McDrive Sarajevo

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
spacek
Posts: 620
Joined: 02/02/2012 23:55

#401 Re: McDrive Sarajevo

Post by spacek »

...
Last edited by spacek on 23/04/2016 13:14, edited 1 time in total.
User avatar
Edin H.
Posts: 47026
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#402 Re: McDrive Sarajevo

Post by Edin H. »

spacek wrote:
Mišo_Kovač wrote:PPft, jebeš mekdonalda kad ne mogu pošteno pošopat McBacon tamo... Valja sačekat da se otvori filijala kod Nebeskih komšija u Istočnom capajebu, tamo, nekad 2075.g. :| :|
jbg sta se tu moze, nije sarajevo jedino.
al ako ti je utjeha, isto ti je tako i u tel avivu i istanbulu i kuala lumpuru i dubaiu - i mnogim svjetskim metropolama!
Moze se i te kako, npr. napisati se zalba centrali kao prvo :oops:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#403 Re: McDrive Sarajevo

Post by Comrad »

medoIL wrote:Vec uveliko kruzi prica gradom kako je MCD odgovoran za zatvaranje panere. Ne bi me cudilo , opste je poznato da MCD u Nedzaricima slabo radi.
I ja sam ovo cuo. Kazu da su na trosatnom sastanku u New Yorku upravni odbor MCD odlucio da mora poduzeti neke akcije protiv pekare sa sokolovic kolonije, koja im ugrozava poziciju na globalnom trzistu. Znao sam da oni imaju nesto s tim. :x
emirolini
Posts: 3504
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#404 Re: McDrive Sarajevo

Post by emirolini »

Comrad wrote:
medoIL wrote:Vec uveliko kruzi prica gradom kako je MCD odgovoran za zatvaranje panere. Ne bi me cudilo , opste je poznato da MCD u Nedzaricima slabo radi.
I ja sam ovo cuo. Kazu da su na trosatnom sastanku u New Yorku upravni odbor MCD odlucio da mora poduzeti neke akcije protiv pekare sa sokolovic kolonije, koja im ugrozava poziciju na globalnom trzistu. Znao sam da oni imaju nesto s tim. :x
ja sam cuo da je i Obama prisustovao tom sastanku te su ukljucene sve obavjestajne sluzbe SAD-a kao i analiticari i savjetnici iz pentagona.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#405 Re: McDrive Sarajevo

Post by ladyblue18 »

medoIL wrote:Vec uveliko kruzi prica gradom kako je MCD odgovoran za zatvaranje panere. Ne bi me cudilo , opste je poznato da MCD u Nedzaricima slabo radi.
:lol: :lol: :lol: ovo mora ici na listu najboljih postova gore. :mrgreen:
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#406 Re: McDrive Sarajevo

Post by Entropio »

Comrad wrote:
medoIL wrote:Vec uveliko kruzi prica gradom kako je MCD odgovoran za zatvaranje panere. Ne bi me cudilo , opste je poznato da MCD u Nedzaricima slabo radi.
I ja sam ovo cuo. Kazu da su na trosatnom sastanku u New Yorku upravni odbor MCD odlucio da mora poduzeti neke akcije protiv pekare sa sokolovic kolonije, koja im ugrozava poziciju na globalnom trzistu. Znao sam da oni imaju nesto s tim. :x
:lol:
frngla
Posts: 3222
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#407 Re: McDrive Sarajevo

Post by frngla »

Image


ahahaahahahahhahahahhahahahahahha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
matt9
Posts: 203
Joined: 28/03/2012 17:32

#408 Re: McDrive Sarajevo

Post by matt9 »

medoIL wrote:Vec uveliko kruzi prica gradom kako je MCD odgovoran za zatvaranje panere. Ne bi me cudilo , opste je poznato da MCD u Nedzaricima slabo radi.
:lol:
FrankSlade
Posts: 297
Joined: 07/03/2012 23:47

#409 Re: McDrive Sarajevo

Post by FrankSlade »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
medoIL
Posts: 215
Joined: 12/10/2010 13:47

#410 Re: McDrive Sarajevo

Post by medoIL »

Vidi se koliko poznajte nase prilike. Radoncic je kupio licencu MCD za BiH ;) S obzirom da bi taj majku prodo za pare ne bi me cudilo.
neki
Posts: 6692
Joined: 17/02/2005 07:57

#411 Re: McDrive Sarajevo

Post by neki »

:lol: :lol: :lol: :lol:
ne provaljuj se dalje..
medoIL
Posts: 215
Joined: 12/10/2010 13:47

#412 Re: McDrive Sarajevo

Post by medoIL »

Kao da sam ja izmislio ovo ,samo prosljeđujem sto sam nacuo ... :D Da mu je podmetnuto , to je 99% , sad ko je , Boga pitaj. Ja sam kazem ne bi me cudilo za Radoncica.
neki
Posts: 6692
Joined: 17/02/2005 07:57

#413 Re: McDrive Sarajevo

Post by neki »

Lose si nacuo, a i lose poznajes nase prilike. Radoncic nema nikakve veze sa licencom za McDonald's, osim sto je vlasniku iste izdao prostor za gradnju u Sarajevu i Tuzli
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25790
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#414 Re: McDrive Sarajevo

Post by BHF_Manijak »

Edin H. wrote:
spacek wrote:
Mišo_Kovač wrote:PPft, jebeš mekdonalda kad ne mogu pošteno pošopat McBacon tamo... Valja sačekat da se otvori filijala kod Nebeskih komšija u Istočnom capajebu, tamo, nekad 2075.g. :| :|
jbg sta se tu moze, nije sarajevo jedino.
al ako ti je utjeha, isto ti je tako i u tel avivu i istanbulu i kuala lumpuru i dubaiu - i mnogim svjetskim metropolama!
Moze se i te kako, npr. napisati se zalba centrali kao prvo :oops:
Nema centrala veze s tim, pa ko da oni nisu upoznati s tim, vec prije da ce biti da je poltika kompanije takva da u sredina gdje je vecinom muslimansko stanovnistvo ne rade proizvode sa svinjetinom! :roll:

@Medo dragi, jel ti sebe vidis sta pises? Ako je McDonaldsu konkurencija Panera, nek se ugase odmah! Ne u Bosni, vec u cijelom svijetu! :roll: :roll: :lol:
maxell_sarajevo
Posts: 2221
Joined: 08/02/2008 19:19

#415 Re: McDrive Sarajevo

Post by maxell_sarajevo »

Prica se da su albanci uveli nocne straze ispred pekara, a sve zbog zastite orginalne recepture buhtli iz BulqizA. :D
medoIL
Posts: 215
Joined: 12/10/2010 13:47

#416 Re: McDrive Sarajevo

Post by medoIL »

BHF_Manijak wrote:
@Medo dragi, jel ti sebe vidis sta pises? Ako je McDonaldsu konkurencija Panera, nek se ugase odmah! Ne u Bosni, vec u cijelom svijetu! :roll: :roll: :lol:
Ovo je Bosna ! Mcdonalds kao firma nema nista sa MCD u Bosni , Njemackoj , Francuskoj i ostalim drzavama , MCD kao firma samo prodaje licence.
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#417 Re: McDrive Sarajevo

Post by drndalo »

neki wrote:Lose si nacuo, a i lose poznajes nase prilike. Radoncic nema nikakve veze sa licencom za McDonald's, osim sto je vlasniku iste izdao prostor za gradnju u Sarajevu i Tuzli
Pa nije bas tako, malo se ti bolje raspitaj... Tacan deal samo oni medjusobno znaju, ali suvlasnik jeste...

A ovo o Paneri necu komentarisati...
neki
Posts: 6692
Joined: 17/02/2005 07:57

#418 Re: McDrive Sarajevo

Post by neki »

drndalo wrote:
neki wrote:Lose si nacuo, a i lose poznajes nase prilike. Radoncic nema nikakve veze sa licencom za McDonald's, osim sto je vlasniku iste izdao prostor za gradnju u Sarajevu i Tuzli
Pa nije bas tako, malo se ti bolje raspitaj... Tacan deal samo oni medjusobno znaju, ali suvlasnik jeste...

A ovo o Paneri necu komentarisati...
Vrlo dobro sam upoznat, Radoncic tu nema nista
team87
Posts: 309
Joined: 03/05/2010 14:31

#419 Re: McDrive Sarajevo

Post by team87 »

http://www.moje vijesti.ba/novost/120227/u-mcdonaldsu-nestalo-sira-i-sladoleda

sramota
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#420 Re: McDrive Sarajevo

Post by Entropio »

neki wrote: Vrlo dobro sam upoznat, Radoncic tu nema nista
A ko je zapravo vlasnik?
baja
Posts: 1016
Joined: 23/02/2002 00:00

#421 Re: McDrive Sarajevo

Post by baja »

po pitanju posjete, MCD dobro radi, po onom sto sam ja vidio. jedan dan s posla otisao i sve puno!
moj dojam: "bio, vidio i nikad vise"...hrana je smece, skupa do bola, neukusna i plasticna...one điđe tipa šejkovi i sladoledi nisu loši, al nista specijalno. interesantno je kako narod se ljepi na brend, nauka je to...

po onoj mjeri, hamburger u otrova bi trebo bit 8km minimalno :shock:
medoIL
Posts: 215
Joined: 12/10/2010 13:47

#422 Re: McDrive Sarajevo

Post by medoIL »

baja wrote:po pitanju posjete, MCD dobro radi, po onom sto sam ja vidio. jedan dan s posla otisao i sve puno!
moj dojam: "bio, vidio i nikad vise"...hrana je smece, skupa do bola, neukusna i plasticna...one điđe tipa šejkovi i sladoledi nisu loši, al nista specijalno. interesantno je kako narod se ljepi na brend, nauka je to...

po onoj mjeri, hamburger u otrova bi trebo bit 8km minimalno :shock:
nije hamburger nego hamburgerčić :run: Zasto svaki dan avazu gledamo stranicu :shock: posvecenu Paneri i trovanju ?
User avatar
zahvalan
Posts: 690
Joined: 22/02/2012 19:19
Location: ...kad zora svane,a svanut ce...

#423 Re: McDrive Sarajevo

Post by zahvalan »

Entropio wrote:
neki wrote: Vrlo dobro sam upoznat, Radoncic tu nema nista
A ko je zapravo vlasnik?
i ja sam nacuo da je Fahro neki suvlasnik,jos sam nesto nacuo da je Miskovic Generalni zastupnik za Balkan ako se to ako moze nazvati... al sve je to cula kazala. Ali sam Siguran da Miskovic ima procenat i to dobar od prodaje Nike obuce i odjece na Balkanu

Ovo za Paneru :-) :-) :lol:
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#424 Re: McDrive Sarajevo

Post by delightful »

hoce li ko rasol - mostar ili tuzla - na pogresnom si podforumu. prestani postavljati nerelevantne slike i smatraj se opomenutim
Post Reply