Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#9001 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Altsa »

SSemir wrote:
channel10 wrote:Neki dan je rekao da je za to da se izbor novog slektora (znaci da nije za to da ostane Mesha) izvrsi nakon izvlacenja grupa sto je mozda i najbolje. Da se prvo vidi s kim cemo igrati pa tek onda vidjeti sta raditi sa reprezentacijom, mada je kod nas neminovno podmladjivanje. S kim, s cim, to samo Bog zna :roll:
da da, a do tad, godinu cemo bez selektora? eee ako je to najbolje...
Ko biva ako izvucemo Spaniju selektor ce biti Braco gumena glava. Ja vecu budalastinu nisam cuo u zivotu. jel to Osim izvalio?
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9002 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Edin H. »

Altsa wrote:
SSemir wrote:
channel10 wrote:Neki dan je rekao da je za to da se izbor novog slektora (znaci da nije za to da ostane Mesha) izvrsi nakon izvlacenja grupa sto je mozda i najbolje. Da se prvo vidi s kim cemo igrati pa tek onda vidjeti sta raditi sa reprezentacijom, mada je kod nas neminovno podmladjivanje. S kim, s cim, to samo Bog zna :roll:
da da, a do tad, godinu cemo bez selektora? eee ako je to najbolje...
Ko biva ako izvucemo Spaniju selektor ce biti Braco gumena glava. Ja vecu budalastinu nisam cuo u zivotu. jel to Osim izvalio?
Moramo izabrati odgovarajuceg selektora u odnosu na protivnike. :izet:
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#9003 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by MokeQc »

Najbolje je da imamo baška selektora za Belgiju i Portugal i baška selektora za ove velesile tipa Kipar....
I još jednog za 'po kući' za ove prijateljske.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#9004 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Idemedosumom »

Tročlani selektorat :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9005 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Edin H. »

MokeQc wrote:Najbolje je da imamo baška selektora za Belgiju i Portugal i baška selektora za ove velesile tipa Kipar....
I još jednog za 'po kući' za ove prijateljske.
Ima smisla. :izet:
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#9006 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by MokeQc »

Ma ne znam, daj Bože na dobro... danas sam se zijanio, na radioSarajevo.ba čitam analizu, čovjek se satra argumentujući da ponovni angažman Papeta apsolutno nije rješenje... pa zar i to treba objašnjavati, zar je to nekome stvarno ozbiljna opcija !?
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#9007 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by FreakyStyley »

MokeQc wrote:Ma ne znam, daj Bože na dobro... danas sam se zijanio, na radioSarajevo.ba čitam analizu, čovjek se satra argumentujući da ponovni angažman Papeta apsolutno nije rješenje... pa zar i to treba objašnjavati, zar je to nekome stvarno ozbiljna opcija !?
Svakakvih budala ima. Ko je nama dao nesto intelektualno da radima i da o necemu odlucujemo, debelo se zajebo.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9008 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Edin H. »

MokeQc wrote:Ma ne znam, daj Bože na dobro... danas sam se zijanio, na radioSarajevo.ba čitam analizu, čovjek se satra argumentujući da ponovni angažman Papeta apsolutno nije rješenje... pa zar i to treba objašnjavati, zar je to nekome stvarno ozbiljna opcija !?
Koji su argumenti? :oops:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#9009 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by manijak1 »

:oops: molim odgovorne da zamandale temu , Meša nije više selektor reprezentacije :oops:
Locked