Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post Reply
User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#3301 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by p206 »

evoluirao je na novi nivo kmečanja
očito je da ide na dramatizaciju - Vučićeva škola
vjerovatno ima informacije od njega da se nešto sprema
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#3302 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by L u c i f e r »

Sta ovo nema nikakve izjave vec sat i po?

Da nije sta hasta?

:saveta: 🇩🇪
archi_a
Posts: 10360
Joined: 11/12/2011 18:11

#3303 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by archi_a »

milorad dodik je vrlo obavještena osoba. milorad dodik je svjestan u kojem smjeru ide država BiH i političko uređenje u državi Bosni i Hercegovini u narednom periodu. milorad dodik nema drugu opciju nego da pokuša da radi ovo što radi. :wink: :bih:
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3304 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Nudimi na klixforumu neku peticiju

Dobri algoritmi :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3305 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by spreca »

L u c i f e r wrote: 01/08/2021 18:07 Sta ovo nema nikakve izjave vec sat i po?

Da nije sta hasta?

:saveta: 🇩🇪
Samo krmka ignorisati i njegove izjave i to ce ga dotuci kad vidi da ga niko ne jebe ni 2% a pogotovo njegove izjave trebao ignorisati novi Visoki predstavnik a raditi kako je naumio
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3306 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Truba »

Login77777 wrote: 01/08/2021 11:12
Black swan wrote: 01/08/2021 10:38 Jebiga to su nam ostavile komunjare u istocnoj europi se narod smanjuje
Nema veze s hdz
Pogledaj rumunjski i bugarsku
Stanlo krivi drugi…
Ma ja...
Inace talijani se satrase od radjanja
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#3307 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by L u c i f e r »

Pouzdana informacija iz ohr
Smit se toliko prepao mileta da podnosi ostavku
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#3308 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by daddy-kool »

L u c i f e r wrote: 01/08/2021 21:00 Pouzdana informacija iz ohr
Smit se toliko prepao mileta da podnosi ostavku
:thumbup:

Konacno dasak zdravog razuma iz MZ, nema legitimnosti visokog predstavnika bez potvrde u vijecu sigurnosti UN i podrske mocne Rusije. Smit, njemacki drzavljanin koji se lazno predstavlja kao visoki predstavnik, :mrgreen: treba da se lijepo izvini Guardianu zbog povisenog secera, ponisti sve nametnute zakone i nabije Inzka nogom. Tek onda je dobrodosao. Nadam se samo da ce Guardian istrajati u svojim zahtijevima, posebno u onom o povlacenju iz sporazuma o vojsci.
User avatar
muha_sa
Posts: 128486
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3309 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by muha_sa »

spreca wrote: 01/08/2021 19:12
L u c i f e r wrote: 01/08/2021 18:07 Sta ovo nema nikakve izjave vec sat i po?

Da nije sta hasta?

:saveta: 🇩🇪
Samo krmka ignorisati i njegove izjave i to ce ga dotuci kad vidi da ga niko ne jebe ni 2% a pogotovo njegove izjave trebao ignorisati novi Visoki predstavnik a raditi kako je naumio
Samo ga treba što više hajcat--ako genocidnoj on ne dohaka niko nikad nece.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3310 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by nikad_vise »

Ovo po meni ne moze biti slucajno.
Američki državni sekretar Antony Blinken na svom Twitter profilu objavio je poruku ovim povodom.

"Dvadeset i šest godina kasnije prisjećamo se izgubljenih života i strahota genocida u Srebrenici. Ova sumorna godišnjica služi kao podsjetnik na potrebu zajedničkog rada na boljoj budućnosti svih ljudi u Bosni i Hercegovini", poručio je Blinken.

"Američki narod pridružuje se narodu Bosne i Hercegovine u odavanju počasti za više od 8.000 ubijenih žrtava. Uz porodice smo onih koji su izgubili svoje najmilije i one koji neumorno traže pravdu", napisao je.

Tragični događaji iz prošlosti podsjećaju na potrebu zajedničkog rada na boljoj budućnosti, dodaje on te kaže kako bolja budućnost treba da uključuje sve građane u stabilnoj i prosperitetnoj državi.

"SAD duboko cijene svoje dugogodišnje prijateljstvo s BiH i ostaju nepokolebljivi partner predan našem zajedničkom cilju demokratske i inkluzivne Bosne i Hercegovine na putu ka punoj euroatlantskoj integraciji. Dok razmišljamo o ovoj godišnjici, potvrđujemo svoju posvećenost radu na sprečavanju budućih zločina", rekao je Blinken.
Bajden
Predsjednik SAD Džo Bajden (Joe Biden) komentirao je pravosnažnu presudu zločincu Ratku Mladiću.

- Prije gotovo 26 godina, Ratko Mladić naredio je pogubljenje po prijekom postupku oko 8.000 nenaoružanih muškaraca i dječaka u Srebrenici. Također je vodio brutalnu višegodišnju opsadu Sarajeva i bio je odgovoran za mnoge druge zločine. Međunarodni rezidualni mehanizam Ujedinjenih nacija za krivične sudove u Hagu potvrdio je danas njegovu osudu za genocid, zločine protiv čovječnosti i ratne zločine. Ova historijska presuda pokazuje da će oni koji čine stravične zločine odgovarati. Takođe pojačava našu zajedničku odlučnost da spriječimo da se buduća zvjerstva počnu bilo gdje u svijetu - naveo je Bajden, saopćeno je iz Bijele kuće.
Skoro je jedna Bosnjakinja iz Amerika takodje dobila pismo od Bajdena :D
Djeca ne uče istu historiju niti se igraju zajedno
- Želim za kraj naglasiti i to da sam s predsjednikom Bajdenom u svojoj prethodnoj komunikaciji podijelila da me jako brine etnička podijeljenost u Bosni i Hercegovini gdje djeca više ne uče istu historiju niti se igraju zajedno. Napomenula sam da je nemoguće ostvariti prosperitet i stabilnost BiH dok mnogi i dalje poriču genocid i slave ratne zločince poput Radovana Karadžića i Ratka Mladića. Zbog toga sam zamolila predsjednika Bajdena da aktivno pomogne u građenju multietničke, funkcionalne i građanske BiH s nadom da će jednog dana i on zajedno sa svojom suprugom, dr. Džil Bajden (Jill Biden), posjetiti upravo takvu BiH kakvu mnogi danas žele.
Mislim da nam Ujka Sam prilicno dobro poznaje stanje u BiH,i siguran sam da Dodik ovaj put nece izaci iz ovoga na najbolji nacin.Previse su sadasnji americki duznosnici na najvisim nivoima u ovome da bi se povukli pred Dodikom.Od drzavnog sekretara,predsjednika,predstavnika u UN,do samog sadasnjeg ali i buduceg ambasadora.

Dodika treba podrzati,a ovo sto jos gratis vrijedja njemacku i njenog diplomatu,to je definitivno jos vise odlicno. :thumbup:
Amerika mu se nece povuci pred ovim prijetnjama.Ovim najavama o povlacenju iz vojske,opstruiranju tuzilastva i Sipe,i sve ostalo je samo gratis.

Mislim da on samo ima odredjene najave o eventualno buducem djelovanju EU i Amerike i da je odlucio da ide na sve ili nista.

na 25 godisnjicu Dejtona> :thumbup:
Bajden je u saopštenju rekao da se pridružuje međunarodnoj zajednici u obeležavanju 25. godišnjice potpisivanja Dejtonskog sporazuma, kojim je okončan “najgori konflikt u Evropi od Drugog svetskog rata”, te dodao da se danas proslavljaju napori mirovnjaka, uprkos tome što “žalimo zbog oko 100.000 žrtava i miliona raseljenih” tokom rata.

“Dejtonski sporazum doneo je mir u Bosnu i Hercegovinu i reafirmisao njen suverenitet, teritorijalni integritet i nezavisnost. Ipak, četvrt veka kasnije, jasno je da rad na uspostavljanju pravde, pomirenja i funkcionalne multietničke BiH nije završen. Previše često vidimo kako nacionalizam pobeđuje naše nacionalne interese, a bogaćenje nekolicine se stavlja ispred reformi za dobrobit mnogih”, napisao je Bajden.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3311 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by nikad_vise »

Kao što je poznato Bajden je sve vrijeme rata podržavao tzv. Armiju BiH i sarajevsko ratno rukovodstvo, uz sve raspoložive optužbe na srpski račun i bio je jedan od najvećih zagovornika srpske krivice, promovišući mantru o ''agresiji na BiH''.

Spomenuto je da kao potpredsjednik SAD, u maju 2009. godine obratio Parlamentu BiH i "stavio do znanja da je budućnost Bosne i Hercegovine u evroatlantskim institucijama, ali jasno je poručio da bi se krenulo ka daljnjoj integraciji, vlasti BiH moraju učiniti više na prevazilaženju etničkih podjela i u zajedničkom djelovanju u korist svih koji žive u BiH."

U dokumentu, koji je očigledno namijenjen pridobijanju pažnje i podrške bošnjačke dijaspore u Americi, Bajden hvali da je u vrijeme kada je predsjednik SAD-a bio Barak Obama, na crnu američku listu stavljen lider SNSD-a, a sadašnji član Predsjedništva BiH, Milorad Dodik.

"Tokom Obamine administracije Sjedinjene Američke Države su, predvođene Džoom Bajdenom, sankcionisale bosanskog Srbina i nacionalistu Milorada Dodika zbog aktivne opstrukcije Dejtonskog mirovnog sporazuma, šaljući snažan signal da Sjedinjene Države neće tolerisati prijetnje suverenitetu ili teritorijalnom integritetu Bosne i Hercegovine," piše u dokumentu.

U manjem dijelu dokumenta, navedeno je ''Šta Bajden planira da uradi''

Naglašava da BiH "treba snažnu podršku SAD-a kako bi uspjela ali da nažalost, pod predsjedavanjem Donalda Trampa, uticaj SAD-a je izblijedio budući da je ova administracija odredila Evropsku uniju kao strateškog suparnika, a vrijednosti NATO-a stavila pod znak pitanja."

Dalje, Džo Bajden obećava da će okupiti partnere unutar EU i NATO-a kako bi se zajednički razvila strategija za učvršćivanje položaja Zapadnog Balkana u evroatlantskim institucijama.

Bajden u dokumentu piše da "zna da je vrijeme za hrabro i odlučno američko liderstvo kako bi se podstakle reforme i pomirenje, te kako bi se opet posvetili našem davno-obećanom cilju cjelovite, slobodne i mirne Evrope."

Na kraju, Bajden se obavezuje da će "zauvijek biti protiv mržnje a podržavaće suverenitet, teritorijalni integritet i multi-etnički karakter Bosne i Hercegovine."


edit
Elmina Kulašić, izvršna direktorica neprofitne organizacije Bošnjačko Savjetodavno Vijeće (BAACBH), čiji su predstavnici vrlo aktivni pod Capitol Hillom, kaže da je Joe Biden, ovogodišnji dobitnik nagrade Srebrenica, itekako tu nagradu zaslužio:

“Dugi niz godina vrlo je principijelno djelovao u Kongresu, oslovljavajući na pravi način agresiju i genocid u BiH i Srebrenici. Biden je jednostavno stalno bio prisutan na bosanskom pitanju u Kongresu, a kasnije je pomogao i kod usvajanja rezolucija o BiH”, kaže 22 godišnja Kulašić.
Nece se Ameri povuci pred ovim prijetnjama. :D
Last edited by nikad_vise on 01/08/2021 22:20, edited 1 time in total.
User avatar
Login77777
Posts: 8549
Joined: 18/05/2021 09:11

#3312 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

@nikad_vise
Ciji je to tekst?
TomANDJerry
Posts: 1148
Joined: 21/09/2012 18:23

#3313 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by TomANDJerry »

Ma previse ocekujete :roll:

Da medjunarodna zajednica hoce, za 7 dana bi mogli Dodika i srbende da natjeraju ne da puze, nego da im jos lizu stopala :place1: ... zaustavi kredite, uvedi sankcije vladi RSa i svim firmama koje sa njom posluju (50% firmi u RSu) dok u skupstini ne usvoje isti zakon kao ovaj Inzkov.
Za 3 mjeseca nebi bilo plata, penzija, goriva ... nicega, i eto srbendi da potpisu i predaju Beograda ako treba :odustajem: .

Ali to medjunarodna zajednica nece. Jer zasto bi se oni uopste brinuli o BiH. Da li im mi trebamo u EU -- ne. Da li im kao narod nesto znacimo -- ne, niti oni nama (99,9% Bosnjaka voli jednog Erdogana :happyfamily: vise nego cijelu EU i njenih 800 miliona stanovnika zajedno). Jedino sto medjunarodna zajednica radi jeste da se osigura da ne bude rat, jer onda im je problem gledati to na TVu.

Ovako, najbolji i najvrijedniji iz BiH idu u Njemacku raditi i doprinositi toj državi i tom društvu, najgori i najljenji (lopovi i ostali šljam) se uclane u SDA i ostaju ovdje ... dovlace nam propale VW sa pola miliona kilometara jer nemaju gdje sa njima --- sve im apsolutno odgovara. Eto, bas im je u cilju prosperitet Bosne i Bosanaca.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3314 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by nikad_vise »

Login77777 wrote: 01/08/2021 22:19 @nikad_vise
Ciji je to tekst?
mon.do.ba
U svakom slucaju ovolika histerija od strane Dodika nije bez razloga.
User avatar
Login77777
Posts: 8549
Joined: 18/05/2021 09:11

#3315 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Login77777 »

nikad_vise wrote: 01/08/2021 22:24
Login77777 wrote: 01/08/2021 22:19 @nikad_vise
Ciji je to tekst?
mon.do.ba
U svakom slucaju ovolika histerija od strane Dodika nije bez razloga.
Pitam radi te prve rjecenice gdje pise tzv.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3316 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by nikad_vise »

Sve ove godine od samog dogadjanja Srebrenice do dana danasnjeg kad je usvojen zakon i konacno zabranjeno negiranje genocida,Bajden nije prestao govoriti o njemu.Cijeli svoj zivot je nekako kroz svoje djelovanje ukazivao na taj genocid i ratne zlocince koji su ga uradili.
Pogledaj recimo ovaj tekst iz 2008 godine koji je objavljen u jednom srpskom casopisu :thumbup:
SPRIN­GFILD - Kan­di­dat za pred­sje­dni­ka SAD Ba­rak Oba­ma zva­ni­čno je sa­op­štio da je iza­brao Džoze­fa Baj­de­na za pot­pred­sje­dni­čkog kan­di­da­ta, je­dnog od naj­ja­čih bošnja­čkih lo­bis­ta.

To­kom ra­ta u BiH se­na­tor Baj­den bio je pred­sje­dnik Ko­mi­te­ta za spoljnu po­li­ti­ku ame­ri­čkog Se­na­ta. Baj­den se za­la­gao u ame­ri­čkom Se­na­tu za uki­danje em­bar­ga na uvoz oru­žja ra­di na­oru­ža­vanja Ar­mi­je RBiH. Is­to­vre­me­no je za­go­va­rao ener­gi­čnu in­ter­ven­ci­ju vaz­du­šnih sna­ga NATO-a, da bi se za­us­ta­vi­le srpske sna­ge u Bo­sni i Her­ce­go­vi­ni.

Je­dan je do naj­ja­čih lo­bis­ta Klu­ba pri­ja­telja BiH u ame­ri­čkom Se­na­tu i Kon­gre­su, iza či­jeg osni­vanja sto­ji bošnja­čka lo­bis­ti­čka or­ga­ni­za­ci­ja Kon­gres Bošnjaka Sje­ver­ne Ame­ri­ke.

U sep­tem­bru 2002. go­di­ne ame­ri­čki Se­nat usvo­jio je re­zo­lu­ci­ju se­na­to­ra Baj­de­na, u ko­joj je obilježe­na de­se­ta go­dišnjica ame­ri­čkog pri­znanja BiH.

Se­na­tor Baj­den je dao i klju­čnu po­dršku re­zo­lu­ci­ji ame­ri­čkog Se­na­ta, usvo­je­noj u ju­nu 2005. go­di­ne, ko­jom je pot­vrđe­na agre­si­ja na BiH i ge­no­cid na Bošnjaci­ma.

Ame­ri­čki Se­nat je je­dno­gla­sno, gla­so­vi­ma svih 100 se­na­to­ra, usvo­jio re­zo­lu­ci­ju ko­jom se obilježa­va de­se­to­go­dišnjica ma­sa­kra u Sre­bre­ni­ci. Pre­dla­ga­či re­zo­lu­ci­je, či­ji je ini­ci­ja­tor Kon­gres Bošnjaka Sje­ver­ne Ame­ri­ke, bi­li su re­pu­bli­kan­ski i de­mo­krat­ski se­na­to­ri Gor­don Smit i Yozef Baj­den.

Do­bi­tnik je na­gra­de Sre­bre­ni­ca 1995. go­di­ne, ko­ju je u njego­vo ime ove go­di­ne u Po­to­ča­ri­ma pri­mio ame­ri­čki am­ba­sa­dor Čar­ls In­gliš.

U mar­tu 2006. go­di­ne usvo­je­na je re­zo­lu­ci­ja se­na­to­ra Baj­de­na, u ko­joj se tra­že us­ta­vne re­for­me u BiH, ko­je će oja­ča­ti vlast na ni­vou drža­ve i uki­nu­ti na­dle­žnos­ti en­ti­te­ta.

Baj­den je izlo­bi­rao ame­ri­čke me­di­je ko­ji su iz­vje­šta­va­li o ra­tu u BiH i imao je jak uti­caj na pred­sje­dni­ka Klin­to­na pri do­no­šenju odlu­ka u ve­zi sa Bo­snom i Her­ce­go­vi­nom.

Re­zo­lu­ci­ja
Usvo­je­na re­zo­lu­ci­ja u ame­ri­čkom Se­na­tu, či­ji je pre­dla­gač Baj­den, ja­sno pre­ci­zi­ra da je nad Bošnjaci­ma u BiH po­činjen ge­no­cid, a na BiH iz­vrše­na agre­si­ja, te da je Srbi­ja, u sa­radnji sa bo­san­skim Srbi­ma, gla­vni in­spi­ra­tor i po­či­ni­lac agre­si­je i ge­no­ci­da.

U do­ku­men­tu se po­zi­va­ju na od­go­vor­nost Uje­dinjene na­ci­je, zbog to­ga što ni­su spri­je­či­le pad Sre­bre­ni­ce, ko­ja je 16. apri­la 1993. bi­la pro­gla­še­na za­šti­će­nom zo­nom UN.
Amidza je odlucio izgleda da malo pocisti dvoriste :izet:
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#3317 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by Skijaš »

Yug wrote: TIK TAK TIK TAK TIK TAK TIK TAK :lol:
TOK
archi_a
Posts: 10360
Joined: 11/12/2011 18:11

#3318 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by archi_a »

"A neki se moraju prilagoditi činjenici da ne samo da mogu biti prijateljski nastrojen, već da, ako to služi cilju, mogu biti i prilično tvrd i neugodan"
Vezano uz novi zakon o zabrani negirnja genocida i ratnih zločina, iritira ga što čak postoji i rasprava o ovoj temi jer ratne zločine ne treba poricati.
Christian Schmidt, novi Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini

:wink:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#3319 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by nikad_vise »

Sa Christianom Schmidtom bez mandata, Republika Srpske i njene institucije neće sarađivati, rekao je Milorad Dodik, na konferenciji za novinare u Banjaluci.

recommended by
Mgid
Mgid

BIOLIFT
Novi anti-age proizvod dospio na naslovnice u Srebrenik
SAZNAJ VIŠE
-Schmidt se hvali nekim svojim iskustvom, ali nema ga za BiH. On nema ingerencije, a pogotovo nema ih za promjene granica na Balkanu. U pogledu tog iskustva ne možemo dozvoliti da nam dođe nelegalan stranac, i neće se ovdje primjenjivati njegove odluke. Zato je važno srpsko jedinstvo unutar svih političkih partija koje smo postigli na posljednjoj sjednici Narodne skupštine Republike Srpske – rekao je Dodik, pa dodao:

-Sa snažnim jedinstvom političkih lidera u Srpskoj napravićemo front otpora. Samo na taj način možemo zaštititi RS od zatiranja.



On je istakao da je jedino relevantno mjesto koje uvodi visokog predstavnika u BiH Aneks 10, za koji je istakao da je prekršen od velikih zemalja koje pokušavaju da uskrate Republici Srpskoj da je strana, jer je tako i predviđeno Aneksom 10.

-Mi smo strana potpisnica svih aneksa Dejtonskog sporazuma. Sporazum je potpisala Srbija u ime Republike Srpske, tako da smo dio i međunarodnog prava, odnosno međunarodni faktor – rekao je Dodik, dodajući da visokog predstavnika nigdje nema ni u jednom relevantnom dokumentu Dejtonskog sporazuma.

On je napomenuo da su neke zapadne zemlje krenule u rušenje Dejtonskog sporazuma.

-I SAD i EU i NATO su u borbi protiv Republike Srpske i njene razgradnje. Јoš su sebi pridodali Kanadu, Јapan, i neke islamske zemlje. Međunarodna zajednica želi da razgradi poziciju Republike Srpske kao strane u pregovorima, i zbog toga neću ići na razgovore sa Schmidtom – poručio je Dodik.



PIC je nazavao “nelegalnom organizacijom moćnih zemalja”.

“PIC je nelegalna organizacija moćnih zemalja koje misle da s arogancijom mogu nametnuti nasilje i da mogu da nas skrše u našem zahtjevu za slobodom i samostalnom RS u okviru Dejtonske BiH. Ako ne može biti samostalna u okviru dejtonskih okvira, ona ima pravo da sama bira svoj put. I vjerujem da će zbog njihovog ponašanja doći veoma brzo u ovakvu situaciju. PIC je jedna lažljiva i nepostojeća organizaicje koju u Dejtonskog sporazumu nema”, rekao je Dodik.

Iznio je i niz drugih uvreda na račun PIC-a.

Govorio je i napadu na Miladina Stanića, SDS-ovog poslanika. Kazao je kako je Stanić “odbio sarađivati s policijom i da je riječ o sporu koji traje dvije decenije, a na sudu se vodi postipak 15 godina”.

“Osuđujem upotrebu vatrenog oružja i odbacujem bilo kakvu konotaciju da ima politčku pozadinu. Insistiram da institucije RS rasvjetle ovaj događaj”, rekao je Dodik.
:thumbup: :bih: :bih:
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#3320 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by L u c i f e r »

Sto no kae
Ja ga jebem ko ne organizuje referendum
archi_a
Posts: 10360
Joined: 11/12/2011 18:11

#3321 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by archi_a »

Image

:D
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3322 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by dale cooper »

Nije zgoreg ponovo spomenuti u jeku Mičkovog ponovnog kurčenja. :D

Politička istorija Srbije

Bog stvori Zemlju, stvori i narode razne a među njima naravno i Srbe. I reče Bog Srbima: Vama dajem jednu veoma specifičnu osobinu, neka to bude kurčenje, a da stvar učinim zanimljivijom neka to bude kurčenje bez ikakvog osnova. I još reče Bog: Idite sada Srbi i kurčite se po Zemlji dok je sveta i veka, i dok neka sila ne popizdi pa vas satre do poslednjeg.

I tako Srbi godinama hodiše po jevroaziji dok konačno u 7. veku ne dođoše na Balkan. Jedan Srbin reče: Čini mi se da je ovaj plodni balkanski prostor izuzetno povoljan za kurčenje. Ostala braća podržaše ga u glas. Čak šta više, reče glavni Srbin, hajde da se nastanimo u sred Balkana da bi naše kurčenje došlo do izražaja.

I kurčismo se tako vekovima dok ne dođoše Turci. Kad dođoše oni vele: Aman Srbistanci daj samo da prođemo tuda pa da pljačkamo bogatu zapadnu jevropu. Srbi odgovoriše: Kurac da prođete. Satreše nas. Posle pet vekova izbi buna. Turci vele: evo vam primirje, Srbi vele: Evo vama kurac.

Prođoše ondak ratovi manji i veći dok ne dođe do Prvog svetskog rata. Austrougarska reče: Aman Srbi deset puta smo veći od vas, predajte se. Odgovor je glasio: Predamo se kurac bre! Satreše nas.

Dođe i Drugi svetski rat. Vlada potpisala pakt. Narod viče: Kurac pakt. Nemačka kaže: Dobićete po pički. Srbija kaže: Dobićete vi kurac, i to tvrd za mnogo godina. Satreše nas.

Ameri rekoše: Dajte bazu na Kosovu. Srbin reče: Damo vam kurac na Kosovu i to u paketu sa još dva kurca da se zasladite. Satreše nas.

Nato viče: Uđite u naš pakt da vas ne bi razmoždili. Mi vičemo: Uđemo kurac u vaš kurčevi pakt, nabijemo vas sve na kurac, i usput popušite nam kurac. Epilog se da naslutiti...
:mrgreen:

https://vukajlija.com/politicka-istorija-srbije/576659
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#3323 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zrakomlat »

"I SAD i EU i NATO su u borbi protiv Republike Srpske i njene razgradnje. Јoš su sebi pridodali Kanadu, Јapan, i neke islamske zemlje"

I nemoćne su protiv šumske, džaba im sve.
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#3324 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by zrakomlat »

dale cooper wrote: 01/08/2021 23:37 Nije zgoreg ponovo spomenuti u jeku Mičkovog ponovnog kurčenja. :D

Politička istorija Srbije

Bog stvori Zemlju, stvori i narode razne a među njima naravno i Srbe. I reče Bog Srbima: Vama dajem jednu veoma specifičnu osobinu, neka to bude kurčenje, a da stvar učinim zanimljivijom neka to bude kurčenje bez ikakvog osnova. I još reče Bog: Idite sada Srbi i kurčite se po Zemlji dok je sveta i veka, i dok neka sila ne popizdi pa vas satre do poslednjeg.

I tako Srbi godinama hodiše po jevroaziji dok konačno u 7. veku ne dođoše na Balkan. Jedan Srbin reče: Čini mi se da je ovaj plodni balkanski prostor izuzetno povoljan za kurčenje. Ostala braća podržaše ga u glas. Čak šta više, reče glavni Srbin, hajde da se nastanimo u sred Balkana da bi naše kurčenje došlo do izražaja.

I kurčismo se tako vekovima dok ne dođoše Turci. Kad dođoše oni vele: Aman Srbistanci daj samo da prođemo tuda pa da pljačkamo bogatu zapadnu jevropu. Srbi odgovoriše: Kurac da prođete. Satreše nas. Posle pet vekova izbi buna. Turci vele: evo vam primirje, Srbi vele: Evo vama kurac.

Prođoše ondak ratovi manji i veći dok ne dođe do Prvog svetskog rata. Austrougarska reče: Aman Srbi deset puta smo veći od vas, predajte se. Odgovor je glasio: Predamo se kurac bre! Satreše nas.

Dođe i Drugi svetski rat. Vlada potpisala pakt. Narod viče: Kurac pakt. Nemačka kaže: Dobićete po pički. Srbija kaže: Dobićete vi kurac, i to tvrd za mnogo godina. Satreše nas.

Ameri rekoše: Dajte bazu na Kosovu. Srbin reče: Damo vam kurac na Kosovu i to u paketu sa još dva kurca da se zasladite. Satreše nas.

Nato viče: Uđite u naš pakt da vas ne bi razmoždili. Mi vičemo: Uđemo kurac u vaš kurčevi pakt, nabijemo vas sve na kurac, i usput popušite nam kurac. Epilog se da naslutiti...
:mrgreen:

https://vukajlija.com/politicka-istorija-srbije/576659
Legendarna definicija
bhnapoleon1
Posts: 6497
Joined: 11/05/2014 23:47

#3325 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT (Vol 2 )

Post by bhnapoleon1 »

zrakomlat wrote: 01/08/2021 23:37 "I SAD i EU i NATO su u borbi protiv Republike Srpske i njene razgradnje. Јoš su sebi pridodali Kanadu, Јapan, i neke islamske zemlje"

I nemoćne su protiv šumske, džaba im sve.
ma hajde sve ali Japan, nadam se da Guardian ima spreman odgovor. Valjda ne pošalju kamikaze
Ovo dođe ko avengersi, a MD i Šumsla ko Thanos
Post Reply