Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#20651 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 88Sioux »

Teša silazi niz Vraca.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#20652 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

Srbinovo na srpskoj zemlji. :thumbup:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3688
Joined: 23/04/2011 12:21

#20653 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Mr.Sojic »

Nije danas laHko ni srbin biti :lol:
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#20654 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Vitezanin »

Ovo je na tragu onoga iz rata, Srpska Opština Srpsko Novo Sarajevo i sl. Bolje još zvuči Srpska opština Srpsko Novo Srbinovo. :izet: :ljulja: :D
Leon16v
Posts: 5788
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#20655 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Leon16v »

User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#20656 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

Kako se onda ispravno kaže Sarajlija u Srbinovu?
Leon16v
Posts: 5788
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#20657 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Leon16v »

vatrogasac wrote: 06/12/2021 10:44 Kako se onda ispravno kaže Sarajlija u Srbinovu?
Musliman
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#20658 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by vatrogasac »

Što bi Dodik rek'o. :mrgreen:

Mi nismo mogli potrošiti ovoliku drogu, gdje su je slali? Ili je Luka taj koji je vukao vani. Nema ga u Bosni.
Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka, realizuju operativnu akciju kodnog naziva „Кodeks“, a koja je usmjerena na otkrivanje kriminalne grupe koja se bavila neovlaštenom proizvodnjom i prometom opojnih droga.
Kako saznaje Banjaluka.net uhapšeni su Vladimir Zečić, Saša Mirković, Filip Bojić, Darko Jarić, Petar Marjanović, Aljoša Marić, Goran Đurica, Vladimir Zečić, Dragan Dragičević, Milorad Vuković zvani Luis. Luka Brković je obuhvaćen navedenom akcijom, ali se trenutno nalazi u inostranstvu.
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#20659 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Kent__ »

llull wrote: 06/12/2021 08:38
vatrogasac wrote: 05/12/2021 23:27 Sarajevo je Srbinovo ili Srbinovo...ma ne znam više. :mrgreen:

De bolan, nasao si Balkan Info da citiras, pa Tesa Tesanovic napravio youtube produkciju da moze da dovodi likove da prica sa njima kad se naduva... tu je 70% gostiju za mentalne ustanove.
tacno. ovo je nivo onog deretica

https://www.youtube.com/watch?v=JltX76gVZ5U
User avatar
sime_cipol
Posts: 16291
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#20660 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sime_cipol »

Mr.Sojic wrote: 06/12/2021 09:57 Nije danas laHko ni srbin biti :lol:
Da je Srbin biti lako, Srbin bi bio svako :D
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#20661 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Kent__ »

hipija wrote: 05/12/2021 18:51 Nevjerovatno da o čovjeku raspravljaju i u EU, NATO, UN, britanskom Parlamentu, sastaje se sa Putinom a on i dalje vozi po svom.

Zapita se čovjek kako jedan političar iz jedne tako siromašne, korumpirane i nesređene države, koja je više međunarodni protektorat, može izazivati toliku pažnju na globalnoj političkoj sceni, smatrati se nekim remetilačkim faktorom i za regionalnu sigurnost a da moćne institucije koje sam prije spomenuo ne rade apsolutno ništa da ga uklone iz političkog života, već poput bivšeg VP izražavaju zabrinutost ili pozivaju na nekakve dogovore i deblokade iako je i budali jasno da od tih trivijalnih apela za normalizaciju političke situacije u BiH nema ništa dok se Dodik doslovno fizički ne makne sa političke scene BiH.


Ja licno smatram, stavise ubjedjen sam da se nista u BiH ne bi promijenilo ako bi se sklonio Dodik.Svi oni na zapadu i sjeveru u UN u EU u USA u VB...NATO, VS , VP , i svi, svi koji kazu i apeluju da bi se politicari u BiH trebali i morali, sami dogovoriti za dobrobit svoje drzvae i svo(jih)g naroda(a) su potpuno u pravu.
Da sam predsjednik USA,DE ,RUS, FRA, kancelar, premijer GB, japanski car, engleska kraljica, VP ili bilo koji drugi faktor na medjunarodno politickoj sceni radio bi i govorio isto kao i oni.A Bosnu vise volim od svega.To je jedini i pravi put.Svaka drzava na svijetu je jedna porodicna kuca.Ta kuca funkcionise na onaj nacin i na onom principu kako to njeni stanari zele, hoce. Ta kuca klapa i dise bas onako kako se njeni ukucani dogovaraju i ponasaju.
Samo tako.Ja ne znam nijednu kucu na svijetu koja ima raspored namjestaja u skladu sa komsijskim zeljama. Ne znam nijednu kucu na svijetu gdje ukucani na TV- u gledaju one kanale koje je odredio komsija ili prijatelj ili poznanik. Ljudi u kuci, porodica to odrede.Ako u kuci slucajno ima usvojene djece ili punica ili ...dakle (Ostali ) i oni se pitaju.Naravno. Nema diskriminacije.Ako se mijsaju komsije ili turisti tu nema srece.
Ako u kucu udje, gost, majstor (amasador ili Visoki Ppredsatvnik MZ u nasem slucaju ) i upozori te prijateljski da je dobro da promijenis mjesto plinskog spareta zbog sigurnosti djece pametan covjek ce poslusati.
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#20662 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Altsa »

Kent__ wrote: 06/12/2021 12:35
hipija wrote: 05/12/2021 18:51 Nevjerovatno da o čovjeku raspravljaju i u EU, NATO, UN, britanskom Parlamentu, sastaje se sa Putinom a on i dalje vozi po svom.

Zapita se čovjek kako jedan političar iz jedne tako siromašne, korumpirane i nesređene države, koja je više međunarodni protektorat, može izazivati toliku pažnju na globalnoj političkoj sceni, smatrati se nekim remetilačkim faktorom i za regionalnu sigurnost a da moćne institucije koje sam prije spomenuo ne rade apsolutno ništa da ga uklone iz političkog života, već poput bivšeg VP izražavaju zabrinutost ili pozivaju na nekakve dogovore i deblokade iako je i budali jasno da od tih trivijalnih apela za normalizaciju političke situacije u BiH nema ništa dok se Dodik doslovno fizički ne makne sa političke scene BiH.


Ja licno smatram, stavise ubjedjen sam da se nista u BiH ne bi promijenilo ako bi se sklonio Dodik.Svi oni na zapadu i sjeveru u UN u EU u USA u VB...NATO, VS , VP , i svi, svi koji kazu i apeluju da bi se politicari u BiH trebali i morali, sami dogovoriti za dobrobit svoje drzvae i svo(jih)g naroda(a) su potpuno u pravu.
Da sam predsjednik USA,DE ,RUS, FRA, kancelar, premijer GB, japanski car, engleska kraljica, VP ili bilo koji drugi faktor na medjunarodno politickoj sceni radio bi i govorio isto kao i oni.A Bosnu vise volim od svega.To je jedini i pravi put.Svaka drzava na svijetu je jedna porodicna kuca.Ta kuca funkcionise na onaj nacin i na onom principu kako to njeni stanari zele, hoce. Ta kuca klapa i dise bas onako kako se njeni ukucani dogovaraju i ponasaju.
Samo tako.Ja ne znam nijednu kucu na svijetu koja ima raspored namjestaja u skladu sa komsijskim zeljama. Ne znam nijednu kucu na svijetu gdje ukucani na TV- u gledaju one kanale koje je odredio komsija ili prijatelj ili poznanik. Ljudi u kuci, porodica to odrede.Ako u kuci slucajno ima usvojene djece ili punica ili ...dakle (Ostali ) i oni se pitaju.Naravno. Nema diskriminacije.Ako se mijsaju komsije ili turisti tu nema srece.
Ako u kucu udje, gost, majstor (amasador ili Visoki Ppredsatvnik MZ u nasem slucaju ) i upozori te prijateljski da je dobro da promijenis mjesto plinskog spareta zbog sigurnosti djece pametan covjek ce poslusati.
Slazem se. Bez uklanjanja rudonje ovdje nema poboljsanja politicke situacije.
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#20663 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Danguba »

Altsa wrote: 06/12/2021 12:38
Kent__ wrote: 06/12/2021 12:35 [/size][/b]

Ja licno smatram, stavise ubjedjen sam da se nista u BiH ne bi promijenilo ako bi se sklonio Dodik.Svi oni na zapadu i sjeveru u UN u EU u USA u VB...NATO, VS , VP , i svi, svi koji kazu i apeluju da bi se politicari u BiH trebali i morali, sami dogovoriti za dobrobit svoje drzvae i svo(jih)g naroda(a) su potpuno u pravu.
Da sam predsjednik USA,DE ,RUS, FRA, kancelar, premijer GB, japanski car, engleska kraljica, VP ili bilo koji drugi faktor na medjunarodno politickoj sceni radio bi i govorio isto kao i oni.A Bosnu vise volim od svega.To je jedini i pravi put.Svaka drzava na svijetu je jedna porodicna kuca.Ta kuca funkcionise na onaj nacin i na onom principu kako to njeni stanari zele, hoce. Ta kuca klapa i dise bas onako kako se njeni ukucani dogovaraju i ponasaju.
Samo tako.Ja ne znam nijednu kucu na svijetu koja ima raspored namjestaja u skladu sa komsijskim zeljama. Ne znam nijednu kucu na svijetu gdje ukucani na TV- u gledaju one kanale koje je odredio komsija ili prijatelj ili poznanik. Ljudi u kuci, porodica to odrede.Ako u kuci slucajno ima usvojene djece ili punica ili ...dakle (Ostali ) i oni se pitaju.Naravno. Nema diskriminacije.Ako se mijsaju komsije ili turisti tu nema srece.
Ako u kucu udje, gost, majstor (amasador ili Visoki Ppredsatvnik MZ u nasem slucaju ) i upozori te prijateljski da je dobro da promijenis mjesto plinskog spareta zbog sigurnosti djece pametan covjek ce poslusati.
Slazem se. Bez uklanjanja rudonje ovdje nema poboljsanja politicke situacije.
Vecina problema je rijesena samim njegovim uklanjanjem sa politicke scene.
On je tvornica problema.
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#20664 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

Decenijama negiraju genocid i odjednom genocid nije sporan, već način donošenja zakona

Image

Image
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#20665 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Kent__ »

Altsa wrote: 06/12/2021 12:38
Kent__ wrote: 06/12/2021 12:35 [/size][/b]

Ja licno smatram, stavise ubjedjen sam da se nista u BiH ne bi promijenilo ako bi se sklonio Dodik.Svi oni na zapadu i sjeveru u UN u EU u USA u VB...NATO, VS , VP , i svi, svi koji kazu i apeluju da bi se politicari u BiH trebali i morali, sami dogovoriti za dobrobit svoje drzvae i svo(jih)g naroda(a) su potpuno u pravu.
Da sam predsjednik USA,DE ,RUS, FRA, kancelar, premijer GB, japanski car, engleska kraljica, VP ili bilo koji drugi faktor na medjunarodno politickoj sceni radio bi i govorio isto kao i oni.A Bosnu vise volim od svega.To je jedini i pravi put.Svaka drzava na svijetu je jedna porodicna kuca.Ta kuca funkcionise na onaj nacin i na onom principu kako to njeni stanari zele, hoce. Ta kuca klapa i dise bas onako kako se njeni ukucani dogovaraju i ponasaju.
Samo tako.Ja ne znam nijednu kucu na svijetu koja ima raspored namjestaja u skladu sa komsijskim zeljama. Ne znam nijednu kucu na svijetu gdje ukucani na TV- u gledaju one kanale koje je odredio komsija ili prijatelj ili poznanik. Ljudi u kuci, porodica to odrede.Ako u kuci slucajno ima usvojene djece ili punica ili ...dakle (Ostali ) i oni se pitaju.Naravno. Nema diskriminacije.Ako se mijsaju komsije ili turisti tu nema srece.
Ako u kucu udje, gost, majstor (amasador ili Visoki Ppredsatvnik MZ u nasem slucaju ) i upozori te prijateljski da je dobro da promijenis mjesto plinskog spareta zbog sigurnosti djece pametan covjek ce poslusati.
Slazem se. Bez uklanjanja rudonje ovdje nema poboljsanja politicke situacije.
nisam to nigdje napisao. naprotiv
User avatar
sime_cipol
Posts: 16291
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#20666 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by sime_cipol »

pici wrote: 06/12/2021 12:57 Decenijama negiraju genocid i odjednom genocid nije sporan, već način donošenja zakona

Image

Image
:pisnuo:
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#20667 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Kent__ »

pici wrote: 06/12/2021 12:57 Decenijama negiraju genocid i odjednom genocid nije sporan, već način donošenja zakona

Image

Image
Dodik je podivljao zato sto je bio siguran da ce politicari i banana drazavice iz EU blokirati sankcije.
Kada je sazano da Njemcaka, Holandija bez ikakvog veta jedne Slovacke mogu da zaplijepe sankcije okrenuo je curak.
Kada je teko dosao na vlast prica o genocidu mu se cinila primaljiva jer ga drzala na vodi i na vrhu. Onda je doslo vrijeme
za negiranje a sada dolazi vrijeme gdje se stidljivo opet kaze ,, je ali .....
Borba za vlast diktira sve.Vlast donosi novac a novac nosi moc a moc znaci da si nedodirljiv. Semantika je nebitna.Njima . Ljudi siu nebitni. Istina je nebitna.Njemu
User avatar
Thorgerson
Posts: 8545
Joined: 15/04/2015 11:26

#20668 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Thorgerson »

Vi se cudite kako Dodik moze i dalje da jase - protiv svih.

Pa sta mislite kako? Eto mucnite malo glavom?

Zato sto je on njihov covjek. Ne mora biti direktno njihov u smislu da ga direktno podrzavaju, novcem. Ali ovo Dodikovo ponasanje i potezi odgovaraju svima u Evropi.

Nemojte biti u zabludi zato eto sto kobajagi po nekakvim parlamentima pojedinci RASPRAVLJAJU o sankcijama. Znate sta to znaci? APSOLUTNO NISTA.

U parlamentu mozes raspravljati o cemu hoces. Das temu i o tome se prica.

Gdje su akcije? Tu je fazon. NEMA IH. Zasto? Pa zato sto nikome nije u interesu da Dodika nema.

Ovo je idealan pokusaj da se zajednom zavrsi s Bosnom. Muslimanskim trnom usred krscanske Evrope.

Ja niti sam vjernik, niti sam fanatik. Govorim o cinjenicama. To je tako.

Jer da nije, pa dajte molim vas u kojoj to jos vasioni bi jedan nebitan lik kao Dodik se mogao ovako ponasati da njima to ne odgovara.

I prica o sankcijama ce se zavrsiti na tome. Na prici.
User avatar
Login77777
Posts: 8682
Joined: 18/05/2021 09:11

#20669 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Onima sto su u vase ime potpisali Dayton se zahvalite na Dodika i druge Dodike. Na manjem entitetu. Na mogucnost blokade svega itd.
Ovi samo koriste sto su im Bosnjaci ostavili u amanet. :thumbup:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8545
Joined: 15/04/2015 11:26

#20670 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Thorgerson »

Login77777 wrote: 06/12/2021 13:30 Onima sto su u vase ime potpisali Dayton se zahvalite na Dodika i druge Dodike. Na manjem entitetu. Na mogucnost blokade svega itd.
Ovi samo koriste sto su im Bosnjaci ostavili u amanet. :thumbup:
Ovo nije bas fer. Druze, pricamo o 95 godini, gine se na sve strane.

Potpisao bi covjek sta god treba da se sranje zavrsi. Da ne govorimo da su se i tada protiv jedinstvene Bosne svi naklatili.

To jedna Amerika zajedno sa Evropom nije mogla da ujedini ovu drzavu. Dajte. Naravno da je mogla. Pa nismo mi trazili da nam ubace blokade.

Sve je planski uradjeno, mi nismo imali sansi.

Sta je rjesenje, pa nista. Sad mozemo samo cekati. Jer je kasno. Mi smo mali na svjetskom planu. Davno smo se trebali prikaciti velikoj sili Amerika, VB, Izrael i sl. Kao sto je to Kosovo uradilo. Pa tako na Kosovo Srbija koja je 10x jaca ne smije da prismrdi. Ne jer su eto kosovari nekakvi komandosi i borci, nego jer imaju ledja.

Jbg, mi igramo malo tamo, malo vamo. Ne moze tako. Nisu ni oni budale.
doktor78
Posts: 3017
Joined: 14/09/2006 11:02

#20671 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by doktor78 »

Sjeća li se ko grafita koji je ispratio Izetbegovića na pregovore u Dayton: "Potpiši, Alija, pa da je k'o avlija" ?
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#20672 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Kent__ »

Thorgerson wrote: 06/12/2021 13:36
Login77777 wrote: 06/12/2021 13:30 Onima sto su u vase ime potpisali Dayton se zahvalite na Dodika i druge Dodike. Na manjem entitetu. Na mogucnost blokade svega itd.
Ovi samo koriste sto su im Bosnjaci ostavili u amanet. :thumbup:
Ovo nije bas fer. Druze, pricamo o 95 godini, gine se na sve strane.

Potpisao bi covjek sta god treba da se sranje zavrsi. Da ne govorimo da su se i tada protiv jedinstvene Bosne svi naklatili.

To jedna Amerika zajedno sa Evropom nije mogla da ujedini ovu drzavu. Dajte. Naravno da je mogla. Pa nismo mi trazili da nam ubace blokade.

Sve je planski uradjeno, mi nismo imali sansi.

Sta je rjesenje, pa nista. Sad mozemo samo cekati. Jer je kasno. Mi smo mali na svjetskom planu. Davno smo se trebali prikaciti velikoj sili Amerika, VB, Izrael i sl. Kao sto je to Kosovo uradilo. Pa tako na Kosovo Srbija koja je 10x jaca ne smije da prismrdi. Ne jer su eto kosovari nekakvi komandosi i borci, nego jer imaju ledja.

Jbg, mi igramo malo tamo, malo vamo. Ne moze tako. Nisu ni oni budale.
Sto je bio rat?
User avatar
Login77777
Posts: 8682
Joined: 18/05/2021 09:11

#20673 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Thorgerson wrote: 06/12/2021 13:36
Login77777 wrote: 06/12/2021 13:30 Onima sto su u vase ime potpisali Dayton se zahvalite na Dodika i druge Dodike. Na manjem entitetu. Na mogucnost blokade svega itd.
Ovi samo koriste sto su im Bosnjaci ostavili u amanet. :thumbup:
Ovo nije bas fer. Druze, pricamo o 95 godini, gine se na sve strane.

Potpisao bi covjek sta god treba da se sranje zavrsi. Da ne govorimo da su se i tada protiv jedinstvene Bosne svi naklatili.

To jedna Amerika zajedno sa Evropom nije mogla da ujedini ovu drzavu. Dajte. Naravno da je mogla. Pa nismo mi trazili da nam ubace blokade.

Sve je planski uradjeno, mi nismo imali sansi.

Sta je rjesenje, pa nista. Sad mozemo samo cekati. Jer je kasno. Mi smo mali na svjetskom planu. Davno smo se trebali prikaciti velikoj sili Amerika, VB, Izrael i sl. Kao sto je to Kosovo uradilo. Pa tako na Kosovo Srbija koja je 10x jaca ne smije da prismrdi. Ne jer su eto kosovari nekakvi komandosi i borci, nego jer imaju ledja.

Jbg, mi igramo malo tamo, malo vamo. Ne moze tako. Nisu ni oni budale.
Sta ces kad idu podobni a ne sposobni. Ako nista mogli su barem izvuci da ne mogu sve blokirati. Barem to. Puno lakse bi bilo danas.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#20674 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Dr. Kuca »

Stranci dovode na vlast i odvode. Kad to shvatite bit ce vam lakse.
User avatar
Login77777
Posts: 8682
Joined: 18/05/2021 09:11

#20675 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

Dr. Kuca wrote: 06/12/2021 13:41 Stranci dovode na vlast i odvode. Kad to shvatite bit ce vam lakse.
Jest jest. Stranci nagovorili nOrod da glOsa za sdO. Stranci natjerali veliki dio naroda de ne izlazi na izbore. Vazda neko drugi kriv, nikad narod. :thumbup:
Post Reply