Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Slo Burner
Posts: 5368
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#8901 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Slo Burner »

Je li se ovo uporedjuje kvalitet Begovica i sehica ? :skoljka:
User avatar
Point.
Posts: 27916
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#8902 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Point. »

Izgleda.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#8903 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by bjelave »

Izdrzi Mesa, ti Imas ideja koliko I obraza.
Takav ti je DNK.
User avatar
cyprus
Posts: 39277
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#8904 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by cyprus »

orinoco wrote:
Logovan wrote:Čuj ove budale. :roll:
"Meša ne zaslužuje linč na koji je naišao u javnosti. Ali. to smo mi. To je Bosna i Hercegovina. Niko neće da spomene da smo gotovo izgubili prošle kvalifikacije, a da je Baždarević došao i vratio nas u igru. Izgubili smo u baražu, pa šta. Ko kaže da smo mi bolji od Irske. Isto tako je bilo i sa Sušićem u Brazilu. Kada smo ispali u grupnoj fazi onda je bilo ne valja Pape. Meša nas je vratio u igru. Evo ta Irska ponovo igra u baražu. Bio sam u Grčkoj u Atini, gdje smo odigrali najbolju utakmicu od kako smo primljeni u FIFA-u i UEFA-u. Nismo imali sreće. .
Najbolj utamica reprezentacije BiH nogometaša odigrana je protiv Francuza, na Parku Prinčeva. Pape je vodio, i tada zaista nismo imali sreće.
Jest ako gledaš prvo poluvrijeme... Ako gledaš cijelu utakmicu, mislim da je ona na Parkenu pod Bakom, Danska - BiH 0:2 najbolja :-D

PS Doduše, sjetih se još bolje :D Iz prvog ciklusa, isto sa Danskom... 3:0 na Koševu... Podsjećam, tad su Danci bili prvi u grupi, a na SP su dogurali do četvrtfinala...
Melbourne_Australia
Posts: 2585
Joined: 06/11/2012 14:20

#8905 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Melbourne_Australia »

Libo te MESA....Otisao jedan Zeljovac a dolazi drugi :thumbup: :thumbup: Taman da vecina ovde navijaca manjeg Sarajevskog kluba sa lavora koji su cijeli zivot podstanari, crknu od muke :thumbup:
Bazinga1234
Posts: 7645
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#8906 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Bazinga1234 »

orinoco wrote:
Logovan wrote:Čuj ove budale. :roll:
"Meša ne zaslužuje linč na koji je naišao u javnosti. Ali. to smo mi. To je Bosna i Hercegovina. Niko neće da spomene da smo gotovo izgubili prošle kvalifikacije, a da je Baždarević došao i vratio nas u igru. Izgubili smo u baražu, pa šta. Ko kaže da smo mi bolji od Irske. Isto tako je bilo i sa Sušićem u Brazilu. Kada smo ispali u grupnoj fazi onda je bilo ne valja Pape. Meša nas je vratio u igru. Evo ta Irska ponovo igra u baražu. Bio sam u Grčkoj u Atini, gdje smo odigrali najbolju utakmicu od kako smo primljeni u FIFA-u i UEFA-u. Nismo imali sreće. .
Najbolj utamica reprezentacije BiH nogometaša odigrana je protiv Francuza, na Parku Prinčeva. Pape je vodio, i tada zaista nismo imali sreće.
I protiv Meksika i Argentine su bile dobre utakmice.

Nekako mislim da je onaj sastav koji je istrčao protiv Argentine najjaci koji smo ikad imali.
Bazinga1234
Posts: 7645
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#8907 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Bazinga1234 »

Melbourne_Australia wrote:Libo te MESA....Otisao jedan Zeljovac a dolazi drugi :thumbup: :thumbup: Taman da vecina ovde navijaca manjeg Sarajevskog kluba sa lavora koji su cijeli zivot podstanari, crknu od muke :thumbup:
Koji ste vi bolesnici, ti i Hrasno :roll:

Bitnije vam je da navijači Sarajeva "crknu od muke" ( iako je ovo retardirano) , nego da dovedemo kvalitetnog selektora :facepalm:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8908 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Tomahawk11 »

Nema još nigdje da je otišao Meša. Džabe krečite.
Melbourne_Australia
Posts: 2585
Joined: 06/11/2012 14:20

#8909 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Melbourne_Australia »

Bazinga1234 wrote:
Melbourne_Australia wrote:Libo te MESA....Otisao jedan Zeljovac a dolazi drugi :thumbup: :thumbup: Taman da vecina ovde navijaca manjeg Sarajevskog kluba sa lavora koji su cijeli zivot podstanari, crknu od muke :thumbup:
Koji ste vi bolesnici, ti i Hrasno :roll:

Bitnije vam je da navijači Sarajeva "crknu od muke" ( iako je ovo retardirano) , nego da dovedemo kvalitetnog selektora :facepalm:
Slusaj me bolesnik ......Opet si preskocio terapiju!!! iq ti je vrlo mali nazalost da skontas zasto sam ovo napisaoi ko je gore iznad sta napisao za mesu....Ali ti si maleni i slijep si zato i ne gledas sta tvoji maleni pisu.....Ja ne gumo da vjerujem da ima ovakvih kao ti da ne konta sta je paljba...Ali dobro bolesnik nemas ti kapaciteta za kontanje...Ovo "bolesnik" se vraca sto pises bolesnice...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8910 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Tomahawk11 »

Smirite strasti!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73033
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#8911 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Velkoski »

LOCK
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8912 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Tomahawk11 »

Velkoski wrote:LOCK
Pa nije još bivši
NSBiH zasjedao: Odluka o sudbini Mehmeda Baždarevića u narednih deset dana
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73033
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#8913 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Velkoski »

Bivši je dječko
User avatar
Logovan
Posts: 94564
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8914 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Logovan »

Ćao, ćao vozdrica.

Ključaj temu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8915 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Tomahawk11 »

Nije smijenjen na sjednici Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine koja je u toku i održava se u hotelu Evropa u Sarajevu već su članovi Izvršnog odbora konstatovali da je njemu istekao ugovor i da se neće produžavati, pa je po slovu zakona Baždarević od danas bivši.
NSBiH zasjedao: Odluka o sudbini Mehmeda Baždarevića u narednih deset dana
Dakle, i jeste i nije :?
User avatar
jazzer
Posts: 7226
Joined: 20/12/2004 14:44

#8916 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by jazzer »

Fahrin tariguz javlja..
Mehmed Baždarević završio je angažman na klupi nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine. To je prije nekoliko trenutaka odlučio Izvršni odbor Nogometnog saveza BiH na sjednici u Sarajevu, sa zaključkom da Meša nije ispunio cilj da odvede naš tim na Svjetsko prvenstvo, te da s njim neće biti razgovora o novom ugovoru. Kako saznajemo, Odbor je zadužio Ivicu Osima, Duška Bajevića, Seada Kajtaza i Zvjezdana Misimovića da pripreme prijedloge kandidata za novog selektora do 10. novembra, kada će biti održana naredna sjednica Odbora. .
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#8917 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by bjelave »

Bila bi steta da ode covjek koji ima tako puno ideja i obraza. I jos u najboljim godinama. Ne treba podlijegati lincu ulice.

Garant ce ga sad anagazirati HNS da ih spremi za Grke.
User avatar
moa
Posts: 3635
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#8918 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by moa »

Vijest. Ba kazu da mu je noga urucena danas.
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#8919 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by markomilanov »

Bježi Memede,ja sama mislio da si ti merhametlija,podnesi ostavku ko čovek,nij ti je babo ostavio mesto izbornika u amanet,dobio si šansu kao bih legenda,nisi je iskoristio,ajmo razguli.
ja71
Posts: 5407
Joined: 31/03/2006 14:45

#8920 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by ja71 »

produzenje agonije.
mikogoago
Posts: 1182
Joined: 31/10/2009 17:33

#8921 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by mikogoago »

Evo ovo su objavili u Oslobodjenju i nadam se da je to tako
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/spo ... selektorom
Zlata vrijedi ova usrana tuzna slika gargamela
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#8922 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by condy »

Mesa ce ostat selektor, vidjet cete. Samo odugovlace da smire ogorcenje kod ljudi. Sramota! I voli reprezentaciju, zivciraj se, mrzni na stadionu, kisni, ides je gledat vani, zenu ostavis samu, ma nema sanse necu je vise ni na tv-u pogledat.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24290
Joined: 26/08/2007 17:10

#8923 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Charuga »

Melbourne_Australia wrote:
Bazinga1234 wrote:
Melbourne_Australia wrote:Libo te MESA....Otisao jedan Zeljovac a dolazi drugi :thumbup: :thumbup: Taman da vecina ovde navijaca manjeg Sarajevskog kluba sa lavora koji su cijeli zivot podstanari, crknu od muke :thumbup:
Koji ste vi bolesnici, ti i Hrasno :roll:

Bitnije vam je da navijači Sarajeva "crknu od muke" ( iako je ovo retardirano) , nego da dovedemo kvalitetnog selektora :facepalm:
Slusaj me bolesnik ......Opet si preskocio terapiju!!! iq ti je vrlo mali nazalost da skontas zasto sam ovo napisaoi ko je gore iznad sta napisao za mesu....Ali ti si maleni i slijep si zato i ne gledas sta tvoji maleni pisu.....Ja ne gumo da vjerujem da ima ovakvih kao ti da ne konta sta je paljba...Ali dobro bolesnik nemas ti kapaciteta za kontanje...Ovo "bolesnik" se vraca sto pises bolesnice...
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, vrijeđanje”
» Bazinga1234

7 dana

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, vrijeđanje”
» Melbourne_Australia

14 dana
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#8924 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by SSemir »

condy wrote:Mesa ce ostat selektor, vidjet cete. Samo odugovlace da smire ogorcenje kod ljudi. Sramota! I voli reprezentaciju, zivciraj se, mrzni na stadionu, kisni, ides je gledat vani, zenu ostavis samu, ma nema sanse necu je vise ni na tv-u pogledat.
Ja vjerujem da ovo najteze pada svakome ko ode na utakmicu :lol:
dimitrov
Posts: 269
Joined: 09/05/2013 17:01

#8925 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by dimitrov »

greška
Locked