Miševi u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Almond
Posts: 150
Joined: 11/08/2012 22:34

#26 Re: Miševi u Sarajevu

Post by Almond »

JimMorrison wrote:
sha_ba wrote:
KatarinaKosaca wrote::lol: :lol:

Najtema ovo jutro.. popravi mi dan :thumbup:
:thumbup: al bukvalno placem... :lol: :lol: :lol: :lol:
Neka mi netko objasni, da li se sprdate zato što nije istina to što je objavljeno u medijima ili zato što se stvarno ništa ne radi po pitanju ubojstva miševa pa vam je više pun penis i miševa i nesposobne gradske vlasti koja ne radi deratizaciju?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8487
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#27 Re: Miševi u Sarajevu

Post by kokuz_sa »

JimMorrison wrote:
kokuz_sa wrote:nama misevi ne smetaju
al smetaju nam ovi sto dolaze sa strane u glavni grad i pocnu pametovati kao da smo novootkriveno selo u brazilskoj prasumi a ne glavni grad jedne drzave i samim tim
i kulturni i multietnicki i svakakav nakav grad..epitete sam dodaji al eto usput stavi i grad smo koji iima i voli miseve

radije otidji u NY tamo nema miseva ali je ipak grad s najvecom stopom zohara na svijetu
Koji su ovo kompleksi? Ko je uopće gadio vas sarajevce? Ja sam samo pitao u vezi onoga što je objavljeno u medijima. No, dobro, vidim da nema ozbiljnih odogovra, samo sprdnja pa ću napraviti unsubscribe od ovog threada.
sarajlije se ne grade one se radjaju..
a koji su to mediji kod tebe tamo daleko kako kazes objavili da postoji invazija miseva u Sarajevu
pa da trebas uz sebe na put da nosis kavez sa 4 macke i putnu toprbu misolovki i po mogucnosti ljepilo za miseve
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#28 Re: Miševi u Sarajevu

Post by O'zone »

kokuz_sa wrote:
JimMorrison wrote: Koji su ovo kompleksi? Ko je uopće gadio vas sarajevce? Ja sam samo pitao u vezi onoga što je objavljeno u medijima. No, dobro, vidim da nema ozbiljnih odogovra, samo sprdnja pa ću napraviti unsubscribe od ovog threada.
sarajlije se ne grade one se radjaju..
a koji su to mediji kod tebe tamo daleko kako kazes objavili da postoji invazija miseva u Sarajevu
pa da trebas uz sebe na put da nosis kavez sa 4 macke i putnu toprbu misolovki i po mogucnosti ljepilo za miseve
I četiri vrste sira ako želi da odvrati napad od sebe
JimMorrison
Posts: 115
Joined: 26/07/2011 09:04

#29 Re: Miševi u Sarajevu

Post by JimMorrison »

kokuz_sa wrote:
JimMorrison wrote:
kokuz_sa wrote:nama misevi ne smetaju
al smetaju nam ovi sto dolaze sa strane u glavni grad i pocnu pametovati kao da smo novootkriveno selo u brazilskoj prasumi a ne glavni grad jedne drzave i samim tim
i kulturni i multietnicki i svakakav nakav grad..epitete sam dodaji al eto usput stavi i grad smo koji iima i voli miseve

radije otidji u NY tamo nema miseva ali je ipak grad s najvecom stopom zohara na svijetu
Koji su ovo kompleksi? Ko je uopće gadio vas sarajevce? Ja sam samo pitao u vezi onoga što je objavljeno u medijima. No, dobro, vidim da nema ozbiljnih odogovra, samo sprdnja pa ću napraviti unsubscribe od ovog threada.
sarajlije se ne grade one se radjaju..
a koji su to mediji kod tebe tamo daleko kako kazes objavili da postoji invazija miseva u Sarajevu
pa da trebas uz sebe na put da nosis kavez sa 4 macke i putnu toprbu misolovki i po mogucnosti ljepilo za miseve
Nisam rekao gRadi, nego gadi! Evo, recimo ovo: http://www.youtube.com/watch?v=8kJWP_80dTM
Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#30 Re: Miševi u Sarajevu

Post by Mr. Brightside »

moraš svirati magičnu frulu da ih otjeraš od sebe, posudiću ti ja moju dok se ne snađeš :roll: :D
JimMorrison
Posts: 115
Joined: 26/07/2011 09:04

#31 Re: Miševi u Sarajevu

Post by JimMorrison »

JimMorrison wrote: Neka mi netko objasni, da li se sprdate:

1. zato što nije istina to što je objavljeno u medijima
2. ili zato što se stvarno ništa ne radi po pitanju ubojstva miševa pa vam je više pun penis i miševa i nesposobne gradske vlasti koja ne radi deratizaciju?

+++++++++++
bice da je ovo
Je li ovo prvo ili ovo drugo?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8487
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#32 Re: Miševi u Sarajevu

Post by kokuz_sa »

JimMorrison wrote:
Nisam rekao gRadi, nego gadi! Evo, recimo ovo: http://www.youtube.com/watch?v=8kJWP_80dTM
halali do mene je ..ometa me mis oko nogu mi se vrti pa ne procitah dobro


a ja vise gluposti odavno nisam vise vidio nego na ovoj TV1..

kao u svakom naselju izviru misevi..a nasli samo 1 zeu s 11 sprata koja je vidjela misa..jos povrh svega ta zena nije zeljela pricat o misevima nit icemu..

jau naselju u zadnjih 10 godina vidio vise zmija i jezeva nego miseva
JimMorrison
Posts: 115
Joined: 26/07/2011 09:04

#33 Re: Miševi u Sarajevu

Post by JimMorrison »

kokuz_sa wrote:
JimMorrison wrote:
Nisam rekao gRadi, nego gadi! Evo, recimo ovo: http://www.youtube.com/watch?v=8kJWP_80dTM
halali do mene je ..ometa me mis oko nogu mi se vrti pa ne procitah dobro


a ja vise gluposti odavno nisam vise vidio nego na ovoj TV1..

kao u svakom naselju izviru misevi..a nasli samo 1 zeu s 11 sprata koja je vidjela misa..jos povrh svega ta zena nije zeljela pricat o misevima nit icemu..

jau naselju u zadnjih 10 godina vidio vise zmija i jezeva nego miseva
Znači ispada da su ovi sa TV1 napravili senzacionalistički prilog začinjen notornim lažima. Hebiga, novinarska posla.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8487
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#34 Re: Miševi u Sarajevu

Post by kokuz_sa »

JimMorrison wrote:
kokuz_sa wrote:
JimMorrison wrote:
Nisam rekao gRadi, nego gadi! Evo, recimo ovo: http://www.youtube.com/watch?v=8kJWP_80dTM
halali do mene je ..ometa me mis oko nogu mi se vrti pa ne procitah dobro


a ja vise gluposti odavno nisam vise vidio nego na ovoj TV1..

kao u svakom naselju izviru misevi..a nasli samo 1 zeu s 11 sprata koja je vidjela misa..jos povrh svega ta zena nije zeljela pricat o misevima nit icemu..

jau naselju u zadnjih 10 godina vidio vise zmija i jezeva nego miseva
Znači ispada da su ovi sa TV1 napravili senzacionalistički prilog začinjen notornim lažima. Hebiga, novinarska posla.
uvjeren sam da je neka deratizacijska kuca koja ne ispunjava uslove s ovog konkursa platila da se objavi tj uradi ovakav prilog..
User avatar
jazzer
Posts: 7151
Joined: 20/12/2004 14:44

#35 Re: Miševi u Sarajevu

Post by jazzer »

JimMorrison wrote:Nema koristi od vas ljudi. Čovjek ne može dobiti jenostavnu informaciju, samo sprdanje. Odoh ja...
Nemoj, 'ajd da se zajebavamo jos malo :)
Irfy
Posts: 7
Joined: 29/11/2004 20:52

#36 Re: Miševi u Sarajevu

Post by Irfy »

Jarane koji smo mi kreteni. Pa recite covjeku iskreno brate. Eto neka teta je vidjela misa, a ja nisam -- godinama, i niko od uze mi raje nije. JimMorrisone, nece ti pacovi biti problem, ne brini.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#37 Re: Miševi u Sarajevu

Post by KatarinaKosaca »

Fakat, od rata nisam vidjela miša... U ratu su se bili nakotili to je čudo. Imala sam jednog u kredencu u kuhinji. Onda sam kucala kad otvaram kredenac da ode. Onda sam 1993 nabavila mačku :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#38 Re: Miševi u Sarajevu

Post by O'zone »

@JimMorrison-e nije on topic al' boga ti iz koje zemlje dolaziš u Sarajevo?
DON_eARL
Posts: 3726
Joined: 31/10/2010 22:26

#39 Re: Miševi u Sarajevu

Post by DON_eARL »

Kod mene u naselju oko trafo stanice ima primjeraka koji mogu mačku pojesti. :D Svaki mjesec bar jednom nestaje struje, jer grizu kablove. :-?

Pacovi su u pitanju naravno. :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#40 Re: Miševi u Sarajevu

Post by Ambrozija »

Nema miseva :roll:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#41 Re: Miševi u Sarajevu

Post by plain vanilla »

fantashokata wrote:Deratizacija se neprovodi iz razloga, što udruzenje za zaštitu glodara MIKIMAUS ima jak alibi za to.
Miševi su napali pse lutalice, prijavljeno je nekoliko napada ali nadležni nemaju za to rješenje.
Pa nismo tolio zaostali prijatelju...
:lol: :lol: :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#42 Re: Miševi u Sarajevu

Post by KatarinaKosaca »

Mungosi su gori od miševa. Lani na Pelješcu sam muku mučila, uvlačili se u kuću da jedu hranu :-) Nabavili ih radi zmija, a oni više vole ostalu klopu od zmija. Pa ostale i zmije i mungosi. Tako, teško nama kad se napravi most za Pelješac :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#43 Re: Miševi u Sarajevu

Post by ladyblue18 »

JimMorrison wrote: Koji su ovo kompleksi? Ko je uopće gadio vas sarajevce?
Koji je ovo jezik? Sarajevci :? :lol: :lol: :lol:

Jao teme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :sax:
O kojem li si ti jarane citao Sarajevu i misevima u istom, ima Sarajevo koliko se sjecam u nekoj drzavi saveznoj u Americi, bice da si o njima citao. :mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 56754
Joined: 09/08/2004 16:35

#44 Re: Miševi u Sarajevu

Post by madner »

Ovo je tacno, ima miseva koliko hoces :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#45 Re: Miševi u Sarajevu

Post by ladyblue18 »

madner wrote:Ovo je tacno, ima miseva koliko hoces :D
:lol: a iznenadilo me sto niko nije ovo konstatovao do sada :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#46 Re: Miševi u Sarajevu

Post by plain vanilla »

da bar upita za mace :mrgreen:
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#47 Re: Miševi u Sarajevu

Post by Mr.Penguin »

Samo da i ja ostavim svoje :lol:
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#48 Re: Miševi u Sarajevu

Post by Mr.Penguin »

JimMorrison wrote:
fantashokata wrote:Deratizacija se neprovodi iz razloga, što udruzenje za zaštitu glodara MIKIMAUS ima jak alibi za to.
Miševi su napali pse lutalice, prijavljeno je nekoliko napada ali nadležni nemaju za to rješenje.
Pa nismo tolio zaostali prijatelju...
Nema koristi od vas ljudi. Čovjek ne može dobiti jenostavnu informaciju, samo sprdanje. Odoh ja...
Sansa da ces vidjeti misa u Sarajevu je kada vidis pored krave zirafu kako pase travu.
User avatar
JeronimoBa
Posts: 120
Joined: 17/07/2012 19:01

#49 Re: Miševi u Sarajevu

Post by JeronimoBa »

Mr.Penguin wrote:
JimMorrison wrote:
fantashokata wrote:Deratizacija se neprovodi iz razloga, što udruzenje za zaštitu glodara MIKIMAUS ima jak alibi za to.
Miševi su napali pse lutalice, prijavljeno je nekoliko napada ali nadležni nemaju za to rješenje.
Pa nismo tolio zaostali prijatelju...
Nema koristi od vas ljudi. Čovjek ne može dobiti jenostavnu informaciju, samo sprdanje. Odoh ja...
Sansa da ces vidjeti misa u Sarajevu je kada vidis pored krave zirafu kako pase travu.
Molim te naglasi da je obavezno da krava bude ljubičasta...
Ja miševa po gradu, fuj...
A tek po strankama, ma hajde... sve to nešto ispuzalo i gloda :) :)
odoh ja javit u štab, u hotel :D
Odabi
Posts: 372
Joined: 01/07/2005 12:58
Location: Sarajevo

#50 Re: Miševi u Sarajevu

Post by Odabi »

Da ti znaš gdje dolaziš... ne bi se ti brinuo za miševe... ihhh... Come to the dark side... we have candies! :skoljka:
Post Reply