Milan Đurić

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#1 Milan Đurić

Post by Thorgerson »

Image
Last edited by Thorgerson on 16/10/2015 10:19, edited 1 time in total.
User avatar
House
Posts: 46701
Joined: 17/03/2010 15:36

#2 Re: Milan Đurić

Post by House »

:bih:

Momak je trafika
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#3 Re: Milan Đurić

Post by trcicu trceci »

Ma polahko, ne treba ga ni dizati, znamo kakvi smo i kasnije da mu jebemo sve. Bilo je dovoljno clanaka, momak ima potencijal i treba raditi jos...
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#4 Re: Milan Đurić

Post by karanana »

mene cudi da se nije uspio izdici i pronaci bolji angazman od osrednjeg drugoligasa cesene, gdje btw nije ni standardan. nadam se da ce mu uspjesi i solidne predstave u reprezentaciji otvoriti mogucnost prelaska u bolji klub ili da ce biti standardniji.
User avatar
House
Posts: 46701
Joined: 17/03/2010 15:36

#5 Re: Milan Đurić

Post by House »

Višća LOL

Image


:bih:
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#6 Re: Milan Đurić

Post by Pismonosa »

@Thorgerson, taman kad sam pomislio da pišeš racionalne i odmjerene postove, ti usereš i šefa i stanicu.

Nema to veze sa njegovim imenom. Ni Zvjezdan se ne zove Meho, pa ima kultni status zbog svojih zasluga i partija koje je pružao. Ova dva Milanova gola su odlična uvertira za njegov ulazak u klub odabranih, ali jebiga, rano je još za neku veću euforiju. Ni Hajrović nema povlašteniji status, a znamo kakva je njegova uloga bila u Žilini. Pa evo ni Medunjaninova dva super važna gola ga nisu lansirala u ekipu omiljenih. Sve su to dragi momci koje raja gotivi, ali jednostavno nemaju kultni status, iz kojekakvih razloga. Ime tu igra najmanju ulogu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7 Re: Milan Đurić

Post by Tomahawk11 »

Pismonosa wrote:@Thorgerson, taman kad sam pomislio da pišeš racionalne i odmjerene postove, ti usereš i šefa i stanicu.

Nema to veze sa njegovim imenom. Ni Zvjezdan se ne zove Meho, pa ima kultni status zbog svojih zasluga i partija koje je pružao. Ova dva Milanova gola su odlična uvertira za njegov ulazak u klub odabranih, ali jebiga, rano je još za neku veću euforiju. Ni Hajrović nema povlašteniji status, a znamo kakva je njegova uloga bila u Žilini. Pa evo ni Medunjaninova dva super važna gola ga nisu lansirala u ekipu omiljenih. Sve su to dragi momci koje raja gotivi, ali jednostavno nemaju kultni status, iz kojekakvih razloga. Ime tu igra najmanju ulogu.
:thumbup: ...i s tim u vezi, bezveze se je otvarati temu za svakog reprezentativca koji zabije gol.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#8 Re: Milan Đurić

Post by Thorgerson »

Tomahawk11 wrote:
Pismonosa wrote:@Thorgerson, taman kad sam pomislio da pišeš racionalne i odmjerene postove, ti usereš i šefa i stanicu.

Nema to veze sa njegovim imenom. Ni Zvjezdan se ne zove Meho, pa ima kultni status zbog svojih zasluga i partija koje je pružao. Ova dva Milanova gola su odlična uvertira za njegov ulazak u klub odabranih, ali jebiga, rano je još za neku veću euforiju. Ni Hajrović nema povlašteniji status, a znamo kakva je njegova uloga bila u Žilini. Pa evo ni Medunjaninova dva super važna gola ga nisu lansirala u ekipu omiljenih. Sve su to dragi momci koje raja gotivi, ali jednostavno nemaju kultni status, iz kojekakvih razloga. Ime tu igra najmanju ulogu.
:thumbup: ...i s tim u vezi, bezveze se je otvarati temu za svakog reprezentativca koji zabije gol.
Pa zasto je onda otvorena tema o Izetu i napucano 36 stranica na njoj?

Nisu ovo bilo kakvi golovi. ;-)

Ljudi su dosli iz drugog plana i donijeli nam taj posrani baraz. Dakle, nije to gol nekakvoj Andori u 3 kolu kvalifikacija. I ne moze biti isto kad das gol pod ovakvim pritiskom i imperativom pobjede. Zato i onaj Izetov gol, nije samo eto gol.
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#9 Re: Milan Đurić

Post by Pismonosa »

Ma mora da je zbog imena, u pravu si ti..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10 Re: Milan Đurić

Post by Tomahawk11 »

Pa ima tema i o Prcicu, Sunjicu, Susicu (Tini)....i to samo govori koliko se razvodnjava prica.
Kazes 36 stranica? mLogo. Kad je zadnji put nesto napisano na toj temi?
Naravno da je Milan dao zlata vrijedne golove, no da bi mu tema postala standardna, trebace jos golova i bolji klupski status.
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#11 Re: Milan Đurić

Post by Pismonosa »

Izet je došao u repku kao velika nada. Kao provjerena zvijezda oko koje su se lomila koplja na relaciji selektor - džeko - švicarska javnost - švicarski savez. I onda je zabio taj super važan gol i postao neko i nešto. No, kratko je to trajalo. Ubrzo je proglašen prevarom stoljeća.

Milan je stigao u ekipu silom prilika kao unaprijed definisani kloc, koji ne zna ništa osim da je dćahkad zaždije glavom.

I polako je počeo da razbija taj mit :thumbup:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#12 Re: Milan Đurić

Post by JoseMujica »

šta reći već da nas je zapala od zlata jabuka :D

User avatar
ranger
Posts: 2641
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#13 Re: Milan Đurić

Post by ranger »

Pismonosa wrote:Izet je došao u repku kao velika nada. Kao provjerena zvijezda oko koje su se lomila koplja na relaciji selektor - džeko - švicarska javnost - švicarski savez. I onda je zabio taj super važan gol i postao neko i nešto. No, kratko je to trajalo. Ubrzo je proglašen prevarom stoljeća.

Milan je stigao u ekipu silom prilika kao unaprijed definisani kloc, koji ne zna ništa osim da je dćahkad zaždije glavom.

I polako je počeo da razbija taj mit :thumbup:
sve su to momci koji rade i zive od fudbala. poso im je da zabijaju golove, sad na kom nivou? to je vec drugo pitanje. neko u leotaru iz trebinja, neko u ceskoj, neko u bajernu. zavisi kako se ko snadje kod kojeg poslodavca...
mogo je go zabit i toni sunjic a to ga i dalje ne cini zvijezdom.
kad/ako se dokaze bio to toni, izet ili milan, a dabogda bili sva trojica tek onda ce biti zvijezde.
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#14 Re: Milan Đurić

Post by Pismonosa »

Ma ova je priča glupa, ali eto potegla se.

Čak mislim da je i obrnuto. Da će Milan vazda baš zbog imena biti draži i omiljeniji među rajom. Srbin koji igra za svoju BiH i koji je ponosan na to. Nema boljeg i lakšeg puta do srca prosječnog Bošnje. I tako i treba da bude.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#15 Re: Milan Đurić

Post by JoseMujica »

Ćuj, sine, ko zna zna :D
Legendarni fudbalski stručnjak, Miroslav Ćiro Blažević, održao je izuzetno zanimljivo predavanje pod nazivom – 7 faktora za uspjeh. Ćiro je u svom stilu objasnio šta je potrebno da bi dostigao vrh u poslu kojim se baviš.

1. TALENAT Majka me je spremala za sveštenika. Bio sam u manastiru, ali kada me je časna sestra oblačila shvatio sam da to nije za mene. Otišao sam kući i rekao majci da sam se zaljubio u časnu sestru i tu je bio kraj. Želim da kažem da moraš biti talentovan za neke stvari i da se to jednostavno ne može silom nametati.

2. MOTIV Moraš imati glad za uspjehom i afirmacijom. Ja sam u fudbal ušao jer sam htio da impresioniram žene koje su ludovale za fudbalerima. To me je vodilo u početnim godinama karijere.

3. KARAKTER Kod mene je lova, lova i lova. Ako je nema, nema ni Ćire. Nigdje ne idem ako me ne plate i po tom pitanju sam neumoljiv. Prije sam skupljao reference, sada to naplaćujem.

4. INTELIGENCIJA U fudbalu je potrebna posebna vrsta inteligencije, tzv. instinktivna inteligencija. Na primjer, Davor Šuker je ima u izobilju i zato je bio takav napadač. A opet, valjda je zbog toga zakinut za onu drugu vrstu inteligencije.

5. RAD Šta će ti talenat ako si uvjeren da ti je on dovoljan. Radi sine, ali radi sa pravim ljudima koji znaju svoj posao. Iskreno, ako te ne vodi znalac nego probisvjet onda ćeš više naučiti dok ležiš u krevetu nego na treningu.

6. AMBIJENT Ako nećeš da gineš na terenu za svoje saigrače, onda nisi dio čopora i postaješ slaba karika. Za šest godina, koliko sam vodio Hrvatsku, stvorio sam takvu atmosferu da su mi igrači ginuli jedan za drugog.

7. SREĆA Sve što sam nabrojao pada u vodu ako nemaš faktor sreće. Evo, Zoran Mamić ima sreće jer mu brat čuva leđa, dok Špaco nije imao sreće u Hajduku jer su ga izbacile budale sa klupe. Uvijek je bolje biti lav na čelu kolone miševa, nego miš na čelu kolone lavova.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66000
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#16 Re: Milan Đurić

Post by _BataZiv_0809 »

Pismonosa wrote:Izet je došao u repku kao velika nada. Kao provjerena zvijezda oko koje su se lomila koplja na relaciji selektor - džeko - švicarska javnost - švicarski savez. I onda je zabio taj super važan gol i postao neko i nešto. No, kratko je to trajalo. Ubrzo je proglašen prevarom stoljeća.

Milan je stigao u ekipu silom prilika kao unaprijed definisani kloc, koji ne zna ništa osim da je dćahkad zaždije glavom.

I polako je počeo da razbija taj mit :thumbup:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#17 Re: Milan Đurić

Post by Pismonosa »

Ovdje sam prestao da čitam Legendarni fudbalski stručnjak, Miroslav Ćiro Blažević :D
User avatar
amortizer
Posts: 897
Joined: 30/05/2007 22:00

#18 Re: Milan Đurić

Post by amortizer »

Image

Kaze lik: "I tako ja trcim i trcim, slavim, kad ono.... aaaaaaaaaaaa, ono meni Visca na ledjima"
:) :bih:
Nije ga ni osjetio.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#19 Re: Milan Đurić

Post by Thorgerson »

Pismonosa wrote:Ma ova je priča glupa, ali eto potegla se.

Čak mislim da je i obrnuto. Da će Milan vazda baš zbog imena biti draži i omiljeniji među rajom. Srbin koji igra za svoju BiH i koji je ponosan na to. Nema boljeg i lakšeg puta do srca prosječnog Bošnje. I tako i treba da bude.
Pa i ne bas. Da je tako, tema o Milanu bi bila postavljena onu noc poslije gola protiv Velsa. Ali ne prosjecan bosnjo konta, ma qrac ovo je cista sreca. Hop druga tekma, opet Djuric ga utrpa...opet bosnjo konta jes al da Medunjanina nije bilo qrac bi ista mogli (fakticki citiram pisanja po fejsbuku).

I ja mu ne bih bio u kozi.

Izdajnik svog naroda, a kod bosnja moras dat 130% da bi te priznali. Evo vec ovdje vidis, te treba bit oprezan, nije momak jos stasao, nije on jos zvijezda. A neki su postali zvijezde dok nisu ni minute odigrali za repku, a znamo koji su to. Pa se pokazali ko fule najvece.

Da se razumije ja sam iz tora bosnja, da se ne misli da sam majoriziran ili nesto. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#20 Re: Milan Đurić

Post by insomnia78 »

Ja ga zovem Adem i rjesen problem
De ne lupajte, Miske je jedan od omiljenijih igraca u reprezentaciji oduvjek
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#21 Re: Milan Đurić

Post by insomnia78 »

A po cemu je zvijezda?
Drugi opet idu u krajnost pa ga proglasavaju novim Ibrahimovicem
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#22 Re: Milan Đurić

Post by Pismonosa »

Ma ne znam, meni stvarno smiješna ova priča.

Nemam više šta da dodam na temu :D
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#23 Re: Milan Đurić

Post by Pismonosa »

_BataZiv_0809 wrote:
Pismonosa wrote:Izet je došao u repku kao velika nada. Kao provjerena zvijezda oko koje su se lomila koplja na relaciji selektor - džeko - švicarska javnost - švicarski savez. I onda je zabio taj super važan gol i postao neko i nešto. No, kratko je to trajalo. Ubrzo je proglašen prevarom stoljeća.

Milan je stigao u ekipu silom prilika kao unaprijed definisani kloc, koji ne zna ništa osim da je dćahkad zaždije glavom.

I polako je počeo da razbija taj mit :thumbup:
:lol: :lol: :lol:
:D
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#24 Re: Milan Đurić

Post by Thorgerson »

Ma nije vazno, evo zakuhao sam malo, otvorena je tema, momak je zasluzuje. A vidjet cemo dalje kako ce razvijati. Nadam se da ce dobrim partijama u repki privuci kakav bolji klub.

Obrisao sam i prvi post, da vise tema ne ide u drugom pravcu.

:bih:
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#25 Re: Milan Đurić

Post by groove »

nemojte na milana, pradjed mu je bio jedna trecina musliman.
Post Reply