Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#8626 Re: Migranti u BiH

Post by General War »

Maraschino wrote:
General War wrote: Kantonalne policije nisu entitetske, mogu oni to za pola sata uraditi, ali ne rade...zato sto to nekome ne odgovara.
Ako odgovara onda neka ne kukaju.
Pa ako nisi u halki, naravno da ces kukati, eu posalje pare a ti izbjeglice prebacis IOM u na cuvanje i svi zadovoljni, umjesto da se drzava bavi time. Vidis da ovi u Bihacu pobudalise.
Dodik zadovoljan, ovi zadovoljni...a ostale ko jebe.
Last edited by General War on 02/07/2019 20:40, edited 1 time in total.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#8627 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

plain vanilla wrote:
славянин wrote: Oprosti ali nisam znao da maloljetnici ne mogu biti kriminalci, a daj koji mjesec sada kada im se brojevi povecaju u Tuzli i okolini da vidimo oces li isto razmisljati. Dalje sto bolje ih ugostis vise ces ih dobiti :wink:
Djeca od 15-16 godina na ulici, prepustena sama sebi, prosli ko zna sta da dodju ovamo. Naravno da se nece ponasati ko bečki djecaci.
A u kojem si ti gradu pa su te ugrozavaju?
Jeli to problem ove drzave pa mora da im se pomaze, eno imas par stotina miliona gladnih po africi i to su svasta prosli - da ih pozovemo ovamo ? Jeli mi ono malo malo skupljamo pare za djecu ove zemlje koja umiru od bolesti ? Jeli skupljamo pare za narodne kuhinje koje hrane gladne ?

Znaci ako ti je tesko zakon ne vazi za tebe ?

Mene ne ugrozavaju apsolutno, jer nebi bilo dobro prije svega njima a ni meni jer bi izgubio dozvolu :D , ali nazalost imao sam priliku viditi kako hodaju za djevojkama u coporu itd, pa sam stao sa autom nakon cega su presli cestu (i nemoj mi price samo hodali jer govor tijela i urlikanje barem meni je jasno pokazalo da ih uznemiravaju) .. mozda kada jednom iskusis tako nesto ces da malo stvari svatis bolje - tj. kada te neko koje samo upao u drzavu pocne da te maltretira u istoj.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#8628 Re: Migranti u BiH

Post by plain vanilla »

славянин wrote:
plain vanilla wrote:
славянин wrote: Oprosti ali nisam znao da maloljetnici ne mogu biti kriminalci, a daj koji mjesec sada kada im se brojevi povecaju u Tuzli i okolini da vidimo oces li isto razmisljati. Dalje sto bolje ih ugostis vise ces ih dobiti :wink:
Djeca od 15-16 godina na ulici, prepustena sama sebi, prosli ko zna sta da dodju ovamo. Naravno da se nece ponasati ko bečki djecaci.
A u kojem si ti gradu pa su te ugrozavaju?
Jeli to problem ove drzave pa mora da im se pomaze, eno imas par stotina miliona gladnih po africi i to su svasta prosli - da ih pozovemo ovamo ? Jeli mi ono malo malo skupljamo pare za djecu ove zemlje koja umiru od bolesti ? Jeli skupljamo pare za narodne kuhinje koje hrane gladne ?

Znaci ako ti je tesko zakon ne vazi za tebe ?

Mene ne ugrozavaju apsolutno, jer nebi bilo dobro prije svega njima a ni meni jer bi izgubio dozvolu :D , ali nazalost imao sam priliku viditi kako hodaju za djevojkama u coporu itd, pa sam stao sa autom nakon cega su presli cestu (i nemoj mi price samo hodali jer govor tijela i urlikanje barem meni je jasno pokazalo da ih uznemiravaju) .. mozda kada jednom iskusis tako nesto ces da malo stvari svatis bolje - tj. kada te neko koje samo upao u drzavu pocne da te maltretira u istoj.
Tebe ne ugrozavaju ali cucis na temi. Hajd lijepo.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#8629 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

plain vanilla wrote: Tebe ne ugrozavaju ali cucis na temi. Hajd lijepo.
Vanila kolektivitet, zajednistvo - komunizam :D :D zemljakinjo moramo da mislimo malo sire od samo "ja ja ja" tj. da mozda mislimo na nasu drzavu i nase narode. Jbg nacionalista sam volim BiH jer je to moja drzava i ljude u njoj - nadam se da cemo da se dohavizamo :wink:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#8630 Re: Migranti u BiH

Post by plain vanilla »

славянин wrote:
plain vanilla wrote: Tebe ne ugrozavaju ali cucis na temi. Hajd lijepo.
Vanila kolektivitet, zajednistvo - komunizam :D :D zemljakinjo moramo da mislimo malo sire od samo "ja ja ja" tj. da mozda mislimo na nasu drzavu i nase narode. Jbg nacionalista sam volim BiH jer je to moja drzava i ljude u njoj - nadam se da cemo da se dohavizamo :wink:
Pa da je cijeli svijet tako mislio, ne bi sad Bosanaca toliko bilo u dijaspori. Nama je pomoglo sto drugi nisu bili nacionalisti kao ti.
Ah da, mi smo vredniji od tamo nekih mrkih sto dolaze, Arijevci smo pravi.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#8631 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

plain vanilla wrote:
славянин wrote:
plain vanilla wrote: Tebe ne ugrozavaju ali cucis na temi. Hajd lijepo.
Vanila kolektivitet, zajednistvo - komunizam :D :D zemljakinjo moramo da mislimo malo sire od samo "ja ja ja" tj. da mozda mislimo na nasu drzavu i nase narode. Jbg nacionalista sam volim BiH jer je to moja drzava i ljude u njoj - nadam se da cemo da se dohavizamo :wink:
Pa da je cijeli svijet tako mislio, ne bi sad Bosanaca toliko bilo u dijaspori. Nama je pomoglo sto drugi nisu bili nacionalisti kao ti.
Ah da, mi smo vredniji od tamo nekih mrkih sto dolaze, Arijevci smo pravi.
Kada kazem nacionalista mislim na nacionalista kao nacija bih tj .drzava ne etno nacionalista - da to ne pomijesas :wink: .

Ja ipak mislim da svijet (pojedine zemlje) su pomogle ali glavnina tereta je pala na ruke naroda naravno.
U'se i u svoje kljuse ;-)

Nista niko nije vrijedniji od bilo koga, zato on ima Banglades a mi BiH. Ili da ukinemo drzave ?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#8632 Re: Migranti u BiH

Post by plain vanilla »

славянин wrote: Kada kazem nacionalista mislim na nacionalista kao nacija bih tj .drzava ne etno nacionalista - da to ne pomijesas :wink: .

Ja ipak mislim da svijet (pojedine zemlje) su pomogle ali glavnina tereta je pala na ruke naroda naravno.
U'se i u svoje kljuse ;-)

Nista niko nije vrijedniji od bilo koga, zato on ima Banglades a mi BiH. Ili da ukinemo drzave ?
Mi imamo i Austriju i Njemacku i Svedsku i Norvesku..smijesni su ti komentari kad se zna koliko je naseg naroda raseljeno i koliko svakodnevno odlazi.

Druga stvar, ti nisi ovdje da diskutujes nego da seres po migrantima. Ja nisam rekla da je sreca sto ih imamo, naprotiv, cak rekoh da treba zaustaviti priliv. Ali, kako kaze izreka, dijete je tu, valja ga ninat. Znaci, ne moze vlast zmiriti na njihovo postojanje. Ako im ne osiguras wc, naravno da ce vrsiti nuzdu okolo. Volonteri su mjesecima molili za hebeni kontejner za odlaganje smeca.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#8633 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

plain vanilla wrote: Mi imamo i Austriju i Njemacku i Svedsku i Norvesku..smijesni su ti komentari kad se zna koliko je naseg naroda raseljeno i koliko svakodnevno odlazi.

Druga stvar, ti nisi ovdje da diskutujes nego da seres po migrantima. Ja nisam rekla da je sreca sto ih imamo, naprotiv, cak rekoh da treba zaustaviti priliv. Ali, kako kaze izreka, dijete je tu, valja ga ninat. Znaci, ne moze vlast zmiriti na njihovo postojanje. Ako im ne osiguras wc, naravno da ce vrsiti nuzdu okolo. Volonteri su mjesecima molili za hebeni kontejner za odlaganje smeca.
Imamo , imaju i oni BiH - pasos u ruke viza ovo ono i ako im se dadne - welcome.Evo recimo da nasi ljudi idu tako kao oni preko granice ekspresno bi ih sutnuli nazad jos bi mozda i zatvora zaradili.

Planiraju oni - informacije se dijele, kao sto rekoh kada cuju da ima negdje prolaz tj. da je anarhija tu i dolaze.Sto se tice wc ova itd , zasto da ne ? Prihvatni centri kontejneri zatvorenog tipa i nema izlazka bez utvrdjivanja identiteta i rjesavanja statusa azila - samo to kada bi se proculo bi smanjilo broj novih koji bi dolazili.

Ne se*em ja ni po kome ali necu ni da se*u po meni i ovom sto zovemo BiH (ionako imamo dovoljno onih koji se*u po istoj samo nam jos ovi fale).

Ne shvataju ljudi (zapravo sada u Bihacu shvataju :D ) da su ti migranti iz drugog svijeta,druga kultura,ponasanje drugi moralni kodeksi... kada to dodje u drzavu ovakvu ili bilo kakvu liberalniju onda imas kamena sa ramena i "mlatni ga sipkom"
Last edited by славянин on 02/07/2019 21:14, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#8634 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

plain vanilla wrote:
славянин wrote: Kada kazem nacionalista mislim na nacionalista kao nacija bih tj .drzava ne etno nacionalista - da to ne pomijesas :wink: .

Ja ipak mislim da svijet (pojedine zemlje) su pomogle ali glavnina tereta je pala na ruke naroda naravno.
U'se i u svoje kljuse ;-)

Nista niko nije vrijedniji od bilo koga, zato on ima Banglades a mi BiH. Ili da ukinemo drzave ?
Mi imamo i Austriju i Njemacku i Svedsku i Norvesku..smijesni su ti komentari kad se zna koliko je naseg naroda raseljeno i koliko svakodnevno odlazi.

Druga stvar, ti nisi ovdje da diskutujes nego da seres po migrantima. Ja nisam rekla da je sreca sto ih imamo, naprotiv, cak rekoh da treba zaustaviti priliv. Ali, kako kaze izreka, dijete je tu, valja ga ninat. Znaci, ne moze vlast zmiriti na njihovo postojanje. Ako im ne osiguras wc, naravno da ce vrsiti nuzdu okolo. Volonteri su mjesecima molili za hebeni kontejner za odlaganje smeca.
Cekaj. Nasi su s koca i konopca razgulili od rata i cetnicke kame. Ovi dolaze i Pakistana, Irana, Bangladesa, Alzira...
Vecina nasih koji su otisli poslije su otisli sa regularnim papirima. Oni koji su probali na foru azila su docekani ko i ostali azilanti.
Image
Piso je Slon svojevremeno o tome
http://rs.hostpixelgraf.com/kako-ive-on ... azil-foto/
I svima im je noga nazad
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#8635 Re: Migranti u BiH

Post by vjeshalica »

NediM17 wrote:Ma pusti je, u sve se miješa, k'o margarin, a veze nema. PC policija ih samo sprovede do entitetske granice, rado im i prevoz obezbijede. Kakvo evidentiranje, kakva predaje službi za strance.
Jos nisi na svom podforumu da komentarises pjandure za volanom???? Sad si se i ovdje prebacio
Doslo ti da dzuture pljejes po policiji rsa jer federalna ne radi avoj posao...samo se udobno smjestiti i citati sabrana djela palamuda klixa
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#8636 Re: Migranti u BiH

Post by Maraschino »

vjeshalica wrote:
Maraschino wrote:
vjeshalica wrote:federalna policija tj. mupovi kantona uopće ne evidentiraju migrante niti ih dalje obrađuju kao što su to trebali i kao što to radi mup rs-a
ko bolan evidentira migrante u brlogu, sestro brate?
evidentira policija rs-a kontaktira službu za strance i oni ih preuzmu čak im na taj način kad ih usmjere prema službi onemoguće kretanje i kraj diskusije
samo se u federaciji šetkaju kako hoće i napuštaju kampove kako im odgovara :)
sjedi jedan
legitimisanje je sluzbena radnja i regularno se provodi od svih agencija koje su ovlastene u BiH,policije pogotovo
opet sjedi jedan nek te uči mahala šta rade ljudi regularno,neće problema,ali dodik je kriv što nema još nekoliko bihaća u rs-u,a vamo pisnut ne smijete jednom prosječnom baliji koji nema pojma o poslu i pravi probleme širom federacije jer misle da će migranti sami otići iz države al hoće u kurcu
Bukvalno, blage veze nejmas.
Hiljade migranata je proslo od Bijeljine i Zvornika do Tuzle da se evidentiraju u uredu za strance. Policija u brlogu mozda evidentira da su pocinili neko nedjelo a da ih registruje, nema sanse. Postoji ured za strance i u B.Luci pa zasto ih salju u Bihac i zele cim prije da ih se rijese. Po par dana borave u Tuzli dok se ne popisu, gdje si vidjela to u Bijeljini ili B.Luci.
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#8637 Re: Migranti u BiH

Post by vjeshalica »

Hahhaa sta covjek izvali bog te vidio
Nema pojma sta je evidentiranje-legitimisanje od strane policije i dalje prosljedjivanje uredu za strance da se oni brinu za njih i smjestaju ih na lokalitete predvidjene za to
Smeta vam sto rade po propisu i ne sakupljaju sidasku olos iz bliskog istoka i ne daju kampove kao kreteni u federaciji koji hoce da pozderu pare evropske unije
I to "nejmas" ostavi za selendure iz koje se javljas
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#8638 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

A ured za strance je u federaciji?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#8639 Re: Migranti u BiH

Post by Maraschino »

vjeshalica wrote:Hahhaa sta covjek izvali bog te vidio
Nema pojma sta je evidentiranje-legitimisanje od strane policije i dalje prosljedjivanje uredu za strance da se oni brinu za njih i smjestaju ih na lokalitete predvidjene za to
Smeta vam sto rade po propisu i ne sakupljaju sidasku olos iz bliskog istoka i ne daju kampove kao kreteni u federaciji koji hoce da pozderu pare evropske unije
I to "nejmas" ostavi za selendure iz koje se javljas
Kako ih evidentiraju, 3 iz Afganistana, ma ne ovaj je Sri Lanka o ne iz Laosa... :lol:

Sta ce evidentirati kada nemaju dokumenta. Kazu, 24 proslo kroz Prijedor. :lol:
archi_a
Posts: 10329
Joined: 11/12/2011 18:11

#8640 Re: Migranti u BiH

Post by archi_a »

Ljudi prije grčke obale pobacali dokumente.

Nek neko isključi internet molim vas ko Boga!!!!! :pisnuo:
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#8641 Re: Migranti u BiH

Post by vjeshalica »

insomnia78 wrote:A ured za strance je u federaciji?
U picki materinoj je
Kad su se okupljali u Sarajevu da vidis mase govana iz pizde materine sad ih nema odjebani su na drugu lokaciju
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#8642 Re: Migranti u BiH

Post by vjeshalica »

Maraschino wrote:
vjeshalica wrote:Hahhaa sta covjek izvali bog te vidio
Nema pojma sta je evidentiranje-legitimisanje od strane policije i dalje prosljedjivanje uredu za strance da se oni brinu za njih i smjestaju ih na lokalitete predvidjene za to
Smeta vam sto rade po propisu i ne sakupljaju sidasku olos iz bliskog istoka i ne daju kampove kao kreteni u federaciji koji hoce da pozderu pare evropske unije
I to "nejmas" ostavi za selendure iz koje se javljas
Kako ih evidentiraju, 3 iz Afganistana, ma ne ovaj je Sri Lanka o ne iz Laosa... :lol:

Sta ce evidentirati kada nemaju dokumenta. Kazu, 24 proslo kroz Prijedor. :lol:
Vecina ima dokumenta pasose licne karte i slicno
Nisu svi bez dokumenata
To ti rekle babuskare sa pijace
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#8643 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

vjeshalica wrote:
insomnia78 wrote:A ured za strance je u federaciji?
U picki materinoj je
Kad su se okupljali u Sarajevu da vidis mase govana iz pizde materine sad ih nema odjebani su na drugu lokaciju
:lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#8644 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

archi_a wrote:Ljudi prije grčke obale pobacali dokumente.

Nek neko isključi internet molim vas ko Boga!!!!! :pisnuo:
Sto je upravo jedan od problema - znaci ta prica o ugrozenosti je prilicno tanka. Problem je sto ljudi udju u drzavu kako oce i rade sta oce.
User avatar
howdy
Posts: 3537
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#8645 Re: Migranti u BiH

Post by howdy »

plain vanilla wrote:
славянин wrote: Oprosti ali nisam znao da maloljetnici ne mogu biti kriminalci, a daj koji mjesec sada kada im se brojevi povecaju u Tuzli i okolini da vidimo oces li isto razmisljati. Dalje sto bolje ih ugostis vise ces ih dobiti :wink:
Djeca od 15-16 godina na ulici, prepustena sama sebi, prosli ko zna sta da dodju ovamo. Naravno da se nece ponasati ko bečki djecaci.
A u kojem si ti gradu pa su te ugrozavaju?
Malo nam je nasih, daj nam jos i tudjih. Daj ba vanilla otidji navece prosetaj oko Omege, ne dipr o beckim djecacima.
archi_a
Posts: 10329
Joined: 11/12/2011 18:11

#8646 Re: Migranti u BiH

Post by archi_a »

Problem je što u Bosni i Hercegovini imaš politike koje NEĆE da se zatvori granica na mjestima na kojima migranti ulaze u državu Bosnu i Hercegovinu! Neće da u ispomoć dođu OS BiH, neće da se pridodaju policijske jedinice u državni granični pojas kao ispomoć graničnoj policiji BiH, neće da se rasporede migranti u više centara! Problem su i svi oni jadnici koji likuju takvim blokadama, a nisu ni svjesni kako se točak može okrenuti i fokus tih istih nekontrolisanih migranata može samo preći na drugu lokaciju i tamo krenuti u pokušaje prelaska. Muku su mučile i Grčka i Srbija, i Mađarska i Hrvatska. Bilo je i većih okršaja i paljenja i tučnjave i haosa na check pointima! Onda su promijenili liniju kretanja. Tako će je ponovo promijeniti kad se proširi vijest da na Bihaću ne mogu proći. Vidjet ćemo onda likovanje.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#8647 Re: Migranti u BiH

Post by Maraschino »

vjeshalica wrote: Vecina ima dokumenta pasose licne karte i slicno
Nisu svi bez dokumenata
To ti rekle babuskare sa pijace
Vecina(odokativno) a sta je sa onima koji nemaju?
Bi li njih trebalo negdje privesti dok se ne utvrdi identitet?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#8648 Re: Migranti u BiH

Post by Maraschino »

archi_a wrote:Problem je što u Bosni i Hercegovini imaš politike koje NEĆE da se zatvori granica na mjestima na kojima migranti ulaze u državu Bosnu i Hercegovinu! Neće da u ispomoć dođu OS BiH, neće da se pridodaju policijske jedinice u državni granični pojas kao ispomoć graničnoj policiji BiH, neće da se rasporede migranti u više centara! Problem su i svi oni jadnici koji likuju takvim blokadama, a nisu ni svjesni kako se točak može okrenuti i fokus tih istih nekontrolisanih migranata može samo preći na drugu lokaciju i tamo krenuti u pokušaje prelaska. Muku su mučile i Grčka i Srbija, i Mađarska i Hrvatska. Bilo je i većih okršaja i paljenja i tučnjave i haosa na check pointima! Onda su promijenili liniju kretanja. Tako će je ponovo promijeniti kad se proširi vijest da na Bihaću ne mogu proći. Vidjet ćemo onda likovanje.
Upravo tako.

Mislis da se organizovano ne radi na usmjeravanju migranata iz Srbije u BiH pa shodno takvim radnjama treba nastaviti istim metodama.
Objasniti im da su ogrtomna prostranstva izmedju K.Vakufa pa sve do Livna i da su sanse za prelazak vece nego u Bihacu. Objasniti im da se Sava moze preci od Dvora na Uni do Bijeljine i dati im sendvice za puta.
Kada su prljave igre onda se ne igra posteno.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#8649 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

Maraschino wrote:
archi_a wrote:Problem je što u Bosni i Hercegovini imaš politike koje NEĆE da se zatvori granica na mjestima na kojima migranti ulaze u državu Bosnu i Hercegovinu! Neće da u ispomoć dođu OS BiH, neće da se pridodaju policijske jedinice u državni granični pojas kao ispomoć graničnoj policiji BiH, neće da se rasporede migranti u više centara! Problem su i svi oni jadnici koji likuju takvim blokadama, a nisu ni svjesni kako se točak može okrenuti i fokus tih istih nekontrolisanih migranata može samo preći na drugu lokaciju i tamo krenuti u pokušaje prelaska. Muku su mučile i Grčka i Srbija, i Mađarska i Hrvatska. Bilo je i većih okršaja i paljenja i tučnjave i haosa na check pointima! Onda su promijenili liniju kretanja. Tako će je ponovo promijeniti kad se proširi vijest da na Bihaću ne mogu proći. Vidjet ćemo onda likovanje.
Upravo tako.

Mislis da se organizovano ne radi na usmjeravanju migranata iz Srbije u BiH pa shodno takvim radnjama treba nastaviti istim metodama.
Objasniti im da su ogrtomna prostranstva izmedju K.Vakufa pa sve do Livna i da su sanse za prelazak vece nego u Bihacu. Objasniti im da se Sava moze preci od Dvora na Uni do Bijeljine i dati im sendvice za puta.
Kada su prljave igre onda se ne igra posteno.
Tu dolazimo do problema tipa da policija RSa itekako dobro i efikasno ih kupi i istovara prema federaciji ..
NediM17
Posts: 21375
Joined: 05/11/2009 11:49

#8650 Re: Migranti u BiH

Post by NediM17 »

vjeshalica wrote:
NediM17 wrote:Ma pusti je, u sve se miješa, k'o margarin, a veze nema. PC policija ih samo sprovede do entitetske granice, rado im i prevoz obezbijede. Kakvo evidentiranje, kakva predaje službi za strance.
Jos nisi na svom podforumu da komentarises pjandure za volanom???? Sad si se i ovdje prebacio
Doslo ti da dzuture pljejes po policiji rsa jer federalna ne radi avoj posao...samo se udobno smjestiti i citati sabrana djela palamuda klixa
Blago kući koju zaobidješ. Ima li deminera šećeraša medju migrantima? Ufati se jadna ne bila oklagije, pa kakve bilo. Ako ne znaš šta bi s njom udri se njom po toj tintari prostačkoj. :ekser:
Locked