Milomir Maric Novinar ,osoba koja negira sve zlocine

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Sociolog
Posts: 4348
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#1 Milomir Maric Novinar ,osoba koja negira sve zlocine

Post by Sociolog »

Ako ima tema ranije, prebacite i spojite, a ako nema nek bude

Ima li neka instanca , da se tuzi ovo smece od novinara, koji sovinista i protajeni četnik iz Gornjeg Milanovca, evo veceras povodom Genocida o Srebrenici, s gostima sve NEGIRA kaze zavjera protiv Srba i da je sve IZMISLjENO, da samo sami sebi eksplozije po Sarajevu radili..

Znam da ce forumasi svasta pisati o njegovom radu, ali me zanima moze li se ovaj ludjak tuziti nekako, mislim da je ovaj put prevršio sve mjere???
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#2 Re: Milomir Maric Novinar ,osoba koja negira sve zlocine

Post by karanana »

eki ne zna ima li tema a on je otvorio.
tuziti-novinara-milomira-maric-t157388.html

mislim da se ne moze tuziti ali nisam 100% siguran. ali u zemlji po kojoj slobodno hodaju ratni zlocinci, ubice, bjegunci od ratnih tribunala i optuzbi za ubistva stotina civila, sumnjam da bilo ko sta moze ovom rezimskom novinaru.

ja nekad otvorim da pogledam komediju, nekad se iznerviram i fino prebacim, a nekad se bas nasmejem shalabajzerima koje dovede.
Sociolog
Posts: 4348
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#3 Re: Milomir Maric Novinar ,osoba koja negira sve zlocine

Post by Sociolog »

karanana wrote: 15/07/2020 03:43 eki ne zna ima li tema a on je otvorio.
tuziti-novinara-milomira-maric-t157388.html

mislim da se ne moze tuziti ali nisam 100% siguran. ali u zemlji po kojoj slobodno hodaju ratni zlocinci, ubice, bjegunci od ratnih tribunala i optuzbi za ubistva stotina civila, sumnjam da bilo ko sta moze ovom rezimskom novinaru.

ja nekad otvorim da pogledam komediju, nekad se iznerviram i fino prebacim, a nekad se bas nasmejem shalabajzerima koje dovede.
Izvini karanana, do mene je totalno sam zaboravio da sam je ja otvorio.
Nek se zakljucala ova. Do mene je!
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#4 Re: Milomir Maric Novinar ,osoba koja negira sve zlocine

Post by karanana »

Sociolog wrote: 15/07/2020 15:19
karanana wrote: 15/07/2020 03:43 eki ne zna ima li tema a on je otvorio.
tuziti-novinara-milomira-maric-t157388.html

mislim da se ne moze tuziti ali nisam 100% siguran. ali u zemlji po kojoj slobodno hodaju ratni zlocinci, ubice, bjegunci od ratnih tribunala i optuzbi za ubistva stotina civila, sumnjam da bilo ko sta moze ovom rezimskom novinaru.

ja nekad otvorim da pogledam komediju, nekad se iznerviram i fino prebacim, a nekad se bas nasmejem shalabajzerima koje dovede.
Izvini karanana, do mene je totalno sam zaboravio da sam je ja otvorio.
Nek se zakljucala ova. Do mene je!
ma nemas se sta izvinjavat, nego znao sam da mi je tema poznata. i vidim da sam ja tamo i dao zadnji odgovor nekad u januaru. kao da je vjecnost prosla, svasta se izdesavalo tako da se pozaboravlja tema o onom chupavom dupeliscu.
Mafioso
Posts: 151
Joined: 10/08/2009 09:29

#5 Re: Milomir Maric Novinar ,osoba koja negira sve zlocine

Post by Mafioso »

Nemoj ga gledati, nemoj ga pratiti. Estrada živi od pažnje. Ne daš mu istu on sam propada. Marić je srpski komercijalista prve klase, bez obzira šta priča imao sam priliku upoznati ga u PG izuzetno je inteligentan, obrazovan i informisan čovjek. Kad gledam baljezganje na TV-u vidim samo da se zajebava, otprilike kao i sva ta estrada i "elita" u Srbiji sa narodom koji tako zagrize ko blesav na svaki njihov isprdak (jednom je to i Šešelj rekao spominjući kako jalijaši sarajevske sehare ne zagrizaju prdež tako lako kao naivni purgeri). Oni samo dižu lovu.

Da se nešto može - teško, državljanin je druge zemlje čiji zakonski okviri sami ne poznaju stvari tipa genocida u Srebrenici pa nemaš osnove, nekog člana zakona i sl. po kojem bi ga tužio. Takav čin bi mu opet samo dao još više publiciteta što njemu odgovara, samo nek se vrti priča.

Ignorisanje takvih je najbolji recept i terapija. Cancel kultura kod nas ne postoji plus nismo ti koji ga uopće i mogu cancel-at to moraju Srbi a nikada ne bi i da postoji taj koncept kod nas.

Pusti govno nek smrdi.

Najbolji recept ne gledat TV nikako. Što ti treba da pogledaš imaš na internetu.
Tambure
Posts: 838
Joined: 12/12/2019 16:50

#6 Re: Milomir Maric Novinar ,osoba koja negira sve zlocine

Post by Tambure »

to ti je isto kao tužiti ravnozemljaša sto negira okruglu zemlju
Post Reply