Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

User avatar
sime_cipol
Posts: 16249
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#32901 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sime_cipol »

Prica im ono sto zele cuti, a iza ledja radi trecu stvar
DonieBrasco
Posts: 15414
Joined: 31/08/2016 16:09

#32902 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by DonieBrasco »

Zato kazem vise nije ni smjesno, a ti debili stranci mu idalje gledaju kroz prste.
HD_2015
Posts: 930
Joined: 27/08/2015 12:54

#32903 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by HD_2015 »

Dodik može biti sve, ali klaun nije. Zna kada se treba povući. Do sada mu je funkcionisalo.

To je velikosrpska taktika ovih dana; pokušavaj sve, ali da ne odu u rat. U rat će ići jedino ako im se poklope prilike, kao što je bilo 92-e.
User avatar
Login77777
Posts: 8643
Joined: 18/05/2021 09:11

#32904 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

DonieBrasco wrote: 20/05/2022 17:28 Zato kazem vise nije ni smjesno, a ti debili stranci mu idalje gledaju kroz prste.
Jaro sta ti ne kontas? Ti stranci su tu da primaju platu. Ne biraju oni te politicare.
Narod ih bira. E sad sto imas sistem da se on pita isto u BiH, to zahvali aliji i sda koji su mu dali entitet koji moze sve blokirati. :thumbup:
pepermint
Posts: 370
Joined: 16/03/2011 07:20

#32905 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pepermint »

Nas Vrhovni Bosanac,pravoslavne vjeroispovjesti je danas dobio na A4 uslov,podrska Euforu i Nato integracijama ili haps uz predocenje svih dokaza koje zapadne sluzbe imaju o njemu...izbor je bio logican,sacuvati dupe i lovu..
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#32906 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zrakomlat »

laserShow wrote: 18/05/2022 10:12
skafiskafsnjak wrote: 18/05/2022 08:27 A zasto ne bi?
Zato sto je primitivno. Ne treba se spustati na njegov nivo i to mu zamjeriti. Jednostavno ako se zeli djelovati, uzvratiti "Bosanski Srbin" :D

Sto se mene tice, neka zove kako hoce, njegov odraz kulture i uvazvanje drugoga.
Image

:D
User avatar
Login77777
Posts: 8643
Joined: 18/05/2021 09:11

#32907 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Image
User avatar
pepeljara
Posts: 6560
Joined: 22/08/2003 00:00

#32908 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pepeljara »

Jel ovo preCednik dok EUropejac prica na telefonu koji je na punjacu ili mi se cini?

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzafero ... /220520146
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#32909 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by channel10 »

Image

Sto nam je ovo leMi ovako propao? Da ga sta ne mori?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18222
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#32910 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GandalfSivi »

pepermint wrote: 20/05/2022 18:06 Nas Vrhovni Bosanac,pravoslavne vjeroispovjesti je danas dobio na A4 uslov,podrska Euforu i Nato integracijama ili haps uz predocenje svih dokaza koje zapadne sluzbe imaju o njemu...izbor je bio logican,sacuvati dupe i lovu..
I men’se cini. Vise zbog govora tijela nego icega drugog, bas mi se nesto stislo kad ga vidjeh…
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#32911 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by laik1981 »

Kakav samo zaokret u javnim nastupima.. Ja ga do sad nisam cuo da podrzava suverenitet BiH.. Bio je teritorijalni integritet, al nikad i suverenitet..
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#32912 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tindbe »

Ma ne brini, već u ponedjeljak će najavljivat nastavak osnivanja vojske GT.

Spoiler
Show
User avatar
mayab
Posts: 27132
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#32913 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mayab »

laik1981 wrote: 20/05/2022 21:55 Kakav samo zaokret u javnim nastupima.. Ja ga do sad nisam cuo da podrzava suverenitet BiH.. Bio je teritorijalni integritet, al nikad i suverenitet..
Ma ja odavno govorim, da Krmošenko ili ima dvojnika, ili je podvojena ličnost, nema tu treće mogućnosti :lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15608
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#32914 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by problemnatravunu »

:pisnuo:

Image
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3681
Joined: 23/04/2011 12:21

#32915 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

mayab wrote: 21/05/2022 07:37
laik1981 wrote: 20/05/2022 21:55 Kakav samo zaokret u javnim nastupima.. Ja ga do sad nisam cuo da podrzava suverenitet BiH.. Bio je teritorijalni integritet, al nikad i suverenitet..
Ma ja odavno govorim, da Krmošenko ili ima dvojnika, ili je podvojena ličnost, nema tu treće mogućnosti :lol: :lol: :lol:

Image
Ima, potrojena ličnost kolega, potrojena :mrgreen:
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#32917 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Droog »

Ma ja. "Nije on Allaha mi" . :mrgreen:
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#32918 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bangalore_ »

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Bosna i Hercegovina uvela sankcije Rusiji dajući na svih 23 deklaracije pozitivno mišljenje protiv Rusije, ali da ne misli da to ima veze sa Republikom Srpskom.
"To je način kako se uvode sankcije, ali ne mislim da to ima veze sa Republikom Srpskom, ne mislim da je Dodik tu bilo šta uradio i da je kriv, niti Republika Srpska, prosto ih nisu ni pitali", rekao je Vučić za TV Pink.

Istakao je da Srbija, sa druge strane, nije prihvatila nijednu od 23 deklaracije protiv Rusije.
Pičkousti otvoreno deklariše kako Bosna nije prikolikaca žgadovske politike Srbije več na suprotnoj strani + i to da su Krmošenko i zločinački entitet de facto potpuno zaobiđeni. Je li sam konta šta je rekao? Da je čak i ovakvu zaostalu & siromašnu Bosnu postavio kao civilizaciju iznad njih samih? Pičkousti je BiH patriota :bih:
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#32919 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by House »

mile bosančina 8)
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#32920 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by House »

mayab wrote: 21/05/2022 07:37
laik1981 wrote: 20/05/2022 21:55 Kakav samo zaokret u javnim nastupima.. Ja ga do sad nisam cuo da podrzava suverenitet BiH.. Bio je teritorijalni integritet, al nikad i suverenitet..
Ma ja odavno govorim, da Krmošenko ili ima dvojnika, ili je podvojena ličnost, nema tu treće mogućnosti :lol: :lol: :lol:

Image
:lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#32921 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

Bangalore_ wrote: 21/05/2022 17:22
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Bosna i Hercegovina uvela sankcije Rusiji dajući na svih 23 deklaracije pozitivno mišljenje protiv Rusije, ali da ne misli da to ima veze sa Republikom Srpskom.
"To je način kako se uvode sankcije, ali ne mislim da to ima veze sa Republikom Srpskom, ne mislim da je Dodik tu bilo šta uradio i da je kriv, niti Republika Srpska, prosto ih nisu ni pitali", rekao je Vučić za TV Pink.

Istakao je da Srbija, sa druge strane, nije prihvatila nijednu od 23 deklaracije protiv Rusije.
Pičkousti otvoreno deklariše kako Bosna nije prikolikaca žgadovske politike Srbije več na suprotnoj strani + i to da su Krmošenko i zločinački entitet de facto potpuno zaobiđeni. Je li sam konta šta je rekao? Da je čak i ovakvu zaostalu & siromašnu Bosnu postavio kao civilizaciju iznad njih samih? Pičkousti je BiH patriota :bih:
Hvala pičkoustome na kristalno jasnoj detekciji problema. Država BiH je na strani civilizovanog svijeta, dok je manji entitet kao i obično na kontra strani i pravi probleme.
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#32922 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bangalore_ »

"Sa velikom pažnjom posmatramo pokušaje člana Predsjedništva BiH iz Republike Srpske da odbrani neodbranjivo i dokaže da šija i vrat nisu isto. Pokušaji negiranja činjenice da je BiH uvela sankcije Ruskoj Federaciji sada su prešli u fazu da se priznaje da su sankcije tu, ali da Republika Srpska sa tim nema ništa. Priznanju su, vjerovatno, doprinijeli dokumenti i izjave mnogih zvaničnika da je BiH nesumnjivo jedna od zemalja koja se pridružila sankcijama protiv Rusije", rekao je Crnadak, koji je i potpredsjednik PDP-a.
"Naime, činjenica je da Ministarstvo vanjskih poslova BiH i diplomatske misije BiH širom svijeta imaju mogućnost da se priključuju određenim multilateralnim stavovima, inicijativama i mjerama ukoliko postoje prethodno utvrđene politike koje to omogućavaju i ukoliko Predsjedništvo BiH, kao vrhovni autoritet za vanjsku politiku, nije zauzelo drugačiji stav ili utvrdilo da nema stava. Kada Predsjedništvo utvrdi stav ili konstatuje da nema stava, onda su i Ministarstvo vanjskih poslova i diplomatski predstavnici dužni da postupaju u skladu sa tim", navodi Crnadak
Crnadak ističe da je ključno pitanje kako je moguće da Dodik nije ništa preduzeo po ovom pitanju i sve vrijeme ubjeđivao narod da nije i neće dopustiti uvođenje sankcija.
"Milorad Dodik nije učinio ništa od toga. On jednostavno nije ni pokušao da sazove sjednicu sa takvim dnevnim redom. Koristio je vitalni interes za pitanja tehničkog karaktera, za Pelješki most, ali za uvođenje sankcija Rusiji nije, iako se svaki dan hvali kako neće dopustiti uvođenje tih sankcija. Prava je istina da je Dodik svjesnim nečinjenjem omogućio da se BiH pridruži restriktivnim mjerama Vijeća EU protiv Ruske Federacije. Zbog toga je obična manipulacija njegovo ponavljanje kako institucije BiH nisu donijele takvu odluku", navodi Crnadak
Evo ga. Nezadovoljni su, prozivaju fotelju da nisu pravi četnici. Osramljeni jer su samo ispali neuspješni buntovnici a i dalje moraju nosati teret koji je oblikovan u jednoj gadnoj podršci Ruske agresije koja ih svrstava kao največe moralne fukare na tlu Evrope. Nije lahko biti dvostrukni propalitet.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5601
Joined: 12/10/2014 01:12

#32923 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skupljac_zeljeza »

Bangalore_ wrote: 22/05/2022 14:20
"Sa velikom pažnjom posmatramo pokušaje člana Predsjedništva BiH iz Republike Srpske da odbrani neodbranjivo i dokaže da šija i vrat nisu isto. Pokušaji negiranja činjenice da je BiH uvela sankcije Ruskoj Federaciji sada su prešli u fazu da se priznaje da su sankcije tu, ali da Republika Srpska sa tim nema ništa. Priznanju su, vjerovatno, doprinijeli dokumenti i izjave mnogih zvaničnika da je BiH nesumnjivo jedna od zemalja koja se pridružila sankcijama protiv Rusije", rekao je Crnadak, koji je i potpredsjednik PDP-a.
"Naime, činjenica je da Ministarstvo vanjskih poslova BiH i diplomatske misije BiH širom svijeta imaju mogućnost da se priključuju određenim multilateralnim stavovima, inicijativama i mjerama ukoliko postoje prethodno utvrđene politike koje to omogućavaju i ukoliko Predsjedništvo BiH, kao vrhovni autoritet za vanjsku politiku, nije zauzelo drugačiji stav ili utvrdilo da nema stava. Kada Predsjedništvo utvrdi stav ili konstatuje da nema stava, onda su i Ministarstvo vanjskih poslova i diplomatski predstavnici dužni da postupaju u skladu sa tim", navodi Crnadak
Crnadak ističe da je ključno pitanje kako je moguće da Dodik nije ništa preduzeo po ovom pitanju i sve vrijeme ubjeđivao narod da nije i neće dopustiti uvođenje sankcija.
"Milorad Dodik nije učinio ništa od toga. On jednostavno nije ni pokušao da sazove sjednicu sa takvim dnevnim redom. Koristio je vitalni interes za pitanja tehničkog karaktera, za Pelješki most, ali za uvođenje sankcija Rusiji nije, iako se svaki dan hvali kako neće dopustiti uvođenje tih sankcija. Prava je istina da je Dodik svjesnim nečinjenjem omogućio da se BiH pridruži restriktivnim mjerama Vijeća EU protiv Ruske Federacije. Zbog toga je obična manipulacija njegovo ponavljanje kako institucije BiH nisu donijele takvu odluku", navodi Crnadak
Evo ga. Nezadovoljni su, prozivaju fotelju da nisu pravi četnici. Osramljeni jer su samo ispali neuspješni buntovnici a i dalje moraju nosati teret koji je oblikovan u jednoj gadnoj podršci Ruske agresije koja ih svrstava kao največe moralne fukare na tlu Evrope. Nije lahko biti dvostrukni propalitet.
Ovo se samo isplati Dodiku da strancima kaže kako imaju još goru alternativu u odnosu na njega i da je on taj ko treba dobiti podršku, a zauzvrat će 'da redefiniše neke stavove jer ukupna globalna situacija daje i nove šanse za nova rješenja'. Opozicija je sada shvaila kako ih je navuk'o. Imali su skoro siguricu koju im je izbio.
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#32924 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bangalore_ »

skupljac_zeljeza wrote: 22/05/2022 14:32
Bangalore_ wrote: 22/05/2022 14:20







Evo ga. Nezadovoljni su, prozivaju fotelju da nisu pravi četnici. Osramljeni jer su samo ispali neuspješni buntovnici a i dalje moraju nosati teret koji je oblikovan u jednoj gadnoj podršci Ruske agresije koja ih svrstava kao največe moralne fukare na tlu Evrope. Nije lahko biti dvostrukni propalitet.
Ovo se samo isplati Dodiku da strancima kaže kako imaju još goru alternativu u odnosu na njega i da je on taj ko treba dobiti podršku, a zauzvrat će 'da redefiniše neke stavove jer ukupna globalna situacija daje i nove šanse za nova rješenja'. Opozicija je sada shvaila kako ih je navuk'o. Imali su skoro siguricu koju im je izbio.
On mora nastaviti da svoju nemoć i gubitke predstavlja kao da nikada i nije imao išta protiv dok se pro-bosanska/državna politika sprovodi. I on to vješto i radi: žonglira važnost raznih pitanja po njegovoj ličnoj, trenutačnoj potrebi. Ali to ne znaći du mu ide u korist kada je prinuđen da nudi pojačano srbovanje ili rusofilstvo.

Njemu ide u korist kada on sam diktira dnevni red a ne kada mu se on stavlja na red od nekoga drugog.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3681
Joined: 23/04/2011 12:21

#32925 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Ako ovako nastavi Krmošenko će postati i prdCednik EU Parlamenta :mrgreen:
Post Reply