Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3726 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by nikad_vise »

LSD wrote: 04/08/2021 22:48
animus wrote: 04/08/2021 22:40 @LSD nikada ranije nije rekao ovakve uvrede citavoj naciji. Politika je kurva i normalno je bilo prelaženje preko svega ali je meni licno danas presao crvenu liniju i ja mu želim puno patnje u životu kao i njegovoj porodici. Da sto vise vremena provedu na VMA u Beogradu kojeg toliko voli.
Umjesto da psuješ one bošnjacke veleizdajnike koji su se godinama slikali i grlili sa Dodikom, koji su prodavali državu, ti se okomio na laktaškog vepra...malo je to predvidivo ;-)

Mene Dodik nikad i nicim nije iznenadio , niti razočarao, niti od njega išta bolje ocekujem...a pogledaj te face bošnjackih bjednika pored njega na slikama, pa po njima pljuni, stisni pa pljuni ;-) ...mani se šuplje i političke korektnost.
Svaki Bosnjak koji pruzi ruku ovom papku treba da bude javno objesen.Ako smo dosli do toga da nas covjek javno pljuje,ponizava i omalozava a mi se branimo nekim saopstenjima,treba nas onda i kao narod i kao drzavu rastavit na proste faktore.Usput da se sjetim najmilijih svim Bosnjackim politicarima koji su doprinjeli da za ovih 25 godina budemo u stanju kakvom smo danas i sto nakon svih onih golgota i patnji nismo izvukli pouku i nismo postali Izrael nego smo postali Palestina.Pic ka vam materina svima,25 godina krali,raseljavali,ekonomski i demografski unistavali ovaj narod i sad nas servirali nekom cetnickom seljacini iz laktasa da nas sve pisa po glavi.Sjeme vam se zatrlo i vama i vasim potomcima.Toliko od mene.
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1603
Joined: 11/06/2011 07:36

#3727 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Kiki_Musampa »

nikad_vise wrote: 04/08/2021 22:52
LSD wrote: 04/08/2021 22:48

Umjesto da psuješ one bošnjacke veleizdajnike koji su se godinama slikali i grlili sa Dodikom, koji su prodavali državu, ti se okomio na laktaškog vepra...malo je to predvidivo ;-)

Mene Dodik nikad i nicim nije iznenadio , niti razočarao, niti od njega išta bolje ocekujem...a pogledaj te face bošnjackih bjednika pored njega na slikama, pa po njima pljuni, stisni pa pljuni ;-) ...mani se šuplje i političke korektnost.
Svaki Bosnjak koji pruzi ruku ovom papku treba da bude javno objesen.Ako smo dosli do toga da nas covjek javno pljuje,ponizava i omalozava a mi se branimo nekim saopstenjima,treba nas onda i kao narod i kao drzavu rastavit na proste faktore.Usput da se sjetim najmilijih svim Bosnjackim politicarima koji su doprinjeli da za ovih 25 godina budemo u stanju kakvom smo danas i sto nakon svih onih golgota i patnji nismo izvukli pouku i nismo postali Izrael nego smo postali Palestina.Pic ka vam materina svima,25 godina krali,raseljavali,ekonomski i demografski unistavali ovaj narod i sad nas servirali nekom cetnickom seljacini iz laktasa da nas sve pisa po glavi.Sjeme vam se zatrlo i vama i vasim potomcima.Toliko od mene.
Amin :thumbup:
User avatar
LSD
Posts: 27286
Joined: 24/07/2007 08:26

#3728 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by LSD »

nikad_vise wrote: 04/08/2021 22:52

Svaki Bosnjak koji pruzi ruku ovom papku treba da bude javno objesen.Ako smo dosli do toga da nas covjek javno pljuje,ponizava i omalozava a mi se branimo nekim saopstenjima,treba nas onda i kao narod i kao drzavu rastavit na proste faktore.Usput da se sjetim najmilijih svim Bosnjackim politicarima koji su doprinjeli da za ovih 25 godina budemo u stanju kakvom smo danas i sto nakon svih onih golgota i patnji nismo izvukli pouku i nismo postali Izrael nego smo postali Palestina.Pic ka vam materina svima,25 godina krali,raseljavali,ekonomski i demografski unistavali ovaj narod i sad nas servirali nekom cetnickom seljacini iz laktasa da nas sve pisa po glavi.Sjeme vam se zatrlo i vama i vasim potomcima.Toliko od mene.
Nemam šta dodati ni oduzeti :thumbup:
MMM1977
Posts: 4598
Joined: 15/07/2009 12:56

#3729 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by MMM1977 »

nikad_vise wrote: 04/08/2021 22:52

Svaki Bosnjak koji pruzi ruku ovom papku treba da bude javno objesen.Ako smo dosli do toga da nas covjek javno pljuje,ponizava i omalozava a mi se branimo nekim saopstenjima,treba nas onda i kao narod i kao drzavu rastavit na proste faktore.Usput da se sjetim najmilijih svim Bosnjackim politicarima koji su doprinjeli da za ovih 25 godina budemo u stanju kakvom smo danas i sto nakon svih onih golgota i patnji nismo izvukli pouku i nismo postali Izrael nego smo postali Palestina.Pic ka vam materina svima,25 godina krali,raseljavali,ekonomski i demografski unistavali ovaj narod i sad nas servirali nekom cetnickom seljacini iz laktasa da nas sve pisa po glavi.Sjeme vam se zatrlo i vama i vasim potomcima.Toliko od mene.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#3730 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by p206 »

ne trebamo izmišljati ništa.. samo kopirati od Albanaca, oni znaju kako sa ovakvim

jedini način da se razgovara sa ovim karpatskim konvertitom je preko stranaca i to samo preko Amerikanaca , Engleza i Njemaca
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#3731 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Patton44 »

MorningStar wrote: 04/08/2021 22:39
Patton44 wrote: 04/08/2021 22:28
Posto smo bili bosi,trebali smo leci i cekati cetnicke humanitarce.
Sto Komsic veceras na Kovacima rece,da su uspjeli uci u grad, to bi bila klanica nekoliko puta veca od Srebrenice.
Sreca pa Alija i SDA sprijecise ih jelde ?


Hraaaaaak PUuuuuuu
Ako je gledat po ondasnjim strankama i njihovim predsjednicima,daleko vise od ostali.
Te stalske obicaje kuci sa ukucanima sprovodi,sto se mene tice mozes se komotno pisat i srat.
User avatar
Skijaš
Posts: 12573
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#3732 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

nikad_vise wrote: 04/08/2021 22:52
LSD wrote: 04/08/2021 22:48

Umjesto da psuješ one bošnjacke veleizdajnike koji su se godinama slikali i grlili sa Dodikom, koji su prodavali državu, ti se okomio na laktaškog vepra...malo je to predvidivo ;-)

Mene Dodik nikad i nicim nije iznenadio , niti razočarao, niti od njega išta bolje ocekujem...a pogledaj te face bošnjackih bjednika pored njega na slikama, pa po njima pljuni, stisni pa pljuni ;-) ...mani se šuplje i političke korektnost.
Svaki Bosnjak koji pruzi ruku ovom papku treba da bude javno objesen.Ako smo dosli do toga da nas covjek javno pljuje,ponizava i omalozava a mi se branimo nekim saopstenjima,treba nas onda i kao narod i kao drzavu rastavit na proste faktore.Usput da se sjetim najmilijih svim Bosnjackim politicarima koji su doprinjeli da za ovih 25 godina budemo u stanju kakvom smo danas i sto nakon svih onih golgota i patnji nismo izvukli pouku i nismo postali Izrael nego smo postali Palestina.Pic ka vam materina svima,25 godina krali,raseljavali,ekonomski i demografski unistavali ovaj narod i sad nas servirali nekom cetnickom seljacini iz laktasa da nas sve pisa po glavi.Sjeme vam se zatrlo i vama i vasim potomcima.Toliko od mene.
"Druga je stvar što mi, a posebno bošnjačka politika, očekujemo da međunarodna zajednica rješava neke naše unutarnje nesporazume i probleme onako kako to nekoj od strana u BiH odgovara. Ključ stabilnosti BiH je dogovor tri naroda, gdje bi stranci bili samo pokretači tih procesa ili dobronamjerni promatrači, a ne arbitri. Prošlo je vrijeme spektakularnih naredbi OHR-a, kazni, suspenzija i slično."

Fahrudin Radoncic

:-D
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3733 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by nikad_vise »

p206 wrote: 04/08/2021 23:12 ne trebamo izmišljati ništa.. samo kopirati od Albanaca, oni znaju kako sa ovakvim

jedini način da se razgovara sa ovim karpatskim konvertitom je preko stranaca i to samo preko Amerikanaca , Engleza i Njemaca
Nema nacina sa ovim razgovarati.Ovo treba istog trenutka proglasiti nepozeljnom osobom u Federaciji i krivicno goniti.Ovo organi rade moraju istog trena reagovati,jer ovakvo ponizavanje i pisanje po BiH i po Bosnjacima kao narodu je preslo politicka prepucavanja.Nisam se ovako ponizeno osjecao kao Bosnjak ni jednom u zadnjih 25 godina.Jednostavno nemam rijeci i ne mogu shvatiti da covjek pisa cijelu drzavu,pisa cijeli jedan narod,sprda se sa genocidom nad jednim narodom i mi kao sutimo i cekamo hoce li se njemu dici ona stvar i hoce li on to samo prestati da radi da bi mogli i dalje da imamo blokiranu drzavu a u medjuvremenu cemo zaposljavat srednjoskolce na direktorska mjesta,dijelit cemo preduzeca,hapat cemo milione,i graditi vile.fujj

Pogledaj samo saopstenja nasih politicara,za povratiti.Koja bijeda od naroda i vlasti.Jedan deklarisani cetnik pljuje zrtve,sehide,borce,majke,nase oceve a smece se oglasi sa saopstenjima da ga treba pustiti dok njega to ne prodje jer su oni nesposobni vec 25 godina da naprave sistem koji ce ovakve klosare da eliminise.
scarr
Posts: 489
Joined: 28/01/2019 23:34

#3734 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by scarr »

nikad_vise wrote: 04/08/2021 23:23
p206 wrote: 04/08/2021 23:12 ne trebamo izmišljati ništa.. samo kopirati od Albanaca, oni znaju kako sa ovakvim

jedini način da se razgovara sa ovim karpatskim konvertitom je preko stranaca i to samo preko Amerikanaca , Engleza i Njemaca
Nema nacina sa ovim razgovarati.Ovo treba istog trenutka proglasiti nepozeljnom osobom u Federaciji i krivicno goniti.Ovo organi rade moraju istog trena reagovati,jer ovakvo ponizavanje i pisanje po BiH i po Bosnjacima kao narodu je preslo politicka prepucavanja.Nisam se ovako ponizeno osjecao kao Bosnjak ni jednom u zadnjih 25 godina.Jednostavno nemam rijeci i ne mogu shvatiti da covjek pisa cijelu drzavu,pisa cijeli jedan narod,sprda se sa genocidom nad jednim narodom i mi kao sutimo i cekamo hoce li se njemu dici ona stvar i hoce li on to samo prestati da radi da bi mogli i dalje da imamo blokiranu drzavu a u medjuvremenu cemo zaposljavat srednjoskolce na direktorska mjesta,dijelit cemo preduzeca,hapat cemo milione,i graditi vile.fujj

Pogledaj samo saopstenja nasih politicara,za povratiti.Koja bijeda od naroda i vlasti.Jedan deklarisani cetnik pljuje zrtve,sehide,borce,majke,nase oceve a smece se oglasi sa saopstenjima da ga treba pustiti dok njega to ne prodje jer su oni nesposobni vec 25 godina da naprave sistem koji ce ovakve klosare da eliminise.
Nisu oni nesposobni, kakvi, to su sve gamad u talu, nista ja ne razlikujem ove sda smradove od Dodika, cak su i gori. Njima ovo godi, jer ce se nastaviti beskrupulozna pljacka vlastitog naroda, i bogaćenje uskog kruga ljudi. Zabluda je da su oni nesposobni, i da eto ne mogu. Na vlasti su sve ljudi koji su bili duboko involvirani u ratna dešavanja, i u tim ratnim godinama su krenuli pljačkati ovu državu i narod. Dok ne pocrkaju nema čak ni šanse ni nade da će ovdje biti bolje nažalost.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3735 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by General War »

animus wrote: 04/08/2021 22:43
General War wrote: 04/08/2021 22:38
:-)
Oni nisu uslii, al nije ni Komso izasao, nije pobjeda u ratu to sto si izvuko zivu glavu.
Sta ti radi kolega Pampers. Javi li se ponekad bar pismom.
Dok nas ljiljan slobodno šeta agresori u čelijama po svijetu razbacani i čekaju da ga prime od nekog crnje.
cudan je tvoj fetis :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3736 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by General War »

Patton44 wrote: 04/08/2021 22:51
General War wrote: 04/08/2021 22:38
:-)
Oni nisu uslii, al nije ni Komso izasao, nije pobjeda u ratu to sto si izvuko zivu glavu.
Izlazio vise puta ko i hiljade drugi boraca, osim ako mislis da nije razbijena blokada grada.A sta je po tebi pobjeda.
Da mislim na deblokadu grada,
A sto se tice pobjede kako je ja vidim: Image
Silos
Posts: 118
Joined: 29/06/2018 15:54

#3737 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Silos »

Gledam jutros pred Ruskom ambasadom red se uhvatio. Masa mladih ljudi čeka u redu da krenu na posao po Ruskim kompanijama al u qrcu. Kakva dvoličnost... živio Putin, živila Rusija ali odoh ja u mrske germanske NATO zemlje po eure. ccc
funeral blues
Posts: 1764
Joined: 08/02/2011 11:15

#3738 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by funeral blues »

nikad_vise wrote: 04/08/2021 23:23
p206 wrote: 04/08/2021 23:12 ne trebamo izmišljati ništa.. samo kopirati od Albanaca, oni znaju kako sa ovakvim

jedini način da se razgovara sa ovim karpatskim konvertitom je preko stranaca i to samo preko Amerikanaca , Engleza i Njemaca
Nema nacina sa ovim razgovarati.Ovo treba istog trenutka proglasiti nepozeljnom osobom u Federaciji i krivicno goniti.Ovo organi rade moraju istog trena reagovati,jer ovakvo ponizavanje i pisanje po BiH i po Bosnjacima kao narodu je preslo politicka prepucavanja.Nisam se ovako ponizeno osjecao kao Bosnjak ni jednom u zadnjih 25 godina.Jednostavno nemam rijeci i ne mogu shvatiti da covjek pisa cijelu drzavu,pisa cijeli jedan narod,sprda se sa genocidom nad jednim narodom i mi kao sutimo i cekamo hoce li se njemu dici ona stvar i hoce li on to samo prestati da radi da bi mogli i dalje da imamo blokiranu drzavu a u medjuvremenu cemo zaposljavat srednjoskolce na direktorska mjesta,dijelit cemo preduzeca,hapat cemo milione,i graditi vile.fujj

Pogledaj samo saopstenja nasih politicara,za povratiti.Koja bijeda od naroda i vlasti.Jedan deklarisani cetnik pljuje zrtve,sehide,borce,majke,nase oceve a smece se oglasi sa saopstenjima da ga treba pustiti dok njega to ne prodje jer su oni nesposobni vec 25 godina da naprave sistem koji ce ovakve klosare da eliminise.
Sistem o kojem pricas nije moguce napraviti ako nisi pobijedio u ratu. Sto se tice ponizavanja, mislim da je gore bilo biti u rovu, pa poslije biti gladan na ulici.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#3739 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by studiorum_tuzlaensis »

Yebes diskusiju u koju bošnjo ne uvuče Aliju.

**** Vas on u glavu napaćenu i šuplju, da Vas...

Na temu:
Dodik sigurno napušta političku scenu, jer ovakvim uvredama prema drugome ili drugoj naciji se nije častilo ni 1929. usred sestojanuarske diktature, a ni 1989. na Gazimestanu. To govori najbolje o njegovoj situaciji, a to je politička nemoć entiteta, koje je itekako svjestan. Nije se kurčilo ni laprdalo jer su logistika i poluge stajale iza. Sada nema toga.

Naravno da nije vrijeme za reakciju, vrijeme je samo na ukazivanje na ludilo estsblismenta u rs. To su klasični kartoni Otrgnuti pas koji puno laje će biti smješten u šinteraj, samo je pitanje kakav. Udobni kućni i pokućni pritvor ili zatvor. Puno zajebaniji od njega su lajali pa poslije cvilili. Šta će biti, vidjećemo, a to znaju smo oni u čijim rukama je formalno ovaj protektorat, tj. SAD. :)

Za tren oka može otići, ko gospodin sa Haitija prije mjesec dana, samo da potrefi pravu žicu.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16276
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#3740 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sime_cipol »

Vjerovatno dolazi do preslagivanje snaga na svjetskoj sceni.
Rusima pustili Sjeverni Tok, Ameri povukli se iz Afganistana.
Svabe dobile ruski plin i VP u BiH.
Sta su/ce Rusi uradili zauzvrat vidjet cemo. Ali sigurno se nisu zauzeli za frajera koji im poklanja ukradene ikone.
Sta ce Ameri i Biden dobiti mozemo nagadjati :D
Last edited by sime_cipol on 05/08/2021 00:09, edited 1 time in total.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#3741 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by studiorum_tuzlaensis »

Prvo ekstremističko ponašanje, pa onda toplo hladno supljaci koje baca su postali toliko ofirni, a frajer izgleda nije svjestan da je i Bin Laden nekad bio najbolji američki operativac pa su ga opet srdele pojele.

Dosad je trebo skontat da ispred njega nema ko stat kad se otvore stepenice na puti ka dole.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#3742 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by studiorum_tuzlaensis »

Ovaj klipan je najveća prepreka miru u regionu, dok je Vučić jadan izgubljen u nedostatku argumenata vis a vis nepostojećih reakcija Bosnjaka, da je pobogu najvažnije prije svega sačuvati mir i stabilnost.

Da se ispovraćaš jbt.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#3743 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tempo »

studiorum_tuzlaensis wrote: 04/08/2021 23:54 nepostojećih reakcija Bosnjaka
kakva bi to tacno trebala biti reakcija?
User avatar
Thorgerson
Posts: 8538
Joined: 15/04/2015 11:26

#3744 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Thorgerson »

Tempo wrote: 05/08/2021 00:32
studiorum_tuzlaensis wrote: 04/08/2021 23:54 nepostojećih reakcija Bosnjaka
kakva bi to tacno trebala biti reakcija?
Da se maknu malo od Republike Sarajevo. Mozda eto to za pocetak.

Gdje i sta konkretno su uradili Sefik i Komsic? S kim su se sastali? Sta su lobirali?

Pa ovaj hoda, radi, ko mrav. Ma sta ko mislio. Lik odradi po 3-4 intervjua dnevno. Sad je tamo, sad ovamo.

Da, laprda gluposti. Al kad laprdas i vazis to po citav dan, masa to upija. Jos ako ti nema ko postaviti podpitanje, idealno.

Ovi nasi se ufatili Sarajeva ko beba za sisu.

Kad bi ova dvojica radili upola ko Dodik. Imali bi drzavu. I to kakvu. Previse se oslanjamo na strance, previse. To mi se ne svidja. Fino nam jednom rekose "Don't. Don't dream dreams." Zapamtite to. Pa i sa Schmidtom. Merkelovom. Bidenom. Nece niko raditi prljavi posao za nas. Budite sigurni u to.
Last edited by Thorgerson on 05/08/2021 00:44, edited 1 time in total.
Crvena Tifoza
Posts: 10622
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3745 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Crvena Tifoza »

Tempo wrote: 05/08/2021 00:32
studiorum_tuzlaensis wrote: 04/08/2021 23:54 nepostojećih reakcija Bosnjaka
kakva bi to tacno trebala biti reakcija?
Trebali su danas kolektivno izaći pred kamere i izjaviti da prekidaju bilo kakvu komunikaciju sa krkanom. Dakle izolacija i samo izolacija.
User avatar
Skijaš
Posts: 12573
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#3746 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

Thorgerson wrote: 05/08/2021 00:39
Tempo wrote: 05/08/2021 00:32

kakva bi to tacno trebala biti reakcija?
Da se maknu malo od Republike Sarajevo. Mozda eto to za pocetak.

Gdje i sta konkretno su uradili Sefik i Komsic? S kim su se sastali? Sta su lobirali?

Pa ovaj hoda, radi, ko mrav. Ma sta ko mislio. Lik odradi po 3-4 intervjua dnevno. Sad je tamo, sad ovamo.

Da, laprda gluposti. Al kad laprdas i vazis to po citav dan, masa to upija. Jos ako ti nema ko postaviti podpitanje, idealno.

Ovi nasi se ufatili Sarajeva ko beba za sisu.

Kad bi ova dvojica radili upola ko Dodik. Imali bi drzavu. I to kakvu. Previse se oslanjamo na strance, previse. To mi se ne svidja. Fino nam jednom rekose "Don't. Don't dream dreams." Zapamtite to. Pa i sa Schmidtom. Merkelovom. Bidenom. Nece niko raditi prljavi posao za nas. Budite sigurni u to.
:thumbup: Stranci ce pomoci jer su argumenti na strani Sarajeva, i istorijski, i pravni a pogotovo moralni. Ali stranci nece nista uraditi ako se sarajevski politicari ne trude .... ili jos gore, ako Dodika predstavljaju kao konstruktivnog igraca sa kojim je dogovor moguc.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#3747 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tempo »

Thorgerson wrote: 05/08/2021 00:39 Gdje i sta konkretno su uradili Sefik i Komsic? S kim su se sastali? Sta su lobirali?
nista mi nisi odgovorio. evo, sa kim se trebaju sastati? sta, gdje i kako trebaju lobirati?
u stvari, sta bi ti uradio da si na njihovom mjestu?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#3748 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Tempo »

Crvena Tifoza wrote: 05/08/2021 00:43
Tempo wrote: 05/08/2021 00:32

kakva bi to tacno trebala biti reakcija?
Trebali su danas kolektivno izaći pred kamere i izjaviti da prekidaju bilo kakvu komunikaciju sa krkanom. Dakle izolacija i samo izolacija.
gdje bi to vodilo? i zar nije to ono sto dodik prizeljkuje?
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#3749 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bogoljub »

p206 wrote: 04/08/2021 22:45 Čuj sad bi pričao sa Bošnjacima bez stranaca, kurko Mile
Pa jutros rekao nemamo mi šta pričati , treba stvoriti tri države...
Odkud sad ovo?
Ne mogu pofatat koliko brzo razmišlja Taj lik i pravi zaokret od 360°,,✅
Last edited by bogoljub on 05/08/2021 01:10, edited 1 time in total.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#3750 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by i agree »

Crvena Tifoza wrote: 05/08/2021 00:43
Tempo wrote: 05/08/2021 00:32

kakva bi to tacno trebala biti reakcija?
Trebali su danas kolektivno izaći pred kamere i izjaviti da prekidaju bilo kakvu komunikaciju sa krkanom. Dakle izolacija i samo izolacija.
Sto ce to radit kad znaju da ce ga tata vucic osvjestit i reci mu kako treba dalje.On da se sam pita u mnogim stvarima bi vjerovatno radio kako prica ali Beograd je iznad rs-a.
Post Reply