Medicinski pedikir Sarajevo

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
imim
Posts: 97
Joined: 20/08/2013 14:16

#1 Medicinski pedikir Sarajevo

Post by imim »

Da li neko zna dobar i kvalitetan salon za medicinski pedikir da bi mogao da preporuči? Da zna da tu rade stručni i profesionalni pedikeri, a ne ovi priučeni kao u većini salona koji rade sve i svašta.
Dakle, ne mislim na estetsko uljepšavanje noktiju i stopala, nego na medicinski pedikir (uklanjanje kurijih očiju, gljivica na noktima i sl)
User avatar
petunija
Posts: 3023
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#2 Re: Medicinski pedikir Sarajevo

Post by petunija »

Mislim da je najbolje otići u dom zdravlja, tamo su sigurno sterilni instrumenti i to.
superbock123
Posts: 5
Joined: 18/04/2019 19:41

#3 Re: Medicinski pedikir Sarajevo

Post by superbock123 »

Ja bih preporucio Sanju u Hrasnom, tj. Kozmetički salon Sanja. Redovno idem kod nje, upravo zbog problema sa kurijim ocima, a plus sam seceras.
Ovo joj je web stranica https://salonsanja.com/, a ima i facebook: https://www.facebook.com/KozmetickiSalonSanjaSarajevo/
traktor
Posts: 47
Joined: 11/01/2005 03:41
Location: sarajevo

#4 Re: Medicinski pedikir Sarajevo

Post by traktor »

imim wrote:Da li neko zna dobar i kvalitetan salon za medicinski pedikir da bi mogao da preporuči? Da zna da tu rade stručni i profesionalni pedikeri, a ne ovi priučeni kao u većini salona koji rade sve i svašta.
Dakle, ne mislim na estetsko uljepšavanje noktiju i stopala, nego na medicinski pedikir (uklanjanje kurijih očiju, gljivica na noktima i sl)
063/550-225 medicinski pedikir
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#5 Re: Medicinski pedikir Sarajevo

Post by Boemica »

imim wrote:Da li neko zna dobar i kvalitetan salon za medicinski pedikir da bi mogao da preporuči? Da zna da tu rade stručni i profesionalni pedikeri, a ne ovi priučeni kao u većini salona koji rade sve i svašta.
Dakle, ne mislim na estetsko uljepšavanje noktiju i stopala, nego na medicinski pedikir (uklanjanje kurijih očiju, gljivica na noktima i sl)
noctarica :D
ZaMahira
Posts: 1
Joined: 05/01/2016 03:18

#6 Re: Medicinski pedikir Sarajevo

Post by ZaMahira »

Molim vas, ako neko moze HITNO, da mi posalje u pp kontakt Dijana pedikir u Papagajci (ili Fatima)? Zaista je hitno, za kcerku...
Hvala svima unaprijed!!!
dzagospo
Posts: 6
Joined: 14/02/2019 21:11

#7 Re: Medicinski pedikir Sarajevo

Post by dzagospo »

Da provjerim - ima li kakvih iskustava za prijaviti? :zoka:
Sad i meni treba. Ima li još nekih preporuka, je li još neko bio kod Sanje koju je superbock preporučio?
Djewojka
Posts: 75
Joined: 25/05/2009 04:19

#8 Re: Medicinski pedikir Sarajevo

Post by Djewojka »

dzagospo wrote: 11/03/2021 12:30 Da provjerim - ima li kakvih iskustava za prijaviti? :zoka:
Sad i meni treba. Ima li još nekih preporuka, je li još neko bio kod Sanje koju je superbock preporučio?
Preporučujem Evela Salon u Visokom https://www.facebook.com/medicinskipedikirevela/
Higijena i znanje. Pogledajte rezultate na slikama. Djevojka koja radi med. Pedikir jako ljubazna i profesionalna. Klijenti iz raznih gradova dolaze kod nje.
mrgreen
Posts: 1223
Joined: 12/05/2008 21:11

#9 Re: Medicinski pedikir Sarajevo

Post by mrgreen »

dzagospo wrote: 11/03/2021 12:30 Da provjerim - ima li kakvih iskustava za prijaviti? :zoka:
Sad i meni treba. Ima li još nekih preporuka, je li još neko bio kod Sanje koju je superbock preporučio?
Bila kod Sanje, preporuka. :thumbup:
dzagospo
Posts: 6
Joined: 14/02/2019 21:11

#10 Re: Medicinski pedikir Sarajevo

Post by dzagospo »

Joj super, hvala vam puno! Idem sad na psihičke pripreme :)
Sandraaa
Posts: 1
Joined: 11/06/2019 20:06

#11 Re: Medicinski pedikir Sarajevo

Post by Sandraaa »

Sanja je def najbolja, pedantna, uredna - idem kod nje vec 10ak godina - sve probleme ce pokusati rijesiti sama, a sto ne moze poslace vas onome ko moze :) Direktan kontakt 061351255
Post Reply