McDonald's u Sarajevu???

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
FaceOff
Posts: 468
Joined: 01/06/2003 00:00

#1 McDonald's u Sarajevu???

Post by FaceOff »

Vjerujem da se o ovoj temi ranije govorilo na ovom forumu, al me sada zanima, postoje li ikakve indicije da se McDonald's otvori u Sarajevu...?!

Iako licno ne volim McDonald's hranu, ipak mislim da je ruzno na internetu vidjeti velike natpise Pyong Yang (Sj.Korea) i Sarajevo jedini gradovi na svijetu bez McDonald's-a...

Sta vi mislite o ovome???

Procitao sam na netu da je Gradska kafana trebala biti pretvorena u McDonald's, al nista od toga...

Ne kritikujte me sto se, vjerovatni, ponavlja tema, al me stvarno interesuje...
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#2 Re: McDonald's u Sarajevu???

Post by JD »

FaceOff wrote:Procitao sam na netu da je Gradska kafana trebala biti pretvorena u McDonald's, al nista od toga...
To je bilo davno, i ugovor je bio potpisan, ali je nesto Opstina Stari Grad zajebala, jer je Gradska kafana njihovo vlasnistvo, pa je na kraju sve propalo.
Ne pitaj kako znam sve detalje :)
User avatar
Ergot
Posts: 1019
Joined: 27/03/2004 23:00
Location: dislocation

#3

Post by Ergot »

E jebem li ga ko dovede Velikog Trovaca u Sarajevo! Neizrecivo sam ponosan sto nemamo MD; kad nemamo postenu knjiznicu nek' nemamo ni trovacnicu. I'm hatin' it.
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#4

Post by Lace »

pa pored cevabdzinica i buregdzinica nije nam potreban mc donalds...postojao je sarby al nije opstao...jednostvano uz cevape nema opstanka :D
BijeliLuk
Posts: 13
Joined: 13/03/2003 00:00

#5

Post by BijeliLuk »

Pa zar nismo COOL sto smo jedinstveni po tome.

chevapi burek vjera do smrti
sekiracija1
Posts: 320
Joined: 28/05/2004 21:57

#6

Post by sekiracija1 »

BijeliLuk wrote:Pa zar nismo COOL sto smo jedinstveni po tome.

chevapi burek vjera do smrti
da se nadovezem,
EVO HIM BUJRUM U BOSN I SVI NJIHOVI SUPLJIKATI AKO IKO OKUSI JA PAS BIO,
zato smo mi Bosna jedna i jedina :D
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#7

Post by violentjack »

Ovdje sam 6 godina Amerika

Izbjegavajte Mcdonalds..nikad ne bih zamjenio nase sjajne cevape za to
Neki su dobili trovanje hranom kad su jeli u Mcdonaldsu blizunaseg grada

Ah da i sluze kengurovo meso u Mcdonaldsu
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#8

Post by Pooll »

ljudi sto ce vam Mc... a? ja tu nikad ne bi jeo... :cry:
7th_Heaven
Posts: 351
Joined: 19/11/2002 00:00

#9

Post by 7th_Heaven »

i meni je drago sto ga nema.
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#10

Post by violentjack »

Super nista bez cevapa :razz:
airwing
Posts: 240
Joined: 16/08/2004 17:27

#11

Post by airwing »

Stvar nekog prestiža??

Imat cemo neke benificije?

Kakav Mc Donalds-Klasičan Junk food chain...


:-?

http://www.supersizeme.com
BijeliLuk
Posts: 13
Joined: 13/03/2003 00:00

#12

Post by BijeliLuk »

bla bla
live
Posts: 157
Joined: 27/04/2004 02:43

#13

Post by live »

jebo ba McDonald's treba i ovo malo para sto imamo dati amerima
i haj da su ameri ko ameri vec jevrei
evo mogu svaki dan da jedem tu hranu ali bi dao stoju za jednu porciu cevapa iz ilidzanke keve mi nevenke
ding-dong
Posts: 548
Joined: 21/08/2004 01:05

#14 Re: McDonald's u Sarajevu???

Post by ding-dong »

FaceOff wrote:Vjerujem da se o ovoj temi ranije govorilo na ovom forumu, al me sada zanima, postoje li ikakve indicije da se McDonald's otvori u Sarajevu...?!

Iako licno ne volim McDonald's hranu, ipak mislim da je ruzno na internetu vidjeti velike natpise Pyong Yang (Sj.Korea) i Sarajevo jedini gradovi na svijetu bez McDonald's-a...

Sta vi mislite o ovome???

Procitao sam na netu da je Gradska kafana trebala biti pretvorena u McDonald's, al nista od toga...

Ne kritikujte me sto se, vjerovatni, ponavlja tema, al me stvarno interesuje...
zapelo je oko pronalazenja adekvatne lokacije za McDonald's.ni kantonalne vlasti se nisu potrudile tako da cemo se za McD nacekati u Sa.
slazem se da je bezze i da stranim investitorima salje potpuno pogresnu poruku oko mogucnosti ulaganja u BiH.no,popravice se to vremenom kad zaista zazive pravila trzisne ekonomije :D :D
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#15

Post by violentjack »

Sve te pare ide za ubijanje Palestinaca :(
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#16

Post by LudoALudjiJA »

doso haber, valjda je i do vas, prica se da ce kod nas biti McDonalds...zabrinuli se Sarajevci da taj Mc i nema bas neki socan smek, pa kazu nece ga, sve da ima i da je lijek...a mangupi gradski odmah digli gard, segaju se: cuj mek, haj' da je hard...uglavnom je furka smijesna do bola, bio bi americki fazon: hamburger i diet coca cola...kao kad ne dijeti pojedes vola, neka plaha mrsavljenja skola...mada ne sumnjam da bi neki smatrali da je jako kuuuuual to sto u po lable drze ostatke onog sto bijase buuuuuuall...i tako, dok zaljevaju kolom koja je flasirana, u ustima zivotinja koja je fasirana, pektoris angina, bas je bolest fina...kakvih ima...sa kojim bas nista ne stima...mc donalds kao donald dak, ciju miju kvak kvak, sreca pa ne dobijes rak, a i da si zensko...pa neces se ubit'...sta fali sto si dobila celulit...a nije vala da sta fali cevapima nasim, niti se za konkurenciju njima plasim...jest' da i u njih svasta zalutati, pa se pitas je li to oklop sto ga nosi svilena buba ili djelic kravljeg zuba...nekad truba, a nekad kvalitet...sto je za tifu tales i milet...za nas je cevap nesto s cim valja zivjet'...jest lijepo svijeta vidjet'...ali...ko se jednom sa carsije hladne vode napije...nakon sto cevape u Zelji proba, vracace se Sarajvu do groba...a to je samo zloba...pa makar radi fola bili euro-metropola, nisi covjek ako si to samo dopola...ovdje se sve dijeli popola...pa i porcija cevapa, nekad radi sevapa...bez luka i s lukom...glad kao sreca prodje...ko da si je sklonio rukom...
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#17

Post by Sarajevska Princeza »

violentjack wrote:Sve te pare ide za ubijanje Palestinaca :(
Tebi je najbolje da ozenis kakvu Palestinku svega mi :D Ljepse ces se osjecati. :lol:
airwing
Posts: 240
Joined: 16/08/2004 17:27

#18

Post by airwing »

LudoALudjiJA wrote:doso haber, valjda je i do vas, prica se da ce kod nas biti McDonalds...zabrinuli se Sarajevci da taj Mc i nema bas neki socan smek, pa kazu nece ga, sve da ima i da je lijek...a mangupi gradski odmah digli gard, segaju se: cuj mek, haj' da je hard...uglavnom je furka smijesna do bola, bio bi americki fazon: hamburger i diet coca cola...kao kad ne dijeti pojedes vola, neka plaha mrsavljenja skola...mada ne sumnjam da bi neki smatrali da je jako kuuuuual to sto u po lable drze ostatke onog sto bijase buuuuuuall...i tako, dok zaljevaju kolom koja je flasirana, u ustima zivotinja koja je fasirana, pektoris angina, bas je bolest fina...kakvih ima...sa kojim bas nista ne stima...mc donalds kao donald dak, ciju miju kvak kvak, sreca pa ne dobijes rak, a i da si zensko...pa neces se ubit'...sta fali sto si dobila celulit...a nije vala da sta fali cevapima nasim, niti se za konkurenciju njima plasim...jest' da i u njih svasta zalutati, pa se pitas je li to oklop sto ga nosi svilena buba ili djelic kravljeg zuba...nekad truba, a nekad kvalitet...sto je za tifu tales i milet...za nas je cevap nesto s cim valja zivjet'...jest lijepo svijeta vidjet'...ali...ko se jednom sa carsije hladne vode napije...nakon sto cevape u Zelji proba, vracace se Sarajvu do groba...a to je samo zloba...pa makar radi fola bili euro-metropola, nisi covjek ako si to samo dopola...ovdje se sve dijeli popola...pa i porcija cevapa, nekad radi sevapa...bez luka i s lukom...glad kao sreca prodje...ko da si je sklonio rukom...
zlatna dolnaa aa zlatna dolina aa zlatna dolnaa aa zlatna dolina aaa :zzzz:
ding-dong
Posts: 548
Joined: 21/08/2004 01:05

#19

Post by ding-dong »

airwing wrote:
LudoALudjiJA wrote:doso haber, valjda je i do vas, prica se da ce kod nas biti McDonalds...zabrinuli se Sarajevci da taj Mc i nema bas neki socan smek, pa kazu nece ga, sve da ima i da je lijek...a mangupi gradski odmah digli gard, segaju se: cuj mek, haj' da je hard...uglavnom je furka smijesna do bola, bio bi americki fazon: hamburger i diet coca cola...kao kad ne dijeti pojedes vola, neka plaha mrsavljenja skola...mada ne sumnjam da bi neki smatrali da je jako kuuuuual to sto u po lable drze ostatke onog sto bijase buuuuuuall...i tako, dok zaljevaju kolom koja je flasirana, u ustima zivotinja koja je fasirana, pektoris angina, bas je bolest fina...kakvih ima...sa kojim bas nista ne stima...mc donalds kao donald dak, ciju miju kvak kvak, sreca pa ne dobijes rak, a i da si zensko...pa neces se ubit'...sta fali sto si dobila celulit...a nije vala da sta fali cevapima nasim, niti se za konkurenciju njima plasim...jest' da i u njih svasta zalutati, pa se pitas je li to oklop sto ga nosi svilena buba ili djelic kravljeg zuba...nekad truba, a nekad kvalitet...sto je za tifu tales i milet...za nas je cevap nesto s cim valja zivjet'...jest lijepo svijeta vidjet'...ali...ko se jednom sa carsije hladne vode napije...nakon sto cevape u Zelji proba, vracace se Sarajvu do groba...a to je samo zloba...pa makar radi fola bili euro-metropola, nisi covjek ako si to samo dopola...ovdje se sve dijeli popola...pa i porcija cevapa, nekad radi sevapa...bez luka i s lukom...glad kao sreca prodje...ko da si je sklonio rukom...
zlatna dolnaa aa zlatna dolina aa zlatna dolnaa aa zlatna dolina aaa :zzzz:
pazi 'vamo:

usred bosanske divljine
usred zlatne doline oko nas su brda problema
ma kakva brda planine covjece :D :D :D
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#20

Post by LudoALudjiJA »

nisam maaaaajka, maaaaaajke mi, cak ni trudan nisam bio, to je neko nesto snio...kakva je to vama fora, mora da je iz arnijevog juniora...jah, neko na trehu mora...pametan je dan, a priglupa zora...ali je zato lijepa...podsjeca li to na nesto...nije na dzoni depa...nego na kraljicin prijesto...zene vladaju, "kraljice svijeta, robinje zelja", zvijezde padaju, od suza mokra je postelja...u narodnoj pjesmi...cesmi...esmi...rima...od pepela i dima...do stublica i filma...preko ljeta i zima...jesenjih dugih kisa...dok se uragan duse u vjetar ne stisa...pa smiri ko macka sto smaza misa...nezlovoljna i zadovoljna...u predjelu stomaka visa...
ding-dong
Posts: 548
Joined: 21/08/2004 01:05

#21

Post by ding-dong »

...vrati se na temu
hapa je tema
poslije ce doci na red i zena
pa ces nam reci
o njoj sve
kako i zasto i koliko cesto
i ko je kriv sto niste skupa
kad je vidis dal ti srce lupa
kad je sretnes odsijeku li ti se noge
dal te opet ona ista jeza prodje
zato bolje o hapi
il o parama
jer to nas ne boli
zato necemo o zenama...
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#22

Post by LudoALudjiJA »

:) tema je hapa, ali ovako ide filmska klapa (film je u bosni sniman, nije viza, nije milan, nije ni istok ni divan): zenu ces ozeniti prelijepu, na nju ispucati filmsku rolnu, ponositi se njome na ulici, dijeliti srecu u domu, na kraju ces u vrelu supu puhati sto ce ona za te skuhati...zena i hapa, nesto gledam-dva lika, a film jedan-sva prilika :D
ding-dong
Posts: 548
Joined: 21/08/2004 01:05

#23

Post by ding-dong »

al ne zaboravi
kad kokuzluk dodje
sva ljubav prodje
i sto vise rastu djeca
zena ce da se streca
zato pozuri
nadji posao
za sve se obezbijedi
da poslije ne bi zalio
i pozuri
u McDonald's kreni
nek zena ti za koju godinu kaze
Muz mi tamo radi
blago meni...
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#24

Post by LudoALudjiJA »

sekiracija1 wrote:e budala i marifeta nikad ne manjka
nek si se vala javila...i jesmo budale ja i dong...znas kako kazu: budalu ne treba traziti, ona se uvijek sama javi :D
sekiracija1
Posts: 320
Joined: 28/05/2004 21:57

#25

Post by sekiracija1 »

e budala i marifeta nikad ne manjka
Locked