MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#76 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by helo »

Ma ono što je sinoc bilo na kantonalnoj je sramota na kvadrat, a onaj voditelj me je isprovocirao, pa ko onu seljacinu stavi na TV, prvo što nema pojma, veze da se ponaša kao tv voditelj, a drugo brani Semihu isto kao da mu je ona dio familije.... tuga... Onom momku svaka cast, brate neka si im ga šuknuo ....
Last edited by helo on 13/03/2008 22:04, edited 1 time in total.
User avatar
protest.ba
Posts: 105
Joined: 03/03/2008 23:29
Location: Sarajevo
Contact:

#77 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by protest.ba »

fixer wrote:ne gledam iz objektivnih razloga :(
gledaces sutra ;-)
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#78 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by helo »

Sutra svi na uuuuliceeeeee.... diziteeeee guuuuzceeeeee....!
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#79 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by luciferino »

E šteta što nema Taje. :( :( :(

Kod Duške nema vazeljina. :dance:
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#80 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by skojotovski »

odrala bi ga!
za vazeljin je zaduzen zvonko maric :D
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#81 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by don vito »

helo wrote:Ma ono što je sinoc bilo na kantonalnoj je sramota na kvadrat, a onaj voditelj me je isprovocirao brani Semihu isto kao da mu je ona dio familije
Ona mu je i vise od familije jer ce njemu i njegovim pajtasima sa TV SA pokloniti 4,3 miliona maraka NASIH para iz budzeta samo u ovoj godini!
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#82 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by helo »

don vito wrote:
helo wrote:Ma ono što je sinoc bilo na kantonalnoj je sramota na kvadrat, a onaj voditelj me je isprovocirao brani Semihu isto kao da mu je ona dio familije
Ona mu je i vise od familije jer ce njemu i njegovim pajtasima sa TV SA pokloniti 4,3 miliona maraka NASIH para iz budzeta samo u ovoj godini!
A jeste li culi Semihino ulizivanje u srjedu, tacnije na derbiju hahahahaha.... Na poluvremenu javlja se spiker i obavještava sve prisutne da ce na stadionu Grbavica i na Kosevu biti postavljena plastina trava, i da je za to sve zasluzna gradonacelnica Semiha Borovac..... Konta Semiha dobi ce aplauz i ovacije, a ono raja sve u glas i sjever i jug buuuuuuuuuuuuuu.... To jeste sve super i ok, ali kada im se stolica trese tada su spremni na sve, što to prije nije uradzeno nego baš sada.....?
Zephyr
Posts: 21
Joined: 27/10/2003 00:00
Location: SA

#83 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by Zephyr »

Subota, 15. 3.
Nakon ovoga sto sam vidio i cuo u Posteno, ljuci sam 300 % nego prije 40 dana.
Magare celavo se nije sjetilo da dodje i kaze ljudima "eto, izvinite znate kako je". Nista!
Nego salje poltroncica.

Sto jace, brojnije i glasnije nego dosad!

Subota, 15. 3., 13:00 h :x
Zephyr
Posts: 21
Joined: 27/10/2003 00:00
Location: SA

#84 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by Zephyr »

Samo da vas napalim :D :
Image
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#85 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by bpsang »

Zephyr wrote:Subota, 15. 3.
Nakon ovoga sto sam vidio i cuo u Posteno, ljuci sam 300 % nego prije 40 dana.
Magare celavo se nije sjetilo da dodje i kaze ljudima "eto, izvinite znate kako je". Nista!
Nego salje poltroncica.

Sto jace, brojnije i glasnije nego dosad!

Subota, 15. 3., 13:00 h :x
taj KLOC sam sebi jamu kopa,treba da se stidi slike svoje,
sad treba 1000000 ljudi da mu sjedne za vrat i da ga silom skine sa fotelje :x :x :x
User avatar
Big Boy
Posts: 1153
Joined: 16/02/2008 03:49
Location: Sve bitke u životu služe da nas nečemu nauče - uključujući i one koje gubimo.

#86 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by Big Boy »

Zamisli ti da SS lik nije imao obraza da se pojavi. A kad dodje plata sigurno se ne skriva u misju rupu... :x FUJ !

Jako dobra emisija... Duska i Vlasta su odradili svoj posao jako profesionalno. Nasim forumasima koji su sjeli pred kamere s imenom i licima skidam kapu i samo nek' neko kaze da su mogli nesto bolje, bujrum... nek' taj ide pred kamere kad god pozeli. Svaka cast "ruljo" ! :thumbup:

Emisija je bila jako sarolika sa gomilom tema od kojih je malo koja bila adekvatno obradjena ali mislim da je jasna poruka poslana svima. Posebno sa onim spotom od Dubioze na kraju emisije "Suti i Trpi". Gospon ministar Keso mi je bio fakat lik za No Comment... ja sam bio tu na prvim protestima ali ne znam ko je napisao sve one "divne" rijeci u proglasu "vlade" kantona. I on se sjeca kako su donosili akcioni plan netom prije sto je pokojni Denis izdahnuo a poslije samog cina ubistva. Samire Silo... pa gdje ce ti dusa ?

Semiha... mah, steta je trositi i rijeci na nju.


Jos jedan cisti autogol aktuelne vlasti... nece moci ovako jos dugo. Bosna i Hercegovina se budi ! :bih:
45cents
Posts: 1081
Joined: 03/03/2008 20:35
Location: Ono
Contact:

#87 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by 45cents »

Čovječe, situacija je još gora nego što se uopšte moglo očekivati.
Emisija je djelovala porazno, katastrofalno i porazno. Silajdžić se sakrio, SB ne pomišlja preuzeti odgovornost za bilo šta. Oni su zaista bolesni od vlasti, to su bolesni ljudi. Duška je bila odlična. Šteta što nije bila barem jedna GRAĐANKA! Stanje je kataklizmično. Onaj dudek nije napravio finansijski predračun i nema pojma koja je cijena programa. Hebo lud zbunjenog.

Najteža stvar je pismo majke pok. Denisa. Ono pismo drobi kamen, ali Semiha odolijeva. Kakvo prokletstvo. Ona je svojim odbijanjem ostala obilježena i biće obilježena do kraja života!
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#88 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by Alhemicarkaa »

Duska SVAKA CAST, ono je novinar. Svaka joj cast.

Svaka cast i nasim predstavnicima, najbolji mi je dijalog

Keso - ja sam to sanjo
Damir - Probudite se :lol: :lol: :lol:
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#89 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by don vito »

Nakon briljantne Duske koja svojom inteligencijom i hrabroscu uspijeva razotkriti svu bijedu ovdasnje politicke elite, na Federalnoj ide emisija "Pozitiv", a gost je Safet Halilovic!?Najgori ministar, na celu ministarstva koje za 18 mjeseci nije usvojilo nijedan od planiranih zakona, i rijec "pozitiv" imaju veze koliko i rijeci "Dodik" i "socijaldemokratija", "Slobo" i "demokratija", "Franjo i tolerancija". Gostovanje ovog ljigavca u vjersko-politickom EPP-u je lijepa prilika da vidimo kakvo nas informisanje ocekuje ako pobijedi poltronsko novinarstvo Bajrama Demicija i ove glupace sto vodi "Pozitiv".
roditelj
Posts: 147
Joined: 15/02/2008 15:55

#90 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by roditelj »

Ma raja ovo je fantasticno,ovo je predivno.Njima se nisu znojili samo dlanovi nego i guza.Koji primjer ublehasa koji su vlast...SS i nije imao m... (duboko izvinjenje ljepsem polu) ali toliko sam ushicen emisijom da bih najradije vristao cijelu noc.Pa njima nije trebao niko da im se suprostavi oni sami sebi daju golove.Pa Keso kreten ne zna da je na sjednici o kojoj on govori njegov veliki sef pronio vijest da je preminuo mladic koji je ustrijeljen od strane Zulica i da to nema nikakve veze sa pokojnim denisom. :-? :-? Toliko o tome koliko oni slusaju :run: i sta rade na sjednicama,SB je doslovce pokazala svu svoju kolekciju kostimica ali i svoju narcisoidnost,ja sam to i to,ja pa ja...Ona je meni postala kraljica bala :sax: :sax: .Ovo sve je dokaz da oni sami nemaju pojma sta treba da rade niti ce sta uraditi pa ako ovo narod ne probudi onda neka vjecno trpi.
Cetitke Gdinu Mijovicu koji je se ponasao kao stanovnik ovog grada i koji je "narodnim" rijecnikom rekao sve,kao i zahvala Gdinu DAhicu koji je podrzao nase zahtjeve za smjenu kraljice maturske veceri :bih: ,i kojoj je izmamio kiselo osvetnicki osmijeh poslije njegove podrske.Mozda je i Dahic u SDP-U.Alicka ocito ne zivi u ovoj drzavi,ali uredno od nje prima platu. :shock: :shock: Ubleha do ublehe.Keso idiot potpisao izvjestaj vlade da smo mi rulja,a kaze da je taj izvjestaj vidio tek sutradan. :-? :-? Pa oni su legenda. :mrgreen: :mrgreen:

E SAD ONO NAJVAZNIJE
Gdo JURISIC KAO COVJEK STAR 46 GOD NIKO ME U OVOM POSLIJERATNOM PERIODU NIJE TOLIKO ODUSEVIO I ULIO MI NADU DA OVDJE JOS UVIJEK IMA NEOVISNIH NOVINARA,A NE POLTRONA KAO SA KANTONALNE TV (ime mu ne mogu izgovoriti gadi mi se) I DA IMA JOS UVIJEK NOVINARA KOJI JAVNO U LICE SMIJU,MOGU I ZELE RECI NEKOM DA LAZE I DA ON TO SVAKAKO ZASLUZUJE.
VI STE MOJ IDOL I IMAM PRIJEDLOG DUSKU ZA GRADONACELNICU JER VISE ZNA O SVEMU NEGO ONI SVI ZAJEDNO.HVALA TI STO MI ULJEPSA DAN.
:kiss: :kiss: :kiss:

SVI NA PROTESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE (CELO ETO RULJE S KESOM NA CELU I ON JE RULJA SAM JE TO POTPISAO) :-) :-)
roditelj
Posts: 147
Joined: 15/02/2008 15:55

#91 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by roditelj »

Alhemicarkaa wrote:Duska SVAKA CAST, ono je novinar. Svaka joj cast.

Svaka cast i nasim predstavnicima, najbolji mi je dijalog

Keso - ja sam to sanjo
Damir - Probudite se :lol: :lol: :lol:
Nasim kraljevima svaka cast ali Damirova greska onog topa ni haubica ne moze probuditi.
Vama dvojci :thumbup: :thumbup: za svakog po jedan.ako nista ljepsi ste,mladi,pametniji,kulturniji,civilizovaniji i jedino vam je tajo mogao parirati ali :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Šapat
Posts: 786
Joined: 09/10/2006 16:59
Location: Sarajevo
Contact:

#92 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by Šapat »

Ovo postirah u posebnu temu, ali onda skontah da nema potrebe. Evo o cemu je H-S govorio, detaljnije :)
Ko je gledao vecerasnju emisiju jasno mu je da nam vlast i dalje pokusava zamazati okice raznoraznim bajkama poput akcionih planova, namjera, pocetaka raznoraznih akcija i sl. medjutim nikako da se vide i rezultati svega toga.

Sa kakvim likovima svi mi gradjani imamo posla moze dovoljno reci podatak koji je iznijeo g. Ismet Dahic u tel. obracanju u emisiji, gdje se kaze kako je policija kantona, sa njim na celu, jos prije 10 godina vladi dostavila rezultate svog rada vezano za maloljetnicku delikvenciju, uz preporuke za hitnom intervencijom na ovom planu. Po njegovim rijecima, i njegovim saznanjima, nista od svega toga nije uradjeno ni do danas.

Nasi pretstavnici, Gradjani, su spomenuli jos jednu studiju uradjenu nakon Dahiceve, preciznije 2003, koja vrlo jasno pokazuje i naglasava sta treba raditi. Uzivajte :)
==========
MALOLJETNIČKA DELIKVENCIJA U BIH

Maloljetnička delikvencija je sastavni dio općeg kriminaliteta, ali kao društveno negativna pojava može i treba biti predmetom posebnog izučavanja. Maloljetnici predstavljaju najosjetljiviju kategoriju ljudske populacije na koju najteže utiče kriza društvene zajednice u tranziciji, pa se njihova reakcija na ove pojave ogleda kako u asocijalnom ponašanju tako i u vršenju krivičnih djela. U takvim uslovima od sustinskog je znacaja, pored efikasnog pravnog sistema, i pojačana društvena kontrola nad delikventnim ponašanjem mladih.

Donatori su u proteklih 8 godina ulozili pola miliona dolara (500.000 USD) u razlicite projekte kako bi potakli i pomogli rjesavanju ovog problema. Snabdjeli su vlasti na svim nivoima analizama, preporukama, nacrtima zakona, strategijama...

A sta su vlasti poduzele??
Da li su trebali donatori i NVO-e da sjednu u njihove fotelje i zavrse posao, kad vec oni ne znaju sta im je posao i nadleznost?!
Vjerovali ili ne, Kantonalna Javna ustanova ‘Porodično savjetovalište’ Sarajevo je jos 2003. god. uradila istrazivanje koje ukazuje na potrebu HITNE akcije u ovoj oblasti (Pogledajte slike na dnu – neosporivi dokaz.)

Gdje je zavrsila ova analiza Gradonacelnice i Premijeru?! Jeste li uopste culi za nju i da postoji?? Pa to je KANTONALNA USTANOVA, a cak dijelom finansirana od strane Kantona i Grada! Ili...to nije bilo u vrijeme vasih mandata?!

Da li uospte znate koji su glavni nalazi ove analize? Ako ne znate, obratite paznju na zadnju recenicu postirane strane br. 160. Ako ne vidite dobro, pa evo da vam “prevedemo”. Doslovno pise: “Glavni nalazi istrazivanja argumentiraju potrebu BRZOG PREVENTIVNOG DJELOVANJA kroz protektivne drustvene programe na relaciji porodica-skola-lokalna zajednica i sire socijalno okruzenje.”
Dakle, ovo gore navedeno je receno jos davne 2003 godine, a to znaci sljedece stvari, koje ama bas nikako ne mozete osporiti niti naci bilo kakvo opravdanje:

1. Prije 5 godina su vlasti i NVO-e u saradnji sa drugim donatorima zajednickim snagama dosli do odredjenih saznanja i rezultata sumiranih u zajednicku analizu
2. Konacni rezultat analize nedvosmisleno ukazuje na potrebu za hitnom reakcijom po pitanju maloljetnika jos tada, prije 5 godina
3. Iz danasnjeg stanja na nasim ulicama, ali i u kompletnom drustvu, vise je nego ocito da vlasti nisu ispostovale ni jedan jedini segment koji je ova analiza preporucila. Pitamo – zasto? A u nastavku dajemo i odgovor…
4. U proteklih 5 godina sve sto je vlast, realno, uradila po pitanju maloljetnika je – nista. Ili nesto vrlo malo, minimalno i apsolutno nedovoljno.
5. U proteklih 5 godina smo svjedoci zestokih natezanja na najvisim nivoima vlasti (drzavnim i entitetskim) oko “visoke politike”, ali je i ocito da se ta natezanja i prepucavanja redovno spustaju i na nize nivoe (kantonalne), a tu se vec ocituju na potpuno drugaciji nacin, a najcesce u borbi oko fotelja, funkcija, resora, itd.
6. Iz razloga navedenih u tacki 5., vise je nego jasno da sa takvim stanjem u strukturama i odnosima u vlasti nema nikakve mogucnosti za efikasno i efektivno vodjenje bilo kakve ozbiljne politike koja bi mogla rezultirati kvalitetnim programima ni za maloljetnike, ali ni za drustvo u cjelini.
7. Medjusobna trvenja ljudi na vlasti uzrokuju i nemogucnost stvaranja kvalitetne socijalne i ekonomske klime, a po inerciji to uzrokuje daljnji odron svih kriterija normalnog i zdravog drustva poput morala, kulture, ponasanja i sl.
8. Na sve ovo se neminovno mora nadovezati i apsolutno odsustvo preuzimanja bilo kakve, pa cak i najbanalnije odgovornosti vlasti za ovakvo stanje drustva i konstantno prebacivanje te loptice odgovornosti sa jedne na drugu instance vlasti, te izmedju raznoraznih institucija vlasti tako da je obicnom gradjaninu uzasno tesko da uopste shvati kome se moze obratiti (realno – nikome) ako ima bilo kakav problem.

Iz svega navedenoga, jedina realnost koja se moze i mora izvuci je HITNA smjena najodgovornijih ljudi Kantona, a to su Premijer KS Samir Silajdzic i Gradonacelnica Semiha Borovac.

Ali, istovremeno svi trebaju shvatiti da zahtjevi za smjenama njih dvoje apsolutno ne pretstavljaju nesto sto se odnosi na njihove licnosti i licna imena, nego iskljucivo na njihove politicke funkcije Gradonacelnik/ca i Premijer/ka.

Slike(scanovi)
Image

Image

Image[/b]
nesvjesna
Posts: 198
Joined: 09/02/2008 21:29
Location: dva sprata iznad kone fate

#93 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by nesvjesna »

Duška :love:

Vlasta :love a lot:

damirm i h_s :thumbup: :thumbup:

oni ublehaši :smajli koji puca sam sebi u glavu:

evo sad slušam semihu kad je pričala sa zokom... ako sutra bude moje smrtovnice u Havazu, samo da znate da je overdose semihom uzrok. večeras su bila četiri njihova autogola i četiri naša gola. u subotu SVI NA UUUULIIIICEEEE
roditelj
Posts: 147
Joined: 15/02/2008 15:55

#94 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by roditelj »

NJIHOVA IMENA I NJIHOVE STRANKE NJIHOV PROBLEM.Mi znamo zasto ovo trazimo,a mislim da je vecerasnja emisija bila krunski dokaz nerad,nepoznavanja i nadasve nepostivanja stanovnika ovog grada.Pa mozel veci odron biti kad Kesu Duska fino upozorava na njegove izjave ali on je u pravu i toliko je fino izazva da mu pred milion gledalaca rece onako slato da DA JE PRVI U EMISIJI POSTENO KOJI OTVORENO LAZE.
E keso idiote sto te samir navuce :dance: :dance: :dance:
boli guza,ali boli i dusa.guza ce zarasti ali dusa kesooooooooooooooooooooooooo
roditelj
Posts: 147
Joined: 15/02/2008 15:55

#95 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by roditelj »

nesvjesna wrote:Duška :love:

Vlasta :love a lot:

damirm i h_s :thumbup: :thumbup:

oni ublehaši :smajli koji puca sam sebi u glavu:

evo sad slušam semihu kad je pričala sa zokom... ako sutra bude moje smrtovnice u Havazu, samo da znate da je overdose semihom uzrok. večeras su bila četiri njihova autogola i četiri naša gola. u subotu SVI NA UUUULIIIICEEEE
Najljepsi auto go odnosno auto go stoljeca Mr KESO (SS ti fino rece nista ti nebrini a onda :dance: :dance: :dance: e hebi ga kad si budala i plati.bitno je da mi je friz na mjestu ali guza...gori
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#96 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by nikad_izvini »

don vito wrote:Nakon briljantne Duske koja svojom inteligencijom i hrabroscu uspijeva razotkriti svu bijedu ovdasnje politicke elite, na Federalnoj ide emisija "Pozitiv", a gost je Safet Halilovic!?Najgori ministar, na celu ministarstva koje za 18 mjeseci nije usvojilo nijedan od planiranih zakona, i rijec "pozitiv" imaju veze koliko i rijeci "Dodik" i "socijaldemokratija", "Slobo" i "demokratija", "Franjo i tolerancija". Gostovanje ovog ljigavca u vjersko-politickom EPP-u je lijepa prilika da vidimo kakvo nas informisanje ocekuje ako pobijedi poltronsko novinarstvo Bajrama Demicija i ove glupace sto vodi "Pozitiv".
Urednik Pozitiva je Džapo.Onaj iz Avaza :D tvornice klonova.

Samo,ja ne dobih odgovor,ko je kriv,kantonalna ili federalna vlada?!. I,zašto se se u ciljeve protesta ne uvrsti i radni nerad federalne vlade?!
Mnogo više ljudi je pogođeno neradom federalne vlade.Ne treba se prestati buniti protiv kantonalaca ali se treba također početi buniti protiv FEDERALNE VLADE!!
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#97 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by Alhemicarkaa »

roditelj wrote: E keso idiote sto te samir navuce :dance: :dance: :dance:
boli guza,ali boli i dusa.guza ce zarasti ali dusa kesooooooooooooooooooooooooo
Mene samo interesuje koliko vazelina on dnevno trosi. Da ti ga dodje zao, potura ga, tjera ga da pise rezimske zahtjeve skolama, dok on, SS, viri iz rupe... A nekad je bio normalan covjek... Eh, sta pare rade...
roditelj
Posts: 147
Joined: 15/02/2008 15:55

#98 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by roditelj »

45cents wrote:Čovječe, situacija je još gora nego što se uopšte moglo očekivati.
Emisija je djelovala porazno, katastrofalno i porazno. Silajdžić se sakrio, SB ne pomišlja preuzeti odgovornost za bilo šta. Oni su zaista bolesni od vlasti, to su bolesni ljudi. Duška je bila odlična. Šteta što nije bila barem jedna GRAĐANKA! Stanje je kataklizmično. Onaj dudek nije napravio finansijski predračun i nema pojma koja je cijena programa. Hebo lud zbunjenog.

Najteža stvar je pismo majke pok. Denisa. Ono pismo drobi kamen, ali Semiha odolijeva. Kakvo prokletstvo. Ona je svojim odbijanjem ostala obilježena i biće obilježena do kraja života!
SVIMA KOJI KAZU DA IM JE ONA MAJKA MORAM IM RECI SAMO JEDNO JA MAJKE NEMAM,A TVOJU NE DIRAM JER NIJE VRIJEDNA
roditelj
Posts: 147
Joined: 15/02/2008 15:55

#99 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by roditelj »

Alhemicarkaa wrote:
roditelj wrote: E keso idiote sto te samir navuce :dance: :dance: :dance:
boli guza,ali boli i dusa.guza ce zarasti ali dusa kesooooooooooooooooooooooooo
Mene samo interesuje koliko vazelina on dnevno trosi. Da ti ga dodje zao, potura ga, tjera ga da pise rezimske zahtjeve skolama, dok on, SS, viri iz rupe... A nekad je bio normalan covjek... Eh, sta pare rade...
Ja priznajem znam covjeka godinama,ali sam veceras od supruge dobio upozorenje ukoliko ga ikad vise pozdravis,pozdravi se i samnom.Hebota 21god braka nikad mi nije nista rekla u tom kontekstu i totalno je apoliticna,ali iako radi i subotom neizostavna je na protestima.
Tajooo izvini ali vise volim supruginu vlas iz kose nego tebe cijelog iako si mi se malo udebljao.
Forumasi prijedlog :skupimo novac za Kesu za vazelin treba sad mazati i po guzi a bogami i po prsima :lol: :lol: :lol:
roditelj
Posts: 147
Joined: 15/02/2008 15:55

#100 Re: MIRNI PROTEST - Subota, 15.03.2008.

Post by roditelj »

Zaboravih poruku za SS:ZAO MI JE PRIJATELJU ALI VISE VOLIM SEKS SA SVOJOM SUPRUGOM NEGO JEFTINE PORNICE IZMEDU VAS U VLASTI
Post Reply