Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#11401 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by 90minut »

Decko granica bi ti bila na dobrinji na pola Olova to je toliko nemoguca misija za proglasiti nezavisnost da je to smiješno prvo što na terenu nije izvodivo drugo što bi bio haos.

24 sata taj punkt-barikada-granica šta je vec ne bi izdrzala stvarno ljudi poput tebe nemaju pojma gdje žive i šta su neki dali za ovu državu.

To bi bila nocna mora prvenstveno za njih sve i da se desi to sto kazes da nece ratovati niko bilo bi toliko napada da bi rat sam od sebe krenuo toliko bi se mladih radikaliziralo i pojavile bi se raznorazne grupe..

Dakle ovo pricam kad ne bi politicari pokrenuli rat što je samo po sebi nemoguce isto...

Sve je to naše da li je predano pola države? jeste..
Al' mi svakako nismo ni 91 kontrolisali ovu državu nikad u historiji zapravo nismo..

Samo ako je nešto sigurno sigurno je da cemo se uvijek boriti i biti spremni da se borimo kao što smo uvijek i bili spremni nikad bošnjacima nece trebati pasoš za bilo koji kutak ove države.

U Bihacu smo u Brčkom smo u Podrinju smo ljetujemo i u Neumu i okupiramo ga svako ljeto.
Tako ce i u buducnosti biti i drzacemo ih kao taoce u ovoj državi i sele se sve više i više za 10 godina nece imati ni teoretsku šansu da naprave bilo šta vojno.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#11402 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by GAU8 »

exliberal-ex wrote: 17/10/2021 03:48
Billy The Pljuc wrote: 17/10/2021 03:33 Jes' da je tema o preCjedniku al' haman nam se pokušava prodati priča kako se protiv istog nije moglo, prije će važiti ona da se nije htjelo kad već spominjemo SDA ovdje. Ustvrdih onomad da isti nikada nisu imali interesa da ga se hapsi i procesuira, zbog kriminala prvenstveno a ne zbog antidržavnog djelovanja, i da, juče a ne danas kad se isti oteo kontroli i ne jebe više živu silu a bezbeli ni materijalnu tehniku. Servirao se preCjednik u više navrata, naravno i oni oko njega al' jbga kad se ti baš trudiš da obezvrijediš sve i jednu instituciju u državi i definitivno ne iskoristiš ono uticaja što si imao i imaš u tužilaštvima i sudstvu. Pitam se što li, ah mene budale, pa kako će se partner, poslovni prije svega, procesuirati, ne ide to, treba i on nama u odbrani našeg kriminala.

Joooooj ko vas ne zna....
Ko da ga hapsi?....mislim koji bi politicar to naredio. Nemozes naci politicara koji nije omastio brkove na bilo kojoj strani I na bilo kojem nivou vlasti....da su njega uhapsili automatski bi I drugi pali...ko je lud da sjece granu na kojoj sjedi 😊
Čovke je imao epizodu u hapsu...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#11403 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by seln »

skafiskafsnjak wrote: 16/10/2021 23:20
sehohari wrote: 16/10/2021 23:19

Mir ima različite definicije, moj mir ne mora biti tvoj mir
Gdje si filozof :skoljka:
On je za mir kao onomad US sa indijancima. Oni potpisu da ce se povuci u rezervat, US se obaveze da ih nece vise ubijati. Mozda.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#11404 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mO k3 »

Još ga nisu uhapsili …
User avatar
dembele
Posts: 2725
Joined: 19/06/2014 09:15

#11405 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dembele »

Evo dok doručkuju ljudi, ne hapsi se na prazan stomak.
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#11406 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zrakomlat »

Iker C wrote: 17/10/2021 01:01 Srbi zele nezavisnost RSa ali ne zele da napuste svoja radna mjesta u KS. Svi bi oni da zive u RSu ali da im FBiH i KS daje platu.
Da ova Vlada KS ima imalo mozga najavila bi radne dozvole za sve radnike mimo KS. Pa bi mozda ti radnici iz RSa razmislili da li bi glasali za Dodika.
Pogledajte samo kolone auta koje dolaze iz RSa tacnije Pala i Lukavice u Sarajevo u ranim jutarnjim satima.
RS treba ekonomski oslabiti, ne treba kupovati nista iz RSa niti zaposljavati radnike iz RSa ma kakvi da su strucnjaci.
Nek izvlace sumu iz Mokrog i prodaju stoku u Kalinoviku za bolje i nisu.
100%
dudlov
Posts: 1903
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#11407 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dudlov »

zrakomlat wrote: 17/10/2021 08:34
Iker C wrote: 17/10/2021 01:01 Srbi zele nezavisnost RSa ali ne zele da napuste svoja radna mjesta u KS. Svi bi oni da zive u RSu ali da im FBiH i KS daje platu.
Da ova Vlada KS ima imalo mozga najavila bi radne dozvole za sve radnike mimo KS. Pa bi mozda ti radnici iz RSa razmislili da li bi glasali za Dodika.
Pogledajte samo kolone auta koje dolaze iz RSa tacnije Pala i Lukavice u Sarajevo u ranim jutarnjim satima.
RS treba ekonomski oslabiti, ne treba kupovati nista iz RSa niti zaposljavati radnike iz RSa ma kakvi da su strucnjaci.
Nek izvlace sumu iz Mokrog i prodaju stoku u Kalinoviku za bolje i nisu.
100%
slažem se
User avatar
muha_sa
Posts: 128500
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#11408 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

Ovi velikosrpski stratezi veze nemaju kakvi smo mi ljudi :-) da nas nisu napali mi bi se sami asimilirali--nadjevali smo djeci imena cuka, maca i "moderna" straNJska imena :D dzamije obilazili u velikom luku osim za Ramazan a i tad nisu bile aman zaman nešto pune.
Evo-da nas i sad ostave na miru sami bi se izmedju sebe poklali :-) milijarde popljackane, to se balaha ko ce bolju i vecu viletinu od popljackane love napravit a za obraz i savjest ih bolii cundara (pogledat kako uzdignuta cela dolazi premijer i ostali optuženi na sudjenje za lopovluk 10 i kusur miliona za respiratore)
Obican covo koji mi donosi jaja juce mi prica da mu je komšija koji živi stotinjak metara dalje od njega zovno inspekciju zato što drži kokoši--covjek ih ne drži na Cvili vec negdje u nekoj zabiti iznad Žuci gdje i živi--al goljo ne može da gleda kako neko vrijedno radi i zaradjuje da bi imo 3 obroka i osnovno za život.
Znam ja nas jebo nas :-)
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15468
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#11409 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by problemnatravunu »

Krmak je rekao da želi nešto kao "nezavisnu RS u sklopu BiH" :lol: , i kao, "nećemo mi ništa dirati(napadati) u federaciji" :lol: , pri tome da proglasi neustavnim i pravno nedjelotvornim sve one organe BiH koji mu mogu doći glave , a ISKLJUČIVO ZBOG TOGA ŠTO JE DO PREKO GLAVE U PLJAČKAMA I KORUPCIJI!
Zabole njega nokat za republikom Srpskom, samo briga za nezakonito stečeni imetak njegove familije i pajdaša!
Dakle, po logici stvari, krmak bi da napravi zatvoreni BRLOG od eRS, gdje će vrijediti njegovi zakoni, njegovi sudovi, policija, vojska, obavještajna služba, gdje će ON prikupljati poreze itd., gdje će i opozicija biti s njime jer su prevareni-izlevaćeni na priču o samostalnoj i nezavisnoj RS :izet: .....a gdje je on apsolutni baja , vožd, despot , bogotac....
I onda, kad bi organi i institucije BiH odlučili da počnu raditi svoj posao, dakle masovna hapsenja bi bila neminovna,
e onda bi zakukao o (sada) agresiji "Muslimana" na Srbe :oops:
Kakvo bolesno đubre
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1584
Joined: 11/06/2011 07:36

#11410 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Kiki_Musampa »

muha_sa wrote: 17/10/2021 08:42 Ovi velikosrpski stratezi veze nemaju kakvi smo mi ljudi :-) da nas nisu napali mi bi se sami asimilirali--nadjevali smo djeci imena cuka, maca i "moderna" straNJska imena :D dzamije obilazili u velikom luku osim za Ramazan a i tad nisu bile aman zaman nešto pune.
Evo-da nas i sad ostave na miru sami bi se izmedju sebe poklali :-) milijarde popljackane, to se balaha ko ce bolju i vecu viletinu od popljackane love napravit a za obraz i savjest ih bolii cundara (pogledat kako uzdignuta cela dolazi premijer i ostali optuženi na sudjenje za lopovluk 10 i kusur miliona za respiratore)
Obican covo koji mi donosi jaja juce mi prica da mu je komšija koji živi stotinjak metara dalje od njega zovno inspekciju zato što drži kokoši--covjek ih ne drži na Cvili vec negdje u nekoj zabiti iznad Žuci gdje i živi--al goljo ne može da gleda kako neko vrijedno radi i zaradjuje da bi imo 3 obroka i osnovno za život.
Znam ja nas jebo nas :-)
:thumbup:
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#11411 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zrakomlat »

dudlov wrote: 17/10/2021 08:36
zrakomlat wrote: 17/10/2021 08:34
100%
slažem se
Pa da. Malo aktivirati i saobraćajnu policiju. Svaki dan rutinske kontrole, otvori malo gepek, loše ti gume, ne radi ti svjetlo, loši ti brisači, alkotest, nema veze što je 7 ujutro, i tako.
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4117
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#11412 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Tanqueray wrote: 17/10/2021 00:49
General War wrote: 17/10/2021 00:44 I ne samo SDA vec i Scepo, i Komso, i Niksic, lagumdjija..sve je to jedna hobotnica...nazivi su drugaciji ali je im smisao politike isti...iz iste skole poticu.
Ukratko sibicari :oops:
A na drugoj strani velikosrbi i srbocetnici, a na trecoj...uh, ako kazem labudan ce se naci uvrijedjen. :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#11413 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by mO k3 »

Ima Bosne_Bice Bosne wrote: 17/10/2021 09:06
Tanqueray wrote: 17/10/2021 00:49
Ukratko sibicari :oops:
A na drugoj strani velikosrbi i srbocetnici, a na trecoj...uh, ako kazem labudan ce se naci uvrijedjen. :lol:
Hahhahaj
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11414 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

dudlov wrote: 17/10/2021 08:36
zrakomlat wrote: 17/10/2021 08:34
100%
slažem se
Ma ja, ova vlada treba sve krive drine ispraviti u jednom mandatu što su SDA lešinari zasrali.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2803
Joined: 14/01/2019 04:56

#11415 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Porodice Foht »

Mozda Bik iz Laktasha ima i plan B, da prijedlog o povlacenju zakona o OSA-i itd. da i u Parlament BiH na glasanje posto u entitetskom parlamentu nema validnost sta god izglasali. Hoce li ga i tada Covke podrzati jer opozicija iz Sumske ga je vec podrzala u toj namjeri? Bio bi to dvostruki akt veleizdaje, ali mozda je i to dogovoreno na visem nivou s Zagrebom, ko ce znati. :-? Mene vise nista ne moze iznenaditi.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11416 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

invincible1921 wrote: 17/10/2021 01:37
Thorgerson wrote: 17/10/2021 01:31 Pa ja ne mogu da vjerujem sta citam.

SDA ide LINIJOM MANJEG OTPORA.

I direktno je kriva. Zasto? Godinama, desetljicma navikavaju svoje koalicione partnere da dobiju sta zele.

Kaze moramo se dogovarati. Pa ne moramo. Zasto se mora ici u koaliciju sa negatorima genocida. Ne mora. Nek bude sve blokirano. Ja ne bih sad s Dodikom sjeo, da me kumi, moli, ljubi stopala...a ovaj ga moli evo da se sastanu.

I sad bi Bakir najradije ukinuo Inckov zakon, al zna da bi ga to odvelo u ambis. Tu ga je Incko malo zajebao.

P.S. zasto je tuzilastvo i finansije uvijek u rukama srba i hrvata. Pa jebo ti taj kompromis u kojem uvijek mi budemo naguzeni. Al sta ocekivati kad ti ova neznalica pregovara evo dva desetljeca.
Zato sto ti koji se predstavaljas kao PROBiH stranka ne smijes biti kontra drzave i rusit zakone iste (ma kakva ona bila) ako hoces da ge neko izvana kao takvog i dozivi.

Jer onda bi upravo tim istim dao legitimitet a svoj osporio, ti nemos blokirat i jes vagno ti si prinudjen na somun i kad dobijas kamen...

Pa jedva bi docekali i jedni i drugi da kazu eo ni ovi nisu za jednistvenu BiH hajmo svak svojim putem.

Ti mislis Abdic je dobio ApZP jer je haver s milosevicem pa ko biva eo ti jaro uzmi sebi...da te pripazim

Svaki covjek koji je za BiH ce ti reci da mu sto i jedna stvar nije po volji i da se ha to nije borio ali da ipak postuje drzavu i da bi volio da ona napreduje...ostali imaju mogucnost da rade sta hoce jer im je moto "sto gore to bolje"...ti tu mogucnost nemas
Vrlo dobro :thumbup:

Jednostavno politike HDZ-a i SNSD-a su u boljoj poziciji, lakše je nešto razvaljivati nego držati zajedno. Politika ili politike Bošnjaka nemaju taj luksuz da kažu ili ovako po našem ili razlaz...
User avatar
apsidejzi
Posts: 8128
Joined: 25/05/2013 23:49

#11417 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by apsidejzi »

invincible1921 wrote: 17/10/2021 02:13
General War wrote: 17/10/2021 02:09
Sad me pitas u 2021?
Ja nebi uopste raspisivao izbore dok.MZ ne potkrati usi...napravio bih krizu da OHR mora preuzeti odgovornost vodjenja drzave i onda zatezao da se nikad ne dogovorimo dok ne udjemo u nato i eu...i to sve prije makar deset godina. :mrgreen:
To je prica sta bi bilo kad bi bilo..isto bi tako mogli rec kad vec niko nece da se igra mi nosimo loptu svojoj kuci a vi svi svojima.

Znaci lupio si sve u prethodnim postovima i optuzio bosnjacku stranu ili probih kako ti je drze da je kriva za nesto sto si ti u svojoj glavi zamislio za scenario...

Da se sve tako i desilo da se zatezalo i blokiralo onda bi reko pa sta ce vam ove granice ocigledno je da ni vi niste ha suzivot...

Po stoti put samo spinujes i izvlacis iz koneksta ono sto tebi odgovara
Odgovor je vise nego jednostavan. Kada je Dodik natjerao svoje a i opoziciju da ne ucestvuju u odrzavanju sjednica na drzavnom nivou, ti jednostavno ne dodjes na sjednicu kada se dijeli 300 miliona entitetima. Kazes mu: mi mislili vi necete raditi u drzavnim institucijama pa nismo ni dosli. Jebiga, omaklo nam se.

Kljuc je ipak u bosnjackoj strani koja iznova i iznova popusta. Srbe treba pustiti da lupe glavusom o zid jer jednostavno, oni to zele. Ne daj im pare, ako nece raditi za drzavu. End of story. Hocete da se igrate malo nezavisnosti. Hajmo se igrati malo nezavisnosti. Evo nude nam 300 miliona kao drzavi i mi ih necemo uzeti jer nismo drzava. Ili cemo ih uzeti kada postanemo drzava, a to ce se desiti kada vi u skupstini RS-a povucete svoju odluku.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#11418 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sanjarko »

Jest da FBiH i drzavi ne trebaju pare. Od cega se isplacuju razna davanja pa i moja invalidnina @apsidejzi.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11419 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Milenkov buraz »

To bi moglo da smo ovih 30 godina radili kao Japanci pa da kažemo jebo 300, tj. 200 miliona ili koliko već dobije F.BiH. Jednostavno nismo to u prilici jer i nama treba lova.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#11420 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Sanjarko »

Milenkov buraz wrote: 17/10/2021 10:11 To bi moglo da smo ovih 30 godina radili kao Japanci pa da kažemo jebo 300, tj. 200 miliona ili koliko već dobije F.BiH. Jednostavno nismo to u prilici jer i nama treba lova.
Nemoze to u ovakvim okolnostima, s uredzenjem i svim, pogotovo vucanjem zapadno i istocno, i podmecanjem.
User avatar
MujkicHaris
Posts: 1464
Joined: 02/10/2010 08:34

#11421 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by MujkicHaris »

emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#11422 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by emmir1 »

Dodik se mora uhapsiti!!
Ja ne vidim drugo rješenje.

Čovjek ruši ustavno pravni poredak i pravi teško krivično djelo.
Zašto ga ne hapse?
Zakon je na našoj strani.

Pa pri hapšenju ako bude oružanog otpora i to je krivično djelo i moguće put u otvoreni sukob.

Ali zašto oklijevati, i ovo šta Dodik radi je put u otvoreni sukob tako da tu ne treba da bude dilema da li će se mir sačuvat.

Prešao je crvenu liniju i mora ga se uhapsit.
Ako ga se ne uhapsi idemo opet u sukob, nema se šta čekati i kalkulirati da li će se on zaustavit i neka je mirna kuća.

Vrlo bitno da je zakon na našoj strani, zakonski hapsimo Dodika.
Svaka reakcija njegovih je početak rata i onda su oni krivi za početak rata.


Takodje ovo što Dodik radi je potpuno jasno krivično djelo i tužioc koji ne pokrene postupak MORA da odgovara i da bude uhapšen.
User avatar
muha_sa
Posts: 128500
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#11423 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

Srđan Puhalo
@SrkiPuhalo

Cudno je to braco Srbi, 4 godine rokas Sarajevo i opet volis sici u njega!!!
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#11424 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »

Malo je gradova poput Sarajeva, u Evropi skoro da ih nema, kazao je patrijarh


"Malo je gradova poput Sarajeva, u Evropi skoro da ih nema", kazao je patrijarh Srpske pravoslavne crkve (SPC) Porfirije.



"Malo bi bilo da kažem da je danas moje srce ispunjeno istinskom radošću, radošću Bogom što sam po blagoslovu i pozivu Vašeg visokopreosveštenstva zajedno sa svima Vama pod svodovima predivnog Hrama, moram reći, predivnom gradu Sarajevu, u ovoj zemlji, u gradu koji je optočen planinama i kao da je zarobljen u njima. Veoma širokogrud grad, otvoren na sve četiri strane sveta u koji su dolazili ljudi sa različitih krajeva sveta, donosili darove u njega, ali isto tako obogaćeni iz njega izlazili", kazao je srpski patrijarh Porfirije tokom jučerašnje posjete Sarajevu.



Govorio je o "ljepoti različitosti onih koji su ovdje vijekovima živjeli".



"Grad Sarajevo kroz vekove jeste otvoren grad, a pravoslavni Srbi u ovom gradu u najmanju ruku u njemu žive od 14. veka i mole se Bogu. Tome svedoči Crkva Svetih arhangela. Ali drugi narodi koji veruju u istog Boga, ali na različit način se mole Bogu, ne samo da su zasnovali svoje postojanje, već međusobno prožimanje u istinsku zajednicu."



Malo je gradova poput Sarajeva, u Evropi skoro da ih nema, kazao je patrijarh.



Porfirije je kazao kako je bogatstvo Sarajeva što se u krugu od nekoliko stotina metara nalaze pravoslavni hram, sinagoga, džamija...



"Ovde postoje čvrsti okviri za to, a znam opet da je mnogo puta bilo da nismo prepoznavali jedni druge. Nismo poznavali ni sebe unutar jednog naroda, ni unutar jedne porodice. Često nismo prepoznavali ni sami sebe. Nismo znali ko smo i šta smo. Zatvorili smo se u sebe, u kulu od slonovače. Bez mogućnosti da iz nje izlazimo, i da nam neko u nju ulazi. Mnogo puta padali smo i pojedinačno i svi zajedno. Istorija ovog grada, ovog prostora nas uči da smo nakon svakog promašaja i pada nalazili načina da prepoznamo jedni druge, da smo potrebni jedni drugima i da idemo dalje."



Kazao je i da smo često rodbinski povezani.



"Ništa nije slučajno. Sve je to znak ljubavi Njegove. Da bismo njega upoznali kao jednoga Boga. Kao pojedinci i narodi smo stvoreni od jedne prirode", poručio je Porfirije.



Nakon poruka koje je poslao patrijarh Porfirije, oglasio se Dragan Mektić.



„Vaša Svetosti, povucite ove riječi, u protivnom bit ćete izdajnik“, poručio je kra Dragan Mektić, aludirajući na izjave Milorada Dodika koji gotovo svakodnevno pljuje po glavnom gradu Bosne i Hercegovine, nazivajući ga pogrdnim imenima, šireći mržnju i netrpeljivost.
:thumbup: :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#11425 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by pici »




dze prdCenik vodze... docekuje sultana a nece svog duhovnog poglavara... cccc
Post Reply