Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#28101 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by klaki »

Poznajem popriličan broj osoba, boraca iz prošlog rata, koji su danas još 'ljući' i odlučniji da brane Bosnu :wink:

A ja ih razumijem iako nisam to prošao. Jednom su nas uzeli na foru i neće više nikad. Allaha mi. :D

Bespotrebno se širi panika. Život je život i jebiga moraš biti spreman sve. Taj stav "opet će nas klat" ja ne kontam, jer Bogami neće nas niko više klat! Valjda smo se više opametili. Jednom se i umire na kraju krajeva. Offtopic bzzzzzt
Škobo Habu
Posts: 9013
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#28102 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Škobo Habu »

Amerikanci ga instalirali na tenkovima IFOR-a, pa je logično da nam Amerikanci otkriju koliko Mile, Igor i Gorica unesu dnevno kalorija u organizam.
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#28103 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by laik1981 »

Sanjarko je neko ko je priznao svoje dijagnoze za razliku od mnogih ovdje koji ih nisu priznali, a u poprilicnim su govnima.. Svi nesto iz krajnosti u krajnost.. Malo ljudi svjesno realnosti..
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3682
Joined: 23/04/2011 12:21

#28104 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Neki pišu da kolega ima "dijagnozu".Ne mogu da vjerujem :evil:

Svi mi koji smo bili u ratu u Bosni u Hercegovini imamo dijagnozu.

Čim se rodiš u Bosni, automatski dobijaš dijagnozu :oops:

Molim da malo bude brži mozak umjesto prstiju i tastature.

DANKE :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28105 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

klaki wrote: 19/01/2022 10:25 Poznajem popriličan broj osoba, boraca iz prošlog rata, koji su danas još 'ljući' i odlučniji da brane Bosnu :wink:

A ja ih razumijem iako nisam to prošao. Jednom su nas uzeli na foru i neće više nikad. Allaha mi. :D

Bespotrebno se širi panika. Život je život i jebiga moraš biti spreman sve. Taj stav "opet će nas klat" ja ne kontam, jer Bogami neće nas niko više klat! Valjda smo se više opametili. Jednom se i umire na kraju krajeva. Offtopic bzzzzzt
Ma ima svega i jednih i drugih ono što je potenciram eto i nek' ima jedno 200 hiljada koji su defeticari i koji bi pokušali pobjeci opet je tu barem 300 hiljada spremnih i to onih kojima mozes oruzje podijeliti jer ga imaš tad nisi imao, a imao si ljude..

Uglavnom rata nema smiješno je i pricati koliko smo mali i koliko zapad to može smiriti u sekundi da se zarati.
Ne shvataju ljudi kakve su sile dale potpis dejtonu i obavezali se.

To je toliko odvojeno od cinjenice.
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3682
Joined: 23/04/2011 12:21

#28106 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

namiami wrote: 19/01/2022 10:33
Mr.Sojic wrote: 19/01/2022 10:30 Molim da malo bude brži mozak umjesto prstiju i tastature.
Je li ti razumiješ da iz poštovanja prema forumašu ne zelim da navodim tačno šta je u pitanju (što je i sam pisao), već pokušavam upozoriti da ovo što pišemo, govorimo, promovišemo i šta sve ne, čitaju mnogi i da na razne načine utiče?
Znam šta je naš forumaš @Sanjarko pisao.

Napisao sam uopšteno i odnosi se počevši od mene pa do svih ostalih, naravno konstitutivnih :lol:
Škobo Habu
Posts: 9013
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#28107 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Škobo Habu »

namiami wrote: 19/01/2022 10:28
Škobo Habu wrote: 19/01/2022 10:25

Amerikanci ga instalirali na tenkovima IFOR-a, pa je logično da nam Amerikanci otkriju koliko Mile, Igor i Gorica unesu dnevno kalorija u organizam.
Opa, na listi Infiniti internacional group

Samo ako je tačna lista, biti će žestoko.
Ipak je UNA TV u vlasništvu knjazova Dodik.
User avatar
Truba
Posts: 81654
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#28108 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

šta znači Naša banka na listi :roll:
ima račun tamo
ili dionice? :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#28109 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

Kako sam vidio Euroexpres na listi, kakav udarac za pik prodaju
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3682
Joined: 23/04/2011 12:21

#28110 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Zar nije on vlasnik i "bigtoina" :mrgreen: , a nema ga na listi.

Lista nije tačna :lol:
Škobo Habu
Posts: 9013
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#28111 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Škobo Habu »

namiami wrote: 19/01/2022 11:09 Nema šanse da je lista tačna. Odakle faktor na njoj? :lol:
Misli se na ovaj Faktor magazin: https://faktormagazin.ba/
User avatar
Sanjarko
Posts: 23237
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28112 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sanjarko »

jazzer wrote: 19/01/2022 10:10
stalonne wrote: 19/01/2022 09:39 Ja sam mu rekao.iznad, nek sanja i dalje (kako nas kolju)
Joj jesi lud, kako si mu suknuo, ne mogu se prestati smijati.

Jarane,moras shvatiti da ljudi koji su prosli onaj rat ne vjeruju ni u kakvu imaginarnu vojsku, imaginarno oruzje, u ratne teorje koje ovdje
vecinom pisu ljudi koju su rat vidjeli samo na filmovima. Ti su ljudi, i Sanjarko izmedju ostalih, prosli jednu golgotu, svako na svoj nacin, pa pusu
i na hladno.

Pisu ''poznavaoci prilika'' da bi se rat vodio oko DK i da ljudima u Sarajevu ne bi falila dlaka s glave. Neki dan lik pise razne
ratne teorije u potpunosti uvjeren da bi rat vodili samo profesionalni vojnici a on bi nastavio sa normalnim zivotom kao i do sada.
Da bi na kraju vidio da lik pise iz Amerike.

Helem, ne umanjujte niciji strah od rata a pogotovo ljudi koji su prosli prethodni. I koji su vidjeli koliko brzo Evropa i svijet
djeluju da nam pomognu.
+1 Oprez jer svasta se valja iza brijega na svjetskoj sceni. Da sebe neprecjenimo, njih podcjenimo, i obrnuto.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23237
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28113 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sanjarko »

klaki wrote: 19/01/2022 10:25 Poznajem popriličan broj osoba, boraca iz prošlog rata, koji su danas još 'ljući' i odlučniji da brane Bosnu :wink:

A ja ih razumijem iako nisam to prošao. Jednom su nas uzeli na foru i neće više nikad. Allaha mi. :D

Bespotrebno se širi panika. Život je život i jebiga moraš biti spreman sve. Taj stav "opet će nas klat" ja ne kontam, jer Bogami neće nas niko više klat! Valjda smo se više opametili. Jednom se i umire na kraju krajeva. Offtopic bzzzzzt
Na rat sam mislio i stradanje, zlo koje on donosi. Lose sam se izrazio.
stalonne
Posts: 142
Joined: 16/01/2022 09:39

#28114 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by stalonne »

Sanjarko wrote: 19/01/2022 11:34
klaki wrote: 19/01/2022 10:25 Poznajem popriličan broj osoba, boraca iz prošlog rata, koji su danas još 'ljući' i odlučniji da brane Bosnu :wink:

A ja ih razumijem iako nisam to prošao. Jednom su nas uzeli na foru i neće više nikad. Allaha mi. :D

Bespotrebno se širi panika. Život je život i jebiga moraš biti spreman sve. Taj stav "opet će nas klat" ja ne kontam, jer Bogami neće nas niko više klat! Valjda smo se više opametili. Jednom se i umire na kraju krajeva. Offtopic bzzzzzt
Na rat sam mislio i stradanje, zlo koje on donosi. Lose sam se izrazio.
Pa necu ti ja misli citati. Poklace nas vs rat i stradanje nije isto.
Poklace nas znaci novi genocid ali sirih razmjera....a to se nikada vise desiti nece jer im ledja ne okrecemo vise nikada.

Rat je uvijek moguc...moguc je zadnjih 25 godina. A mi se najmanje pitamo tu... Ja samo kazem da, kakvi smo takvi smo, ali smo spremniji nego 92e.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23237
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28115 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sanjarko »

stalonne wrote: 19/01/2022 11:38
Sanjarko wrote: 19/01/2022 11:34

Na rat sam mislio i stradanje, zlo koje on donosi. Lose sam se izrazio.
Pa necu ti ja misli citati. Poklace nas vs rat i stradanje nije isto.
Poklace nas znaci novi genocid ali sirih razmjera....a to se nikada vise desiti nece jer im ledja ne okrecemo vise nikada.

Rat je uvijek moguc...moguc je zadnjih 25 godina. A mi se najmanje pitamo tu... Ja samo kazem da, kakvi smo takvi smo, ali smo spremniji nego 92e.
Rat i donosi genocid vecinom. Sta mislite sta bi se nasima i Hrvatima desilo pri zauzimanju PK i DB? Mozda ovaj put ne bi bilo genocida ali bi bilo izbjeglica. Jos bi oni vjerovatno pokusali zauzet i neke druge dijelove nase domovine.

Nevjerujem da bi Hrvatska prepustila PK, ali bi DB, a napali bi i druga podrucja neka. Fanatike, jos pri tom koji su fasistoidni podcjenjujete mozda.

Znam da bi bila bolja situacija, ali opet bi prosli kroz veliko sranje.
stalonne
Posts: 142
Joined: 16/01/2022 09:39

#28116 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by stalonne »

Sanjarko wrote: 19/01/2022 11:50
stalonne wrote: 19/01/2022 11:38

Pa necu ti ja misli citati. Poklace nas vs rat i stradanje nije isto.
Poklace nas znaci novi genocid ali sirih razmjera....a to se nikada vise desiti nece jer im ledja ne okrecemo vise nikada.

Rat je uvijek moguc...moguc je zadnjih 25 godina. A mi se najmanje pitamo tu... Ja samo kazem da, kakvi smo takvi smo, ali smo spremniji nego 92e.
Rat i donosi genocid vecinom. Sta mislite sta bi se nasima i Hrvatima desilo pri zauzimanju PK i DB? Mozda ovaj put ne bi bilo genocida ali bi bilo izbjeglica. Jos bi oni vjerovatno pokusali zauzet i neke druge dijelove nase domovine.

Nevjerujem da bi Hrvatska prepustila PK, ali bi DB, a napali bi i druga podrucja neka. Fanatike, jos pri tom koji su fasistoidni podcjenjujete mozda.

Znam da bi bila bolja situacija, ali opet bi prosli kroz veliko sranje.
Rat donosi genocid vecinom?
Jednostavno nije istina.
mishic
Posts: 6242
Joined: 28/04/2011 16:29

#28117 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mishic »

Poratna privatizacija omogućila je ratnim profiterima brzo i enormno uvečanje imetka jer je mali broj njih imao novac a sirotinja je bila prisiljena da prodaje u bescijenje i najveće dragocjenosti kako bi preživjela. To je bio taj prvi krug u kome su ratni profiteri/šverceri izašli iz anonimnosti.

U drugom krugu pored njihovog međusobnog rivalstva počelo je i međusobno uvezivanje unutar stranaka jer su oni bili finansijeri kampanja nakon kojih se uloženo višestruko vračalo a pojedinci koji su izvisili mijenjali su stranke kao u*rane gaće ne mareći ni za programe, ni za ideologiju niti bilo šta drugo sem funkcije u stranci.

A onda kome se posrečilo da duže ostane na vlasti iz stranke je rastjerao sve neposlušne, okupio rodbinu i poslušnike i istinski zavladao.
E da bi se to što se nakralo i naotimalo na kriminalan način i zaštitilo od eventualnog rizika da neko počne postavljati pitanje kako i odakle tolika imovina pojedincima i njihovim saradnicima došlo se na ideju cijepanja države i P R I V A T I Z A C I J E entiteta. Time bi se zadobila apsolutna vlast u entitetu i niko više, nikakva snaga, moć ili sud nebi bili u stanju postaviti pitanje o porijeklu imovine vlasnicima entiteta koji su rodbinski uvezani.

Za razliku od Dodika koji je zaokružio taj proces Čović je malo u zaostatku. Sve je završio glede preuzimanja imetka i moći, sve je dobro rasporedio ali mu TREĆI ni na nebu ni na zemlji. Zato je Dodik priskočio u pomoć. Računica je jasna. Njih dvojica sa stranačkom elitom imali bi preko 50% kapitala u entitetima a kada bi još zemljište, šume i vodeni potencijal preuzeli postali bi psolutni gospodari života i smrti u entitetima.

I vidi sada, kada je sve dovedeno do kraja pojavljuju se neki koji to spore. Kako i s kojim pravom?! Ko bi to da ospori upravljanje vlastitom imovinom pitaju se "nacionalni lideri"? I najavljuju žestok obračun oko toga.
noviforumas
Posts: 2990
Joined: 12/08/2016 22:28

#28118 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by noviforumas »

User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#28119 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by emigrazione »

Ja ocekivo da cetnik pjeva "da te nije Alija"...
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3682
Joined: 23/04/2011 12:21

#28120 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Jel' PrdCednik plivo' za krs' :mrgreen:

Da je neko stavio eVriće umjesto krs'a garant bi :mrgreen:
User avatar
tovarish
Posts: 3506
Joined: 26/05/2008 23:57

#28121 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tovarish »

Mr.Sojic wrote: 19/01/2022 13:51 Jel' PrdCednik plivo' za krs' :mrgreen:

Da je neko stavio eVriće umjesto krs'a garant bi :mrgreen:
Ili mikrofon
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2802
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#28122 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ovo_malo_duse »

HADŽIKADIĆ: “Molim da Dodika ubuduće zovemo ‘Mile Bosanac’. Hajde da do kraja slijedimo njegovu logiku”
:izet: :izet: :D :D

Ovo je do sad najbolje so je profa izgovorio...Usvaja se.

Mile Bosanac - Laktaski. :thumbup: :thumbup: :bih:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3682
Joined: 23/04/2011 12:21

#28123 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

namiami wrote: 19/01/2022 15:13
Više nema tajni: Isti suvlasnici ATV-a i televizije UNA
– Alternativna televizija (ATV) ponovo je promijenila vlasnika, te se u sudskom registru kao osnivač, umjesto „Prointera“, sada vodi njegova sestrinska firma „Infinity media“. koja je i jedan od vlasnika novoosnovane televizije Una.
Ma kolega dragi vidiš da je Mile Bosanac vlasnik manjeg entiteta.

TV Miletu Bosancu dođe da se zabavlja, ko' Branko Kockica :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81654
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#28124 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

noviforumas wrote: 19/01/2022 13:29
jel ovaj oženjen što mislite ili ne :D
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3682
Joined: 23/04/2011 12:21

#28125 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Black swan wrote: 19/01/2022 15:43
noviforumas wrote: 19/01/2022 13:29
jel ovaj oženjen što mislite ili ne :D
Imal' đece :? :mrgreen:
Post Reply