Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

User avatar
Sanjarko
Posts: 23199
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28076 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sanjarko »

stalonne wrote: 18/01/2022 22:14
Sanjarko wrote: 18/01/2022 21:46

:? Gdje, sta itd.
Sanjaj i dalje
Produzi dalje.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#28077 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Anquilla »

dustaban wrote: 18/01/2022 21:20
stalonne wrote: 18/01/2022 21:08 De nek neko javi VP da nametne zakon da krmak ne moze da nas zove muslimanima. Mamicu mu cetnicku....
E to i meni zapara usi veceras. On je termin "musliman" uveo i na to se sve manje reaguje.
Jebiga nije Dodik zajeban kolko su Muslimani, pardon Bosnjaci sjebani.
Nije on uveo taj termin, tako Bošnjake većina stanovnika u RS-u zove.
Kad žele ispasti politički korektni onda ne govore Srbi, Hrvati, Bošnjaci, nego u fazonu "slavi Vaskrs, Uskrs ili Bajram" :-)
User avatar
zeleni xy
Posts: 457
Joined: 22/03/2010 15:09
Location: Moja mahala tvojU jahala

#28078 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zeleni xy »

Image

:run:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28079 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Nemojte sanjarka napadati decko je bolestan ( njegove rijeci ) što se i vidi u njegovim postovima, ako se samo malo unazad pronađu njegovi postovi vidjecete da je spreman za borbu i da imamo cime...

Preporucujem ti čist zrak brate nešto neki trening kratki stvarno ti nije zdravo biti na forumu.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23199
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28080 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sanjarko »

90minut wrote: 19/01/2022 05:14 Nemojte sanjarka napadati decko je bolestan ( njegove rijeci ) što se i vidi u njegovim postovima, ako se samo malo unazad pronađu njegovi postovi vidjecete da je spreman za borbu i da imamo cime...

Preporucujem ti čist zrak brate nešto neki trening kratki stvarno ti nije zdravo biti na forumu.
Nisam na forumu. Uletim malo. Samo kazem nema skladista kao nekad, TO, kadrova skolovanih u vojsci itd., i da je narod uljuljkan opet, sta ce oni, nece, branit ce nas NATO, EU, MZ itd. A oni ce mozda htjet sranje jer kazem zadnji im je voz ovo desetljece. A i mi smo kao narod oslabili, i oni su, samo njih ima vise par puta.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28081 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Sanjarko wrote: 19/01/2022 05:57
90minut wrote: 19/01/2022 05:14 Nemojte sanjarka napadati decko je bolestan ( njegove rijeci ) što se i vidi u njegovim postovima, ako se samo malo unazad pronađu njegovi postovi vidjecete da je spreman za borbu i da imamo cime...

Preporucujem ti čist zrak brate nešto neki trening kratki stvarno ti nije zdravo biti na forumu.
Nisam na forumu. Uletim malo. Samo kazem nema skladista kao nekad, TO, kadrova skolovanih u vojsci itd., i da je narod uljuljkan opet, sta ce oni, nece, branit ce nas NATO, EU, MZ itd. A oni ce mozda htjet sranje jer kazem zadnji im je voz ovo desetljece. A i mi smo kao narod oslabili, i oni su, samo njih ima vise par puta.
Pod narod misliš na forumaše?

S kim se druzis to je pitanje isto u mom okruzenju nema niti jednog koji širi defetizam staro ili mlado.

Misliš da bi prosjecni srbin i hrvat došli danas da ratuju za ove jadove u BiH?
U kojem ti paralelnom univerzumu ziviš?

Misliš da ne bi bili bombardovani još gore nego na Kosovu da pređu drinu s vojskom?

Naravno da te nece braniti evropa, al' ce te zato naoruzati i opremiti još više nego si sad opremljen što je više nego dovoljno za domace separatiste nisu oni nisu ni blizu spremni ginuti za ovu zemlju kao naš narod.
I nemoj govoriti " oni " jer je samo jedan protivnik hrvati su kao narod nestali iz BiH oni ne bi mogli ratovati ni 3 mjeseca brojke su brojke.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23199
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#28082 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sanjarko »

90minut wrote: 19/01/2022 06:52
Sanjarko wrote: 19/01/2022 05:57

Nisam na forumu. Uletim malo. Samo kazem nema skladista kao nekad, TO, kadrova skolovanih u vojsci itd., i da je narod uljuljkan opet, sta ce oni, nece, branit ce nas NATO, EU, MZ itd. A oni ce mozda htjet sranje jer kazem zadnji im je voz ovo desetljece. A i mi smo kao narod oslabili, i oni su, samo njih ima vise par puta.
Pod narod misliš na forumaše?

S kim se druzis to je pitanje isto u mom okruzenju nema niti jednog koji širi defetizam staro ili mlado.

Misliš da bi prosjecni srbin i hrvat došli danas da ratuju za ove jadove u BiH?
U kojem ti paralelnom univerzumu ziviš?

Misliš da ne bi bili bombardovani još gore nego na Kosovu da pređu drinu s vojskom?

Naravno da te nece braniti evropa, al' ce te zato naoruzati i opremiti još više nego si sad opremljen što je više nego dovoljno za domace separatiste nisu oni nisu ni blizu spremni ginuti za ovu zemlju kao naš narod.
I nemoj govoriti " oni " jer je samo jedan protivnik hrvati su kao narod nestali iz BiH oni ne bi mogli ratovati ni 3 mjeseca brojke su brojke.
Previse si mozda optimista, a ja pokusavam bit sto vise realan, a mozda nisam.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28083 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Sanjarko wrote: 19/01/2022 07:17
90minut wrote: 19/01/2022 06:52

Pod narod misliš na forumaše?

S kim se druzis to je pitanje isto u mom okruzenju nema niti jednog koji širi defetizam staro ili mlado.

Misliš da bi prosjecni srbin i hrvat došli danas da ratuju za ove jadove u BiH?
U kojem ti paralelnom univerzumu ziviš?

Misliš da ne bi bili bombardovani još gore nego na Kosovu da pređu drinu s vojskom?

Naravno da te nece braniti evropa, al' ce te zato naoruzati i opremiti još više nego si sad opremljen što je više nego dovoljno za domace separatiste nisu oni nisu ni blizu spremni ginuti za ovu zemlju kao naš narod.
I nemoj govoriti " oni " jer je samo jedan protivnik hrvati su kao narod nestali iz BiH oni ne bi mogli ratovati ni 3 mjeseca brojke su brojke.
Previse si mozda optimista, a ja pokusavam bit sto vise realan, a mozda nisam.
Istina je negdje između ono što su cinjenice jesu da srbi nemaju školovanih vojnika kao tad pogotovo u vidu JNA i da ti preda najvaznija brda i ostavi artiljeriju i oklop na njima..

Jesi li svjestan u startu kad se to kaže kakva je olaksavajuca okolnost za nas ili koliko mi artiljerije imamo što u ludilu tad nismo imali ma ni promil onoga što danas imaš.

Srba danas ima u BiH kao što je hrvata bilo 90tih mozda i manje, a znamo kako se završilo to i Herceg bosna nije zaživila to je zbog toga što smo znali da ako ne reagujemo odma desice nam se isto kao sa srbima..

Danas je upravo takva situacija svako je u svom toru i ta tvoja prica o nekom klanju nije nebuloza vec vrijeđa mozak jer je nemoguca misija da se to desi.

Da se srbi otcijepe sutra i uzmu Brrčko i to AKO ti bi morao ici u ofanzivu to je ono što ne shvataš ljudima u Sarajevu ne bi dlaka s glave falila jer bi se vodio rat daleko od istog.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7408
Joined: 16/01/2007 23:38

#28084 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by banjaluka078 »

Napravio Mile sebi sistem, zamalo državu, koji služi kao logistika za potrebe familije i kumova. Nigdje više oni ne bi mogli biti ovako moćni, samo ovdje mogu biti gospodari svega.

http://www.istinito.com/bih/drustvo/655 ... a-rugip-a/
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15576
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#28085 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by problemnatravunu »

Pa naravno, još samo da si napravi tužilaštvo i sudove, prikupljanje poreza , i eto, može i vojska :oops:
Šta još od malih životnih stvari treba jednom skromnom čovjeku , neimaru, da bi bio sretan..... :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#28086 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/23 ... yorka.html
Komentar na posjetu Samanthe Power dao je i bh. novinar Erol Avdović iz New Yorka:

"Nuklearni nosač aviona CVN-75 Hary S. Truman sa 90 aviona 20 helikoptera i 5000 marinaca je na svega 130 kilometara zračne linije (70 nautičkih milja) od Dubrovnika skoro uz morsku granicu Bosne i Hercegovine. Zašto li je tu baš sad? Samantha u Sarajevu", poručio je Avdović.

Cekah šestu flotu devedeset druge docekah je 2022. :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#28087 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

ko čeka, dočeka
User avatar
ljevoruki
Posts: 4751
Joined: 20/05/2011 22:49

#28088 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by ljevoruki »

muha_sa wrote: 19/01/2022 08:03 https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/23 ... r_iz_new_y :D orka.html
Komentar na posjetu Samanthe Power dao je i bh. novinar Erol Avdović iz New Yorka:

"Nuklearni nosač aviona CVN-75 Hary S. Truman sa 90 aviona 20 helikoptera i 5000 marinaca je na svega 130 kilometara zračne linije (70 nautičkih milja) od Dubrovnika skoro uz morsku granicu Bosne i Hercegovine. Zašto li je tu baš sad? Samantha u Sarajevu", poručio je Avdović.

Cekah šestu flotu devedeset druge docekah je 2022. :lol:
Sjecas li se kako su srbi govorili 92?
Da sta valja ta 6. Flota bila bi prva a ne sesta? :D :run:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3677
Joined: 23/04/2011 12:21

#28089 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Imal' kakav oglas za posao na ATV :mrgreen:

Komentarisao bih ko' Dževdo situVaciju :mrgreen:
stalonne
Posts: 142
Joined: 16/01/2022 09:39

#28090 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by stalonne »

namiami wrote: 19/01/2022 09:24
Sanjarko wrote: 18/01/2022 20:49 ima da nas opet pokolju,
Misija ispunjena, troglava aždaja je uradila što je i namjeravala, narodu ubacila bubicu u glavu, ja zdravima, ja bolesnima. Posebno je problem što Sanjarko 100% vjeruje u ovom a sve radi raznih medijskih izjava i paradiranja, pa i poziva drugih na "rat".

Evo vam, dragi sugrađani šta je cilj i šta je ishod ovog nadjebavanja. Dok sve druge teme odlaze u zaborav, mi se brinemo o ovakvim stvarima.

PS: trebali bi znati da kako je i sam Sanjarko više puta rekao, ima odredjenih psihičkih problema. Pa vi zamislite koliko je ovakvih slučajeva i koliko vi (mi) doprinosimo raznim stanjima.
:lol: :lol: :lol:
Ja sam mu rekao.iznad, nek sanja i dalje (kako nas kolju)
stalonne
Posts: 142
Joined: 16/01/2022 09:39

#28091 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by stalonne »

namiami wrote: 19/01/2022 09:57
stalonne wrote: 19/01/2022 09:39 Ja sam mu rekao.iznad, nek sanja i dalje
Ma da, bolkurac za druge. Napises komentar, stavis smajlije, a to što će neko isti uzeti u obzir i shvatiti ozbiljno te previše ne dotiče. Ja ti fino napisao, čovjek ima dijagnozu, a ti nastavljaš u istiom smijeru. Nevjerovatno.
Zavrsio sam :mrgreen:
User avatar
jazzer
Posts: 7188
Joined: 20/12/2004 14:44

#28092 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jazzer »

stalonne wrote: 19/01/2022 09:39 Ja sam mu rekao.iznad, nek sanja i dalje (kako nas kolju)
Joj jesi lud, kako si mu suknuo, ne mogu se prestati smijati.

Jarane,moras shvatiti da ljudi koji su prosli onaj rat ne vjeruju ni u kakvu imaginarnu vojsku, imaginarno oruzje, u ratne teorje koje ovdje
vecinom pisu ljudi koju su rat vidjeli samo na filmovima. Ti su ljudi, i Sanjarko izmedju ostalih, prosli jednu golgotu, svako na svoj nacin, pa pusu
i na hladno.

Pisu ''poznavaoci prilika'' da bi se rat vodio oko DK i da ljudima u Sarajevu ne bi falila dlaka s glave. Neki dan lik pise razne
ratne teorije u potpunosti uvjeren da bi rat vodili samo profesionalni vojnici a on bi nastavio sa normalnim zivotom kao i do sada.
Da bi na kraju vidio da lik pise iz Amerike.

Helem, ne umanjujte niciji strah od rata a pogotovo ljudi koji su prosli prethodni. I koji su vidjeli koliko brzo Evropa i svijet
djeluju da nam pomognu.
stalonne
Posts: 142
Joined: 16/01/2022 09:39

#28093 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by stalonne »

jazzer wrote: 19/01/2022 10:10
stalonne wrote: 19/01/2022 09:39 Ja sam mu rekao.iznad, nek sanja i dalje (kako nas kolju)
Joj jesi lud, kako si mu suknuo, ne mogu se prestati smijati.

Jarane,moras shvatiti da ljudi koji su prosli onaj rat ne vjeruju ni u kakvu imaginarnu vojsku, imaginarno oruzje, u ratne teorje koje ovdje
vecinom pisu ljudi koju su rat vidjeli samo na filmovima. Ti su ljudi, i Sanjarko izmedju ostalih, prosli jednu golgotu, svako na svoj nacin, pa pusu
i na hladno.

Pisu ''poznavaoci prilika'' da bi se rat vodio oko DK i da ljudima u Sarajevu ne bi falila dlaka s glave. Neki dan lik pise razne
ratne teorije u potpunosti uvjeren da bi rat vodili samo profesionalni vojnici a on bi nastavio sa normalnim zivotom kao i do sada.
Da bi na kraju vidio da lik pise iz Amerike.

Helem, ne umanjujte niciji strah od rata a pogotovo ljudi koji su prosli prethodni. I koji su vidjeli koliko brzo Evropa i svijet
djeluju da nam pomognu.
Jes ti citao sta je on pisao i na sta sam ja odgovorio?
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#28094 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Gandalf »

Ovim putem upućujem iskreno izvinjenje Sanjarku, reagovao sam na prvu, ne razmišljajući o tome da je sagovornik možda osoba koja je nastradala u ratu.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28095 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Nije sanjarko nikakvu golgotu prošao, mlad je.

Zar je pisao neko da bi profesionalni vojnici vodili rat koliko ih uopšte ima par hiljada? :lol:

Suma sumarum ovaj forum nije nikakvo mjerilo niti raja zna za njega ovdje i pišu vecinom upravo ti koliko su prošli rat na ovaj ili onaj nacin zato i vlada defetizam jer znaju koliko im je teško bilo.

Danas su novi vjetrovi tu od brojke stanovništva do naoruzanja sve do toga da imaš i imaces podršku Amerike u najmanju ruku bi je imao da puštaju oruzje i nema embarga samo i jedino to je nama dovoljno ništa više.
Last edited by 90minut on 19/01/2022 10:19, edited 1 time in total.
User avatar
jazzer
Posts: 7188
Joined: 20/12/2004 14:44

#28097 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jazzer »

Rekao si mu neka i dalje sanja kako nas kolju. Onako ironicno. A kazem ti, ne potcjenju strah od rata ljudi koji
su ga prosli. Jer ti ljudi znaju, iz prve ruke, sta rat moze donijeti.
stalonne
Posts: 142
Joined: 16/01/2022 09:39

#28098 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by stalonne »

jazzer wrote: 19/01/2022 10:17 Rekao si mu neka i dalje sanja kako nas kolju. Onako ironicno. A kazem ti, ne potcjenju strah od rata ljudi koji
su ga prosli. Jer ti ljudi znaju, iz prve ruke, sta rat moze donijeti.
Pa.nemoj zajebavati. Poklace nas opet...to uopste nije realisticno. Cak je manje realno nego sto je bilo 92-95.
Kao sto vec napisah, cilj druge strane je da ovako razmisljamo. Kad imas takvo misljenje o sebi, sta ocekujes od neprijatelja ?

Strah od rata? Nisam rekao da nema sanse za njega..na kraju krajeva, sta ti znas da li sam ja prosao rat i cega se sjecam?

Bezveze....
stalonne
Posts: 142
Joined: 16/01/2022 09:39

#28099 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by stalonne »

90minut wrote: 19/01/2022 10:16 Nije sanjarko nikakvu golgotu prošao, mlad je.

Zar je pisao neko da bi profesionalni vojnici vodili rat koliko ih uopšte ima par hiljada? :lol:

Suma sumarum ovaj forum nije nikakvo mjerilo niti raja zna za njega ovdje i pišu vecinom upravo ti koliko su prošli rat na ovaj ili onaj nacin zato i vlada defetizam jer znaju koliko im je teško bilo.

Danas su novi vjetrovi tu od brojke stanovništva do naoruzanja sve do toga da imaš i imaces podršku Amerike u najmanju ruku bi je imao da puštaju oruzje i nema embarga samo i jedino to je nama dovoljno ništa više.
Pa to sve jeste poenta moje price. Nista nije kao 92.... Sada je bolja situacija. Pa haman goloruki smo bili....
dimitrov
Posts: 268
Joined: 09/05/2013 17:01

#28100 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dimitrov »

jazzer wrote: 19/01/2022 10:10
stalonne wrote: 19/01/2022 09:39 Ja sam mu rekao.iznad, nek sanja i dalje (kako nas kolju)
Joj jesi lud, kako si mu suknuo, ne mogu se prestati smijati.

Jarane,moras shvatiti da ljudi koji su prosli onaj rat ne vjeruju ni u kakvu imaginarnu vojsku, imaginarno oruzje, u ratne teorje koje ovdje
vecinom pisu ljudi koju su rat vidjeli samo na filmovima. Ti su ljudi, i Sanjarko izmedju ostalih, prosli jednu golgotu, svako na svoj nacin, pa pusu
i na hladno.

Pisu ''poznavaoci prilika'' da bi se rat vodio oko DK i da ljudima u Sarajevu ne bi falila dlaka s glave. Neki dan lik pise razne
ratne teorije u potpunosti uvjeren da bi rat vodili samo profesionalni vojnici a on bi nastavio sa normalnim zivotom kao i do sada.
Da bi na kraju vidio da lik pise iz Amerike.

Helem, ne umanjujte niciji strah od rata a pogotovo ljudi koji su prosli prethodni. I koji su vidjeli koliko brzo Evropa i svijet
djeluju da nam pomognu.
Pa i bi jer je u Americi :run:
Post Reply