Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Bazinga1234
Posts: 7610
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#8551 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Bazinga1234 »

ljevoruki wrote:
malakh wrote:trebamo biti realni i priznati sebi da su i lulić, medunjanin, ibišević, jajalo, šunjić i još njih par dali svoje za reprezentaciju i hvala im na svemu. dolaze nam nove generacije i mlađi igrači koji igraju u solidnim klubovima i koji imaju baš prostora za napredak i red bi bio da se na njih i oslonimo.
I Begovic

Protiv Estonije bi trebalo igrati sa ovim sto su danas bili na klupi -Sehic, Kodro, Cimirot, Bilbija, Krunic, Izet i dati im sansu da se pokazu da vidimo ima li materijala za buducnost.i
Duljevica za kapitena.
:bih:
Sehic materijal za budućnost, frajer nije ni 2 godine mladji od Begovica :facepalm:
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#8552 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by orinoco »

ljevoruki wrote:
malakh wrote:trebamo biti realni i priznati sebi da su i lulić, medunjanin, ibišević, jajalo, šunjić i još njih par dali svoje za reprezentaciju i hvala im na svemu. dolaze nam nove generacije i mlađi igrači koji igraju u solidnim klubovima i koji imaju baš prostora za napredak i red bi bio da se na njih i oslonimo.
I Begovic
:thumbup: :thumbup: Ovo je ključ uspjeha i dobrih rezultata BiH reprezentacije! Taman i Jose Mourinho da preuzme reprezentaciju, ako nema ko da igra kako treba, neće biti bolje. Naravno, bitna je i taktika i nogometno znanje, što Meša, očito je, nema :(
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#8553 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by AmiĐa_Idriz »

japin_mutapi wrote:neka mese
nije on kriv sto je onakav teren bio
Boga mi na Kipru je bio odlican teren.
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#8554 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Ludzak »

japin_mutapi wrote:neka mese
nije on kriv sto je onakav teren bio
Onakav teren ga je i spasio. Da je bolji teren bio popušili bi mi još nekoliko golova.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#8555 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by pirmin »

Podnio ostavku.

Svaka cast, to je karakter. :thumbup:
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#8556 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Altsa »

pirmin wrote:Podnio ostavku.

Svaka cast, to je karakter. :thumbup:
O kome ti to?
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8557 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Logovan »

Bazinga1234 wrote:
ljevoruki wrote:
malakh wrote:trebamo biti realni i priznati sebi da su i lulić, medunjanin, ibišević, jajalo, šunjić i još njih par dali svoje za reprezentaciju i hvala im na svemu. dolaze nam nove generacije i mlađi igrači koji igraju u solidnim klubovima i koji imaju baš prostora za napredak i red bi bio da se na njih i oslonimo.
I Begovic

Protiv Estonije bi trebalo igrati sa ovim sto su danas bili na klupi -Sehic, Kodro, Cimirot, Bilbija, Krunic, Izet i dati im sansu da se pokazu da vidimo ima li materijala za buducnost.i
Duljevica za kapitena.
:bih:
Sehic materijal za budućnost, frajer nije ni 2 godine mladji od Begovica :facepalm:
Samo sjedi na klupi, pa raja zaboravila da je i on nakucao godina. :D
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#8558 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Point. »

Utakmica u Tallinu je jako bitna s obzirom na Ligu Nacija koja pocinje naredne godine poslije Rusije.
User avatar
stari_rastafari
Posts: 1005
Joined: 11/03/2011 13:06

#8559 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by stari_rastafari »

Dr. Kuca wrote:Vaha je sto puta rekao daa nece da prihvati jer ne zeli da mu neko odredjuje ko ce mu biti pomocnici I koliko srba hrvata moraju biti u ekipi zato ipostavlja uslove milion eura gofisnje.
Ako Vaha trazi 1M onda mu treba dati 2 i odrijesene ruke neka radi onakako kako misli da treba. Odma' ga treba skolit i kaparisat prije nego zavrsi SP sa Japanom. :) SBBKBB
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14578
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#8560 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by DaysleepeR »

Meša ne smije ući u naredni ciklus kvalifikacija kao selektor
čovjek nije iskoristio dvije šanse i to je to, bez neke drame treba mu se zahvaliti i trebamo naći nekog sa novom vizijom i motivacijom
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#8561 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by north »

Ma Meša mora otići, to je jasno...odradio je cijele ove kvalifikacije, prošle pola plus baraž, apsolutno nikakvog rezultata i učinka..i ne samo rezultata, mi nijednu jaču utakmicu nismo dobili: tri lagana poraza protiv Belgije u dva ciklusa, dvije protiv Grčke bez pobjede, ispadanje u baražu protiv Irske, blamaža na Kipru...jebi ga, to su Mešine reference :oops: ....ako ćemo gledati pozitivno što je uradio, sem pobjede u nebitnoj prijateljskoj protiv Švicarske, pobjede protiv Walesa kući prošli ciklus i jednog dobrog poluvremena u Grčkoj mi ništa nismo napravili....pobjede protiv Kipra kući, Estonije, Gibraltara je smiješno pominjati kao nešto bitno...Dakle, nemamo REZULTAT a bogami ni igru...valjda je to dovoljno da se selektor mijenja..druga stvar je ko će ga naslijediti,jer uvijek može gori od goreg, neko pominje Vahu, Kataneca i Prosinečkog svaki od njih bio korak naprijed, samo bojim se da od toga nema ništa sa uhljupima iz saveza...Faruk da nije zakuhao sa Begićem bi sigurno bio novi selector odmah poslije Estonije, i ovako možda pruže ruku jedan drugom pa se dogovore, a Faruk je bojim se copy-paste Meše, u par deka je to...a može i gore da se ne lažemo sa nekim anonimusom koji bi se mogao učiti na reprezentaciji....Elem, sa odličnim selektorom ima nade, imamo mi igrača ne trebamo sebe svrstavati u rang Makedonije jebi ga, nije neka pljačka za velike domete, ali za baraž se možemo uvijek boriti, ali sa nekom neznalicom i podobnim na klupi samo ćemo nastaviti silaznom putanjom i neodlaskom nigdje :oops:
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#8562 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Point. »

condy wrote:Svi prave određene kalkulacije ko će biti sledeći selektor, ko bi trebao biti i sl. Kako ste sigurni da neće biti Meša i sledeće kvalifikacije selektor ? Ako pobijedi Estoniju ili možda čak ako završi neriješeno, neće otići ostat će i sledeće kvalifikacije. Baš njih interesuje ogorčenost navijača. Živi bili pa vidjeli, ja sam siguran da on ostaje i dalje, i naredne kvalifikacije.
Ma nece ostati 100%. Pare od Brazila su potrosene laganini, sad je vrijeme za napad na EP da se mazne od toga, Mesa je dobio jasan mandat da je cilj SP i haj zdrao. Pitanje je hoce li poslije Mese doci neki drugi Mesa.
User avatar
phillie
Posts: 9356
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#8563 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by phillie »

Rezultatski nismo nista napravili, al zato smo takticki cucnuli k'o Melchin horoz.

Signed by Mesa.


Jaro, vakat je jos jucer bio. Hajd polako, bez srkleta.
User avatar
p206
Posts: 7948
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#8564 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by p206 »

Boli njega, za 2 god je mlatnuo milion...nije lud da da ostavku
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#8565 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by leškarenje »

:thumbup:

Image
User avatar
diason
Posts: 487
Joined: 13/05/2008 12:08
Location: Na putu prema dole

#8566 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by diason »

Nisam sinoc htio gledati utakmicu, necu ni ovu, teska srca.Mesa, ti si nasa nogometna ikona, idi sam, nemoj svoje ime kaljat, ne treba ti to u zivotu.
SSemir
Posts: 4574
Joined: 26/02/2009 08:42

#8567 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by SSemir »

Covjek je milion digo na ovom, a od prve do zadnje utakmice je uzasno sve odradio. Milion! Jebem ti fudbal i nepravdu.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8568 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Billy The Pljuc »

Kako sam cuo veceras od jednog novinara utakmica sa Estonijom je Meshina zadnja na kormilu A selekcije. Od imena koja su u igri za nasljednika spominje se Sergej Barbarez a ukoliko se to ne progura onda ce selektor biti neki stranac. Jbga ja ovo sve sa rezervom prihvatam jer nemam razloga da vjerujem da bilo ko u savezu zna sta radi a na kraju sve moze biti i novinarska patka. Doticnog novinara znam godinama ali sam ipak skeptik.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#8569 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by north »

Barbarez :lol: ....Može, kad je lom nek je brodolom :izet: ....Samo mu kakve poker aparate iznajmmiti da ima kad je pauza :D

Nema sumnje da će dobar dio biti za :D
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#8570 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by orinoco »

Otjeran je Ćiro, otjeran je Pape, jedina dva trenera koji su u 25 god postojanja BiH reprezentacije nešto postigli. BiH trećeg nema :(
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8571 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Billy The Pljuc »

Jbga ja samo pisem ono sto sam cuo, ne siljim ni za ovoga ni za onoga, kako god da okrenem mi smo u dubiozi i nema nam izlaska iz iste jos godinama. Koliko su ove stvari tacne fakat ne znam, radi se o sportskom novinaru na jednoj od tv stanica, niti sam ga ispitivao da li je i ko je i sta rekao nego onako bezvezan razgovor koji moze predstavljati i njegovo licno misljenje.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9221
Joined: 31/03/2007 00:07

#8572 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Bosanski_kralj »

Eto nek je Baždarević stekao iskustvo vodeći tamo neke niželigaše.
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#8573 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by drug_profi »

Treba samo pogledati kako je prošao Neno Marković kod navijača.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#8574 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by JoseMujica »

drugi profil wrote:Treba samo pogledati kako je prošao Neno Marković kod navijača.
:thumbup:


jebga...ili imaš rezultate ili nemaš.....to što je neko ime i drag ljudima zbog igračkih zasluga je plus samo na početku rada ....nakon par tekmu svi gledaju rezultat i niko ne trpi šupljiranje

eto nađite osobu kojoj i Pape i Meša nisu dragi kao igračke legende....al to ti dođe samo kao neki kratkoročni kredit

Meša je svoj davno potrošio i bolje mu je da sam ode
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8575 Re: Mehmed Mesa Bazdarevic - Selektor reprezentacije

Post by Tomahawk11 »

Tema je o aktuelnom selektoru reprezentacije!
Manite se priče o Barbarezima, Osimima i ostalim!
Locked