Milorad Dodik puši kurac

dert
Posts: 6543
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#76 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by dert »

a, kakvi ste to ljudi :-D
Dodik Mile je popusio kurac Milosevicu, patrijahu Pavlu, Kostunici, Kacavendi , Tadicu , Mladicu , Karadzicu , patrijahu Irineju , Seselju, sada je u fazi pusenja kurca Vucicu i Nikolicu
vi bi sada da on pusi po kucama :roll: jeste li sigurni da je on to kondiciono sposoban :?
vi bi dozvolili da vam on upogani kurac s onom usranom prnjokom :roll: pa stvarno :D
kad malo bolje razmislim ....Milorade , nabijem te na kurac al" s trostrukim kurtonom :P
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#77 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by Danguba »

Za ono juce sto si izjavio, napusi se bosanskog kurca.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11523
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#78 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by japin_mutapi »

dodik mile kurac puši
jer osjeća bol u duši
dodik mile glaba kitu
jer ne voli druga titu
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#79 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by mO k3 »

Momci da i vi ne fasujete tuzbu :mrgreen:
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#80 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by prog321 »

Treba referendum o pitanju da li Dodik pusi kurac samo ovima u federalnom dijelu ili mora pusiti i u pc (ipak njih handri najvise) ? :-D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#81 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by spreca »

mO k3 wrote:Momci da i vi ne fasujete tuzbu :mrgreen:
Dodig nije izgubio niti jednu sudsku parnicu piciju.....a za pederaciju neznam kako bi bilo :lol:
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#82 Debeli Cvikeraš Avazove CIA-e u podršci pušaču

Post by dr.gog »

spreca wrote:
mO k3 wrote:Momci da i vi ne fasujete tuzbu :mrgreen:
Dodig nije izgubio niti jednu sudsku parnicu piciju.....a za pederaciju neznam kako bi bilo :lol:

Tačno. Jebeš i "Federaciju " kojoj je pavelićevac bio predsjednik.Ne priznajem ni nju ni Laktašku Šumadiju.

Vidiš kako su sretni novinari(mislim ISKLJUČIVO na političku redakciju) časopisa njegovog prijatelja Fahre. I njima je poflautao...oni njemu , nažalost,puše svaki dan pisanjem politički korektnih članaka .

Srećom Klix odjeba Debelog Cvikeraša iz Avazove Tajne službe.

Image

Novinari bošnjačke SRNA-e brane dignitet: Nemojte nas jebavati, već smo sretni i temeljno izjebani
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#83 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by spreca »

Novinarima itekako su umjesani u zlocin koji se sprovodi od 95-2015......odnosno necinjenjem nista i ne postovanjem "novinarske Hipokratove zakletve" .....u BiH nevidim pravog novinara....svi su prodani i stranacki(cast izuzecima ako ih ima)i cesto nacionalisticki nastrojeni...Novinari su glas naroda a kod nas to ne zivi
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#84 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by tututuuuu »

It_is_a_Leclerc wrote:Zbog ovakvih poput autora teme, Dodik redovno dobija izbore.
Istina. Nevjerovatno mi je da ovakva teme jos stoji, bar s ovakvim naslovom.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#85 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by spreca »

Znaci da nije klixa dodig nikad nebi pobijedio na izborima?
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#86 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by tututuuuu »

spreca wrote:Znaci da nije klixa dodig nikad nebi pobijedio na izborima?
Klix je samo pokazatelj, slicno je i na FTV-u. Da se razumijemo, briga mene za Dodikom, samo je naslov teme neukusan i cisto mi neugodno, jer ne ispada Dodik seljacina, vec naprotiv, ispadaju ovi drugi s pusenjem kurca itd. a objektivno, sta imas od tog? Meni je nevjerovatno da ovo stoji, samo sam to zelio reci... Nastavite slobodno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#87 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by Tomahawk11 »

Tema bi trebala biti zakljucana, ima tema o pomenutom, pa se prepiska moze prebaciti na istu.
Mogli bi otvarati i teme Bakir all about, pa Bakir piskio, Bakir kakio....i tako u nedogled.
Samo kazem.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#88 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by spreca »

tututuuuu wrote:
spreca wrote:Znaci da nije klixa dodig nikad nebi pobijedio na izborima?
Klix je samo pokazatelj, slicno je i na FTV-u. Da se razumijemo, briga mene za Dodikom, samo je naslov teme neukusan i cisto mi neugodno, jer ne ispada Dodik seljacina, vec naprotiv, ispadaju ovi drugi s pusenjem kurca itd. a objektivno, sta imas od tog? Meni je nevjerovatno da ovo stoji, samo sam to zelio reci... Nastavite slobodno.
dodig znaci moze da shkevti ko lovacko pasce i da podcjenjuje jedan narod u drzavi onda je to uredu i korektno......a kad neko pokaze chunu da mu je dodo poflauta onda to nije uredu i kulturno.......svako ko kaze da nema Bosne ili bosanskog jezika i da je bosna neprirodna tvorevina moze da se nakloni ili da padne na koljena i da mi se napusi kurcine pa i dodo

a RTRS je televizija za pozeljeti :lol:
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#89 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by Danguba »

prog321 wrote:Treba referendum o pitanju da li Dodik pusi kurac samo ovima u federalnom dijelu ili mora pusiti i u pc (ipak njih handri najvise) ? :-D
Tamo je topdzija a ovamo furundzija. :izet:
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#90 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by tututuuuu »

spreca wrote:
tututuuuu wrote:
spreca wrote:Znaci da nije klixa dodig nikad nebi pobijedio na izborima?
Klix je samo pokazatelj, slicno je i na FTV-u. Da se razumijemo, briga mene za Dodikom, samo je naslov teme neukusan i cisto mi neugodno, jer ne ispada Dodik seljacina, vec naprotiv, ispadaju ovi drugi s pusenjem kurca itd. a objektivno, sta imas od tog? Meni je nevjerovatno da ovo stoji, samo sam to zelio reci... Nastavite slobodno.
dodig znaci moze da shkevti ko lovacko pasce i da podcjenjuje jedan narod u drzavi onda je to uredu i korektno......a kad neko pokaze chunu da mu je dodo poflauta onda to nije uredu i kulturno.......svako ko kaze da nema Bosne ili bosanskog jezika i da je bosna neprirodna tvorevina moze da se nakloni ili da padne na koljena i da mi se napusi kurcine pa i dodo

a RTRS je televizija za pozeljeti :lol:
Znaci ako se Dodik posere na ulici onda ces i ti? Svakom je sa strane jasno ko je Dodik a ovakve teme cine da ce svi ispasti isti, sto je onda zapravo vrlo lako i slucaj. Nije ovo daleko od one njegove "jedi govna". Dodik uostalom i prezivljava na animozitetu koji uzrokuje u Sarajevu. Ne treba nista da radi dok mu se daje municija i ostace u RS-u na polozaju do smrti. Meni stvarno svejedno, samo kazem.

A ja sam osobno uvijek vrijedjanje i psovanje dozivljavao kao znak slabosti i nemoci.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#91 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by spreca »

tututuuuu wrote:
Znaci ako se Dodik posere na ulici onda ces i ti? Svakom je sa strane jasno ko je Dodik a ovakve teme cine da ce svi ispasti isti, sto je onda zapravo vrlo lako i slucaj. Nije ovo daleko od one njegove "jedi govna". Dodik uostalom i prezivljava na animozitetu koji uzrokuje u Sarajevu. Ne treba nista da radi dok mu se daje municija i ostace u RS-u na polozaju do smrti. Meni stvarno svejedno, samo kazem.

A ja sam osobno uvijek vrijedjanje i psovanje dozivljavao kao znak slabosti i nemoci.
zaradi mene moze da se sere sebi nasred sobe......ali da sere po zajednickoj sobi to je vec nesto drugo......sa debilom se moze samo po debilski a sa covjekom samo ljudski..........a to da ce do smrti ostati precednik sumske , meni bas to veoma drago
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#92 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by HAVANA »

Umije li?
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#93 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by dr.gog »

Danguba wrote:
prog321 wrote:Treba referendum o pitanju da li Dodik pusi kurac samo ovima u federalnom dijelu ili mora pusiti i u pc (ipak njih handri najvise) ? :-D
Tamo je topdzija a ovamo furundzija. :izet:

:lol:
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#94 Re: Milorad Dodik puši kurac- Behind the scenes

Post by dr.gog »

tututuuuu wrote: Znaci ako se Dodik posere na ulici onda ces i ti? Svakom je sa strane jasno ko je Dodik a ovakve teme cine da ce svi ispasti isti, sto je onda zapravo vrlo lako i slucaj. Nije ovo daleko od one njegove "jedi govna". Dodik uostalom i prezivljava na animozitetu koji uzrokuje u Sarajevu. Ne treba nista da radi dok mu se daje municija i ostace u RS-u na polozaju do smrti. Meni stvarno svejedno, samo kazem.

A ja sam osobno uvijek vrijedjanje i psovanje dozivljavao kao znak slabosti i nemoci.
Čovječe, problem je kada i satira postane politički nepogodna i uzrokuje nelagodu. Nečiju aroganciju i foliranje, rasipanje sa populističkim manipulisanjem, možeš opisati samo parodiranjem. Uniziti lažnu veličinu, nečiju fuhrerovsku sliku, kult ličnosti, nazovi ga kako god hoćeš...

Meni je isti qlinac parodirati sve upečatljive kreature političke scene, one koji se ističu na bizaran i drzak način. Postaviš mu njegovu ludost u ogledalu.
Zato se takvi likovi i vuku po sudovima, tužakaju, glume coolere(kao njegovi skečevi kod Duške Jurišić). On je najsmješniji lik na sceni. A država je jebena burleska. Ne želim ja tom čovjeku ništa loše, već se zajebavam sa njegovom javnom ulogom Vladara :) .

Osim toga, ako izmjeniš naziv teme , On neće biti u mogućnosti da nastavi flautanje, što će ga lišiti anonimnih fanova koji mu jedu živce :D
Mijenjanje naslova teme je , prema tome, i protiv srpskih nacionalnih interesa ...

Nije niko u ovoj zemlji toliko glup da mu uvijek vjeruje i odobrava sve što kaže i čini. Ko ga jebe, Baju neka glumi pred kamerama, a u stvarnosti ostaje samo smiješni lokalni gazda koji glumi državnika :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#95 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by Connaisseur Karlin »

Tema prsti od falusne energije,a niko nije spomenuo kastraciju! Zreli ste za cika Frojda!
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58698
Joined: 03/08/2010 19:04

#96 Re: Debeli Cvikeraš Avazove CIA-e u podršci pušaču

Post by kakavdanakneiskustvu »

dr.gog wrote:
spreca wrote:
mO k3 wrote:Momci da i vi ne fasujete tuzbu :mrgreen:
Dodig nije izgubio niti jednu sudsku parnicu piciju.....a za pederaciju neznam kako bi bilo :lol:

Tačno. Jebeš i "Federaciju " kojoj je pavelićevac bio predsjednik.Ne priznajem ni nju ni Laktašku Šumadiju.

Vidiš kako su sretni novinari(mislim ISKLJUČIVO na političku redakciju) časopisa njegovog prijatelja Fahre. I njima je poflautao...oni njemu , nažalost,puše svaki dan pisanjem politički korektnih članaka .

Srećom Klix odjeba Debelog Cvikeraša iz Avazove Tajne službe.

Image

Novinari bošnjačke SRNA-e brane dignitet: Nemojte nas jebavati, već smo sretni i temeljno izjebani

:thumbup: :thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#97 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by mO k3 »

Samo vi nastavite pa ce dodik od tuzbi samo da zivi za nanosenje dusevne boli ..... u godini 30 parnica hajde recimo po 7000 KM gdje ce dodik svaku parnicu da dobije uz to da se na te pare ne placa porez 210 000 KM :D
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11523
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#98 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by japin_mutapi »

jebo taj entitet đe mile topđija, a zapravo je obična ofucana dronfulja ... po pederaciji puši kurac, a u srbiji ga nateže aleksa

u pravu su ovi stručnjaci što su protiv teme ovakve kakva je
u to ime neka mile popuši kurac
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#99 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by putokaz1 »

tu riječ zaslužuju oni koji ga godinama biraju a ne on
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4132
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#100 Re: Milorad Dodik puši kurac

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Hahahaha, pusila je i njegova supruga....pa sta?

Ako ne vjerujete meni, pitajte mu komsiju. ;-)
Post Reply