Melasa ili aroma za nargilu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
lubrikator
Posts: 1
Joined: 29/11/2018 12:59

#1 Melasa ili aroma za nargilu

Post by lubrikator »

Pozdrav iz Srbije.

Dobio sam nargilu i lagano ulazim u štos - šta i kako - ali kapiram da bi možda neki od vas mogli da mi skrate vreme istraživanja i beskrajnog guglanja…

Nisam pušač i duvan me ne zanima, ali melase/arome su mi hit! - ili bar mislim da su mi hit.

Da li neko koristi ili zna nešto o tim aromama
Kaže da su 100% organske; je l’ to fora ili je stvarno manje štetno za pluća nego pušenje duvana? Je l’ ima neki fazon kako duže i ravnomernije da gori i koja je najbolja varijanta - ko je najbolji proizvođač melase?

Hvala svakom ko izdvoji vreme, i ako ima još nešto što treba da se zna a nisam pitao, ‘slobodno’ mi skrenite pažnju.
Last edited by lubrikator on 11/12/2018 12:01, edited 1 time in total.
User avatar
kica
Posts: 924
Joined: 10/03/2012 14:11

#2 Re: Melasa ili aroma za nargilu

Post by kica »

Znam ja: isto s...e samo drugo pakovanje.
duffy_duck
Posts: 1511
Joined: 27/04/2018 09:07

#3 Re: Melasa ili aroma za nargilu

Post by duffy_duck »

Arome koje su kvalitetne: Aldaya, Alwaha, Argelini...
To su neke u BIH su vecinom po 20 25 km ona kutija od 200 grama. A za pocetak ti je najbolje da uzmes neki blazi miks koji ti odgovara.
Imas hiljadu nacina evo recimo jedan kada hoces nargilu da raspuses nemoj nikad pribliziti zarove skroz blizu one drškice već odmakni i ako imas dobar kapacitet pluća raspuhat ces je u roku od 3 4 minute.
Naravno zavisi i koja je nargila kupljena i od nje zavisi koliko ce dimiti. Ali je to i do tebe jednim djelom. Zbog toga sto koliko povuces toliko dimi.
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#4 Re: Melasa ili aroma za nargilu

Post by bhnapoleon1 »

Koliko ofirna reklama
User avatar
SmokingMan
Posts: 18708
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#5 Re: Melasa ili aroma za nargilu

Post by SmokingMan »

Gdje si baš naletio na ovaj forum.Složio bih se sa kolegom iznad.... :roll:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#6 Re: Melasa ili aroma za nargilu

Post by славянин »

Probaj da koristis taj proizvod sa nicka ako bude izlazilo vise dima iz cucle mozes patentirati.


100% organsko kao i duhan :lol:
SD7
Posts: 234
Joined: 16/11/2018 06:18

#7 Re: Melasa ili aroma za nargilu

Post by SD7 »

lubrikator wrote:Pozdrav iz Srbije.

Dobio sam nargilu i lagano ulazim u štos - šta i kako - ali kapiram da bi možda neki od vas mogli da mi skrate vreme istraživanja i beskrajnog guglanja…

Nisam pušač i duvan me ne zanima, ali melase/arome su mi hit! - ili bar mislim da su mi hit.

Da li neko koristi ili zna nešto o tim aromama
Kaže da su 100% organske; je l’ to fora ili je stvarno manje štetno za pluća nego pušenje duvana? Je l’ ima neki fazon kako duže i ravnomernije da gori i koja je najbolja varijanta - ko je najbolji proizvođač melase?

Hvala svakom ko izdvoji vreme, i ako ima još nešto što treba da se zna a nisam pitao, ‘slobodno’ mi skrenite pažnju.
Jedna sesija pusenja shise se smatra kao manje vise ispusenih 100 cigareta.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#8 Re: Melasa ili aroma za nargilu

Post by Atego »

SD7 wrote: Jedna sesija pusenja shise se smatra kao manje vise ispusenih 100 cigareta.

Ko kaze ?
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#9 Re: Melasa ili aroma za nargilu

Post by славянин »

Atego wrote:
SD7 wrote: Jedna sesija pusenja shise se smatra kao manje vise ispusenih 100 cigareta.

Ko kaze ?
Hookah Smoking Compared With Cigarette Smoking

While many hookah smokers may think this practice is less harmful than smoking cigarettes, hookah smoking has many of the same health risks as cigarette smoking.
Water pipe smoking delivers nicotine—the same highly addictive drug found in other tobacco products.
The tobacco in hookahs is exposed to high heat from burning charcoal, and the smoke is at least as toxic as cigarette smoke.
Because of the way a hookah is used, smokers may absorb more of the toxic substances also found in cigarette smoke than cigarette smokers do.
An hour-long hookah smoking session involves 200 puffs, while smoking an average cigarette involves 20 puffs.
The amount of smoke inhaled during a typical hookah session is about 90,000 milliliters (ml), compared with 500–600 ml inhaled when smoking a cigarette.
Hookah smokers may be at risk for some of the same diseases as cigarette smokers. These include:
Oral cancer
Lung cancer
Stomach cancer
Cancer of the esophagus
Reduced lung function
Decreased fertility
https://www.cdc.gov
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#10 Re: Melasa ili aroma za nargilu

Post by O'zone »

lubrikator wrote:Pozdrav iz Srbije.

Dobio sam nargilu i lagano ulazim u štos - šta i kako - ali kapiram da bi možda neki od vas mogli da mi skrate vreme istraživanja i beskrajnog guglanja…

Nisam pušač i duvan me ne zanima, ali melase/arome su mi hit! - ili bar mislim da su mi hit.

Da li neko koristi ili zna nešto o tim aromama
Kaže da su 100% organske; je l’ to fora ili je stvarno manje štetno za pluća nego pušenje duvana? Je l’ ima neki fazon kako duže i ravnomernije da gori i koja je najbolja varijanta - ko je najbolji proizvođač melase?

Hvala svakom ko izdvoji vreme, i ako ima još nešto što treba da se zna a nisam pitao, ‘slobodno’ mi skrenite pažnju.
Ako želiš reklamu obrati se na [email protected]
Post Reply