Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#58626 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

arzuhal wrote:Opa! Sada vidimo da je, osim Hrvatske i Srbije, i Republika Bosna i Hercegovina jedan od garanata Dejtonskog sporazuma! :thumbup:

:mrgreen:
Eh, kakvi crni garanti.
Ovo su zaraćene strane koje potpisuju mirovni sporazum.

Majku im agresorsku.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#58627 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

daddy-kool wrote:
arzuhal wrote:Opa! Sada vidimo da je, osim Hrvatske i Srbije, i Republika Bosna i Hercegovina jedan od garanata Dejtonskog sporazuma! :thumbup:

:mrgreen:
Eh, kakvi crni garanti.
Ovo su zaraćene strane koje potpisuju mirovni sporazum.

Majku im agresorsku.
Ma znam..Ali, eto, može biti dobar fazon kada počne priča o Srbiji ili Hrvatskoj kao, tobože, garantima Dejtona :mrgreen:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#58628 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

arzuhal wrote:
Ma znam..Ali, eto, može biti dobar fazon kada počne priča o Srbiji ili Hrvatskoj kao, tobože, garantima Dejtona :mrgreen:
Skonto sam odmah, dobar je fazon :thumbup:

Samo mi ružno od te njihove priče.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#58629 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Dodik: Mi smo na Palama našli svoj Dejtonski sporazum

- I fino tamo piše da je BiH državna zajednica koju čine dvije države: Republika Srpska i Federacija. I stoji da ne postoji Sud i Tužilaštvo BiH. I da će Bakir sigurno, uz pomoć srpskih izdajnika, pokušati taj original da sakrije...
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#58630 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by HAVANA »

Dje mi je mile,nisam dugo nista o njemu procito?
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#58631 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by HAVANA »

Mater jebo dosadnu,isto proljev.
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#58632 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by CSKA »

Ako hoces da kupis original Pikasa,Rembrandta,Van Goga...pravac Pale,sve ti mogu nabaviti :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#58633 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

arzuhal wrote:Dodik: Mi smo na Palama našli svoj Dejtonski sporazum
Samo se ne zna(dok se ne dogovore) ko je u ime njih potpisao ovaj primjerak? Milosevic ili Izetbegovic?
Ako se primjerak koji je potpisao Alija nalazi u trezoru Predsjednistva(nakon Bakirove delozacije), ciji je ovo primjerak ako nije srbijanski.

Ali ga preCednik izvede akrobaciju. Nije telohranitelj D.Kalinica(koji je sada savjetnik preCednika) nego je telohranitelj A.Buhe. Eto Buhi dali za puta jedan primjerak. :-)
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#58634 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Acid25 »

Danas sam, kopajući po starim papirima naletio na svoj vlastiti, orginalni primjerak dejtona. Odnese ga sad do komšije da ga usporedim sa njegovim orginalnim primjerkom; da vidim da li se sve slaže.




Gandalf čita svoj primjerak dejtona...
Image
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#58635 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

I tako roveći po tavanu, pronađem djedov originalni primjerak Dejtonskog mirovnog sporazuma ...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#58636 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

arzuhal wrote:Dodik: Mi smo na Palama našli svoj Dejtonski sporazum
Ne može PreCjednik bez Bosne, nije krv voda.
CSKA wrote:Ako hoces da kupis original Pikasa,Rembrandta,Van Goga...pravac Pale,sve ti mogu nabaviti :lol:
Al baš :mrgreen:
Isto crna rupa :P
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#58637 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Tomahawk11 wrote:
arzuhal wrote:Dodik: Mi smo na Palama našli svoj Dejtonski sporazum
Ne može PreCjednik bez Bosne, nije krv voda.
CSKA wrote:Ako hoces da kupis original Pikasa,Rembrandta,Van Goga...pravac Pale,sve ti mogu nabaviti :lol:
Al baš :mrgreen:
Isto crna rupa :P

PreCednik prekuc'o sam sebe. Čuj oni našli "svoj" šrimjerak :lol: ...pa RS nije ni potpisnik već Srbija, BiH i Hrvatska... :lol:
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#58638 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pici »

arzuhal wrote:Dodik: Mi smo na Palama našli svoj Dejtonski sporazum

- I fino tamo piše da je BiH državna zajednica koju čine dvije države: Republika Srpska i Federacija. I stoji da ne postoji Sud i Tužilaštvo BiH. I da će Bakir sigurno, uz pomoć srpskih izdajnika, pokušati taj original da sakrije...

neg se zna dosta IZDAJNIKA i alternativne istorije...

Image
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#58639 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Mektić ga ne vadi... :lol:
Ministar sigurnosti BiH Dragan Mektić kazao je kako predsjednik bh. entiteta RS Milorad Dodik ne govori istinu kada kaže da njegov savjetnik Željko Kuntoš, koji je jučer uhapšen na Palama, nije radio kao vozač bivšeg predsjednika Narodne skupštine RS Dragana Kalinića.
Mektić je demantovao da je Kuntoš, kod kojeg je pronađen dokument za koji se vjeruje da je originalni primjerak Dejtonskog mirovnog sporazuma, bio angažovan kao vozač Alekse Buhe.

Pozvao je vlasti u RS-u da kažu javnosti šta su to još pronašli uz Dejtonski sporazum i kod čijih ljubavnica je bio međunarodni ugovor. On ima informacije da je prilikom pretresa pronađeno i nekoliko priznanica, ističući da je potrebno javno obznaniti na koje su iznose pisane, kome i ko ih je potpisivao.

Ministar sigurnosti dodaje da Željko Kuntoš nije "Pink Panter" pa da može ući i izaći iz NSRS kao sjena, već da mu je neko morao otvoriti vrata arhiva i omogućiti mu iznošenje Dejtonskog mirovnog sporazuma.

Otkrio je da je uhapšeni sutra trebalo da preuzme funkciju rukovodioca Administrativnog centra Vlade RS u Istočnom Sarajevu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#58640 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GandalfSivi »

Acid25 wrote:Danas sam, kopajući po starim papirima naletio na svoj vlastiti, orginalni primjerak dejtona. Odnese ga sad do komšije da ga usporedim sa njegovim orginalnim primjerkom; da vidim da li se sve slaže.




Gandalf čita svoj primjerak dejtona...
Image

Ja sam svoju kopiju dao PreCjeniku, zajedno sa prevodom na Quenya...
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#58641 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Acid25 »

Nakon što je pronađen pravi "Dejton" Guardian će napokon imati dovoljno dokaza da pohapsi sve visoke predstavnike koji su učestvovali u kriminalnim radnjama tj. koji su vršili izmjene DMS-a, po naredbi ološa iz Brisela, Vašingtona i tzv. Sarajeva, a sve na štetu šumske i Srba.
Posebno će odgovarati što su uklonili dio u kojem piše da je šumska država i da može istupiti iz tzv. BiH i pripojiti se matici Srbiji kada to požele njeni građani.
Također slijedi hapšenje domaćih izdajnika, koji su koristili lažni DMS za prenos nadležnosti sa šumske na veštačku tvorevinu BiH.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#58642 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Acid25 wrote:Nakon što je pronađen pravi "Dejton" Guardian će napokon imati dovoljno dokaza da pohapsi sve visoke predstavnike koji su učestvovali u kriminalnim radnjama tj. koji su vršili izmjene DMS-a, po naredbi ološa iz Brisela, Vašingtona i tzv. Sarajeva, a sve na štetu šumske i Srba.
Posebno će odgovarati što su uklonili dio u kojem piše da je šumska država i da može istupiti iz tzv. BiH i pripojiti se matici Srbiji kada to požele njeni građani.
Također slijedi hapšenje domaćih izdajnika, koji su koristili lažni DMS za prenos nadležnosti sa šumske na veštačku tvorevinu BiH.
Nije loše ali Hido ako se ne varam to najbolje zna opisati. :D
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#58643 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Pucar: Kuntoš je faciklu dobio prije 17 godina, nije znao da je Dejtonski sporazum
:lol:
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#58644 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Kakve li su to vaške kad im je ministar bio buha?! ahahahahaha
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#58645 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

Image
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#58646 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Acid25 wrote:Nakon što je pronađen pravi "Dejton" Guardian će napokon imati dovoljno dokaza da pohapsi sve visoke predstavnike koji su učestvovali u kriminalnim radnjama tj. koji su vršili izmjene DMS-a, po naredbi ološa iz Brisela, Vašingtona i tzv. Sarajeva, a sve na štetu šumske i Srba.
Posebno će odgovarati što su uklonili dio u kojem piše da je šumska država i da može istupiti iz tzv. BiH i pripojiti se matici Srbiji kada to požele njeni građani.
Također slijedi hapšenje domaćih izdajnika, koji su koristili lažni DMS za prenos nadležnosti sa šumske na veštačku tvorevinu BiH.

:thumbup:

I odmah pohapsiti NATO razbojnike s Butmira jer nelegalno tamo borave!!!Svezati ih za bandere i držati tako sve dok porodice ne dođu
po njih i ne plate napaćenoj šumskoj odštetu za nanešenu duhovnu bol. :mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#58647 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SmokingMan »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Pucar: Kuntoš je faciklu dobio prije 17 godina, nije znao da je Dejtonski sporazum
:lol:
Ni ja ne vjerujem šta pročitah maloprije.Pa kakav je to odnos bio prema dejtonskom sporazumu da ga Aleksa u povrejenje da Kuntošu,pa ovo su laži od koje oni opet pokušavaju stvoriti neku svoju verziju istine.Ovo je bezobrazluk bez presedana.

https://dnevni-list.ba/odvjetnik-kuntos ... to-dayton/
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#58648 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

SmokingMan wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Pucar: Kuntoš je faciklu dobio prije 17 godina, nije znao da je Dejtonski sporazum
:lol:
Ni ja ne vjerujem šta pročitah maloprije.Pa kakav je to odnos bio prema dejtonskom sporazumu da ga Aleksa u povrejenje da Kuntošu,pa ovo su laži od koje oni opet pokušavaju stvoriti neku svoju verziju istine.Ovo je bezobrazluk bez presedana.

https://dnevni-list.ba/odvjetnik-kuntos ... to-dayton/
Imenica "laž" uopšte ne pokriva ova baljezganja i budalaštine,ovo je jedan novi level za koji mi nemamo odgovor u našem jeziku. :lol: :lol: :lol:

P.S,Eno ti "Informer" i kako su oni dali Amerikancima po pič.. :lol: :lol: :lol:
Kako rekoh,sasvim novi nivo! :-D U prošlosti je radio dugi protok vremena u kombinaciji sa brljom i guslama,nema se za to više vremena. :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#58649 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

SmokingMan wrote: Ni ja ne vjerujem šta pročitah maloprije.Pa kakav je to odnos bio prema dejtonskom sporazumu da ga Aleksa u povrejenje da Kuntošu,pa ovo su laži od koje oni opet pokušavaju stvoriti neku svoju verziju istine.Ovo je bezobrazluk bez presedana.

https://dnevni-list.ba/odvjetnik-kuntos ... to-dayton/
Stari oprobani recept, na jednu aferu(referendum, sud i tuzilastvo, hojt ji, vucic-amerika, trezorski zapisi...) stvoris jos vecu da se prethodne zaborave.

Ovaj krkan se nekome zamjerio pa mu ga smjestio dan prije preuzimanja duznosti.

Ne bi bio fazon ako se o ovome ne bi bar sedmica pricala.
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#58650 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Čuj sedmica?!? Mjesecima, mjesecima ima da se spominje, kolega.
Mahat ćemo "našim" Daytonskim sporazumom dok se slova ne izližu, mada nikome neće biti jasno zašto je to bitno. Kompletan Daytonski sporazum sa svim aneksima je dostupan i na internetu, svima koji su zainteresovani da pročitaju šta tu piše. :D
Naravno prosječnom priglupom glasaču neće biti bitna zaključna stranica na kojoj su potpisi strana u dogovoru. I to strana, na kojoj su priznati predsjednici, koji su predstavljali međunarodno priznate države. Niko sa separatistima nije htio ni da priča, mogli su imati samo delegacije kao posmatrači. Nisu džaba potpisivali milošević i tuđman, znalo se ko su mentori "našim" separatistima. Ništa ovo nije bitno ustvari..... Priglupom glasaču će biti dovoljno da guardiJan tvrdi kako je Bosna i Hercegovina nastala spajanjem dvije "države", pi si-ja i pederacije. :-D
P.S. između ostalog; " Republika Bosna i Hercegovina, čije je zvanično ime od sada "Bosna i Hercegovina", nastavlja svoje pravno postojanje po međunarodnom pravu kao država, sa unutrašnjom stru-kturom modificiranom ovim Ustavom, i sa postojećim međunarodno priznatim granicama." idemooooo, Pudgemoooooon. ahahahahahahahahaha
Locked