Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#5951 Re: Migranti u BiH

Post by Point. »

scarface32 wrote:
CPT wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Pa kome će prodati laptop i profesionalni fotoaparat, bog te u šumu okrenuo? Pa oni kradu da prodaju među sobom, a telefoni su im od koristi jer su im Hrvati oduzeli /razbili njihove. Pa dođe banda, ukrade 10-20 telefončića, koliko stigne dok ne dozovu policiju, i onda međusobom prodaju. Ne krade on to da bi stavio oglas na Pik.

Šta će mu fotoaparat? Da slika ljepote Korduna i Like? :roll:

Doslovno čovjek najosnovnije činjenice toliko ispretura, izvrti i izobliči da se u datom momentu uhvatiš kako objašnjavaš da je trava zelena, nebo plavo...
Kome ce prodati u sumi vivax od 200KM kad kazu da svi imaju "ajfone od nekoliko hiljada"? I da, sigurno da moze napraviti nekoliko poziva jer danas telefon bas i ne mozes kupit tek tako za sicu. Kako ce ba jadnik nositi neki fotoaparat ili laptop javno kad moze nositi 15 telefona. Bas ono diskretno. :lol: U vecini evropskih gradova nije pametno ostavljati cak ni torbo od DSLR pod prozorom al u Bosni to nije zanimljiva roba lopovima. Tesla telefona na cijeni :lol:
Atife mozes li mi ti reci odakle pises? USA?
Iz Austrije. Faca zna iz Austrije šta se dešava dole u Krajini. I kad mu frajer što živi dole objašnjava iz prve ruke šta se dešava on to ne jebe ni sekunde, nego po svom. Poželim da mu par migranata hrupne u stan tamo pa da osjeti sam doktore iz Pakistana, Afganistana itd.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#5953 Re: Migranti u BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /190208065

To je to. :thumbup:

Ako Mektić neće migrantima, hoće migranti njemu.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#5954 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

It_is_a_Leclerc wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /190208065

To je to. :thumbup:

Ako Mektić neće migrantima, hoće migranti njemu.
:lol: :pisnuo: ovo ako se desi bit ce interesantno... barem da se potvrdi da drzava ne postoji.

Ja predlazem da ih ipak cpt u kuci se posalje barem 10ak. :D
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#5955 Re: Migranti u BiH

Post by biscanka2 »

Otisak stopala wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /190208065

To je to. :thumbup:

Ako Mektić neće migrantima, hoće migranti njemu.
ne vjerujem da ima muda da ovo uradi, kao i obično samo se vrši pritisak da se izvuče neka lična korist, nebi ti autobusu daleko odmakli i odma bi se vratili u bihać.
Krajisnici su pokazali i dokazali svoju humanost i strpljenje.Zauzvrat dobili su bahatost i bezobrazno ponasanje drzavnih sluzbenika Sarajeva koji omalozava cijeli kanton i njegove narode.Izgovore za njihov nerad, za koje uredno plate primaju,narod nece i dalje trpiti.
Kad krajisniku dogruha onda je kasno gledati kolika muda ima.
Gradjani Bihaca,Cazina i Velike Kladuse trebalt bi preko svojih predstavnika mjesnih zajednica sakupiti se i kad ih u autobuse budu trpali,napraviti zivi zid,da im neko nebi pobjegao.
Ovi prisilni koraci jos jednom pokazuju onu staru izreku, dobar i budala dva brata (kad si dobar svak te hebe).
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#5956 Re: Migranti u BiH

Post by Bodkin »

славянин wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /190208065

To je to. :thumbup:

Ako Mektić neće migrantima, hoće migranti njemu.
:lol: :pisnuo: ovo ako se desi bit ce interesantno... barem da se potvrdi da drzava ne postoji.

Ja predlazem da ih ipak cpt u kuci se posalje barem 10ak. :D
Hoce ih sad duge cijevi zaustaviti na izlazu iz bihaca :D
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#5957 Re: Migranti u BiH

Post by biscanka2 »

Lokalne vlasti traže "ključ u bravu" za prihvatni centar Miral kod V. Kladuše

Predstavnici lokalne vlasti u Velikoj Kladuši negoduju i zahtjevaju uklanjanje prihvatnog centra za migrante, koji se nalazi u zgradi Mirala, tek nekoliko kilometara od centra Kladuše. Unutar Mirala, radi se na upostavljanju neophodnih uslova, za boravak velikog broja migranata, koji je odavno prevazišao raspoložive kapacitete. Problem je i sigurnost. Unutar ovog kampa borave rizične grupe, koje su policiji poznate po činjenju krivičnih djela i prekršaja. U toku radovi na sanitarnom čvoru. Neugodan miris kanalizacije osjeti se na samom ulazu u Miral. Prostire u gotovo svaku prostoriju. A prostorije neugledne. Prenatrpane. Grupa migranata s krveta dobacuje - nije dobro, nije dobro. Misleći na kamp. No, to nije stav svakoga ko u Miralu boravi. "Dobar je kamp. Imamo sobu, evo vidite imaju i kontejneri, info desk također i restoran gdje je hrana. Dali su nam kartice na osnovu kojih dobijemo obroke, deke, odjeću", kazao nam je migrant iz Sirije.

Umjesto 600 stotina predviđenih, u Miralu trenutno boravi oko 800 stotina migranata, među kojima tek desestak porodica. Uglavnom muškarci. I uglavnom dane provode hodajući u i oko kampa, u centru Kladuše. No, nekolicina ipak izražava želju da radi. Nude pomoć službenicima IOM-a u kuhinji, ili tokom različitih radova u kampu. A neki razmišljaju o trajnom ostanku ovdje.

"Dopadaju mi se ljudi ovdje, želim pomoći, mi smo u takvoj situaciji da je svakome pomoć potrebna. Ovdje je dobro, mada hrana nam je svaki mjesec ista, to bi nekada mogli mijenjati", poručio je migrant iz Pakistana. "U Pakistanu sam bio prodavač, i želja mi je da ovdje nađem posao, bilo kakav, plan mi je da ostanem, naravno, ako mi budu dali potrebne papire", dodao je. "Znam farbati, znam voziti bilo šta, taksi, bilo kakav posao mogu raditi ovdje",rekao je migrant iz Bangladeša. Ipak svjesni su i ovdašnje ekonomske situacije, i činjenice da će do posla i azila teško. Boravak u kampu, osim što nije ugodan, može biti i opasan, kažu. Grupe Alžiraca, Marokanaca, Egipćana - znaju biti itekako problematične. Praviti nerede, zastrašivati ostale migrante, otimati odjeću, hranu, tvrde mogi u Miralu. U policiji kažu, nadziru određena lica, no, za bilo kakve ozbiljnije radnje potrebna je reakcija Ministarstva sigurnosti ili Službe za strance. O svemu otvoreno i u IOM-u. "IOM ima svoju smjenu 24 sata u Miralu i privatna sigurnosna agencija mi nadziremo najbolje što možemo. Obratili smo se par puta Ministarstvu sigurnosti i Službi za strance, na zadnjem sastanku da pohvalim imamo fenomenalnu saradnju s kantonalmim vlastima, i oni su dobili spisak tih ljudi, imamo dosta narkomana u Miralu, lica s devijantnim ponašanjem koji konstantno rade problem i obratili smo se kako bi tim licima bila određena neka mjera", kazao nam je Vladimir Mitkovski iz IOM-a. No, lokalne vlasti nisu tako blagonaklone. Od Vijeća ministara BiH zahtijevaju da se uključe, i to na način da što hitnije stave ključ u bravu prihvatnom centru Miral, prenosi N1 BiH.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#5958 Re: Migranti u BiH

Post by biscanka2 »

Mektić: Zabrinuti smo zbog 70 hiljada migranata koji se iz Grčke kreću prema EU
klix.ba
19.02.2019. u 15:55

Ministar sigurnost BiH Dragan Mektić je na konferenciji za medije kazao da se u Grčkoj nalazi blizu 70 hiljada migranata koji se kreću prema zemljama Evropske unije, napominjući da to predstavnike bh. vlasti zabrinjava jer postoji mogućnost da veći broj tih ljudi odabere rutu preko Zapadnog Balkana.

Ministar sigurnost BiH Dragan Mektić je na konferenciji za medije kazao da se u Grčkoj nalazi blizu 70 hiljada migranata koji se kreću prema zemljama Evropske unije, napominjući da to predstavnike bh. vlasti zabrinjava jer postoji mogućnost da veći broj tih ljudi odabere rutu preko Zapadnog Balkana.

Ministar Mektić je kazao da su se predstavnici vlasti u BiH fokusirali na tri ključne stvari: kako što bolje, efikasnije i uspješnije zaštititi granicu u jugoistočnom dijelu gdje migranti ulaze u BiH, kako osigurati korektan i human tretman onim migrantima koji su ušli u BiH i kako na najbolji način upravljati sigurnosnom situacijom da se spriječi vršenje krivičnih djela na štetu domaćeg stanovništva.
Međutim, zabrinjavaju ga migranti koji se iz Grčke kreću prema zemljama EU, kao i dnevni priliv migranata iz Turske u Grčku.
“Dnevni priliv migranata iz Turske u Grčku je blizu 300. Za pretpostaviti je da ćemo mi tu imati ozbiljnih problema. Definitivna rješenja kako bi se riješila migrantska kriza ne postoje. BiH će i dalje biti žrtva problema. Zajedno smo uključili sve institucije s državnog, entitetskog i kantonalnog nivoa. Tražimo rješenja”, rekao je on.

Naveo je da je u Unsko-sanskom kantonu neophodno da se redukuje priliv migranata u smislu da ih ne dolazi više nego što ih je moguće prihvatiti.
“Dio migranata iz USK ćemo ove sedmice vratiti u Sarajevo. Njih šest ukupno je identifikovano da su na određeni način povezani s terorizmom i nekim terorističkim aktivnostima. Trenutno se nalaze u imigracionom centru. Provjeravaju se drugi podaci i druge činjenice. Ilegalno su ušli u BiH. Donijet ćemo odluku o njihovoj daljnjoj sudbini”, istakao je ministar Mektić.
Naveo je da je Vijeće minstara postiglo dogovor s Unsko-sanskim kantonom i da rade na rješenju.
“Ne možemo se dogovoriti da se zatvore imigracioni centri na takav način. Na taj način ništa nećemo riješiti. Vijeće ministara će na nekoj od narednih sjednica donijeti odluku o upravljanju tim prihvatnim centrima”, zaključio je ministar Dragan Mektić.
klix.ba

Ministar sigurnosti Dragan Mektic nam se dobro zabrinuo. :cry:
Krenuo Inzskovim stopama. :twisted:
Pa svako ko je normalan zna da ce do ovog doci samo nas Mekta izgleda tek sad jedva progledo.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#5959 Re: Migranti u BiH

Post by vjesticanametli »

biscanka2 wrote:Lokalne vlasti traže "ključ u bravu" za prihvatni centar Miral kod V. Kladuše

Predstavnici lokalne vlasti u Velikoj Kladuši negoduju i zahtjevaju uklanjanje prihvatnog centra za migrante, koji se nalazi u zgradi Mirala, tek nekoliko kilometara od centra Kladuše. Unutar Mirala, radi se na upostavljanju neophodnih uslova, za boravak velikog broja migranata, koji je odavno prevazišao raspoložive kapacitete. Problem je i sigurnost. Unutar ovog kampa borave rizične grupe, koje su policiji poznate po činjenju krivičnih djela i prekršaja. U toku radovi na sanitarnom čvoru. Neugodan miris kanalizacije osjeti se na samom ulazu u Miral. Prostire u gotovo svaku prostoriju. A prostorije neugledne. Prenatrpane. Grupa migranata s krveta dobacuje - nije dobro, nije dobro. Misleći na kamp. No, to nije stav svakoga ko u Miralu boravi. "Dobar je kamp. Imamo sobu, evo vidite imaju i kontejneri, info desk također i restoran gdje je hrana. Dali su nam kartice na osnovu kojih dobijemo obroke, deke, odjeću", kazao nam je migrant iz Sirije.

Umjesto 600 stotina predviđenih, u Miralu trenutno boravi oko 800 stotina migranata, među kojima tek desestak porodica. Uglavnom muškarci. I uglavnom dane provode hodajući u i oko kampa, u centru Kladuše. No, nekolicina ipak izražava želju da radi. Nude pomoć službenicima IOM-a u kuhinji, ili tokom različitih radova u kampu. A neki razmišljaju o trajnom ostanku ovdje.

"Dopadaju mi se ljudi ovdje, želim pomoći, mi smo u takvoj situaciji da je svakome pomoć potrebna. Ovdje je dobro, mada hrana nam je svaki mjesec ista, to bi nekada mogli mijenjati", poručio je migrant iz Pakistana. "U Pakistanu sam bio prodavač, i želja mi je da ovdje nađem posao, bilo kakav, plan mi je da ostanem, naravno, ako mi budu dali potrebne papire", dodao je. "Znam farbati, znam voziti bilo šta, taksi, bilo kakav posao mogu raditi ovdje",rekao je migrant iz Bangladeša. Ipak svjesni su i ovdašnje ekonomske situacije, i činjenice da će do posla i azila teško. Boravak u kampu, osim što nije ugodan, može biti i opasan, kažu. Grupe Alžiraca, Marokanaca, Egipćana - znaju biti itekako problematične. Praviti nerede, zastrašivati ostale migrante, otimati odjeću, hranu, tvrde mogi u Miralu. U policiji kažu, nadziru određena lica, no, za bilo kakve ozbiljnije radnje potrebna je reakcija Ministarstva sigurnosti ili Službe za strance. O svemu otvoreno i u IOM-u. "IOM ima svoju smjenu 24 sata u Miralu i privatna sigurnosna agencija mi nadziremo najbolje što možemo. Obratili smo se par puta Ministarstvu sigurnosti i Službi za strance, na zadnjem sastanku da pohvalim imamo fenomenalnu saradnju s kantonalmim vlastima, i oni su dobili spisak tih ljudi, imamo dosta narkomana u Miralu, lica s devijantnim ponašanjem koji konstantno rade problem i obratili smo se kako bi tim licima bila određena neka mjera", kazao nam je Vladimir Mitkovski iz IOM-a. No, lokalne vlasti nisu tako blagonaklone. Od Vijeća ministara BiH zahtijevaju da se uključe, i to na način da što hitnije stave ključ u bravu prihvatnom centru Miral, prenosi N1 BiH.
:lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#5960 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

Moze i jedna maserka da ga opusta a da eventualno jedan pomagac mase liskom da ga hladi.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#5961 Re: Migranti u BiH

Post by vjesticanametli »

I kakvu plavusu da mu :gunjastajl:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#5962 Re: Migranti u BiH

Post by Maraschino »

biscanka2 wrote:Mektić: Zabrinuti smo zbog 70 hiljada migranata koji se iz Grčke kreću prema EU
klix.ba
19.02.2019. u 15:55

Ministar sigurnost BiH Dragan Mektić je na konferenciji za medije kazao da se u Grčkoj nalazi blizu 70 hiljada migranata koji se kreću prema zemljama Evropske unije, napominjući da to predstavnike bh. vlasti zabrinjava jer postoji mogućnost da veći broj tih ljudi odabere rutu preko Zapadnog Balkana.

Ministar sigurnost BiH Dragan Mektić je na konferenciji za medije kazao da se u Grčkoj nalazi blizu 70 hiljada migranata koji se kreću prema zemljama Evropske unije, napominjući da to predstavnike bh. vlasti zabrinjava jer postoji mogućnost da veći broj tih ljudi odabere rutu preko Zapadnog Balkana.

Ministar Mektić je kazao da su se predstavnici vlasti u BiH fokusirali na tri ključne stvari: kako što bolje, efikasnije i uspješnije zaštititi granicu u jugoistočnom dijelu gdje migranti ulaze u BiH, kako osigurati korektan i human tretman onim migrantima koji su ušli u BiH i kako na najbolji način upravljati sigurnosnom situacijom da se spriječi vršenje krivičnih djela na štetu domaćeg stanovništva.
Međutim, zabrinjavaju ga migranti koji se iz Grčke kreću prema zemljama EU, kao i dnevni priliv migranata iz Turske u Grčku.
“Dnevni priliv migranata iz Turske u Grčku je blizu 300. Za pretpostaviti je da ćemo mi tu imati ozbiljnih problema. Definitivna rješenja kako bi se riješila migrantska kriza ne postoje. BiH će i dalje biti žrtva problema. Zajedno smo uključili sve institucije s državnog, entitetskog i kantonalnog nivoa. Tražimo rješenja”, rekao je on.

Naveo je da je u Unsko-sanskom kantonu neophodno da se redukuje priliv migranata u smislu da ih ne dolazi više nego što ih je moguće prihvatiti.
“Dio migranata iz USK ćemo ove sedmice vratiti u Sarajevo. Njih šest ukupno je identifikovano da su na određeni način povezani s terorizmom i nekim terorističkim aktivnostima. Trenutno se nalaze u imigracionom centru. Provjeravaju se drugi podaci i druge činjenice. Ilegalno su ušli u BiH. Donijet ćemo odluku o njihovoj daljnjoj sudbini”, istakao je ministar Mektić.
Naveo je da je Vijeće minstara postiglo dogovor s Unsko-sanskim kantonom i da rade na rješenju.
“Ne možemo se dogovoriti da se zatvore imigracioni centri na takav način. Na taj način ništa nećemo riješiti. Vijeće ministara će na nekoj od narednih sjednica donijeti odluku o upravljanju tim prihvatnim centrima”, zaključio je ministar Dragan Mektić.
klix.ba

Ministar sigurnosti Dragan Mektic nam se dobro zabrinuo. :cry:
Krenuo Inzskovim stopama. :twisted:
Pa svako ko je normalan zna da ce do ovog doci samo nas Mekta izgleda tek sad jedva progledo.
Sto si se zabrinuo. Vucic i policija u manjem entitetu sve cine da oni ne zavrse kod nas u BiH.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5963 Re: Migranti u BiH

Post by triconja »

More stat u bihac, ha ja :lol:

Eto bihac ce postat metropola sa tolko stanovnistva :lol: :lol: :lol:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#5964 Re: Migranti u BiH

Post by fosna2014 »

biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#5966 Re: Migranti u BiH

Post by biscanka2 »

User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#5967 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

Sad ce ti CPT objasniti da je to ustvari dobro za nas.

Cuj osudjen na kaznu i pobjegao iz prihvatnog centra... :oops: kaze postuj zakone.. kako da ne - osude ga za silovanje i ceka na izvrsenje kazne u prihvatnom centru. Ako je istina za HIV to onda... ne znam politicari gaze narod, evo sada dovode i ove da se pisaju po istom.
Last edited by славянин on 19/02/2019 23:07, edited 1 time in total.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#5968 Re: Migranti u BiH

Post by CPT »

[quote="славянин"]

Da ti nacrtam?
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /181211061

Prvo, nije osudjen za silovanje (znas sam provjeriti?). Ko i zasto je od clana 204 napravio 203? Sigurno slucajno?
Drugo, nije maloljetan (opazio si da je rodjen 1995?) 2019 - 1995 je koliko?
Trece, koristiti HIV za sirenje ovakih gluposti je ... Pogotovo nakon sto su istu pricu prodali vec u Srbiji :roll:

i to nisi znao sam provjeriti? btw, skoro istog dana:

Tužilaštvo USK za "Avaz": Maloljetniku koji je osumnjičen za silovanje bolesne Bišćanke određen pritvor
Avaz - 13.12.2018
Događaj koji je potresao javnost, kada su dvojica migranata napala i silovala bolesnu Bišćanku, dobiva nove dimenzije. Naime, riječ je o maloljetnom migrantu iz Pakistana, koji je prvoosumnjičeni za ...

Cazin: Opljačkao i silovao staricu
24 Sata - 12.12.2018
Pripadnici MUP-a USK priveli su danas muškarca I.R. (43) iz Cazina, koji se sumnjiči da je u protekli petak, u mjestu Bunarevi, nadomak tog grada, silovao staricu K.M. (81).
Last edited by CPT on 19/02/2019 23:30, edited 1 time in total.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#5969 Re: Migranti u BiH

Post by biscanka2 »

славянин wrote:
Sad ce ti CPT objasniti da je to ustvari dobro za nas.

Cuj osudjen na kaznu i pobjegao iz prihvatnog centra... :oops: kaze postuj zakone.. kako da ne - osude ga za silovanje i ceka na izvrsenje kazne u prihvatnom centru. Ako je istina za HIV to onda... ne znam politicari gaze narod, evo sada dovode i ove da se pisaju po istom.
Pa i ove cifre o broju izbjeglica nisu tacne. To su smo oni koji su u tim centrima registrovani . :twisted:
A ovaj tip sa tri slova je tezi slucaj.Njegove postove ignorisem,nego ovaj njegov nik - da Dudak do njega moze,vjerujem, oba uha bi mu dobro natrljao. :evil:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#5970 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5971 Re: Migranti u BiH

Post by triconja »

Vidis da dijasporac kae da je to bomba, sta znaju oni koji zive tu, ha ja :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#5972 Re: Migranti u BiH

Post by Point. »

Sad će CPT doći i reći da je sve laž. Tačno poželim da mu ovaj malac zakuca na vrata u austrijskom toplom domu pa da se javi poslije.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66143
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5973 Re: Migranti u BiH

Post by _BataZiv_0809 »

Point. wrote:Sad će CPT doći i reći da je sve laž. Tačno poželim da mu ovaj malac zakuca na vrata u austrijskom toplom domu pa da se javi poslije.
Slovenackom.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5974 Re: Migranti u BiH

Post by triconja »

_BataZiv_0809 wrote:
Point. wrote:Sad će CPT doći i reći da je sve laž. Tačno poželim da mu ovaj malac zakuca na vrata u austrijskom toplom domu pa da se javi poslije.
Slovenackom.
Tako reci, odmah je jasna njegova retorika :lol:

Jebo bosnu, bitno je juropu sacuvat od bjelosvjetskih inzenjera, ha ja :mrgreen:
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#5975 Re: Migranti u BiH

Post by Humljanin »

Ja sam se, iskreno, nadao da je laž i novinarski neprofesionalizam u potrazi za senzacijom i klikovima. Ovo je prestrašno. Žali Bože jadne djevojke. Život ti upropasti do konca jedna živina.
Tko će odgovarati? Vjerojatno nitko. Sve nam je ovako u državi. Do neki dan svi plakali zbog onog poremećenog ubojice, par dana nakon sve se ušutilo ko da nije par života odnio. Ja mislio da će se nešto pokrenuti i da će nadležni odgovarati za očite propuste. Izgleda da se u ovoj drzavi ne može nikako odgovarati za moralne i zakonske propuste, jedino ako se zamjeriš vlastitoj stranci.
Kad upozoriš na nešto odmah te prozivaju balijom, ustašom,
četnikom
... Vjerojatno nismo ništa bolje ni zaslužili.

Samo neka se nitko ne čudi što narod masovno iseljava preko granice.
Locked