Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#3626 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by L u c i f e r »

Jebo mater dobre teme :meza1:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#3627 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

Sjedim i kontam ovu rečeniccu i nikako da skontam ko ima veći teritorijalni integritet? Nešto na Avdićevom portalu TVBN.

Image
User avatar
ljevoruki
Posts: 4747
Joined: 20/05/2011 22:49

#3628 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ljevoruki »

Ima li neka grupa gradjana, nesto organizovano, da tuzi Dodika, Predsjednistvo, njegovu stranku…. za ove fasisticke i rasisitcke izjave?
Razumijem politiku, prljavu kampanju, nagledao sam se toga u Americi ali ovo je vec preslo sve granice.
Mi sutimo, bosnjacki “ lideri” sute, njima ovo i odgovara, garantuje im glasove na izborima.
Ona debela ministrica umjesto u Brisel, London, Paris, Berlin ona ode u Teheran :-)
Uzdaju se u VP a to je jos jedno veliko razocarenje u najavi.
Mozda je dodik u pravu kad kaze da mi nismo drzavotvorni narod, barem do sada nismo pokazali da jesmo. Iako je kontekst njegove izjave potpuno drugaciji.
User avatar
Login77777
Posts: 8549
Joined: 18/05/2021 09:11

#3629 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Dokazala pickica koliko je skupstina manjeg entiteta nebitna. Pa nije ni sedmica prosla od te takozvane skupstine i lik sve pogazi.
Mislio on ce svabi govoriti sta i kako.
Nula velika nula si milokijo…
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3630 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

Image

Herr Schmidt...
User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#3631 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by p206 »

vatrogasac wrote: 04/08/2021 15:41
mirsek wrote: 04/08/2021 15:34
Kolektivna sizofrenija kod Srba pomognuta SANU-om, SPC-om i vlastima.
Upravu je Nikšić, dokle mi trebamo slušati vrijeđanje na vjerskoj i nacionalnoj osnovi od strane Predsjednika države. Nije to tamo nekakav upis na društvenim mrežama nego sjeo u studio beogradske televizije kao član Predsjedništva BiH i ismijava muslimane kako su skakali u plitku Miljacku na glavu kada bi se veziri mijenjali. Eto koliko smo glupi. A sada eto kao skakućemo na isti način oko Švabe. Šta još treba da uradi da ga se makne?
nemoj tako, sad će te forumski analitičari uvjeriti da on nije nacionalista nego samo gleda interes
gori je i od guslara sa Durmitora
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#3632 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Project Ashe »

banjaluka078 wrote: 04/08/2021 15:53 Kategorički ne priznaje Šmita i pita ga u koji guz prvo da ga poljubi kad ga dočeka na Jahorini!

https://www.rtvbn.com/4010548/dodik-sas ... priznajemo
Šmit ako ima integriteta odjebaće ovo govno od čovjeka. Ja mu na njegovom mjestu ne bih išao na noge na jahorinu.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#3633 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by MorningStar »

Project Ashe wrote: 04/08/2021 17:27
banjaluka078 wrote: 04/08/2021 15:53 Kategorički ne priznaje Šmita i pita ga u koji guz prvo da ga poljubi kad ga dočeka na Jahorini!

https://www.rtvbn.com/4010548/dodik-sas ... priznajemo
Šmit ako ima integriteta odjebaće ovo govno od čovjeka. Ja mu na njegovom mjestu ne bih išao na noge na jahorinu.
E pa zato ti nisi na njegovom mjestu, mislis da smitu boli neka stvarka za bosnjacima srbima i hrvatima :D

Covjek dosao radi svoj posao , ponavlja mir suzivot bolji zivot bolja vremena i tako. Nemojte previse guzvat i sve je ok .. Opustite se samo polako :D
TomANDJerry
Posts: 1148
Joined: 21/09/2012 18:23

#3634 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by TomANDJerry »

Najbolja osveta bi bila zatvoriti lopove iz SDA i ostalih stranaka u zatvor, i od federacije napraviti lijepo mjesto za zivit.

A ove mentalne bolesnike uopste ne komentarisati, ljudi su vise za zaljenje --- ovo je jednostavno mentalna bolest, nema veze sa politikom, negiranjem genocida, pozivanjem na zlocine ... jednostavno su ne uracunljivi.

Ali naravano -- sljedece izbore opet NOROD ZNA
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#3635 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

Project Ashe wrote: 04/08/2021 17:32 Al prije toga je dobrano i nnjega i njegov narod izvrijeđao. Mislim onda hajmo i mi Bošnjaci jebat mater svim srbima i hrvatima počet otvarat konc logore čisto ono da možemno onda ravnopravno razgovarat sa genocidašima
Ne razumijem taj oblik sarkazma.
Koje su pičke ovi naši političari to je neviđeno.
Covjek kaze da hoce koncentracionu Vladu u manjem entitetu zbog poteza koje planira i nazove vas podanickim i konvertitskim narodom a Radoncic na naslovnici Avaza velikim crvenim slovima ..... o Tanovicevom filmu :-D Meni nije jasno kakvo tele moras biti pa da jos uvijek stojis uz Radoncica, bilo politicki, bilo kupovinom njegovog smeca od novina. Covjek otvoreno velikosrpski igrac, na sudjenju u Beogradu svjedoci u korist velikosrpske ideje i bez uvijanja optuzi Aliju Izetbegovica za izazivanje rata, a onda se vrati u Sarajevo u svoj toranj i ljudi mu se nastave klanjati. Ne znam, to je meni nedokuciva misterija.
User avatar
oldtajmer
Posts: 4867
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#3636 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oldtajmer »

pisa po muslimanima,ni pas s maslom ne bi pojeo a onda kaze dosao schmidt da nas zavadi, baja veliki zajebant
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3637 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

zasto da ga bOkir i kompanija tuze kad navodi vodu njima na mlin... pisHa po muslimanima i bosnjacima a bOkir i sdO trljaju ruke... nije ni babo mu htjeo da zabrane sds i sankcionisu njihovo vodjstvo... stoli... dok je covica i dodika, bice i bOkira i obratno...
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3638 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

Skijaš wrote: 04/08/2021 17:50
Project Ashe wrote: 04/08/2021 17:32 Al prije toga je dobrano i nnjega i njegov narod izvrijeđao. Mislim onda hajmo i mi Bošnjaci jebat mater svim srbima i hrvatima počet otvarat konc logore čisto ono da možemno onda ravnopravno razgovarat sa genocidašima
Ne razumijem taj oblik sarkazma.
Koje su pičke ovi naši političari to je neviđeno.
Covjek kaze da hoce koncentracionu Vladu u manjem entitetu zbog poteza koje planira i nazove vas podanickim i konvertitskim narodom a Radoncic na naslovnici Avaza velikim crvenim slovima ..... o Tanovicevom filmu :-D Meni nije jasno kakvo tele moras biti pa da jos uvijek stojis uz Radoncica, bilo politicki, bilo kupovinom njegovog smeca od novina. Covjek otvoreno velikosrpski igrac, na sudjenju u Beogradu svjedoci u korist velikosrpske ideje i bez uvijanja optuzi Aliju Izetbegovica za izazivanje rata, a onda se vrati u Sarajevo u svoj toranj i ljudi mu se nastave klanjati. Ne znam, to je meni nedokuciva misterija.
para vrti gdje burgija nece...
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#3639 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

oldtajmer wrote: 04/08/2021 17:56 pisa po muslimanima,ni pas s maslom ne bi pojeo a onda kaze dosao schmidt da nas zavadi, baja veliki zajebant
U pravu je. Izetbegovic je rekao kako Dodika smatra "racionalnim covjekom" s kojim "se moze dogovoriti oko svega". To sto Dodik pisa po Bosnjacima nije problem jer to Bosnjacima ocigledno ne smeta a Svabo nema sta da se mijesa i kvari tu sadomazo idilu. Micka mu paterina svapska :-D
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#3640 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by MorningStar »

Dodo ima jednu veliku prednost... Zna da strance zaboli nesto za nas ovde - dok god se ne puca i ne talasa ozbiljno ;-)
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#3641 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

Vidim evo u vijestima Nermin Niksic bi kao da drzavno pravosudje preduzme nesto po pitanju Dodikovog ludila.
Kao da se mi ne sjecamo hronologije :-D

Milorad Dodik, tokom jednog od svojih zabadanja prsta u oko Sarajevu:
"Karadžić i Mladić treba da dobiju ulicu"

Nermin Niksic, tokom jednog od svojih zabadanja glave u pijesak :
"Moje iskustvo iz razgovora sa Dodikom je takvo da smo se uvijek držali dogovorenog”.
User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#3642 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by p206 »

Project Ashe wrote: 04/08/2021 18:28
Tanqueray wrote: 04/08/2021 17:43
Jesi li ti normalan :shock:
Pa očigledno da to ovdje pali jbt, dodo se najeba metere svim nijemcima i šmitu, prije toga izvrijeđa sve Bošnjake ko najgora stuha i ovaj će se sa njim opet sastati da kao nešto razgovaraju. Šta trebamo onda i mi jebat mater vas srbima i hrvatima ko ih jebe svejedno nam ne misle dobro pa kud puklo da puklo pa onda jebat mater međunaordnoj zajednici i usputno negirati da je bio genocid u jasenovcu i sve što se desilo u drugom svjetskom ratu. Ha ja.
ne..
jednostavno treba uzeti recept Njemaca koje je isto izvrijeđao da su nacisti... i samo kroz sistem djelovati. Sve se to negdje bilježi, znaju Njemci sve šta se dešava i bolje nego mi Doći će to na naplatu negdje drugo, ako ne tužbom.

i ne treba djelovati na prvu, jer je to odlika malih i nedoraslih. Treba pustiti da prenoći pa onda djelovati tužbama i ucjenama kroz sistem, kad mu bude najviše trebalo.

Za političku igru trebaš da imaš nešto protiv protivnika, a ovaj to daje besplatno, samo treba znati iskoristiti.
Bossona
Posts: 5142
Joined: 21/12/2020 03:28

#3643 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bossona »

Dodik kao i većina njegovih mitomana ne zna historiju Bosne ni naših predaka,on je samo izvođač radova višestoljetne ideologije krvi i tla, koji je naslijedio od Karadžića i nadmašio ga u šovinizmu,...Image

"E, ovo je suština genocida nad Bošnjacima !
Muslimani su 'po rođenju konvertiti - konvertovali su vjeru svojih predaka', tvrdi Dodik. Dakle, krivi što su živi i što postoje, kao univerzalna pretpostavka koju je koristila osovina Karadžić - Mladić prilikom izvršenja genocida. Isto misli i Dodik", poručio je Dragan Bursać.

Šovinista Milorad Dodik i njegov bolesni govor mržnje, prema Bošnjacima, omalovažavanje države, izliv bijesa, laži i prijetnje.
Karadžić je u poređenju s njim bio kamilica.
Bijesan pas je pobijesnio!
Šta kaže na ovo njegovo lajanje njegov koalicioni partner Bakir i društvo iz SDA za kojeg su govorili da se s njim može dogovarati i koalirati.


Image
Dodik je dokaz šta uradi bolesno mitomasnko guslanje, a ne tako davno nakon Balkanskih ratova i prvog svjetskog rata, Servi pišu depeše Englezima, Rusima, Francuzima i ostalim saveznicima u kome ih mole da ih ne zovu historijskim imenom Servima. Po običaju najviše laju oni koji ne vole vidjeti i naučiti svoju prošlost u historijskom ogledalu, od višestoljetnog vazalenja osmanlijama do služenja Nacistima, da bi ite iste četnike proglasili antifašistima!

Image
Image
Lagali su i pred balkanske ratove kao što Doddik laže, da bi okupirali Sandžak pa ga podijelili sa CG, danas lažu i spinuju nedavnu prošlost da bi opravdali svoje zločine i genocid a Bosnu podijelili po uzoru na Sandžak i etničko čišćenje Kosova kada su načinili strašne zločine nad Bošnjacima i Albancima na koje su se zgražavali iz međunarodne komisije, kako su opisali u ovom svom izvještaju. Nakon čitanje izještaja shvatiš da je devedesetih ponovljen isti recept i metodologija,..
https://archive.org/details/reportofinternat00inteuoft
Last edited by Bossona on 04/08/2021 19:19, edited 1 time in total.
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#3644 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

Project Ashe wrote: 04/08/2021 18:28
Tanqueray wrote: 04/08/2021 17:43
Jesi li ti normalan :shock:
Pa očigledno da to ovdje pali jbt, dodo se najeba metere svim nijemcima i šmitu, prije toga izvrijeđa sve Bošnjake ko najgora stuha i ovaj će se sa njim opet sastati da kao nešto razgovaraju. Šta trebamo onda i mi jebat mater vas srbima i hrvatima ko ih jebe svejedno nam ne misle dobro pa kud puklo da puklo
Ja sam Hrvat koji je tokom rata bio pripadnik jedne od manevarskih jedinica ARBiH. A to sto pises je sovinizam koji te izjednacava sa Vucicem i slicnim pacijentima. Ako ti ne bi da zivis sa Srbima i Hrvatima, eno ti Afganistan. Sarajevo je u katastrofalnoj situaciji tokom devedesetih sacuvalo obraz a da ga se prlja danas kada su neprijatelji drzave oslabljeni nizom presuda o genocidu i udruzenom zlocinackom poduhvatu. Tvoj su problem bosnjacki politicari kojima odgovara trenutna podjela na interesne zone, da su oni odlucni u odbrani multietnickog drustva, BiH bi se davno stabilizovalo. Na primjer, znas li sta je razlog zbog kojeg je Grujicic postao nacelnik nakon Durakovica ? Lagumdzijin i Dodikov zakon kojim se dozvoljava maltretiranje povratnika od strane velikosrpske policije, a kako bi se navodno provjeravalo prebivalista i tacnost birackih spiskova. I normalno, provjeravalo se jedne, a nije one koji su dolazili iz Srbije da glasaju. Lagumdzija je za to kriv .... svoj bijes okreni prema izdajnicima drzave koje si izabrao a kojima Dodik ne smeta.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#3645 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by foxlife »

nas problem je sto ne cujemo srbe hrvate i bosnjake kao sto je skijas npr
hrvat koji se borio u armiji bih (bar po licnom priznanju)
i sigurno se nije borio ni za dzamahiriju niti se borio za hercegbosnu nego za bosnu i hercegovinu
sigurno takvih ima na svim stranama
znam da ce sada prica kako je onaj u rs se borio itd
preskocit cemo sada to pa mozemo o tome drugom prilikom
problem je sto se ne cuju oni kojih jebe ova nacionalisticka prica ko je ko ko je koga ubio prije 500 godina i koga treba svetiti itd

boli me briga je li kraljevic marko izgubio ili pobjedio bana stipana i gaziju hadzihafizizetbegovica itd
sve sto je bilo treba da se izucava kao istorija a ne da bude temelj sadasnjosti i buducnosti
archi_a
Posts: 10357
Joined: 11/12/2011 18:11

#3646 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by archi_a »

Zasigurno ni jedan hrvat niti srbin nisu i neće doživjeti da im i jedan bošnjački političar javno putem medija u centralnom terminu poruči da su Sarajevo, Tuzla, Zenica, Mostar, Bihać, Živinice, Konjic, Goražde ili bilo koji drugi grad ekskluzivno bošnjački i da je to fakt i da niko ne može ništa protiv toga, i da oni nemaju šta tu tražiti, kao što bošnjaci doživljavaju od milorada:"Banjaluka je srpska, šta'e, šta oni hoće, nema ovdje Bosne, nek dođu pa će vidjeti, šta'e". Ili od čovića:"ovo su stoljetni rvatski prostori, Mostar je naš stolni grad".
Pri tome, većina ovih koji se "pale" i komentarišu neki gaf kod probosanskih političara, rijetko ili nikakao nemaju komentar na poruke i ponašanje secesionista u pokušaju. Uglavnom će i na miloradovu fašističku izjavu pokušati u isti koš ubaciti probosanske stranke. Jadno je to. Jadno i providno.
Što se mene tiče, ti i takvi su uglavnom zauvijek ugašeni kao relevantni sagovornici.
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#3647 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Project Ashe »

Skijaš wrote: 04/08/2021 18:46
Project Ashe wrote: 04/08/2021 18:28
Pa očigledno da to ovdje pali jbt, dodo se najeba metere svim nijemcima i šmitu, prije toga izvrijeđa sve Bošnjake ko najgora stuha i ovaj će se sa njim opet sastati da kao nešto razgovaraju. Šta trebamo onda i mi jebat mater vas srbima i hrvatima ko ih jebe svejedno nam ne misle dobro pa kud puklo da puklo
Ja sam Hrvat koji je tokom rata bio pripadnik jedne od manevarskih jedinica ARBiH. A to sto pises je sovinizam koji te izjednacava sa Vucicem i slicnim pacijentima. Ako ti ne bi da zivis sa Srbima i Hrvatima, eno ti Afganistan. Sarajevo je u katastrofalnoj situaciji tokom devedesetih sacuvalo obraz a da ga se prlja danas kada su neprijatelji drzave oslabljeni nizom presuda o genocidu i udruzenom zlocinackom poduhvatu. Tvoj su problem bosnjacki politicari kojima odgovara trenutna podjela na interesne zone, da su oni odlucni u odbrani multietnickog drustva, BiH bi se davno stabilizovalo. Na primjer, znas li sta je razlog zbog kojeg je Grujicic postao nacelnik nakon Durakovica ? Lagumdzijin i Dodikov zakon kojim se dozvoljava maltretiranje povratnika od strane velikosrpske policije, a kako bi se navodno provjeravalo prebivalista i tacnost birackih spiskova. I normalno, provjeravalo se jedne, a nije one koji su dolazili iz Srbije da glasaju. Lagumdzija je za to kriv .... svoj bijes okreni prema izdajnicima drzave koje si izabrao a kojima Dodik ne smeta.
Ti predlažeš da onda Bošnjaci i dalje trpe ove uvrede i omalovažavanje od strane kerova kao što su Dodik i Čović i ostala ekipa koja ih podržava, ovdje će izgleda definitivno biti drugo poluvrijeme.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#3648 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by MorningStar »

Nemoj samo da ko pod Alijom ajmo na utakmicu bosi.
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#3649 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

Project Ashe wrote: 04/08/2021 20:02
Skijaš wrote: 04/08/2021 18:46

Ja sam Hrvat koji je tokom rata bio pripadnik jedne od manevarskih jedinica ARBiH. A to sto pises je sovinizam koji te izjednacava sa Vucicem i slicnim pacijentima. Ako ti ne bi da zivis sa Srbima i Hrvatima, eno ti Afganistan. Sarajevo je u katastrofalnoj situaciji tokom devedesetih sacuvalo obraz a da ga se prlja danas kada su neprijatelji drzave oslabljeni nizom presuda o genocidu i udruzenom zlocinackom poduhvatu. Tvoj su problem bosnjacki politicari kojima odgovara trenutna podjela na interesne zone, da su oni odlucni u odbrani multietnickog drustva, BiH bi se davno stabilizovalo. Na primjer, znas li sta je razlog zbog kojeg je Grujicic postao nacelnik nakon Durakovica ? Lagumdzijin i Dodikov zakon kojim se dozvoljava maltretiranje povratnika od strane velikosrpske policije, a kako bi se navodno provjeravalo prebivalista i tacnost birackih spiskova. I normalno, provjeravalo se jedne, a nije one koji su dolazili iz Srbije da glasaju. Lagumdzija je za to kriv .... svoj bijes okreni prema izdajnicima drzave koje si izabrao a kojima Dodik ne smeta.
Ti predlažeš da onda Bošnjaci i dalje trpe ove uvrede i omalovažavanje od strane kerova kao što su Dodik i Čović
Nije tacno, ja hocu od Sarajeva da se suprotstavi neprijateljima drzave na sve moguce nacine. Smeta mi na primjer ovo ...

https://www.klix.ba/vijesti/bih/adil-os ... /190427039

Smeta mi lizanje sa Dodikom po kafanama. Ocekujem dosljednost i pritisak na one koji aktivno rade na etnoteritorijalizaciji drzave a kroz parlament, ekonomiju, lobiranje u zemlji i na terenu, Dodik je politicki neprijatelj i treba mu se suprotstaviti svim legalnim sredstvima. On nije partner na putu ka stabilizaciji, ni on ni pizde iz HDZ-a.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#3650 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Patton44 »

MorningStar wrote: 04/08/2021 20:04 Nemoj samo da ko pod Alijom ajmo na utakmicu bosi.
Kad si to ti bio pod Alijom pa si na utakmicu iso bos.
Post Reply