Manjak libida

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

dudlov
Posts: 1914
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#51 Re: Manjak libida

Post by dudlov »

komi wrote:muško kad neće da meće
garant ima problema na poslu ili kući
ili je u depresiju upao
prolaznost vremena i tako te priče...
SLAŽEM SE!
Problem je 100% psihičke naravi.Da je s njim sve ok, ma ne znam koliko da je umoran, fino zalegne cirka 10-tak i spreman je za akciju.
I meni nekad padne raspoloženje al kad vidim "kofer" svoje drage, odmah krećem u napad a u braku sam 5 godina.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#52 Re: Manjak libida

Post by zonbirile »

ode Mujo doktoru,žali se na malaksalost.Pita doca između ostalog i za seks.Mujo mu ispriča-3-4 sa ženom,4-5 sa švalerkom i ako sedmično šta naleti.Doktor se iznenadi i kaže,pa bolan mujo tegobe su ti od seksa,a Mujo će njemu-Hvala doktore,ja mislio da mi je od drkanja.
User avatar
Vegetastar
Posts: 391
Joined: 22/04/2011 10:46

#53 Re: Manjak libida

Post by Vegetastar »

maslina wrote:Kod mene to varira i oduvijek je tako. Ne znam koliko kod tvog to traje, ali ako nije duži period, nemaš razloga za brigu. Kod mene su uglavnom ciklusi 3x7. 7 dana mi nije do toga, 7 mogu najnormalnije, a kod treće sedmice počnem razmišljati i o Azri Hadžiahmetović. Nema tu previše razloga za brigu. Neki dan mi se prijatelj žalio. Toliki pritisak mu je naposlu, da se to odrazilo i na funkcije. Čovjek, jednostavno, ne može.
:thumbup: potpisujem
Juni
Posts: 541
Joined: 30/06/2010 16:10

#54 Re: Manjak libida

Post by Juni »

Vegetastar wrote:
maslina wrote:Kod mene to varira i oduvijek je tako. Ne znam koliko kod tvog to traje, ali ako nije duži period, nemaš razloga za brigu. Kod mene su uglavnom ciklusi 3x7. 7 dana mi nije do toga, 7 mogu najnormalnije, a kod treće sedmice počnem razmišljati i o Azri Hadžiahmetović. Nema tu previše razloga za brigu. Neki dan mi se prijatelj žalio. Toliki pritisak mu je naposlu, da se to odrazilo i na funkcije. Čovjek, jednostavno, ne može.
:thumbup: potpisujem
Jeko Azra Hadziahmetovic?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#55 Re: Manjak libida

Post by plain vanilla »

Juni wrote:
Vegetastar wrote:
maslina wrote:Kod mene to varira i oduvijek je tako. Ne znam koliko kod tvog to traje, ali ako nije duži period, nemaš razloga za brigu. Kod mene su uglavnom ciklusi 3x7. 7 dana mi nije do toga, 7 mogu najnormalnije, a kod treće sedmice počnem razmišljati i o Azri Hadžiahmetović. Nema tu previše razloga za brigu. Neki dan mi se prijatelj žalio. Toliki pritisak mu je naposlu, da se to odrazilo i na funkcije. Čovjek, jednostavno, ne može.
:thumbup: potpisujem
Jeko Azra Hadziahmetovic?
:lol: :lol:
User avatar
Vegetastar
Posts: 391
Joined: 22/04/2011 10:46

#56 Re: Manjak libida

Post by Vegetastar »

Juni wrote:
Vegetastar wrote:
maslina wrote:Kod mene to varira i oduvijek je tako. Ne znam koliko kod tvog to traje, ali ako nije duži period, nemaš razloga za brigu. Kod mene su uglavnom ciklusi 3x7. 7 dana mi nije do toga, 7 mogu najnormalnije, a kod treće sedmice počnem razmišljati i o Azri Hadžiahmetović. Nema tu previše razloga za brigu. Neki dan mi se prijatelj žalio. Toliki pritisak mu je naposlu, da se to odrazilo i na funkcije. Čovjek, jednostavno, ne može.
:thumbup: potpisujem
Jeko Azra Hadziahmetovic?
http://database.cin.ba/baza/biography.php?id=4
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#57 Re: Manjak libida

Post by zonbirile »

Juni wrote:
Vegetastar wrote:
maslina wrote:Kod mene to varira i oduvijek je tako. Ne znam koliko kod tvog to traje, ali ako nije duži period, nemaš razloga za brigu. Kod mene su uglavnom ciklusi 3x7. 7 dana mi nije do toga, 7 mogu najnormalnije, a kod treće sedmice počnem razmišljati i o Azri Hadžiahmetović. Nema tu previše razloga za brigu. Neki dan mi se prijatelj žalio. Toliki pritisak mu je naposlu, da se to odrazilo i na funkcije. Čovjek, jednostavno, ne može.
:thumbup: potpisujem
Jeko Azra Hadziahmetovic?
-----------------------
profesorica,inače u nju čovjek ne bi eksera zabo,a kamoli....
User avatar
headbanger
Posts: 1179
Joined: 09/12/2010 10:13
Location: znojim se

#58 Re: Manjak libida

Post by headbanger »

daj mu zeljanika 8-)
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#59 Re: Manjak libida

Post by anthraxQ »

jel ovo u pitanju?
Image
:-D :-D :-D
User avatar
zli_hordas
Posts: 1250
Joined: 27/05/2010 08:58

#60 Re: Manjak libida

Post by zli_hordas »

Ne vjerujem da mu je tako nizak test,tek je u tridesetima.
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#61 Re: Manjak libida

Post by zelenashica »

Jesi li ti provjerila ima li on uopšte čunu :shock:
suza81
Posts: 683
Joined: 30/06/2009 19:22

#62 Re: Manjak libida

Post by suza81 »

bebili202 wrote:Pozdrav svima!

Imam jedno pitanje - moj partner vec neko vrijeme pati od nedostatka libida. Malo sam citala po forumima o iskustvima drugih ljudi, ali nisam bas naisla na pozitivna iskustva da se libido vratio. Mozda se i vratio, ali onda vise nisu imali potrebu da pisu na forumu :). Zamolila bih ako neko ima pozitivno iskustvo povratka, da ga napise - sta se desilo, kako se vratio i slicno.

Hvala puno!
Neprecizno postavljen problem :D on boluje od nedostatka libida, a ti draga patis :D
Salu na stranu, mozda i sama uskoro zakukam ovdje. Ljudi na sta uopce lice sex. odnosi nakon mjeseci apstinencije i porodjaja??? Dodje li to vise ikad na svoje?
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#63 Re: Manjak libida

Post by pape »

suza81 wrote: Ljudi na sta uopce lice sex. odnosi nakon mjeseci apstinencije i porodjaja??? Dodje li to vise ikad na svoje?
Zavisi, ... ako je on odrzavao formu, ... ta tlane, .... bit ce sve OK, ... :skoljka:
suza81
Posts: 683
Joined: 30/06/2009 19:22

#64 Re: Manjak libida

Post by suza81 »

pape wrote:
suza81 wrote: Ljudi na sta uopce lice sex. odnosi nakon mjeseci apstinencije i porodjaja??? Dodje li to vise ikad na svoje?
Zavisi, ... ako je on odrzavao formu, ... ta tlane, .... bit ce sve OK, ... :skoljka:
Sto me utjesi!! Hvala do neba :-)
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#65 Re: Manjak libida

Post by zelenashica »

pape wrote:
suza81 wrote: Ljudi na sta uopce lice sex. odnosi nakon mjeseci apstinencije i porodjaja??? Dodje li to vise ikad na svoje?
Zavisi, ... ako je on odrzavao formu, ... ta tlane, .... bit ce sve OK, ... :skoljka:
Drago moje deder malo spusti loptu.... :roll: sve ćeš žene rasplakati :lol: :lol: :lol:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#66 Re: Manjak libida

Post by pustopoljina »

hajde, barem vise nije moderator, sad ga mozemo na miru rastrgati :evil: :P
cekam ga jos od sedlanja zena :D :P
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#67 Re: Manjak libida

Post by pape »

suza81 wrote:
pape wrote:
suza81 wrote: Ljudi na sta uopce lice sex. odnosi nakon mjeseci apstinencije i porodjaja??? Dodje li to vise ikad na svoje?
Zavisi, ... ako je on odrzavao formu, ... ta tlane, .... bit ce sve OK, ... :skoljka:
Sto me utjesi!! Hvala do neba :-)
Evo, ... i ja cu salu na stranu. :-)
Uglavnom nema razloga da ne bude OK, ako je tako bilo i prije.
Naravno da ces se sada vishe posvetiti bebici, pogotovo ako je prvijenac.
Ali, ... budi obazriva, ... nemoj podleci iskusenju i zapostaviti muza, ... sanse za to su velike. :-)
User avatar
Guido NRW
Posts: 90
Joined: 11/04/2011 20:31
Location: Köln u srcu, inace svugdje...

#68 Re: Manjak libida

Post by Guido NRW »

pape mene ne brine odrzavanje moje forme :D vec me brine vise kad onolika glava od djeteta
prodje dali ce ikad vise biti to to. :(

Ovo je npr vrsta pitanja koje nikom ne mozes postaviti nego samo ovako anonimno na forumu. :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#69 Re: Manjak libida

Post by pustopoljina »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
suza81
Posts: 683
Joined: 30/06/2009 19:22

#70 Re: Manjak libida

Post by suza81 »

Guido NRW wrote:pape mene ne brine odrzavanje moje forme :D vec me brine vise kad onolika glava od djeteta
prodje dali ce ikad vise biti to to. :(

Ovo je npr vrsta pitanja koje nikom ne mozes postaviti nego samo ovako anonimno na forumu. :D
Potplatis babicu da dobro usije ;-)
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#71 Re: Manjak libida

Post by pustopoljina »

ja bih na tvom mjestu inzistirala da se porodi carskim rezom. za svaki slucaj.
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#72 Re: Manjak libida

Post by zelenashica »

pustopoljina wrote:hajde, barem vise nije moderator, sad ga mozemo na miru rastrgati :evil: :P
cekam ga jos od sedlanja zena :D :P
Njega ne trgaj.....njega ja trgam :x je l jasno :oops: :lol: :lol: :lol:

U sve diraj u mog ljubaFnika nemoj :dance:
User avatar
Guido NRW
Posts: 90
Joined: 11/04/2011 20:31
Location: Köln u srcu, inace svugdje...

#73 Re: Manjak libida

Post by Guido NRW »

Ili jos bolje rjesenje je da se celije spoje u epruveti i uspricaju u surogat majku. :D
I za 9 mejeseci eto ga bez sekiracije ali s nesto vise troskova.

Odo spavat evo i pape ne odgovara mora da sam ga dobro zamislio pitanjem. :D
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#74 Re: Manjak libida

Post by zelenashica »

Guido NRW wrote:pape mene ne brine odrzavanje moje forme :D vec me brine vise kad onolika glava od djeteta
prodje dali ce ikad vise biti to to. :(

Ovo je npr vrsta pitanja koje nikom ne mozes postaviti nego samo ovako anonimno na forumu. :D
Ne znam vala ,mene porodili na carski..... :D al sam čula da kukaju kako im se shebo kalup.......de ga sad znaj..... :roll:
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#75 Re: Manjak libida

Post by pape »

Guido NRW wrote:Ili jos bolje rjesenje je da se celije spoje u epruveti i uspricaju u surogat majku. :D
I za 9 mejeseci eto ga bez sekiracije ali s nesto vise troskova.

Odo spavat evo i pape ne odgovara mora da sam ga dobro zamislio pitanjem. :D
Nisi, nisi, .... :-)
Ma to ti je ko zvaka, ... :D
Post Reply