Mašina za veš (all about)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
DonieBrasco
Posts: 15794
Joined: 31/08/2016 16:09

#1 Mašina za veš (all about)

Post by DonieBrasco »

Da otvorim ovu temu vezano za mašine za ves, neizostavan apart u svim domovima.

Nakon 15. godina crka je moja brenda Candy, odsluzila je svoje pa sad moram novu da uzemem buđet je do 1.000 KM da se uzme kvalitetno. Sad me zanima koji su sada brendovi - modeli, popularni na trzistu, kvalitet prije sega, LG, Indesit, Beko, Samsung, Elektroluks, Gorenje,...itd. ?

Da li je neko uzimao nedavno neki model, generalno kakva isksutva imate ? Koje radnje, prodavaci,...itd.
Becky7
Posts: 858
Joined: 25/11/2017 16:31

#2 Re: Mašina za veš (all about)

Post by Becky7 »

Miele ili Bosch :)
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5958
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#3 Re: Mašina za veš (all about)

Post by studiorum_tuzlaensis »

Bjezi od Indesit mašina, ostale su OK prema užem i širem misljenju korisnika oko mene. Samsung prodaje svemirske mašine, ali servis Kim Tec Vitez je odron, zlu ne trebalo.

Beko je sasvim ok, prije je bio dosta jeftiniji, ali evo kod mene guli beko mašina već 14 godina 5-7 pranja sedmicno u prosjeku.

Plaćena je 2009 god. 450 KM. Da sam po 10 feninga uplaćivo za svako pranje, dosad bi je isplatio :D

Kombinac8je susilice/masina su mi lose rjesenje, samo posebna ventilacijska sušilica dolazi u obzir.
DonieBrasco
Posts: 15794
Joined: 31/08/2016 16:09

#4 Re: Mašina za veš (all about)

Post by DonieBrasco »

Planirao sam samo masinu bez susilice, na ovaj staroj sam imao mislim da je program susenja koristen okruglo dva puta u 15. godina. :D

Inace jako je dobra bila ova Candy pogtovo centrifuga tako dobro izvrti ves da iscjedi i ocuva ves da je samo blago peglanje bilo potrebno.
Post Reply