Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#12376 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by p206 »

Dozer wrote: 19/10/2021 00:07 Pa njegov cilj i jeste da ga se smijeni, tj. otjera iz politike.
Na taj nacin ce zadrzati sve pokradeno, a radi se bukvalno o stotinama miliona, ako ne i o vise od milijarde KM, a istovremeno ce se moci prikazivati kao pacenik svojima. Eto, smijenilo ga, a on je samo htio najbolje za RS i srpski narod....

Ali, bice interesantno ako ga MZ ne smijeni, ali mu udare ekonomske sankcije, a mozda i one sudske. Time bi RS ostala bez cvonjka bukvalno preko noci.
Za njega bi to znacilo samo jedno - bjezanje glavom bez obzira iz BiH, jer bi samo tako sacuvao glavu od svojih.

Mizda su mu bas to tako i namijenili?
mislim da je shvatio da se onaj londonski kredit topi brže nego što je mislio, a novi koji budu uzimali može biti samo po istoj ili većoj kamatnoj stopi i da neće biti love za glasačku mašineriju

u svemu ovome sreća je pa se nije još pojavila neka budala pa da neko nastrada, i zbog toga ja se poserem u usta svim ovim strancima kojima su puna usta građana, a sad sute ko picke.. njegova sudbina bi trebala biti isključivo dugogodišnja robija jer je svojim tenzijama godinama otjerao stranog kapitala toliko da bi se sigurno za 10-20% bolje živjelo ovdje.. i jos toliko je otjerano od strane lokalnih "gdje sam ja tu" lopova
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#12377 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sierra club »

mk ultra wrote: 18/10/2021 14:12 na koji način je SDA pro bosanska? zato što kažu mi smo pro bosanski?

navedi mi jednu stvar koju su lično započeli i uspješno završili, i da nisu pasivno reagovali na opće stanje oko njih
Namjenska industrija. Zbog njih sada imamo kapacitet za 400 miliona metaka godišnje. automatske puške, haubice, mino bacači, automatski bacači granata i municija za sve gore navedeno. Uskoro i dronove. I to se sve pravi i prodaje i sve je samoodrživo.

Naša stranka i slični nebi nikad dozvolila da se bošnjaci tako naoružaju. Za ovo je sve zahvalna SDA. Velikosrpski projekat najviše mrzi SDA i Aliju i Bakira. Jel se pitaš zašto?
User avatar
donnie_darko
Posts: 998
Joined: 11/11/2017 22:49

#12378 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by donnie_darko »

Sierra club wrote: 19/10/2021 00:29
mk ultra wrote: 18/10/2021 14:12 na koji način je SDA pro bosanska? zato što kažu mi smo pro bosanski?

navedi mi jednu stvar koju su lično započeli i uspješno završili, i da nisu pasivno reagovali na opće stanje oko njih
Namjenska industrija. Zbog njih sada imamo kapacitet za 400 miliona metaka godišnje. automatske puške, haubice, mino bacači, automatski bacači granata i municija za sve gore navedeno. Uskoro i dronove. I to se sve pravi i prodaje i sve je samoodrživo.

Naša stranka i slični nebi nikad dozvolila da se bošnjaci tako naoružaju. Za ovo je sve zahvalna SDA. Velikosrpski projekat najviše mrzi SDA i Aliju i Bakira. Jel se pitaš zašto?
Image
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10465
Joined: 27/04/2021 22:52

#12379 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by tramvajtrojka »

Sierra club wrote: 19/10/2021 00:29
mk ultra wrote: 18/10/2021 14:12 na koji način je SDA pro bosanska? zato što kažu mi smo pro bosanski?

navedi mi jednu stvar koju su lično započeli i uspješno završili, i da nisu pasivno reagovali na opće stanje oko njih
Namjenska industrija. Zbog njih sada imamo kapacitet za 400 miliona metaka godišnje. automatske puške, haubice, mino bacači, automatski bacači granata i municija za sve gore navedeno. Uskoro i dronove. I to se sve pravi i prodaje i sve je samoodrživo.

Naša stranka i slični nebi nikad dozvolila da se bošnjaci tako naoružaju. Za ovo je sve zahvalna SDA. Velikosrpski projekat najviše mrzi SDA i Aliju i Bakira. Jel se pitaš zašto?
jos reci da sebija i osmica imaju validne diplome i bajkama nema kraja bolje ti je uzmi lopatu i krampu pa do prve avlije vidi kako je kopati rovove pa ti mozda dodje iz zicegu u vugla :thumbup:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#12380 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Nivelacija »

Jos jednom moram napisati svaka čast SDA na odabiru ministarstava dok su razna spadala poput kifle ismijavali Odbranu, sigurnost i vanjske poslove pokazalo se sada vanvremenski dobar potez SDA.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#12381 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Iker C »

Nivelacija wrote: 19/10/2021 00:40 Jos jednom moram napisati svaka čast SDA na odabiru ministarstava dok su razna spadala poput kifle ismijavali Odbranu, sigurnost i vanjske poslove pokazalo se sada vanvremenski dobar potez SDA.
Daaa, i svaka cast na kandidaturi Ramiza Salkica za potpredsjednika RSa. Takav covjek unistava RS iznutra, svakim danom cini je slabijom. Mozda je neumjesno poredjenje ali sto virus HIVa cini ljudskom organizmu to Ramiz cini institucijama RSa.
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#12382 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sierra club »

tramvajtrojka wrote: 19/10/2021 00:38 jos reci da sebija i osmica imaju validne diplome i bajkama nema kraja bolje ti je uzmi lopatu i krampu pa do prve avlije vidi kako je kopati rovove pa ti mozda dodje iz zicegu u vugla
Mene diplome i velikosprska propaganda neinteresuje. Ja samo znam kogą velikosrpska politika najviše mrzi. A to je SDA. Da sutra Naša stranka prestane glasat za HDZ-ovce u mostaru i pokrene koju fabriku naouružanja, volio bi i njih. Ali to nećeš nikad doživjet.
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#12383 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zrakomlat »

Image

:lol:
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#12384 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sierra club »

refffko wrote: 18/10/2021 16:49 Neka puca i maltretira, nije problem,neka me ubije na kucnom pragu, ali pusku u ruke ja uzeti necu. Otac mi je poginuo braneci ovu zemlju, meni ne pada na pamet. Privatna prcija par porodica. Imaju uhljebe svoje, neka im oni ratuju.

Iskreno, zaboli me neka stvar i za Vlasenicu i za Nevesinje i za Zvornik...
I onako su samo tamo ostale vikendice ovih iz dijaspore. Ja za njihove vikendice ostavljati dijelove tijela ne zelim.
U bosni je uvijek sigurnije biti vojnik nego civil. Do se i dokazalo zadnjih 150 godina. Pogotovo u zadnja 2 rata. Nije fino biti prvi i nekom ratovanju, ali kad tad ako linija pada, belaj dolazi do civila, kao što smo vidjeli u srebrenici. I civilni status nije nikakva zaštita na balkanu.

Ovdje ako dodje do belaja, neko će te motivirat da uradiš makar nešto za onu stranu gdje se nadješ na početku sukoba. Bilo to kopanje rova, donacija krvi, i ako se nadješ na tudjoj strani vjerovanto i donacija života.
jagugu
Posts: 1142
Joined: 28/07/2018 16:02

#12385 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by jagugu »



Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#12386 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sierra club »

noviforumas wrote: 18/10/2021 17:07 Ne dao Bog rata nikad vise, ali i ja na ovoj temi nedavno pitam i niko da odogovori, kako ljudi kontaju da bi to islo uopste? Ne znam, kao da su mnogi pod dojmom da je rat neki demokratski izbor. Ono, kazes "ja necu da ratujem" i to je to. Stavi ti cetnik noz pod vrat, ti kazes "ja ne volim Bakira, ovo nije moj rat," a on ti se izvine, "do mene je, halali." Kraj price. Onda mozes u Njemacku, Ameriku bez ikakvih problema, jer svi jedva cekaju da im dodju muslimani iz ratom zahvacenih podrucja. Logika za predskolski uzrast.
Pa baš tako. Ove poruke koje čuješ "nebi ja ratovo za profitere" to je tipična ratna propaganda od druge strane. To su njemci radili sa britancima kad su im bacali poruke da im amerikanci spavaju sa curama u londonu dok oni ratuju u francuskoj. To je normalni dio vojne propagande.

Samo bi poručio da onima koji stvarno nevole ratovat, vrijeme za naputit državu je sad! Ali onda daš otkaz na poslu i dodješ u njemačku i pitaju te za dokumente, šta onda. Samo te vrate jer nema rata. Džaba si dao otkaz. Sad nemaš ni posla u Bosni. I ako zarati kažu "pa nemaš ni posla bolji ti je na liniji. makar ćeš dobit hrane".

Opet ima opcije da bježiš preko punktova, dodješ u HR i oni postupaju sa tobom kao sa afganistancima. Batine, i povratak u BiH.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#12387 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by cyprus »

Sierra club wrote: 18/10/2021 17:07 Samo bi poručio da onima koji stvarno nevole ratovat, vrijeme za naputit državu je sad!
E nabijem te na kurac, sad sad sad :D
Last edited by cyprus on 19/10/2021 03:11, edited 2 times in total.
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#12388 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sierra club »

emmir1 wrote: 18/10/2021 18:23 Ovo se dugo planira.
Rekao bih od dana kada je Inzko završio mandat.
Plan je da ne priznaju novog VP i to stalno ponavljaju Rusi i Dodik.
Onda će Dodik da sve ove zakone poništi, VP će da ukine njegove zakone.
Oni to neće da priznaju jer ne priznaju VP.
Svi mediji režimski u Srbiji šute jer Vučić ne želi da EU i USA misle da on podržava Dodika, a podržava ga i dio je ovoga.

Dodikovo da će pozvati prijatelje da ih brane.
Tu očekuj Ruse bez obilježja nakon prvih pucnjeva po uzoru na Donbas, Krim, Gruziju...
Oni imaju apsolutno isti plan kao i na Krimu, Donbasu.


Glavna im je uzdanica da USA neće reagovati.
zašto bi VP ukinuo zakone RS-a kad će to uraditi Ustavni sud? Gdje je glavni sudija sad albanac. :izet:

Onda da Rusi dodju i da napadnu ustavni sud? koji se nalazi u Sarajevu? hmmmm, mislim da nisi ovo sve smislio do kraja. Ako Rusi dodju, moraće bez oruzja. Mada im može posudit MUP RS-a. Ali šta ti rusi mogu uradit da policija RS-a nemože. Pa lakše je prepoznat grupu Rusa koji napada ustavi sud u sarajevu nego grupu Srba.

Nema potrebe da RS ikoga napada. Mile planira da u najgorem scenariju postavi punktove, ali nemora odmah, prvo će napravit paralelne organizacije da vidi kako sve to ide i ima li koje reakcije.

Ako sud odluči da je nova vojska ilegalna a ona ipak ostane jer je nema ko da razoružaonda je bolje da i mi imamo vojsku koja će kupovat naše naoružanje iz travnika i konjica. Mada imati dvije vojske kao do 2003 nešalje dobru poruku stranim investitotima.
zavrzlama
Posts: 10298
Joined: 15/01/2006 18:35

#12389 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zavrzlama »

Slusajuci sarovica na face-u,sa srpske strane prema BIH imaju samo dva izbora...izabrat od dvije lose opcije onu manje losu,nigdje pravde,logicnosti i zelje za normalnom BIH...Neka dodika,ti sarovicu gledaj kako unistava brlog boli nas hargija,kolji te se izmedju sebe..ha ja.
noviforumas
Posts: 2967
Joined: 12/08/2016 22:28

#12390 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by noviforumas »

cyprus wrote: 19/10/2021 01:48
noviforumas wrote: 18/10/2021 17:07 Samo bi poručio da onima koji stvarno nevole ratovat, vrijeme za naputit državu je sad!
E nabijem te na kurac, sad sad sad :D
Jarane, kako si mene uspio citirat kad nisam ja napisao ovaj post? Al nabijem i ja tebe za svaki slucaj 🤣🤣
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#12391 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by cyprus »

noviforumas wrote: 19/10/2021 02:36
cyprus wrote: 19/10/2021 01:48

E nabijem te na kurac, sad sad sad :D
Jarane, kako si mene uspio citirat kad nisam ja napisao ovaj post? Al nabijem i ja tebe za svaki slucaj 🤣🤣
Joj, do mene :D Izvinjavam se :-D
noviforumas
Posts: 2967
Joined: 12/08/2016 22:28

#12392 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by noviforumas »

:D :thumbup:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31493
Joined: 16/04/2011 18:46

#12393 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

Sierra club wrote: 19/10/2021 01:43
noviforumas wrote: 18/10/2021 17:07 Ne dao Bog rata nikad vise, ali i ja na ovoj temi nedavno pitam i niko da odogovori, kako ljudi kontaju da bi to islo uopste? Ne znam, kao da su mnogi pod dojmom da je rat neki demokratski izbor. Ono, kazes "ja necu da ratujem" i to je to. Stavi ti cetnik noz pod vrat, ti kazes "ja ne volim Bakira, ovo nije moj rat," a on ti se izvine, "do mene je, halali." Kraj price. Onda mozes u Njemacku, Ameriku bez ikakvih problema, jer svi jedva cekaju da im dodju muslimani iz ratom zahvacenih podrucja. Logika za predskolski uzrast.
Pa baš tako. Ove poruke koje čuješ "nebi ja ratovo za profitere" to je tipična ratna propaganda od druge strane. To su njemci radili sa britancima kad su im bacali poruke da im amerikanci spavaju sa curama u londonu dok oni ratuju u francuskoj. To je normalni dio vojne propagande.

Samo bi poručio da onima koji stvarno nevole ratovat, vrijeme za naputit državu je sad! Ali onda daš otkaz na poslu i dodješ u njemačku i pitaju te za dokumente, šta onda. Samo te vrate jer nema rata. Džaba si dao otkaz. Sad nemaš ni posla u Bosni. I ako zarati kažu "pa nemaš ni posla bolji ti je na liniji. makar ćeš dobit hrane".

Opet ima opcije da bježiš preko punktova, dodješ u HR i oni postupaju sa tobom kao sa afganistancima. Batine, i povratak u BiH.
Tipicna ratna propaganda? Da su mnogo ocevi poginuli da bi sad jedan Bakir trezoras bio.na celu ... Fikreta Prevljaka i.takve ratne profitere da ne spominjem.
Neko je rekao, treba njih prvo.smaknuti...slazem se... Al pojavice se novi, isti ili gori...

Sreca imam papire i vec sam mak'o...samo.sestru i majku povuc ako trebalo... :-)
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2261
Joined: 14/02/2013 14:11

#12394 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Hercegoviina »

gledam bošnjačke političare kako pjene i kako im ga dodik zavlači, a ne mogu mu ništa. jadno je to gledati
dert
Posts: 6540
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#12395 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dert »

Otpjeva majmun bolesni oprostajni koncert :-)
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#12396 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Blitz1 »

cyprus wrote: 19/10/2021 03:13
noviforumas wrote: 19/10/2021 02:36

Jarane, kako si mene uspio citirat kad nisam ja napisao ovaj post? Al nabijem i ja tebe za svaki slucaj 🤣🤣
Joj, do mene :D Izvinjavam se :-D
:lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#12397 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Bloo »

Tema ce opet biti zakljucaTa... :|
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31493
Joined: 16/04/2011 18:46

#12398 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

Sto? Sva ova sranja sto se desavaaju su vezana za krmka iz naslova :mrgreen:
User avatar
mayab
Posts: 27019
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#12399 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mayab »

dert wrote: 19/10/2021 05:21 Otpjeva majmun bolesni oprostajni koncert :-)
sa Vukajlije
svašta pička rodi,voz povuče i vojska obuče
Kaže se za nekoga ko se baš i ne odlikuje preteranim intelektom,već više deluje nekako stihijski,impulsivno.
Ima izraženu želju za isticanjem,ali nema kapacitet.
Sirovina,loše kanalisana energija.
:mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31493
Joined: 16/04/2011 18:46

#12400 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

mayab wrote: 19/10/2021 06:35
dert wrote: 19/10/2021 05:21 Otpjeva majmun bolesni oprostajni koncert :-)
sa Vukajlije
svašta pička rodi,voz povuče i vojska obuče
Kaže se za nekoga ko se baš i ne odlikuje preteranim intelektom,već više deluje nekako stihijski,impulsivno.
Ima izraženu želju za isticanjem,ali nema kapacitet.
Sirovina,loše kanalisana energija.
:mrgreen:
:lol:
Post Reply