Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#11726 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by emmir1 »

PM72 wrote: 18/10/2021 09:10 Pošto sam ja optimista da iskustvom...ne bi tako bio siguran.kao što si ti.
Srbi su 1992 imali svu silu a mi nismo imali ništa pa haman izgubiše.A i oni su mislili da nas nema šaka jada...
Pošto se kod nas ni tramvajska stanica ne uradi kako treba za dvije godine...jedino kad bi amerikanci bombardovali čitavu zimu po RS pa da pošalju marince da počiste a onda vi patriote ušetate na bijelim konjima...nemamo ni konja sem po forumima
Ok
Nastavi pisat kako smo retardiran narod nesposoban za života i kako su Srbi svemirci za nas.


Ja znam da je ovaj narod goloruk se odbranio i narod koji je iznjedrio Safeta Zajku, Hujku, Zorana Čegara, Slavka Šućura, Izeta Nanića, Envera Šehovica...itd...itd

Tako da ćemo mi siguran biti braniti BiH.



Ako je po tebi rješenje da ispred haustora nas legitimišu.
Ako ti je u redu da se formira vojska koja je ubila 1500 djece u Sarajevu i da opet stave svoje oružje po brdima oko Sarajeva onda ok.

Niko naravno ne želi rat, samo lud čovjek.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#11727 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

oruzana_pobuna wrote: 18/10/2021 10:28
daddy-kool wrote: 18/10/2021 10:26 nezadovoljstvo ovom ili onom strankom svakako treba ispoljiti na demokratski nacin, gubite iz vida sadasnji trenutak gdje nas malo dijeli od novog rata. mislim mozemo se mi posvetiti i borbi protiv korupcije, reformi pravosudja i novim nastavnim planovima (sve kljucno za buduci prosperitet); ali osnova nam se izmice ispod nogu. temelji se ruse
da je srece obracunali bi se sa vladajucim ološem prvo pa onda krenuli u realizaciju drzave.... ovako olos u pozadini broji pare a sirotinja opet u prve redove.....

mislim, ko bi nakon tarapane na nekoj koti mogo vidjet babinog sincica nekog u najnovijem nekom skupom autu i proc kao da se nista nije desilo.... jebo ba taj rat.....
sve dok postoji legalan put za te aktivnosti, takav treba birati
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#11728 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

mislim jebi ga - kad su maje asteci i inke nestale - jebo i nas kad ne znamo sami sebi napraviti solidno civilizovano pravedno drustvo .... nisu luksemburzani, lihtenstajnci ili neki drugi manji narod nista bolji.....
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#11729 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bh.tornjak »

Jel' poceo solisticki koncert....???
User avatar
zigubigule
Posts: 600
Joined: 03/08/2016 00:26

#11730 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zigubigule »

oruzana_pobuna wrote: 18/10/2021 10:31 mislim jebi ga - kad su maje asteci i inke nestale - jebo i nas kad ne znamo sami sebi napraviti solidno civilizovano pravedno drustvo .... nisu luksemburzani, lihtenstajnci ili neki drugi manji narod nista bolji.....
Oni imaju pitome komsije. Bolje tri Izraela imat na granicama nego Srbe realno.
mali_balon
Posts: 11273
Joined: 12/09/2012 09:57

#11731 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mali_balon »

Haj eto rata iza coska......cime ce se ratovat cak i ako se nadje neko da ratuje....znaci interesuje me ko ce finansirati rat, na koji nacin, odakle logistika ko ce dostavljati mts i odakle, svim zaracenim sngama....
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#11732 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

jebo vas defetisticka prica.

ako bude pokusaja otcjepljenja ide oruzana akcija preuzimanja kontrole nad granicama bih i uspostavljanje ustavnog poretka. ta akcija ce biti potpuno uspjesna
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#11733 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

mali_balon wrote: 18/10/2021 10:35 Haj eto rata iza coska......cime ce se ratovat cak i ako se nadje neko da ratuje....znaci interesuje me ko ce finansirati rat, na koji nacin, odakle logistika ko ce dostavljati mts i odakle, svim zaracenim sngama....
nismo mi imali nista i imali smo manje u proslom.... tako da ti ta ne pije vode - i rahmetAlija je govorio da za rat treba 2.... pa se ispušilo dobro.... to je irelevantan podatak.....
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#11734 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by skafiskafsnjak »

mali_balon wrote: 18/10/2021 10:35 Haj eto rata iza coska......cime ce se ratovat cak i ako se nadje neko da ratuje....znaci interesuje me ko ce finansirati rat, na koji nacin, odakle logistika ko ce dostavljati mts i odakle, svim zaracenim sngama....
Brat Erdogan ce finansirati... :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#11735 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by BHCluster »

Dodiku samo treba omoguciti dovoljno prostora da zagovna sto vise moze, druga strana te price je da se nadje neko ko ce moci da na to poentira.
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#11736 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by emmir1 »

Nije SDA kriva niti Bakir i nebitno je za ovu temu.

Ko god da je na vlasti Dodik bi isto uradio.

Za SDA smo mi krivi jer smo prodavali državu za sitni interes.
Svi oni koji su glasali za SDA i dobili uhljebljene su krivi i došlo je na naplatu.
Mislili su da su bitni, neka komšija nema posla niti hljeba, bitno da je njega SDA uhljebilo.

Dzaferovic priča o odbrani BiH a komplet familiju je uhljebio.
Sin mu je pravo sa fakulteta u tužilaštvo zaposlen pa se onako pun sebe na pauzama šetkao po gradu.

Sve što je SDA uradila izaziva gađenje i bijes, radili su samo za svoj interes i ko god glasa za njih je veći neprijatelj ove zemlje nego bilo koji četnik.

Mislili ste samo o sebi, e sada je došlo na naplatu.

I ono što Dodik kaže za Bakira da nema krvi, samo kuka, njega opozicija pritišće.
E to je dokaz da je i tu prodavao državu i nije bezveze ona priča da je dao državu za vlast u KS.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#11737 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

BHCluster wrote: 18/10/2021 10:38 Dodiku samo treba omoguciti dovoljno prostora da zagovna sto vise moze, druga strana te price je da se nadje neko ko ce moci da na to poentira.
ako mz bude rjesavala, ostaje dayton, ako mi budemo rjesavali nema vise mirovnog ugovora. sarovic ispravno upozorava da je dayton nesto kao berlinski kongres, sve svjetske sile su stale iza njega.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#11738 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

oruzana_pobuna wrote: 18/10/2021 10:28
daddy-kool wrote: 18/10/2021 10:26 nezadovoljstvo ovom ili onom strankom svakako treba ispoljiti na demokratski nacin, gubite iz vida sadasnji trenutak gdje nas malo dijeli od novog rata. mislim mozemo se mi posvetiti i borbi protiv korupcije, reformi pravosudja i novim nastavnim planovima (sve kljucno za buduci prosperitet); ali osnova nam se izmice ispod nogu. temelji se ruse
da je srece obracunali bi se sa vladajucim ološem prvo pa onda krenuli u realizaciju drzave.... ovako olos u pozadini broji pare a sirotinja opet u prve redove.....

mislim, ko bi nakon tarapane na nekoj koti mogo vidjet babinog sincica nekog u najnovijem nekom skupom autu i proc kao da se nista nije desilo.... jebo ba taj rat.....
Svaki rat je takav...npr tito kojeg toliko glorifikukete i NOB je sebi dozvolio da hiljade partizana koji su casno i hrabro se borili da nakon rata bude marginizalno a neki koji su bili nebitni postali su rukovodici jos uz to mnogi cetnici koji su krvavih ruku samo zamjenili oznake. Sigurno je mojima bilo jako drago vidjeti da njih kao prvoborce privodi cetnicki vojvoda pod nakom optuzbom da su muslimanski nacionalisti...

Medjutim sta to znaci sad da se nisu trebali borit? Da su trebali rec ma yebo ba ovo nek nas pobiju ...ne znam sto bi onda uopste se branili sad po tom tvom. Kakva dobrinja pusti ih nek udju u grad i uvedu svoju vlast ..ha ja. Pa kad budes prolazio ispod trobojke na predsjednistvu kao gradjanin 10og reda (pod uslovom da si prezivio) ti reci "e nek su vala dosli bolje i ovo nego da smo
se borili pa gledali babine sinove kako voze auta"
Last edited by invincible1921 on 18/10/2021 10:46, edited 1 time in total.
mishic
Posts: 6064
Joined: 28/04/2011 16:29

#11739 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mishic »

mishic wrote: 15/10/2021 12:45 Dodik: Dođite u ponedjeljak na veselje u Predsjedništvo, pjevat ćemo "Nema te Alija". Ova rečenica makar bila i od konja, kakav Dodik bez sumnje jeste, zaslužuje da sve i jedan Bošnjak Dodiku poruće da mu j... mater!

Uz to možda bi bar neki članovi predsjedništva u ponedjeljak mogli krenuti "svojima" po kazamatima u svijetu da ih obiđu jer doživotna nije malo a i u višedecenijskoj svojta se poželi.
U ostalom i Dodiku je malo višedecenijska za toliku pljačku pa bi doživotna bila prava mjera, ono enormna pljačka + rušenje ustavnog poretka i izazivanja... = pridružiti ga Karadžiću i Mladiću na radost ostalih zatvorenika u Britaniji.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#11740 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

invincible1921 wrote: 18/10/2021 10:43
oruzana_pobuna wrote: 18/10/2021 10:28

da je srece obracunali bi se sa vladajucim ološem prvo pa onda krenuli u realizaciju drzave.... ovako olos u pozadini broji pare a sirotinja opet u prve redove.....

mislim, ko bi nakon tarapane na nekoj koti mogo vidjet babinog sincica nekog u najnovijem nekom skupom autu i proc kao da se nista nije desilo.... jebo ba taj rat.....
Svaki rat je takav...npr tito kojeg toliko glorifikukete i NOB je sebi dozvolio da hiljade partizana koji su casno i hrabro se borili je nakon rata marginizalno a neki koji su bili nebitni postali su rukovodici jos uz to mnogi cetnici koji su krvavih ruku samo zamjenili oznake. Sigurno je mojima bilo jako drago vidjeti da njih kao prvoborce privodi cetnicki vojvoda pod nakom optuzbom da su muslimanski nacionalisti...

Medjutim sta to znaci sad da se nisu trebali borit? Da su trebali rec ma yebo ba ovo nek nas pobiju ...ne znam sto bi onda uopste se branili sad po tom tvom. Kakva dobrinja pusti ih nek udju u grad i uvedu svoju vlast ..ha ja. Pa kad budes prolazio ispod trobojke na predsjednistvu kao gradjanin 10og reda (pod uslovom da si prezivio) ti reci "e nek su vala dosli bolje i ovo nego da smo
se borili pa gledali babine sinove kako voze auta"
izvinuces ti mene al drzave ako nema za malog covjeka onda nek ide u 3 picke lijepe materine.....košto je i YUG otišla - šta je onda smisao postojanja iste....
PM72
Posts: 17630
Joined: 30/04/2012 16:54

#11741 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by PM72 »

emmir1 wrote: 18/10/2021 10:30
PM72 wrote: 18/10/2021 09:10 Pošto sam ja optimista da iskustvom...ne bi tako bio siguran.kao što si ti.
Srbi su 1992 imali svu silu a mi nismo imali ništa pa haman izgubiše.A i oni su mislili da nas nema šaka jada...
Pošto se kod nas ni tramvajska stanica ne uradi kako treba za dvije godine...jedino kad bi amerikanci bombardovali čitavu zimu po RS pa da pošalju marince da počiste a onda vi patriote ušetate na bijelim konjima...nemamo ni konja sem po forumima
Ok
Nastavi pisat kako smo retardiran narod nesposoban za života i kako su Srbi svemirci za nas.


Ja znam da je ovaj narod goloruk se odbranio i narod koji je iznjedrio Safeta Zajku, Hujku, Zorana Čegara, Slavka Šućura, Izeta Nanića, Envera Šehovica...itd...itd

Tako da ćemo mi siguran biti braniti BiH.



Ako je po tebi rješenje da ispred haustora nas legitimišu.
Ako ti je u redu da se formira vojska koja je ubila 1500 djece u Sarajevu i da opet stave svoje oružje po brdima oko Sarajeva onda ok.

Niko naravno ne želi rat, samo lud čovjek.
Mani se demagogije...ko ti spominje da bi te neko legitimisao ili postavio oružja po brdima?

Shvati da nama nije problem Milorad ili RS.Uzeću primjer kantona Sarajevo.Mi sa RS-om i Miloradovom politikom nemamo ništa.Nije nam on kriv što nemamo tramvaja a sad ni pruge niti radnika na popravci.Nije nam Mile kriv što je sve zapušteno i prljavo i što je lopovluk,kriminal i nepotizam na sve strane.Ovdje ljude ubijaju tajkuni SDA a ne srbi sa brda.Nije direktorica najveće bolnice Miletova žena nego Bakirova.Sve su pokrali zeleni žohari i sad bi malo šuplje patriotske.Nije defetizam ako kažem da bih prije granatom gađao Bakirovu kuću nego bilo koju srpsku na Palama ili Vojkovićima.Koji vam je više klinac?
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#11742 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by invincible1921 »

PM72 wrote: 18/10/2021 10:50
emmir1 wrote: 18/10/2021 10:30

Ok
Nastavi pisat kako smo retardiran narod nesposoban za života i kako su Srbi svemirci za nas.


Ja znam da je ovaj narod goloruk se odbranio i narod koji je iznjedrio Safeta Zajku, Hujku, Zorana Čegara, Slavka Šućura, Izeta Nanića, Envera Šehovica...itd...itd

Tako da ćemo mi siguran biti braniti BiH.



Ako je po tebi rješenje da ispred haustora nas legitimišu.
Ako ti je u redu da se formira vojska koja je ubila 1500 djece u Sarajevu i da opet stave svoje oružje po brdima oko Sarajeva onda ok.

Niko naravno ne želi rat, samo lud čovjek.
Mani se demagogije...ko ti spominje da bi te neko legitimisao ili postavio oružja po brdima?

Shvati da nama nije problem Milorad ili RS.Uzeću primjer kantona Sarajevo.Mi sa RS-om i Miloradovom politikom nemamo ništa.Nije nam on kriv što nemamo tramvaja a sad ni pruge niti radnika na popravci.Nije nam Mile kriv što je sve zapušteno i prljavo i što je lopovluk,kriminal i nepotizam na sve strane.Ovdje ljude ubijaju tajkuni SDA a ne srbi sa brda.Nije direktorica najveće bolnice Miletova žena nego Bakirova.Sve su pokrali zeleni žohari i sad bi malo šuplje patriotske.Nije defetizam ako kažem da bih prije granatom gađao Bakirovu kuću nego bilo koju srpsku na Palama ili Vojkovićima.Koji vam je više klinac?
Razumijem frustraciju...al znaci po tebi da sutra proglase nezavisnost i fkt se ocijepe, izvedu vojsku na granice...po tebi mi bi to trebali prihvatit kao takvo jer smo ogorceni na bakira i sda?
mali_balon
Posts: 11273
Joined: 12/09/2012 09:57

#11743 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mali_balon »

oruzana_pobuna wrote: 18/10/2021 10:36
mali_balon wrote: 18/10/2021 10:35 Haj eto rata iza coska......cime ce se ratovat cak i ako se nadje neko da ratuje....znaci interesuje me ko ce finansirati rat, na koji nacin, odakle logistika ko ce dostavljati mts i odakle, svim zaracenim sngama....
nismo mi imali nista i imali smo manje u proslom.... tako da ti ta ne pije vode - i rahmetAlija je govorio da za rat treba 2.... pa se ispušilo dobro.... to je irelevantan podatak.....
Nisi mi objasnio odakle pare.....tebi ta tvoja ne pije vode
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#11744 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

mali_balon wrote: 18/10/2021 10:55
oruzana_pobuna wrote: 18/10/2021 10:36

nismo mi imali nista i imali smo manje u proslom.... tako da ti ta ne pije vode - i rahmetAlija je govorio da za rat treba 2.... pa se ispušilo dobro.... to je irelevantan podatak.....
Nisi mi objasnio odakle pare.....tebi ta tvoja ne pije vode
evo da pokusam jos jednom - odakle nam pare za rat 1992e?

sto si ti otiso vani da radis :) onako radi avanture ili para :mrgreen: haj ponovo uradi matematicki zadatak :kiss:

mi nemamo agresivno novinarstvo da prikaze na sta ce licit Evropa ako pusti Velje Nevolje i proliferaciju istog ološa u Evropu pa da nama da zamah krilima koji smo opskurno satanizovani od iste te njihove cetnicke rigidne propagande....
User avatar
donnie_darko
Posts: 992
Joined: 11/11/2017 22:49

#11745 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by donnie_darko »

Ne nego prvo se rijesit domacih cetnika (sda-ovaca) pa onda se rjesavati ovih sumskih cetnika. Sve dok se ne rijesimo domacih cetnika svaka druga borba je uzaludna.
Oni bi prodali i drzavu, i zemlju i kosti svih sehida za malo zlata za naseg bookira.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#11746 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

donnie_darko wrote: 18/10/2021 10:59 Ne nego prvo se rijesit domacih cetnika (sda-ovaca) pa onda se rjesavati ovih sumskih cetnika. Sve dok se ne rijesimo domacih cetnika svaka druga borba je uzaludna.
Oni bi prodali i drzavu, i zemlju i kosti svih sehida za malo zlata za naseg bookira.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
quoter
Posts: 526
Joined: 15/02/2011 23:57

#11747 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by quoter »

Od 2011 sam na forumu i rijetko kada pišem, ali čitam redovno.
Može li mi neko reći, ako skupština RS donese odluku o vraćanju nadležnosti na nivo entiteta je li ta odluka pravosnažna odmah po izglasavanju, ili se moraju čekati još neke procedure kao npr. Vijeće naroda ili objava u Službenom glasniku?

Ako skupština RS donese odluku o vraćanju nadležnosti a ta odluka nije pravosnažna onda sigurnosne agencije još uvijek mogu djelovati na zaštiti Ustava i suvereniteta BiH bez da se optuže za agresiju jer su u tom trenutku još uvijek "legalne" na prostoru RS.
Last edited by quoter on 18/10/2021 11:07, edited 2 times in total.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#11748 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by un1ted »

muha_sa wrote: 18/10/2021 08:55 Kontaš li sad
Kontam, poštujem, te je moj stari učestvovao na isti način kao i ti. Pitam tebe, a i slične, nakon rata šta ste uradili da ne dođe do iste situacije? Naše redove nismo počistili i isti nas dovode pred isto kao prije 30 godina.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#11749 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by oruzana_pobuna »

quoter wrote: 18/10/2021 11:02 Od 2011 sam na forumu i rijetko kada pišem, ali čitam redovno.
Može li mi neko reči, ako skupština RS donese odluku o vraćanju nadležnosti na nivo entiteta je li ta odluka pravosnažna odmah po izglasavanju, ili se moraju čekati još neke procedure kao npr. Vijeće naroda ili objava u Službenom glasniku?

Ako skupština RS donese odluku o vraćanju nadležnosti a ta odluka nije pravosnažna onda sigurnosne agencije još uvijek mogu djelovati na zaštiti Ustava i suvereniteta BiH bez da se optuže za agresiju jer su u tom trenutku još uvijek "legalne" na prostoru RS.
mislim da odluka postaje pravosnazna objavom u sluzbenom listu.....
User avatar
Haris.ba
Posts: 24385
Joined: 08/09/2005 20:08

#11750 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Haris.ba »

quoter wrote: 18/10/2021 11:02 Od 2011 sam na forumu i rijetko kada pišem, ali čitam redovno.
Može li mi neko reči, ako skupština RS donese odluku o vraćanju nadležnosti na nivo entiteta je li ta odluka pravosnažna odmah po izglasavanju, ili se moraju čekati još neke procedure kao npr. Vijeće naroda ili objava u Službenom glasniku?

Ako skupština RS donese odluku o vraćanju nadležnosti a ta odluka nije pravosnažna onda sigurnosne agencije još uvijek mogu djelovati na zaštiti Ustava i suvereniteta BiH bez da se optuže za agresiju jer su u tom trenutku još uvijek "legalne" na prostoru RS.
Prije 5 dana je stupio na snagu zakon o neprimjenjivanju inckovog zakona o negiranju genocida. Sve proslo proceduralne faze.
Krajem jula donesen, predsjednica RS potpisala prije 5 dana.

Jesu li institucije reagovale?
Last edited by Haris.ba on 18/10/2021 11:08, edited 1 time in total.
Post Reply