Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Locked
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#1 Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Post by peacer »

Pozdrav raja,imam u planu da zavrsim vanrednu skolu za med tehnicara,pa me interesuje imali neko iskustva sa tim?Gdje se moze ta vanred skola zavrsiti,koliko sve kosta,kako se to sve krece?
Bez glupih i nebuloznih komentara!! :)
Last edited by peacer on 04/02/2018 20:03, edited 1 time in total.
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#2 Re: Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Post by forumskivojnik »

peacer wrote:Pozdrav raja,imam u planu da zavrsim visoku skolu za med tehnicara,pa me interesuje imali neko iskustva sa tim?Gdje se moze ta visa skola zavrsiti,koliko sve kosta,kako se to sve krece?
Bez glupih i nebuloznih komentara!! :)
Gdje se moze ta visa skola zavrsiti
Imas u Sarajevu na Medicinskom fakultetu :oops:
koliko sve kosta,
Kosta 4 godine studiranja, vjezbi i prakse na UKC-Kosevo :D :skoljka:
kako se to sve krece?
Ides redovno na predavanja, izlazis i polazes redovno ispite i ides na praksu na UKC tokom sve 4 godine i na kraju odradis drzavni ispit u trajanju od 9 mjeseci :skoljka: :skoljka:

Jedino ako ti je Bake caca onda ces sve zavrsiti preko Seke :oops: :D :D :D
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#3 Re: Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Post by peacer »

Nisi me razumio ne govorim za fakultet nego za VANREDNU skolu :-D ako neko zna nesto u vezi toga neka napise.
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#4 Re: Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Post by forumskivojnik »

peacer wrote:Nisi me razumio ne govorim za fakultet nego za VANREDNU skolu :-D ako neko zna nesto u vezi toga neka napise.
peacer wrote:
Pozdrav raja,imam u planu da zavrsim visoku skolu za med tehnicara,pa me interesuje imali neko iskustva sa tim?Gdje se moze ta visa skola zavrsiti,koliko sve kosta,kako se to sve krece?
Bez glupih i nebuloznih komentara!! :)
Tvoja "Visoka skola za med.tehnicara" nije nikakva skola nego je to Fakultet Zdravstvenih Studija koji se vanredno zavrsava kao i svaki drugi fakultet ;-) :lol: :lol: .

https://www.fzs.unsa.ba/o-fakultetu/opce-informacije
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#5 Re: Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Post by peacer »

Ajd idi jedi prohe :izet: :lol:
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#6 Re: Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Post by forumskivojnik »

peacer wrote:Ajd idi jedi prohe :izet: :lol:
Jooojj seljacino bosanska :lol: :lol: ne sramoti se ovako javno dokazujuci nam koliko si polupismen i neobrazovan :evil: :D :lol: !!!
Sta ti sada hoces da zavrsis: "visoku skolu za med tehnicara" "visu skolu" ili "vanrednu skolu za med tehnicara" ???
Ocigledno je da ni ispravan naziv skole nisi u stanju napisati :shock: :? .

Prvi ti je post bio :
peacer wrote:
Pozdrav raja,imam u planu da zavrsim visoku skolu za med tehnicara,pa me interesuje imali neko iskustva sa tim?Gdje se moze ta visa skola zavrsiti,koliko sve kosta,kako se to sve krece?
Bez glupih i nebuloznih komentara!! :)
Pa si onda prepravio na :
peacer Pozdrav raja,imam u planu da zavrsim vanrednu skolu za med tehnicara,pa me interesuje imali neko iskustva sa tim?Gdje se moze ta vanred skola zavrsiti,koliko sve kosta,kako se to sve krece?
Bez glupih i nebuloznih komentara!! :)
Ti se pored prohe dobro najede g..... :wink: :razz: :lol: :evil: i jos bi da kupis diplomu !!!
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#7 Re: Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Post by peacer »

Hajd napusi mi se guzinih dlaka :lol: :izet:
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#8 Re: Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Post by forumskivojnik »

peacer wrote:Hajd napusi mi se guzinih dlaka :lol: :izet:
Pod hitno ili promijeni dilera pa poradi na svom odgoju i vrati se u osnovnu skolu pa kreni sa svojim obrazovanjem iz pocetka :-) :-) , ovako em si polupismen, em neobrazovan, em vulgaran i primitivan i na kraju raspitujes se kako na kriminalan nacin da kupis diplomu od skole ciji ni naziv nisi u stanju gramaticki ispravno napisati. Jednostavno jad i bijeda :lol: :lol: :izet: :izet: .
peacer
Posts: 34
Joined: 23/12/2017 00:53

#9 Re: Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Post by peacer »

Ajd poljubi me u glavic :izet: :lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#10 Re: Medicinska sestra/Tehnicar(Njemacka)

Post by O'zone »

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma - vrijeđanje”
» peacer

Mjesec


Banned user for reason “Kršenje pravila foruma - vrijeđanje”
» forumskivojnik

Mjesec

Naučite normalno komunicirati.

Locked