Merlin u Beogradu!!!

User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#1 Merlin u Beogradu!!!

Post by Država »

Namjerno ovu temu stavljam pod forum "politika" jer pomenuti gospodin nema veze sa muzikom, nego je najobičniji političar. Pošto Dino ide u Beograd da pjeva "svojoj publici", ja ga pitam:


GDJE SI BIO TI KAD NAM JE BILO NAJTEŽE???


:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#2 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by casper_ »

licemjer prve vrste. prodao dusu za saku para .
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by Not My Idea »

prebolite Dinu Merlina, nastavite sa zivotima...
User avatar
Gothic princess
Posts: 424
Joined: 31/07/2011 23:55
Location: Gdje Dunav ljubi nebo...

#4 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by Gothic princess »

ovo nam je najvažniji problem u državi :roll:
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#5 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by Država »

Gothic princess wrote:ovo nam je najvažniji problem u državi :roll:
Nije najvažniji problem u državi, ali Dino Merlin jeste jedan od problema u ovoj državi. Temu sam postavio čisto da malo prodiskutujemo dotičnog efendiju, patriotu itd...
kostakurta
Posts: 50
Joined: 01/10/2010 15:07

#6 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by kostakurta »

bitna je lova
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#7 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by Država »

Lud i ponosan wrote:Nek' pjeva gdje hoce, njega i ne treba da boli racku za politiku.
Pa ja već više od jedne decenije molim svevišnjeg da se Merlin prestane baviti politikom. Na kraju krajeva, karijeru je izgradio na politici...
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#8 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by Better Man »

Dinu Merlina i njegovu sund muziku organski ne podnosim, ali cu reci da mu je vrijeme bilo da ode u Beograd da svira, jer ipak muzika treba da spaja ljude, a ne da ih razdvaja. Meni bi gori bio da idalje odbija da ide svirati u Beograd, a ima ljudi koji zele da ga slusaju. Sama cinjenica da je rasprodao koncert i da je zakazan jos jedan termin jasno govori da ga tamo vole i da dobro sto je odlucio da svira u Beogradu.
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#9 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by USAblues »

dino u BG a trcicu trceci sliku nasria na avataru ima .....pa gdje ovo sve iide :D
:run:
kamen
Posts: 259
Joined: 06/10/2003 00:00

#10 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by kamen »

ne vidim tu neki problem "politicke" vrste, vec mi na neku stvar idu lazni morali tih kojekakvih muzickih "faca"...zanima me samo kada ce dinu merlina zvanicne nadlezne bih kontrolne institucije-organi (finansijske prirode) pozvati na razgovor da pojasni ne prijavljivanje prihoda koje ostvaruje gostujuci u dijaspori - javna je tajna da jedan njegov nastup pred dijasporskom publikom kosta 25 ticuca eura/ 40 tisuca svicarskih fr? neka gospoda bih poreznici uspostave kontakt s kolegama iz drugih drzava u kojima su se ti nastupi odrzavali ili ce se odrzati - ako se vec rade kojekakve revizije onda neka se procesljaju i nastupi dine merlina i ostalih "faca" sa estrade
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#11 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by stochar »

pa tamo znaju sve njegove pjesme, ukljucujuci i ovu: znam, za jedan grad, zove se Beograd...
kostakurta
Posts: 50
Joined: 01/10/2010 15:07

#12 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by kostakurta »

:thumbup:
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#13 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by draganbl »

Trebalo bi Merlina optužiti za "izjednačavanje strana".

Sada ozbiljno, svaka čast što Merlin pjeva u Beogradu. Rasprodata Arena je dobar pokazatelj koliko običnom svijetu nije bitna politika, već dobar provod i (bez raspravljanja o ukusima) dobra pjesma. Tako i treba da bude.
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#14 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by irvinx1 »

Neka pjeva, dobro se konacno sjetio...
Inace, i Gibonni je nedavno imao koncert u Novom Sadu nakon godina odbijanja.
Neka ih, kad mogu ostali vala mogu i oni...

A sto se muzike tice, on je jedan obicni plagijator. :D
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#15 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by irvinx1 »

Država wrote:Namjerno ovu temu stavljam pod forum "politika" jer pomenuti gospodin nema veze sa muzikom, nego je najobičniji političar. Pošto Dino ide u Beograd da pjeva "svojoj publici", ja ga pitam:


GDJE SI BIO TI KAD NAM JE BILO NAJTEŽE???


:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
:lol: :lol: :lol: :lol:

Koja frustracija jebote :lol:
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#16 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by poznanik »

stochar wrote:pa tamo znaju sve njegove pjesme, ukljucujuci i ovu: znam, za jedan grad, zove se Beograd...
Hoće li pjevati i ovu pjesmu: http://www.youtube.com/watch?v=XcEkudK_d8s
User avatar
ibrahim_tanovic
Posts: 262
Joined: 18/03/2008 11:50
Location: Sarajevo

#17 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by ibrahim_tanovic »

Not My Idea wrote:prebolite Dinu Merlina, nastavite sa zivotima...
:thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#18 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by StupskaBitanga »

šta reci o kada je ratnih godina Ceci napisao pjesmu Beograd
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#19 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by ibizza »

poznanik wrote:
stochar wrote:pa tamo znaju sve njegove pjesme, ukljucujuci i ovu: znam, za jedan grad, zove se Beograd...
Hoće li pjevati i ovu pjesmu: http://www.youtube.com/watch?v=XcEkudK_d8s
s njom otvara koncert :D
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#20 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by PasoDzigera007 »

U cemu je problem? Sto ide da uzme iz Srbije na stotine hiljada eura?
De malo probudite se,jeste li svjesni koliko srpski pjevaci odnesu para iz BIH?
I da ja vama "patriotama" postavim pitanje,koliko vas PROPUSTI koncert kad u BIH nastupaju nacisticki nastrojeni shupak Joksimovic (sjecamo se izjava na eurosongu,ili sta je postavljao u to vrijeme na svojoj oficijelnoj stranmici) ili recimo turbofolkaske drolje napuhanih dudara?
Ovi godisnje iz BIH iscrpise milione,a vama smeta sto Merlin ide da uzvrati.

A da ovom gore odgovorim sto pominje pjesmu Beograd.Lijepi moj pjesma sigurno ima vise godina,nego ih ti imas.I mnogo prije rata je ona napisana,samo sto arkanovca tad ni snimala,a kamo li platila.
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#21 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by anthraxQ »

glupa tema.

glupo bavljenje tudjim životom.

njegov život - njegova stvar.

:roll:
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#22 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by ibizza »

PasoDzigera007 wrote:U cemu je problem? Sto ide da uzme iz Srbije na stotine hiljada eura?
De malo probudite se,jeste li svjesni koliko srpski pjevaci odnesu para iz BIH?
I da ja vama "patriotama" postavim pitanje,koliko vas PROPUSTI koncert kad u BIH nastupaju nacisticki nastrojeni shupak Joksimovic (sjecamo se izjava na eurosongu,ili sta je postavljao u to vrijeme na svojoj oficijelnoj stranmici) ili recimo turbofolkaske drolje napuhanih dudara?
Ovi godisnje iz BIH iscrpise milione,a vama smeta sto Merlin ide da uzvrati.

A da ovom gore odgovorim sto pominje pjesmu Beograd.Lijepi moj pjesma sigurno ima vise godina,nego ih ti imas.I mnogo prije rata je ona napisana,samo sto arkanovca tad ni snimala,a kamo li platila.
Ide da ih stavi sebi u dzep,jebe se njemu za nama.
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#23 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by anthraxQ »

ibizza wrote:
PasoDzigera007 wrote:U cemu je problem? Sto ide da uzme iz Srbije na stotine hiljada eura?
De malo probudite se,jeste li svjesni koliko srpski pjevaci odnesu para iz BIH?
I da ja vama "patriotama" postavim pitanje,koliko vas PROPUSTI koncert kad u BIH nastupaju nacisticki nastrojeni shupak Joksimovic (sjecamo se izjava na eurosongu,ili sta je postavljao u to vrijeme na svojoj oficijelnoj stranmici) ili recimo turbofolkaske drolje napuhanih dudara?
Ovi godisnje iz BIH iscrpise milione,a vama smeta sto Merlin ide da uzvrati.

A da ovom gore odgovorim sto pominje pjesmu Beograd.Lijepi moj pjesma sigurno ima vise godina,nego ih ti imas.I mnogo prije rata je ona napisana,samo sto arkanovca tad ni snimala,a kamo li platila.
Ide da ih stavi sebi u dzep,jebe se njemu za nama.
!ebe se i meni za njega.
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#24 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by irvinx1 »

PasoDzigera007 wrote:U cemu je problem? Sto ide da uzme iz Srbije na stotine hiljada eura?
De malo probudite se,jeste li svjesni koliko srpski pjevaci odnesu para iz BIH?
I da ja vama "patriotama" postavim pitanje,koliko vas PROPUSTI koncert kad u BIH nastupaju nacisticki nastrojeni shupak Joksimovic (sjecamo se izjava na eurosongu,ili sta je postavljao u to vrijeme na svojoj oficijelnoj stranmici) ili recimo turbofolkaske drolje napuhanih dudara?
Ovi godisnje iz BIH iscrpise milione,a vama smeta sto Merlin ide da uzvrati.

A da ovom gore odgovorim sto pominje pjesmu Beograd.Lijepi moj pjesma sigurno ima vise godina,nego ih ti imas.I mnogo prije rata je ona napisana,samo sto arkanovca tad ni snimala,a kamo li platila.
Kakve veze ima Joksimoviceva izjava o Turskoj sa Bosnom???? :lol: :lol: Bas onako patriotski od tebe :D A i nije bilo nis fasisticko u toj izjavi... A boli me karina za Joksima i Merlina...

Inace, nedavno je Beogradska filharmonija bila u Dubrovniku. Bio je gost i Kerum... E kakve to veze sada ima? Ogromne.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#25 Re: Merlin u Beogradu!!!

Post by Not My Idea »

Država wrote:
Gothic princess wrote:ovo nam je najvažniji problem u državi :roll:
Nije najvažniji problem u državi, ali Dino Merlin jeste jedan od problema u ovoj državi. Temu sam postavio čisto da malo prodiskutujemo dotičnog efendiju, patriotu itd...

:lol: :lol: :lol: :lol:
onda smo mi sila ako su nam ovo problemi.
Locked