fasistickih pomagaca u drugom svjetskom ratu, a ekonomija nikakva da bi ljudi poceli normalno razmisljati, i manju vaznost pridavati naciji i religiji.
romel
Posts: 30
Joined: 09/02/2006 23:19

#53

Post by romel »

bezze
Last edited by romel on 05/07/2006 00:37, edited 1 time in total.
romel
Posts: 30
Joined: 09/02/2006 23:19

#54

Post by romel »

romel wrote:
ta "armija" davno prije '92. prestala je biti Titina a postala Slobina !!!!!!!
al ti to nikad razumjeti neces
sta tebi nije jasno u onom sto sam napisao ?

VRLO JE PROSTO
TITOOVI GENERALI I OFICIRI SU POPALILI OVU ZEMLJU I UNISTILI JOJ MLADOST !

Slobodan nije bitan , ono sto je bitno je to da Titov sistem je dozvolio Slobi da preuzme kontrolu nad YU.
Last edited by romel on 05/07/2006 00:38, edited 1 time in total.
lipljanka
Posts: 3
Joined: 24/06/2006 13:23

#55

Post by lipljanka »

E ovako, citajuci ovaj thread dosla sam do jednog znacajnog saznanja a to je da sam ja cetnik(usa), jer ispade da biti srbin znaci biti cetnik
ali su oni vlasnici polovine Bosne..pa ti ..fuj-kaj koliko god hoces!!!
... sto dalje implicira da imam i fasistoidne tendecije
Evo nas, budimo se iz pepela...'ajmo Srbi...
A sada stvarno, samo potpaljujete. Bezze, sta sada mislim postoji jedan sajt (mozda i vise njih) i to je "dokaz" da se svi mi budimo pjevajuci: spremajte se spremajte. Ma vecinu gradjana BL interesuju vijesti tipa npr. "Počinje rekonstrukcija Srpske i Jevrejske ulice"... sta se gradi u njihovoj okolini, ekonomski razvoj itd... , a ne sta brdjani Manjace (odakle je izgleda i porijeklo ove "prekrasne stranice") misle o buducnosti drzave...

Ipak nema veze, vi znate kakve su stvari u RS bolje od mene koja tu zivim jer redovno citate Avaz, koji je kao sto svi mi znamo bio i ostao sinonim za istinu i objektivnost :roll: . Ah da, ne smije se zaboraviti ni uloga drugih novina koji za ulogu imaju da iznose samo najgore o onom drugom entitetu. I da sreca bude jos veca imamo ove revnosne forumashe koji imaju za zadatak da izvjestavaju o genocidnosti manjeg nam entiteta nadajuci se to doprinosi putu pomirenja. Evo, idem sada razgledati ovaj forum, mozda se iznenadim i otkrijem da posotji i pristojan broj thread-ova i o pozitivnim drustvenim, ekonomskim, politickim koracima RS
murti439
Posts: 193
Joined: 09/09/2005 21:13

#56

Post by murti439 »

Jebalo mile okice, imaju i PADOBRANSKU jedinicu (slika 14)...

Sve u svemu, štima to sve: idioti, nepismeni, imbecilni... apsolutno se slažem...

ali je CREEPY, u pičku materinu, žmarci me prolaze...

Banjaluka je jednom bila sasvim normalan grad, znam ja, bio tamo...
Herc
Posts: 519
Joined: 13/10/2005 16:26

#57

Post by Herc »

@lipljanka
Ova tema je postavljena cisto da se razvije diskusija o fasizmu u BiH.Ne treba generalizirati i ne pada mi na pamet da poistovjecujem Srbe sa chetnicima.
Cinjenice:
-chetnici su fasisti
-U RS su zakonom izjednaceni chetnici i partizani.Imaju jednaka primanja,odstete ...
-Radikalna stranka je fasisticka stranka
-Radikalna stranka je najjaca stranka u Srbiji i sve jaca u RS
-sve vise omladine fura ovu furku.Mrznja prema "Ustasama" i "Balijama",negiranje zlocina je sve prisutnija

Ne citam Avaz.
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#58

Post by zavrzlama »

lipljanka wrote:E ovako, citajuci ovaj thread dosla sam do jednog znacajnog saznanja a to je da sam ja cetnik(usa), jer ispade da biti srbin znaci biti cetnik
ali su oni vlasnici polovine Bosne..pa ti ..fuj-kaj koliko god hoces!!!
... sto dalje implicira da imam i fasistoidne tendecije
Evo nas, budimo se iz pepela...'ajmo Srbi...
A sada stvarno, samo potpaljujete. Bezze, sta sada mislim postoji jedan sajt (mozda i vise njih) i to je "dokaz" da se svi mi budimo pjevajuci: spremajte se spremajte. Ma vecinu gradjana BL interesuju vijesti tipa npr. "Počinje rekonstrukcija Srpske i Jevrejske ulice"... sta se gradi u njihovoj okolini, ekonomski razvoj itd... , a ne sta brdjani Manjace (odakle je izgleda i porijeklo ove "prekrasne stranice") misle o buducnosti drzave...

Ipak nema veze, vi znate kakve su stvari u RS bolje od mene koja tu zivim jer redovno citate Avaz, koji je kao sto svi mi znamo bio i ostao sinonim za istinu i objektivnost :roll: . Ah da, ne smije se zaboraviti ni uloga drugih novina koji za ulogu imaju da iznose samo najgore o onom drugom entitetu. I da sreca bude jos veca imamo ove revnosne forumashe koji imaju za zadatak da izvjestavaju o genocidnosti manjeg nam entiteta nadajuci se to doprinosi putu pomirenja. Evo, idem sada razgledati ovaj forum, mozda se iznenadim i otkrijem da posotji i pristojan broj thread-ova i o pozitivnim drustvenim, ekonomskim, politickim koracima RS
Bas tako...evo za pocetak da taj tvoj entitet ne bude proglasavan genocidnim i da ne budu srbi svi cetnici....ukinut ime entiteta,zastavu simbole i zabranit cetnicki pokret...to je za pocetak :D

Ja kad vidim one vehabije kako urlicu po Sarajevu..odmah bez vrdanja osudim i popljujem a ne kao ti trazis dlaku u jajetu i okreces glavu od stvarnog problema a to je oni mladi zavedeni momci sto glume fasiste/cetnike
Last edited by zavrzlama on 05/07/2006 00:41, edited 1 time in total.
murti439
Posts: 193
Joined: 09/09/2005 21:13

#59

Post by murti439 »

Kad mi današnji banjOlučani počnu pričati o tome kako ih ne interesuje politika, već koja se ulica popravlja... zlo mi dođe...

Jesu li se ikad zapitali da možda u tome i jeste problem...

I za njihovu informaciju: u Sarajevu postoje mediji koji osim što pljuju po prosperitetnom i demokratskom RS-u (sram ih bilo), napišu "poneki" članak o Kazanima, Grabovici, Vozući i sličnim fenomenima...

Kako stoje stvari sa srpskim zločinima u "Glasu" i "Nezavisnim", pardon "Dodikovim"...
Last edited by murti439 on 05/07/2006 00:46, edited 2 times in total.
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#60

Post by Saian »

lipljanka wrote:E ovako, citajuci ovaj thread dosla sam do jednog znacajnog saznanja a to je da sam ja cetnik(usa), jer ispade da biti srbin znaci biti cetnik
ali su oni vlasnici polovine Bosne..pa ti ..fuj-kaj koliko god hoces!!!
... sto dalje implicira da imam i fasistoidne tendecije
Evo nas, budimo se iz pepela...'ajmo Srbi...
A sada stvarno, samo potpaljujete. Bezze, sta sada mislim postoji jedan sajt (mozda i vise njih) i to je "dokaz" da se svi mi budimo pjevajuci: spremajte se spremajte.
prvo optuzhujes za paushalizaciju, a onda sebi izaberes dva citata koji pashu sa chitavog thread-a da pokazes kako smo svi koji nesto napisashmo ovdje primitivci s dvostrukim arshinima, vecina ljudi pa i pokretach teme se zachudio i zgrozio nad stanjem uma ovih balavaca sa slika, ni nad chim drugim. Prvi delegat kojeg si citirala se lako mogao naci na slichnim slikama s drugim znakovljem po glavi i vidi chuda njega si citirala. Fino je da se gradjani Banjaluke zanimaju za normalnije teme, to mi je poznato od djetinjstva kad su starci dobili otkaze zbog pogreshnog imena, kad su ljudima iz istog razloga dizali lokale u zrak i iz chista mira tukli po cesti, u vrijeme kad sam morao napustiti grad u kojem su se i tada ljudi zanimali za normalnije teme, a okretali glavu od ovih manje normalnih sto spomenuh. Gradjani Banjaluke nemaju izbora nego se baviti normalnijim svakodnevnim temama i svojoj izmijenjenoj stvarnosti jer niko nema muda ni obraza da pogleda chinjenici u ochi da je njihov grad izgubio ljude koji su ga chinili takvim kakav jeste. No mozda si ti mlada pa i poznajes samo tu normalniju izmjenjenu stvarnost. Gradjani BL ce imati kredibilitet za bilo sta tek kad smognu hrabrosti i obraza da jednom kazhu da se Ivan Ljubichic nije odselio nego da je otjeran u sklopu plana etnichkog chischenja!!!
murti439
Posts: 193
Joined: 09/09/2005 21:13

#61

Post by murti439 »

Saian wrote:
lipljanka wrote:E ovako, citajuci ovaj thread dosla sam do jednog znacajnog saznanja a to je da sam ja cetnik(usa), jer ispade da biti srbin znaci biti cetnik
ali su oni vlasnici polovine Bosne..pa ti ..fuj-kaj koliko god hoces!!!
... sto dalje implicira da imam i fasistoidne tendecije
Evo nas, budimo se iz pepela...'ajmo Srbi...
A sada stvarno, samo potpaljujete. Bezze, sta sada mislim postoji jedan sajt (mozda i vise njih) i to je "dokaz" da se svi mi budimo pjevajuci: spremajte se spremajte.
prvo optuzhujes za paushalizaciju, a onda sebi izaberes dva citata koji pashu sa chitavog thread-a da pokazes kako smo svi koji nesto napisashmo ovdje primitivci s dvostrukim arshinima, vecina ljudi pa i pokretach teme se zachudio i zgrozio nad stanjem uma ovih balavaca sa slika, ni nad chim drugim. Prvi delegat kojeg si citirala se lako mogao naci na slichnim slikama s drugim znakovljem po glavi i vidi chuda njega si citirala. Fino je da se gradjani Banjaluke zanimaju za normalnije teme, to mi je poznato od djetinjstva kad su starci dobili otkaze zbog pogreshnog imena, kad su ljudima iz istog razloga dizali lokale u zrak i iz chista mira tukli po cesti, u vrijeme kad sam morao napustiti grad u kojem su se i tada ljudi zanimali za normalnije teme, a okretali glavu od ovih manje normalnih sto spomenuh. Gradjani Banjaluke nemaju izbora nego se baviti normalnijim svakodnevnim temama i svojoj izmijenjenoj stvarnosti jer niko nema muda ni obraza da pogleda chinjenici u ochi da je njihov grad izgubio ljude koji su ga chinili takvim kakav jeste. No mozda si ti mlada pa i poznajes samo tu normalniju izmjenjenu stvarnost. Gradjani BL ce imati kredibilitet za bilo sta tek kad smognu hrabrosti i obraza da jednom kazhu da se Ivan Ljubichic nije odselio nego da je otjeran u sklopu plana etnichkog chischenja!!!

Svaka ti čast i svaka/i ti dala/o :) !
Last edited by murti439 on 05/07/2006 00:48, edited 1 time in total.
User avatar
A_I_
Posts: 1211
Joined: 27/01/2003 00:00
Location: Dovlići
Contact:

#62

Post by A_I_ »

romel wrote:
romel wrote:
ta "armija" davno prije '92. prestala je biti Titina a postala Slobina !!!!!!!
al ti to nikad razumjeti neces
sta tebi nije jasno u onom sto sam napisao ?

VRLO JE PROSTO
TITOOVI GENERALI I OFICIRI SU POPALILI OVU ZEMLJU I UNISTILI JOJ MLADOST !

Slobodan nije bitan , ono sto je bitno je to da Titov sistem je dozvolio Slobi da preuzme kontrolu nad YU.
yuga, generali, jna itd. prestali su biti Titine onog trenutka kada je on izgubio moc/vlast tj. razbolio se i umro. opet, simple as that. al takvima kao ti to nikad nece biti jasno (sto namjerno sto nenamjerno)...
kriviti Tita i 30-40 najboljih godina Yuge za agresiju slobinih djenerala morbidno je.
Herc
Posts: 519
Joined: 13/10/2005 16:26

#63

Post by Herc »

Zabrinjavajuce je da se sve vise mladih fura na "chetnistvo".Kako ovim momcima objasniti da je ovo pogresno...Ja sam njihovih godina i ne mogu da shvatim sta se desava u glavama ovih ljudi.
Dzamija u Nishu...

Image
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#64

Post by Saian »

dala :D :D :D dala


P.S. lipljanka shara bara :D
romel
Posts: 30
Joined: 09/02/2006 23:19

#65

Post by romel »

yuga, generali, jna itd. prestali su biti Titine onog trenutka kada je on izgubio moc/vlast tj. razbolio se i umro.
odlicno si to napisao. i nemam nista protiv toga.

Ali tu je vidis problem.

Ako je on stvorio sistem da se raspadne poslije njegove smrti onda je i on kako ono kazu looser.

Da je uradioono sto je trebalo sistem bi sam ispravljao greske GLUPAKA i podlih ljudi.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#66

Post by Grom iz vedra neba »

Stitch__ wrote:Image

:D

jesil sad cetnik :D

Ovo je ba dobra vila koja se ukazala na poluvremenu utakmice Argentina - Srbija. Ko eto ishareti raji za drugo poluvrijeme: past ce jos tri gola :D
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#67

Post by Saian »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aj grome iz vedra neba :D oplakah sviju mi
User avatar
A_I_
Posts: 1211
Joined: 27/01/2003 00:00
Location: Dovlići
Contact:

#68

Post by A_I_ »

romel wrote: odlicno si to napisao. i nemam nista protiv toga.

Ali tu je vidis problem.

Ako je on stvorio sistem da se raspadne poslije njegove smrti onda je i on kako ono kazu looser.

Da je uradioono sto je trebalo sistem bi sam ispravljao greske GLUPAKA i podlih ljudi.
mozemo i ovako:

Tito je pokusao ostvariti svoj san ujedinjenja svih balkanaca u pogresno vrijeme iliti nije naisao na dovoljan broj istomisljenika/nasljednika koji bi odrzali tu ideju i poslije njegove smrti. ideja zivi i dalje, ali ju je s njegovim odlaskom zasjenio nacionalizam u najgorem obliku.
lipljanka
Posts: 3
Joined: 24/06/2006 13:23

#69

Post by lipljanka »

Uh rekla bih rekla... puno toga. Ipak necu, nema smisla. Bilo sta da napisem nece ispasati onako kako bih htjela. Vjerovatno ce biti komentara tipa: cim joj se prosula nasa istina ona bjezi. Rekla sam nasa istina jer u danasnje vrijeme u Bosni nista nije jedinstveno pa tako ni istina. To ne znaci da ja ne prihvatam vasu stranu price. Znam da u mnogo toga ima istine. A sada ne bih zeljela da i dalje sirim neistine o pozitivnim snagama i uticajima genocidnog entiteta. Idem sa ove politike, nije za svakog. Mozda navratim kasnije nekada, negdje... Istinu prepustam vama draga gospodo


P.S. Saian u pravu si. Izabrala sam one negativne citate. Ne kazem da su svi bili takvi, daleko od toga, ali citajuci ovaj thread ucinilo mi se da mnogi izjednacavaju srbe i cetnike. Ako sam stekla pogresan dojam, izvinjavam se.

P.S.S. Ej murti439 haj' samo nemoj to BanjalOcanka! Ispalo je iz fazona a i ide mi na zivce. Ako me ne zelis oslovljavati kao Banjalucanku, moze li onda Paprikovka. Nekako sam emocionalno vezana za tu bolnicu.
murti439
Posts: 193
Joined: 09/09/2005 21:13

#70

Post by murti439 »

lipljanka wrote:Uh rekla bih rekla... puno toga. Ipak necu, nema smisla. Bilo sta da napisem nece ispasati onako kako bih htjela. Vjerovatno ce biti komentara tipa: cim joj se prosula nasa istina ona bjezi. Rekla sam nasa istina jer u danasnje vrijeme u Bosni nista nije jedinstveno pa tako ni istina. To ne znaci da ja ne prihvatam vasu stranu price. Znam da u mnogo toga ima istine. A sada ne bih zeljela da i dalje sirim neistine o pozitivnim snagama i uticajima genocidnog entiteta. Idem sa ove politike, nije za svakog. Mozda navratim kasnije nekada, negdje... Istinu prepustam vama draga gospodo


P.S. Saian u pravu si. Izabrala sam one negativne citate. Ne kazem da su svi bili takvi, daleko od toga, ali citajuci ovaj thread ucinilo mi se da mnogi izjednacavaju srbe i cetnike. Ako sam stekla pogresan dojam, izvinjavam se.

P.S.S. Ej murti439 haj' samo nemoj to BanjalOcanka! Ispalo je iz fazona a i ide mi na zivce. Ako me ne zelis oslovljavati kao Banjalucanku, moze li onda Paprikovka. Nekako sam emocionalno vezana za tu bolnicu.
Eto, vidiš, meni je lakše pisati "banjOlučani" nego "današnji žitelji Banjaluke". Meni ne ide na živce, meni je super. To ti je k'o kad su mene zvali balijom. Skontaj da sam ja tada rek'o: "de, nemojte, nije više fazon, bolje vam je da me zovete... " Dakle:

Banjalučani - oni koji su početkom devedesetih prestravljeni i poniženi pakovali kofere

BanjOlučani - oni koji su gore pomenuto pakovanje gledali iza zavjesa i kroz špijunke, pravili se kao da se ništa čudno ne događa i sekirali se kad će im okrečiti haustor, a danas se ponašaju kao da sam ja otišao zato što mi je jednog dana šunulo da guzica vidi puta...

Kao što Saian reče - Ljubičić se iz Banjaluke "odselio"...

Reci ti meni svoju istinu o Banjaluci... Ali ne povlači Sarajevo... O Banjaluci only...
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#71

Post by Zadig »

Halo drugovi ovdje nurko habibovic, kvar na bistriku jos nije odklonjen
:D
murti439
Posts: 193
Joined: 09/09/2005 21:13

#72

Post by murti439 »

Zadig wrote:Halo drugovi ovdje nurko habibovic, kvar na bistriku jos nije odklonjen
:D
Da se nije ko popeo na 400 kilovatni...
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#73

Post by zavrzlama »

lipljanka wrote:Uh rekla bih rekla... puno toga. Ipak necu, nema smisla. Bilo sta da napisem nece ispasati onako kako bih htjela. Vjerovatno ce biti komentara tipa: cim joj se prosula nasa istina ona bjezi. Rekla sam nasa istina jer u danasnje vrijeme u Bosni nista nije jedinstveno pa tako ni istina. To ne znaci da ja ne prihvatam vasu stranu price. Znam da u mnogo toga ima istine. A sada ne bih zeljela da i dalje sirim neistine o pozitivnim snagama i uticajima genocidnog entiteta. Idem sa ove politike, nije za svakog. Mozda navratim kasnije nekada, negdje... Istinu prepustam vama draga gospodo


P.S. Saian u pravu si. Izabrala sam one negativne citate. Ne kazem da su svi bili takvi, daleko od toga, ali citajuci ovaj thread ucinilo mi se da mnogi izjednacavaju srbe i cetnike. Ako sam stekla pogresan dojam, izvinjavam se.

P.S.S. Ej murti439 haj' samo nemoj to BanjalOcanka! Ispalo je iz fazona a i ide mi na zivce. Ako me ne zelis oslovljavati kao Banjalucanku, moze li onda Paprikovka. Nekako sam emocionalno vezana za tu bolnicu.

E vidis @lipljanka da tvoj osvrt na ovoj temi ima smisla....hocu reci da dijalog uvijek necemu koristi i bolji je nego ucahurenje u stada/torove lijepo je kad se cuje i sta druga strana misli(iako smo mi u BIH svi jedna strana)po tvome zadnjem postu se vidi da si ipak trezvenije sagledala stvari i da ti je ovaj kratak izlet na forumu pomogao da vidis i shvatis kako je i kod tebe i kod drugih......
Jastreb35
Posts: 1222
Joined: 31/05/2006 22:59

#74

Post by Jastreb35 »

A sada stvarno, samo potpaljujete. Bezze, sta sada mislim postoji jedan sajt (mozda i vise njih) i to je "dokaz" da se svi mi budimo pjevajuci: spremajte se spremajte. Ma vecinu gradjana BL interesuju vijesti tipa npr. "Počinje rekonstrukcija Srpske i Jevrejske ulice"... sta se gradi u njihovoj okolini, ekonomski razvoj itd... , a ne sta brdjani Manjace (odakle je izgleda i porijeklo ove "prekrasne stranice") misle o buducnosti drzave...
Problematicno je tolerisanje cetnistva. Slazem se s tvrdnjom da je vecina srpskog naroda cestita i postena, ali srpski narod treba biti agilniji u odbrani principa koje svi cesto spominjemo. Srpski narod se trebao suprotstaviti ubicama Murata Badica na primjer, kada se igralo svinjskom glavom i palilo autobuse. Gdje su bili cestiti i posteni Srbi ? Gdje su bili kada su se rusile dzamije Banja Luke, Foce i Bijeljine ? Ja osim dva objasnjenja nemam drugih. Jedno je da su se presutno slagali s zlikovcima, a drugo je da ih je bio strah. Sramota je reci kako je objasnjenje puka nezainteresovanost. Kao, dok ovi pjevaju o rusenju dzamija, mi okopavamo krompir i plijevimo jagode, tako da mi kao nemamo veze sa rusenjem dzamija. Jeli ta nezainteresovanost bilo valjano opravdanje za Nijemce koji su stajali po strani, gledajuci kako im komsije guta noc ? Mnogi su casni Srbi ostali principijelni, pa su zbog pomaganja komsiji bili ubijeni ili morali "preplivati Savu". Ali ja govorim o milion i kusur stanovnika koji ne skacu po Manjaci i koji nisu srusili sve i jedan minaret na teritoriji gdje je nogom krocila VRS.

S druge strane, vladine snage su likvidirale Cacu i Juku. U Haag poslale svakog koga se trazilo, a pored crkava u kriznim podrucjima postavljale vojnu policiju da iste obezbjedjuje.

Cinjenica je da nase bosanskohercegovacko drustvo ima problema. Opravdana je bojazan od majorizacije mnogobrojnijih Bosnjaka, te se to pitanje treba rijesiti. Ali to ne opravdava sutnju kojom se tolerise fanaticne rojaliste. Ove se ekstremne pojave moraju kritikovati. Medjutim, ko to radi ? Ucesnici foruma sarajevo-x, na koje se avaj upravo zato obrusavas, jer su ekstremi navodno izolovan faktor.

Ja medjutim znam da nisu. Ti nastavi plijeviti jagode i preskakati vijesti o aktivnostima nacionalista, trazeci "vijesti tipa npr. "Počinje rekonstrukcija Srpske i Jevrejske ulice"... sta se gradi u njihovoj okolini, ekonomski razvoj itd...". Vecina nazalost nema taj luksuz selektivnog usvajanja informacija.

http://jastreb.blogger.ba/
LeKo
Posts: 1489
Joined: 07/05/2004 12:52
Location: AP

#75

Post by LeKo »

Jel ovo i Uma Turman dosla na sastanak jal je neki pedercic slican njoj :)

Prva fotografija !
Post Reply